Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
Wreck-It Ralph
9/10
حتما گیمرا ببینن :d --- البته با دوبله ی خوب گلوری هم ببینید.

Parker
6/10
کاملا کلیشه ای...
کل Crew ـه فیلم دنبال بخشی از خانم لوپز بودند!:|

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
Texas Chainsaw 2013

215px-TheTexasChainsawMassacre3DPoster.jpg

میدونم هیتر و اینا زیاد داره و منتقد ها مثل همیشه کرمشون رو ریختن ! :D ولی به شخصه حال کردم !

فیلم یه Sequel مستقیم به اولین شماره فیلم 1974 هست ( البته المان های ریمیک هم داره مثل بازسازی Hook Scene معروف ! ) و کاری به Sequel ها و ریبوت مایکل بی نداره ...

استارتش خوبه ولی اوایل زیاد کلیشه ای و زیادی تاکید رو Nudity و Sensual بودن داره و ...

ار وسطای فیلم به بعد دیگه خیلی جدی میشه و حس و حال فیلم گیرا میشه ! خوشم میاد رو خود Chainsaw خیلی تاکید داشتن ، من با این Chainsaw خیلی حال میکنم ، باید یدونه بخرم :D

خشونت و خونریزی حداکثر ! به شدت با خشونت سادیستیک حال کردم !

Leather Face هم همچنان به شدت جذبه سنگینی داره و یدفعه غیر قابل پیش بینی میاد و میگیره و میبره و سلاخی میکنه !

و اصلی ترین نکته ی جالب ، تاکید بر این Family بود ! :D :

با این Anti-Hero شدن Leather face بسیار حال کردم !

You Dont F**k with Sawyers

Cause We got The Leather Face ! :D

خود تام هوپر هم مثل اینکه خوشش اومده بود از فیلم !

امتیاز هم نمیدم ! مقایسه هم نمیکنم با اوریجینال ! :D به عنوان بیننده خیلی خوشم اومد ازش !

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
death proof
پیشنهاد می کنم اصلاً این فیلمو نبینید مخصوصاً اگه پسر باشین چون لجتون در میاد با دیدن این فیلم کوئین تین تارانتینو تِر زد با این فیلمش اصلاً از این یکی خوشم نیومد :|
با دیدن صحنه آخر فیلم خیلی ضد حال خوردم
3/10

آخرین ویرایش:

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
کلا خیلی خیلی اعصاب خورد کن شده که همه میان میگن صحنه آخر فلان فیلم چجوری بوده (آدم همش منتظره اون اتفاقه). لطفا یا نگین یا بزارین تو اسپویل

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
Star Trek Into Dark

نه داستان جذاب قسمت اول رو داشت نه جذابيت قسمت اول رو .
يه ادامه خيلي معمولي با كلي جلوه هاي ويژه خوب كه براي تماشاگر جمع كردن خوبه .

6/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
life of pi
مسافرت در اقیانوس به همراه ریچارد پارکر و رفقا:d(شامپانزه-گورخر-وال-....) انصافا از هر نظر فیلم یه فیلم عالی بود.
9.5/10

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn

روزی روزگاری در غرب سرجیو لئونه
هنری فوندا :bighug: کلودیا کاردیناله :x و چارلز برانسن :| هم بازیگراشن
یکی از دوستان یه جمله درباره فیلم تو پروفایلم گفت به سرم زد که دوباره ببینمش
یه نکته جالب : سرجیو نقش هارمونیکا رو به کلینت ایستوود پیشنهاد میده ولی اون قبول نمی کنه [-( بعد میره سراغ جیمز کابرن که اون هم پول زیادی میخواسته
و در نهایت چارلز برانسن :|
نمره ای هم که میخوام بدم کاملا مشخصه
10 :d

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
The Hunt - 2012
تازگیا هر فیلمی که می بینم تو نیم ساعت اول خوابم ولی این یکی تونست منو بیدار نگه داره داستانش قشنگ بود واسه همینم که شده بهش 8 می دم
علی الخصوص آخرش که یک خورده ای خاص بود (یک ابهام جزئی داشت)

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,154
نام
پویان
Le Samurai

10/10

این فیلم مال سال 1967 و محصول فرانسه است و بازیگرانی مثل آلن دلون و فرانسوا پیره در اون بازی میکنند .
داستان فیلم اینه که : جف کاستلو (آلن دلون) یک آدمکش حرفه ای و کمال گراست که هرگز گرفتار نشده تا این که یه شب پس از کشت مدیر یه باشگاه چند تا شاهد اون رو میبینند و ....
این فیلم به معنای واقعی کلمه یک شاهکاره ؛ یک شاهکار بی نقص !
کاگردان فیلم در همون سکانس اول فیلم به مخاطب میفهمونه که با یک فیلم کم دیالوگ طرفه ! سکوت این فیلم بیش تر از دیالوگ هاش به فیلم زیبایی میبخشه !
کارگردان به زیبایی هر چه تمام تر , تنهایی عمیق سامورایی دوران ما رو به تصویر میشکه .
واقعا من نمیدونم از چه چیزی تو این فیلم باید ایراد بگیرم !؟
از کارگردانی درجه یک فیلم که توسط ژان پیر ملویل یکی از بهترین فیلمسازان فرانسه کارگردانی شده !؟ از آلن دلون که بهترین بازی اش تو سینما رو توی این فیلم ارائه میده !؟
از فیلم برداری بی نقص فیلم !؟ از نور پردازی فوق العاده اش !؟ از موسیقی زیباش !؟
نه ! همون طور که اول گفتم این فیلم یه شاهکار بی نقصه !
سکانس آغازین و پایانی فیلم به نظر من دو سکانس شاهکار این فیلم هستند به خصوص سکانس پایانی .
من نسخه فارسی این فیلم رو هم دیدم , یه جا هایی از فیلم زده شده ولی در عوض شاهد دوبله شاهکار استاد خسرو خسروشاهی برای نقش آلن دلون هستیم ! توصیه من اینه فیلم رو هم دوبله فارسی و هم زبان اصلی ببینید !
طرف : یه قرار داد جدیده ... حرفی برای گفتن نداری !؟
جف : نه تا وقتی که اسلحه رو صورتمه .
طرف : این هم جزو قوانین کاریته !؟
جف : یه عادته ...
باز هم میگم این فیلم رو به هیچ وجه از دست ندید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر