Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
Now You See Me
خیلی فیلم خوبی بود،داستان خوبی داشت،آهنگای باحالی هم داشت:bighug:
9/10

Iron Man 3
من اصلا باهاش حال نکردم،در حد همون شماره 2 ازش خوشم اومد :)
7/10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
pacific rim

خدا بود خاطرات گودزیلا و پاور رنجر که تو بچگی می دیدم زنده شد

مثلترنزفورمرز هم داستا و شخصیت پردازی اش تعطیل نبود فقط یک مشت موجود غول تشن بی افتن به جون هم شهر رو خراب کنن ادم ها هم مثل عروسک دور و بر اون ها بپلکن

9 از 10

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
قطعا بهترین فیلم که توو تابستون دیدم اگه نگم 2013 شاید هم بگم نظر منه

Prince Avalanche
5/5

اونایی هم که میگن نمیدونم انتخاب بازیگر مشکل داشتو از این حرفا بهتر هست برن یه فیلم گرون قیمت استدیویی ببینن و هنرو خراب نکنن :d

Mohsen1996

کاربر سایت
Aug 12, 2013
96
نام
محسن
pacific rim

خدا بود خاطرات گودزیلا و پاور رنجر که تو بچگی می دیدم زنده شد

مثلترنزفورمرز هم داستا و شخصیت پردازی اش تعطیل نبود فقط یک مشت موجود غول تشن بی افتن به جون هم شهر رو خراب کنن ادم ها هم مثل عروسک دور و بر اون ها بپلکن

9 از 10
آره فیلم گودزیلا رو هیچ وقت یادم نمیره همون دایناسور که اومده بود تو شهر! عجب فیلمی بود.
این فیلم pacific rim حتما دان میکنم میبینم.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
S_e_x_y Beast

99270703843562675750.jpg

این دومین فیلمی بود که از Sir Kingsley دیدم . واقعا عاشق کارکترش شدم . یعنی روانی تر از این بشر تا حالا تو هیج فیلمی ندیدم . با روح و روانم بازی کرد .
تو هیچ فیلمی نمیتونید یه کارکتر رو پیدا کنید که انقدر بد دهن باشه . بیشتر لذت فیلم هم تو همین خلاصه شده :d

8.5/10

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
Unforgiven
8/10
فیلمی به نویسندگی و کارگردانی استاد ایست وود که خاطرات وسترنی زیادی رو زنده می کنه. داستان درباره یه خلافکار سابقه که به خاطر زن مرحومش گذاشه کنار و حالا با شنیدن یه جایزه خیلی زیاد وسوسه میشه...
بیشتر فیلم ماجرای درگیری این پیرمرد (با بازی خود کلینت ایست وود) و دوستش (با بازی مورگن ری من) با گذشتشون و ترک اون کارهاست، و البته اواخرش کمی هم اکشن میشه.
به نظر بنده برای یه فیلم وسترن تعداد خیلی کمی گلوله توش شلیک میشه، ولی بازم فیلم خیلی خوبیه.
دیدنش به طرفداران وسترن و کلینت ایست وود توصیه میشه.

The Ghost Dog
8.5/0
یه فیلم مفهومی از جیم جارموش درباره یه سیاهپوست تو محله های پایین شهر که به عنوان قاتل برای یه خانواده مافیایی کار می کنه. درعین حال خودشو یه سامورایی می دونه و به تمام مرام و مسلک اونها هم پایبنده. به عبارتی در عین حرفه ای بودن مرام خاصی هم داره. ماجرا هم از اونجایی شروع میشه که یه روز این خانواده مافیایی می خواد رفیقمونو حذف کنه.
شخصیت پردازی فیلم خیلی خوبه. از خود Ghost dog خیلی خوشم اومد. واقعا ترکیب تم ژاپن باستان با محله های سیاهپوستی جالب نشون داده شده. تیکه هایی از متن یک کتاب ژاپنی که توش راه و روش سامورایی توضیح داده شده هم لا به لای فیلم دکلمه میشه که الحق خیلی عمیقه. تنها موردی که تو فیلم خیلی منتظرش بودم ولی نشون داده نشد این بود که شخصیت اصلی ای مهارت ها رو از کی یاد گرفته؟
ولی بقیه موارد خیلی خوب ود و دیدنش هطرفدار های سبک اساسینی و سامورایی توصیه میشه.

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
now you see me
واقعا فیلم عالی بودش
9 از 10
ironman 3
از فیلم های سوپر هیرویی خسته شدم ولی شوخی های تونی استارک این فیلم رو جالب کرد برام
8 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر