Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
TDKR:
زنده موندن بروس هم جدای اینکه از قبل دیگه ریخته بودن تو حلقمون همه جا:D یکم مشخص بود، اونجاییم که فاکس autopilot رو چک میکنه بعد بلیک رو نشون میده که رفته سهم خودش از ارث بروس رو بگیره دیگه قطعی میشه:D اتفاق بدی هم نبود اتفاقا واسه درام فیلم.
در مورد TDKR :
یه چیز جالب در مورد این قضیه Autopilot وجود داشت که من وقتی فیلم رو دیدم ، متوجهش نشدم و بعد یکی از دوستان بهم گفت و تازه فهمیدم ! :biggrin1:
اولین باری که Batwing رو می بینیم ، Fox به Bruce میگه که این وسیله هنوز Autopilot درست حسابی نداره و نیاز به کسی داره که ذهنش بهتر کار کنه. بعد Bruce میپرسه منظورت چیه و Fox هم جواب میده که من خیلی مشغله فکری دارم و یه نفر که ذهنش بازتر هست باید راهش بندازه ! مثل خودت !! :biggrin1:
A less busy mind, Yours
و دقیقاً همین جا اون سکانس تموم میشه. یعنی توی همون صحنه نولان داره بهمون خط میده ! :biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من به سلیقه کسی توهین نکردم و نگفتم شما خوشت نیومده باید بیاد و اینا. ولی اون دلیلی که توی اسپویلر هست اصلا بحث سلیقه نیست و کاملا fact ـه.
اینکه پایان فیلم تجاری بود و میخوان ادامه بدن. و منتقل کردن نماد بتمن به شخص دیگری.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
TDKR
چقدر صحنه های اکشنش گاف داشت.
سمت چپی چرا یهو غش میکنه ؟
دقیقا یکی از نکات بد فیلم صحنه های مبارزه بود. طرف با اسلحه میومد جلو ، صبر میکرد تا بتمن همه رو بزنه ، اینم یه مشتی چیزی بهش بخوره و بیفته
تو یکی دو صحنه هم (مثل همینی که گذاشتی) خود زنی میکنن!!!

1 : من همون موقع که پست اولم رو دادم و این مساله رو گفتم میخواستم چند تا از این GIF ها بذارم
اما متاسفانه دوستان وقتی از فیلم مورد علاقه شون ایراد میگیری ، میگن چرا ایراد گرفتی و میخواستی تظاهر کنی خفنی و بگی حالیمه و ...
حالا من نمیدونم اگر قراره در مورد ایراد فیلم ها اینجا بحث نشه ، پس این تاپیک برای چی زده شده؟
قرار نیست که همه از یک فیلم نهایت لذت رو ببرن و همه با هم، هم عقیده باشن

2: در مورد آخر فیلم و ایرادی که دوستمون گفت هم با شهاب موافقم. این ایراد که پایان فیلم تجاری بود و ... (به نظر من) به فیلم وارد نیست .

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,716
نام
امیر
چقدر صحنه های اکشنش گاف داشت.

کاملا صحیحه .... چندین جا توی زد و خورد ها , ملت بر و بر با هفت تیر و مسلسل و شاتگان ! واستاده بودن تا از بتمن کتک بخورن ! این میتونست یکی از نکات منفی فیلم باشه که کارگردان باید بهش توجه کنه ...

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
به نظرم چه اونایی دوست داشتن چه اونایی که دوست نداشتن شل کنن و انقدر همدیگه رو گاز نگیرن
==
Magic Mike
خوب شروع شد ولی قشنگ مشخص بود فیلمنامه خاصی نداشتن
40 دقیقه آخر فیلم مجموعه ای از دور همی های بازیگرا و عوامل هست
4 از 10
Seeking a Friend for the End of the World
یکم پرداخت یه ایده خوب راه دوری نمیره
ای بابا
5 از 10
Moonrise Kingdom
اون اولاش یواش یواش داشتم حس می کردم دارم Child P0rnography نگاه می کنم
اندرسون رو بعضی فیلماش رو دوس دارم بعضیاش رو نه
این در دسته دوم قرار می گیره بیشترش هم به خاطر این بود که کار قبلیش فوق العاده بود و اینک این یکی رو منتقدا خیلی گنده کرده بودن به نظرم
5 از 10
Cosmopolis
خوب بود
یه جورایی بازگشت به فرم بود واسه کروننبرگ
7 از 10
2Days in NY
هم جولی دلپی دوست دارم هم کریس راک
8 از 10
People Like Us
یه ملودرام خیلی خوب
7 از 10
Damsels in Distress
کاشکی ویت استیلمن بیشتر فیلم می ساخت
7 از 10
Sound of My Voice
ایده خوب و پرداخت هم جالب و بریت مارلینگ رو هم دوست داریم فقط مشکلش اینه که در دسته فیلمای مسقلی قرار میگیره که حس جادویی سینما توشون نیست
آخرش هم دوست داشتم
7.5 از 10
TDKR
قسمت قبلی رو خیلی بیشتر دوست داشتم
مشکلی که با فیلم داشتم پرشش بین صحنه های IMAX و صحنه های معمولیش بود که اختلاف کیفیتش قشنگ رو اعصاب بود
8.5 از 10
پ.ن.: یه حسی بهم می گه قبلا اومدم اینجا و به بعضی این فیلما امتیاز دادم و بیشتر در موردشون حرف زدم

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,716
نام
امیر
شل کنن و انقدر همدیگه رو گاز نگیرن

اصولا گاز گرفتن مال سگ اه ! و به کار بردنش راجع به یه عده که دارن نظرات شونو میگن درست نیست ! اگه تو جمع دوستات اینجوری با همدیگه حرف میزنین , اینجا فرق میکنه داستانش ! رعایت کنید لطفا ...

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
تو این روزا که همه rises می بینن ، ما هم نشستیم گوزنها را دیدیم...
بازی بهروز وثوقی عالی بود، انگار واقعا معتاد شده بود...عرق خوری و لفظ هایی که می اومد...
اصولا فیلم قدیمی هم نگاه نمی کنم، ولی این فیلم را نتونستم نصفه ول کنم ، تا ته فیلم از جام، تکون نخوردم
8.8/10

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اصولا گاز گرفتن مال سگ اه ! و به کار بردنش راجع به یه عده که دارن نظرات شونو میگن درست نیست ! اگه تو جمع دوستات اینجوری با همدیگه حرف میزنین , اینجا فرق میکنه داستانش ! رعایت کنید لطفا ...
ای بابا
کی گفته گاز گرفتن فقط مال سگه یا لگد زدن فقط مال خره مثلا ؟
کی امتیاز انحصاری این کار رو به اینا داده ؟
چرا انقدر توهین پذیر هستین ؟

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
Hosein M
مشکل از شماست نه از فیلم. اگه اومدن صحنه آخر که بلیک میرسه به Batcave نخواستن بگن که آره ما 20 تا تریلوژِی دیگه هم میسازیم. خواسته بگه بتمن یه نفر نیست. بتمن فقط یه ماسکه و هرکسی میتونه بتمن باشه. یه سمبلی از عدالته که فقط یه شخص نیست بلکه یه عقیده اس و بروس میدونست که بلیک کسیه که میتونه بتمن باشه. شما اینارو درک نکردی که حالا برداشتت فقط کش دادن فیلم و تبدیل به یه تریلوژی دیگه هست وگرنه این رو الان متوجه میشدی. خواسته بگه بروس بالاخره به اون آرامش رسیده ولی هنوز نماد بتمن بین مردم هستش.
من کاری به حرف دوستمون که گفت برای کش دادن(!) بت من هست ندارم، اما این حرفی هم که تو می زنی مشکل داره. البته از نظر محتوا و معنا کاملا حرفت درسته و نولان میخواد بگه "بتمن" نماده. منتهی نکته اینه توی یونیورس بتمن، بروس وین معادل بتمن قرار داده شده. این یکم با اون تعریف معنوی تضاد ایجاد میکنه.
الان کلا بهم ثابت شده هرکسی هرطور شده میخواد یه ایراد از فیلم در بیاره تا لذتش رو ببره. من نمیدونم اگه برفرض داستان Rises انقدر بده، داستان خطی و تکراری Avengers رو باید چی گفت؟؟
این حرف کلا اشتباهه. بقول راجر ایبرت از این به بعد فیلهای ابر قهرمانی تنها دو راه دارن، یا "باید" مثل بتمن اون قدر تاریک و تیره و دارای بار درام سنگین باشن (در واقع قصه گویی کنن)، یا باید مثل Avengers اپیک (عظیم) باشن. اصلا این که بیایم بگیم داستان این بده اون خوبه یه کار خیلی جلف و لوده ای هستش. داستان هر چیزی رو باید توی مدیوم خودش در نظر بگیری و بسنجی. یکی دیگه هم پیدا می شه میگه داستان دارک نایت رایزز اگر خوبه، پس داستان ممنتو چیه؟ یکی دیگه میگه اگر ممنتو داستان خوبی داره، پس فلان فیلم چیه، ... و این زنجیره تا بی نهایت ادامه داره.

The Man

کاربر سایت
Dec 22, 2010
18
نام
سپهر
من خودم اعتراف میکنم موقعی که TDKR رو دیدم شدید تحت تاثیر بودم. یه خورده زمان باید بگذره بعد آدم باید بیشنه دوباره فیلمو ببینه دربارش قضاوت کنه.

نولان هم هیچوقت توی صحنه های اکشن خوب کار نکرده. از فایت سین های TDK بگیر تا اکشن های Inception هیچکدوم چیز خاصی نبودن. (بجز اون قسمت Joseph Gordon levitt توی راهرو) فیلمای نولان روی اکشن خیلی نمیگرده (با اینکه بعضی موقع ها سعی میکنه)
چیزی که جذابش میکنه روایت چندلایه ای و توع تدوین (Intercutting ) هست که با استفاده با موسیقی زیمر فیلم اون هیجان رو القا میکنه. وگرنه قسمتای اکشنش رو جالب نمیگیره. شایدم تقصیره فیلمبرداش فیستر باشه که خیلی موقع ها خود اکشن رو نمیگیره و دنبال کردنش سخت میشه. برای همین خیلی مطمئن نیستم اگه جیمز باند رو بسازه چجوری دربیاد.
با اینکه بتمن نولان یکی از بهترین تریلوژی ها هست ولی من امیدوارم نولان دوباره فیلم توی سبک و سیاق پرستیژ یا ممنتو و یا بی خوابی بسازه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این گاف ها توی صحنه های مبارزه خیلی زیاده کلا.
سره مبارزه پلیس و Mercenary ها تا دلت بخواد میتونی صحنه های مصنوعی ببینی. منتها چون محوریت مبارزه بین و بتمنه خیلی چشت سمت چیز دیگه ای نمیره ولی اگه چندبار ببینی قشنگ صحنه هاش میخوره تو ذوقت :D

کیوان نقل 2 حرفت درسته الانم میبینم مثالم بی ربط بود.
اما نقل قول اولی:
ببین عقیده خود بروس هم درواقع همین بودش ( توی ماشین پلیس بهش میگه ). من منظورم این نبود که هر کسی میتونه بتمن شه منتها بتمن بیشتر از اونکه یه شخص باشه یه نماده. توی کمیک ها و اینا هم بتمن غیر از بروس زیاد بوده مثل Damien Wayne یا Terry مثلا. ولی متوجه حرفت شدم. بیشتر منظور اون پست این بود که تریلوژی بعدی در کار نخواهد بود و این یه حالت سمبل داشتش.

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
آقايون 2 تا توصيه مي كنم بهتون:

1: توصيه ي اول اينه كه قبل از ديدن فيلم هايي كه از روي كميك بوك ها ساخته ميشن، اگه مي خواين واقعاً انتقاد كنيد، بايد بشينيد و خود كميك بوك ها رو بخونيد و ببينيد، بعد نظر بديد. و بعد به اين اصل هم دقت داشته باشيد كه: اين فيلم داره از روي كميك بوك ساخته ميشه، بر اساس يك داستان كميك بوكي، و آره، مبارزه ها در يك كميك بوك به همين شكلي كه مي بينيد نابرابر، فاينال فانتزي گونه (مبارزه نوبتي) و خيلي خيلي غير واقعين... چرا؟ چون كميك بوكه!

2: بعد از رعايت توصيه ي بالا دقت كنيد كه دارين بتمن نيگا مي كنين، نه اسكپندبلز 2!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر