Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

ANTI-MADRID

کاربر سایت
Oct 17, 2011
101
فیلم در مورد دوتا آدم مریضه!همین!یکی دوتا صحنه تو این فیلم میبینی,عمرا جای دیگه دیده باشی!بعدش احتمالا بدجوری کارگردانو مورد عنایت قرار میدی!
کارگردانی,بازی ها و صدالبته دیالوگ ها(نمیگم فیلم نامه چون این فیلم به اون صورت معمول فیلم نامه نداره!)نقاط عطف فیلمن
یکی از ضعیفترین فیلمهای این چند سال اخیر با این همه هایپ الکی، واقعا اگه فیلم درام ایرانی دوس دارین یکی میخاد باهات حرف بزنه خیلی خیلی بهتر از این فیلم درجه سه هستش، البته نظر همه خیلی محترمه و این نظر شخصی من بود.

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
Elysium
MV5BNDc2NjU0MTcwNV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjg4MDg2OQ@@._V1_SX214_.jpg

برای من لذت بخش تر از district 9 بود شاید به خاطر حضور matt damon و صحنه های اکشن بیشتر . داستان نسبتا کلیشه ای ولی خیلی خوش ساخت

8/10

آخرین ویرایش:

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
یکی از ضعیفترین فیلمهای این چند سال اخیر با این همه هایپ الکی، واقعا اگه فیلم درام ایرانی دوس دارین یکی میخاد باهات حرف بزنه خیلی خیلی بهتر از این فیلم درجه سه هستش، البته نظر همه خیلی محترمه و این نظر شخصی من بود.
حاجی فکر کنم منظورت با مرتضی بود!البته نظر شما هم محترمه!

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
Now You See Me9/10اولش شاهکار بود هر چی به آخر میرسید بدتر میشد آخرش یه ذره باز بهتر شداما کلا هر کاری میکنم نمیتونم به همون اوایلش کمتر از 9 بدم:D

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
رسوایی

تو فیلم دروغای درشت و خفنی به خورد بیننده داده شده که میتونه از دلایل مجوز گرفتنش شده باشه. مبنای داستان فیلم هم یکسری خرافات و افسانه های محلی هست. از طرفی برای جمع کردن مخاطب و فروش فیلم یک عدد الناز شاکردوست به همراره کلی تیکه (که تو سینمای ایران تبو به حساب میاد) به فیلم اضافه شده. فروش بالای فیلم دلیلش متفاوت بودن فیلم از دو ژانر ثابت سینمای ایران یعنی : کمدی آبگوشتی و درام سوزناک هست.

4/10
پ.ن:پول دوست تر از این ده نمکی تو سینمای ایران نداریم.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اسم فیلم رو تو عنوان اسپویلر بنویسید بد نیست .
بعد از 1 - 2 تا نقل قول کلاً اثری از موضوع نمیمونه و دیگه نمیشه تشخیص داد چی تو اسپویلره .

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
Excision

فیلم به شدت سعی میکنه حس مریضی رو به بیننده القا کنه ولی در این کار به طور جدی شکست میخوره و در نهایت به خلق چند تا صحنه چندش آور می انجامه و خاتمه پیدا میکنه. فیلم به وضوح از فیلم های موفق این سبک (مثله saw) تقلید های اساسی انجام داده که در نهایت به فاجعه ختم شده. به نظرم مشکله اساسی فیلم نقشه اول فیلم بود که قرار بود دخترکی مریض و روانی باشه ولی یک دخترک مضحک بدون میکاپ از کار در آمد.
یک جورایی وقتی داشتم فیلمو میدیدم دلم واسه کارگردان سوخت که تا آخرین سکانس به زور سعی کرد یک چیزی از توی این افتضاح در بیاره و یکجوری روی مخاطب تاثیر بزاره ولی عرضشو نداشت.

0/10

آخرین ویرایش:

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
Now You See Me

بهترین فیلم ۲۰۱۳ از نظر من
موسیقی عاااااالی که حس واقعی رو القا میکنه و داستان فوقالعاده محشر غیر قابل پیشبینی
واقعا عالی بود
این فیلم رو به همه پیشنهاد میکنم اگه نبینید نصف عمرتون به باده عالی بود. واااای تا حالا انقد از یه فیلم تعریف نکرده بودم :D
آخر فیلم اونجا که از یه ساختمون میپرن و تبدیل به پول میشن مو به تنم سیخ شد !

نمره ی من از ۱۰ به این ۱۱ است . اون ۱ هم به خاطر صحنه بعد تیتراژ :)

آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
IRON MAN 3
5/10
به تمام معنا فیلم هندی بود!!!:|

PAIN AND GAIN
8/10
خیلی فیلم خوبی بود و از همه مهمتر داستان واقعی شخصیت ها که چه ماجرایی داشتن بنده خداها!!!:d

EMPIRE STATE
7/10
خیلی باحال بود یارو دهن سرویس پوالارو چجوری کش رفت!!:d(داستان واقعی!!)

Mohsen1996

کاربر سایت
Aug 12, 2013
96
نام
محسن
The Colony 2013
فیلم قشنگی بود و از همه مهم تر محیط فیلم رو قشنگ ساخته بودن موسیقی فیلم هم بد نبود در کل نمره 7 از 10 رو بهش میدم.

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
The Sum of All Fears

SOAF_movie.JPG

در The Sum of All Fears بن افلک در نقش Jack Ryan یک تحلیلگر سی آی ای دنیا رو از دیوانه هایی با موشک های اتمی نجات می ده. ساخته شده بر اساس رمانی از تام کلنسی, فیلم یک تریلر بهتر از معمولیه که بیشتر بخاطر تغییر دادن تروریست های رمان کلنسی معروفه. آدم بدهای رمان کلنسی تروریست های فلسطینی بودن, کاریکاتورهای دیوانه ای که ظاهرا باعث نگرانی تهیه کننده های فیلم شدن( 11 سپتامبر کمی قبل از اکران فیلم اتفاق افتاد) و بر خلاف این آدم بدهای فیلم گروهی مضحک از تروریستهای نئو نازی هستن. نقشه شون؟ منفجر کردن یک استادیوم فوتبال آمریکایی, عصبانی کردن فن ها و شروع یک جنگ سرد جدید بین آمریکا و روسیه.

در همین زمان, بعد از 11 سپتامبر, تام کلنسی با ظاهری از خود راضی اغلب با شبکه های خبری مصاحبه می کرد(رمان هاش معمولا با هواپیماهای مسافربری ربوده شده سروکار داره که به ساختمان های آمریکایی برخورد می کنه), در تمام مصاحبه هاش کلنسی به مردم اطمینان می ده که 11 سپتامبر(و کلا حمله های تروریستی) بخاطر موثر نبودن بخش جاسوسی ارتش و کوچک کردن ارتش آمریکاست. اگه آمریکا بمب و جاسوس بیشتر داشت می تونستن این رو پیشبینی کنن و ازش جلوگیری کنن. (سازمان های اطلاعاتی آمریکا از مدت ها قبل انتظار این نوع حمله ها رو داشتن و البته ارتش آمریکا و بودجه ارتش دائما در حال گسترشه)

و البته در دنیای واقعی افرادی مثل نلسون ماندلا, دالایی لاما, مارتین لوتر کینگ, گاندی, عیسی مسیح, ملکوم ایکس, جولین آسانژ, بردلی منینگ, هاینریش هاینه, هاینریش بل, واتسلاو هاول, جان لنون, سوفی شول, آلکساندر سولژنیتسین, گالیله و ... لوک اسکای‌واکر توسط حکومت ها بعنوان تروریست شناخته می شن. آخرین رمان های کلنسی بیشتر به کوبیدن چینی ها, ایرانی ها, باراک اوباما و پاکستانی ها می پردازه و به شکلی پیشگویانه درگیری هایی رو با یا در ایران و پاکستان پیشبینی می کنه.

The Sum of All Fears توسط Phil Alden Robinson کارگردانی شده که بیشتر برای "Field of Dreams" معروفه, یکی از فیلمهای مورد علاقه جورج بوش. فیلم دارای چند سکانس هیجان انگیز موثره بعلاوه مورگان فریمن در نقش یک سفیدپوست:d

7.5/10

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
A Thousands Words-2012
6/10

بازی خوب Eddie Morphy و داستان نسبتا جالب و کمدی!
------------------------
Jack Reacher-2012
8/10
یکی از فیلم های تماشایی 2012 هستش که توصیه می کنم حتما این فیلم رو ببینید.
فیلم از اغاز تا پایان جذاب هستش و به هیچ وجه از دیدنش خسته نمی شید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر