Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
Brave
بهترين انيميشني كه تابحال ديده بودم...شاهكار منحصربفرد
موسيقي زيبا...
داستان پرمحتوي...
جلوه هاي بصري خارق العاده...
9.5
فقط يه نكته اي داشت كه....:
آيا تو اون مقطع زماني شيشه به اون شكل وجود داشت؟:-/
خیلی انیمیشن خوبی بود اما انیمیشن های قبلی پیکسار واقعا خیلی فوقالعادن...
درباره اون سوال هم :
شیشه از خیلی وقت پیش بوده و ساخته شده به دست آدم ها..به اون شکل منظورت کجای انیمیشن بود؟!راستی این انیمیشنه و این چیزا زیاد رعایت نشه مشکلی نداره(اصلا مشکلی نداره!!!)

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
TDKR

با فضا و جو این نسخه خیلی بیشتر حال کردم. اما مشکلات خودش رو هم داشت. به نظرم همون جا که بتمن ماسک بین رو پاره میکنه بین میمرد خیلی بهتر بود تا اینکه یه تیر بخوره و بمیره.
کتومن فوق العاده بود. واقعا سکانس هایی که درش حضور داشت لذت بخش بود.
فقط اون بوسه ی یک دقیقه مونده به انفجار بمب یه خورده رو اعصاب بود.
7.5/10

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
The Dark Knight Rises

MV5BMTk4ODQzNDY3Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwODA0NTM4Nw@@._V1._SY317_.jpg

بر خلاف اکثریت من این قسمت رو بهتر از 2 فیلم قبلی میدونم ، به مراتب پیشرفت نولان رو در فیلمسازی نشون میده ، برای اولین بار بود که واقعا کست سری بتمن جای ایراد اشکال خاصی نداشت ، بین با اینکه ماسک رو صورتش داشت ولی خوب تونست خودش رو به ببیننده بشناسونه ، بازیها به نظر من از 2 قسمت قبلی بهتر بود ، بعد از دیدن چندین و چند باره TDK واقعا نتونستم با بازی اغراق شده و نامانوس هث لجر کنار بیام و هنوزم از نظر من یک نوع هایپ و مسائل حاشیه ای باعث بزرگ کردن کار لجر شد ، به نظرم بازیها در قسمت اخر پخته تر و منطقی تر به نظر میومد . شاید یکی از چیزهایی که بیننده رو شگفت زده میکنه هنرمند بزرگی مثل والی فیستر باشه که اینطور هنر فیلمبرداریش رو به رخ میکشه ، تک تک نماها موندگار و دیدنی بود . جلوه های ویژه عالی بود ، در مورد داستان هم با اینکه من حدس زده بودم چه پایانی داره ولی باز هم جمع بندی خوبی داشت و کاملا یک پایان عالی برای این 3 گانه بود ، در کل این فیلم بهترین اثر نولان در کارنامه کاریش هست .

9.5/10

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,716
نام
امیر
the dark knight rises

حوصله نقد و بررسی ندارم ... آخه منتقدم نیستم که بیام حرف بزنم راجع بهش ... هر چی گرفتم از فیلم بمونه واسه خودم ...

فقط همینو بگم که من اگه جای کارگردان بودم و تصمیم داشتم اون بوسه رو , دقایقی قبل از انفجار تو اون سکانس جا بدم .. ترجیح میدادم , بوسه شتابزده و سریع باشه و بوسه ای باشه واسه خداحافظی ... نه از سر شیکم سیری ! ...

از قسمت قبلی بهتر نبود البته ...

8.5/10

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
[ بعد از دیدن چندین و چند باره TDK واقعا نتونستم با بازی اغراق شده و نامانوس هث لجر کنار بیام و هنوزم از نظر من یک نوع هایپ و مسائل حاشیه ای باعث بزرگ کردن کار لجر شد
من خودم از این متنفرم بعد مرگ یکی رو الکی بزرگ میکنن ولی هیث لجر واقعا عالی بازی و فکر نکنم الکی بزرگ شده باشه

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
منم بتمن و دیدم واقعا عالی بود . درسته میگن قبلی بهتر بود ولی اینم خداییش معرکه بود . دم نولان گرم فقط یه سوال؟؟
اون اخرش که الفرد بروس رو میبینه تو ذهنشه ؟؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
منم بتمن و دیدم واقعا عالی بود . درسته میگن قبلی بهتر بود ولی اینم خداییش معرکه بود . دم نولان گرم فقط یه سوال؟؟
اون اخرش که الفرد بروس رو میبینه تو ذهنشه ؟؟
نه واقعیته. چون اون ساکی که به دست بلیک رسید از طرف بروس بودش.
در واقع خواستن بگن که بتمن فقط یک نفر نیست و یک نماده. از یه طرفم بروس بالاخره به اون زندگی با آرامش رسیده.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
TFKR:9
بلیک همون رابینه دیگه؟چون تنها کسی که غیر از بروس وین بتمن شده رابینه.یه جا هم یه دختری به بلیک گفت از اسمت خوشم میاد.رابین!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
The Dark Knight Rises
9.5/10

فوق العاده بود !!! کاراکترهای جالب ، Villain عالی ، بازیگرهای خیلی خوب ، اکشن فوق العاده ، پیچش های داستانی خفن و پایانی به شدت عالی برای بهترین تریلوژی کامیکی تاریخ ! دیگه چی از یه فیلم کامیکی میخوام ؟! :D
فیلم خیلی سیاه و تاریک بود و Bane هم به این سیاهی کمک میکرد. صداگذاری Bane هم برعکس چیزهایی که شنیده بودم ، به نظرم هیچ مشکلی نداشت و اتفاقاً تأثیر خیلی خوبی روی شخصیت پردازی اون داشت.
Catwoman بهتر از چیزی بود که فکر میکردم. کلاً از این بازیگرش حالم بهم میخوره ولی توی این فیلم نقشش رو عالی ایفا کرده بود.
بقیه هم خیلی خوب بودن ، مخصوصاً کاراکتر جدیدی مثل Blake.
در مجموع فیلمی عالی بود و به عنوان کسی که از 5،6 سالگی عاشق Batman بوده ، به شدت باهاش حال کردم.
چیزهایی که در ادامه میگم ، خفن داستان رو لو میده !
فیلم خیلی خوب سقوط (Fall) شخصیت Batman رو نشون داد و بعدش این سقوط خیلی عالی منتهی شد به Rise. بخش هایی که کمرش شکسته بود و برای برخاستن تلاش میکرد بسیار عالی بود.
نقشی که Scarecrow داشت خدا بود !!! :D یاد یکی دو تا از بخش های Animated Series افتادم ! :D بهتر از این نقش نمیشد توی این فیلم بهش داد.
Blake خیلی خوب بود و آخرش هم که Robin و این حرفا ! :D
پایان فیلم خیلی عالی بود. ولی هنوز نمیدونم نمردن Batman خوب بوده یا بد. از یه طرف با مرگش میتونست فیلم رو خیلی تأثیرگذارتر کنه ، ولی کلاً بد هم نشد. از نظر همه مُرده ولی ما به عنوان بیننده میدونیم سالم و سلامت هست و میتونه بعد از سال ها واقعاً زندگی کنه و دیگه کاری با این شهر نداشته باشه.
یکی از معدود صحنه های فیلم که باهاش مشکل داشتم ، جایی بود که بمب فقط چند ثانیه تا ترکیدن فاصله داره و Batman و Catwoman دارن عشق و عاشقی میکنن !! :D خب این صحنه رو میذاشتین یه جای دیگه نه کنار بمبی که هر صدم ثانیه هم براش مهم هست ! :D
پیچش داستانی آخر فیلم عالی بود. با اینکه یه چیزایی ازش میدونستم ولی باز هم خیلی برام جالب بود و لحظه ای که چاقوی Talia رفت توی بدن Batman بدبخت ، شوکه شدم !
یه سری چیزهای دیگه هم میخواستم بگم ولی طبق معمول یادم رفت ! :D
در کل هنوز نمیدونم توی تریلوژی نولان ، فیلم TDKR چه جایگاهی برام داره ، فقط میدونم به شدت باهاش حال کردم و نمیتونم ارزش های فیلم رو نادیده بگیرم ، فقط به جرم اینکه Joker و هیث لجر توی فیلم نبودن. با این پایانی هم که داشت میشه راحت براش دنباله ساخت ولی به شخصه دوست دارم پرونده این تریلوژی همین جا در اوج بسته بشه و چند سال بعد یه تریلوژی جدید بسازن. Batman خیلی خوب توی فضای رئال خودش رو نشون داد و حالا دوست دارم دوباره یه چیزی شبیه فیلم های تیم برتون و با سبک یه کمی فانتزی تر از فیلم های نولان ببینم. یعنی مثلاً طراحی های Gotham گوتیک تر باشه و فضا فانتزی تر و این جور چیزا ، ولی دیگه در حد Batman Forever و Batman & Robin هم کارتونی نشه !! :D

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
The Dark Knight Rises
9.5/10
همه چیز این آریا گفت :D دقیقا میخواستم همین چیزایی که آریا گفت بگم حالا تو اسپویلر با خیال راحت میگیم چیزی لو نره :D
این خب بهترین بتمن عمرم شاید باشه بهترین کاری که میشه از نولان دید این بهترین بتمنی بود که از Batman Returns به بعد به نظرم ساخته شده پایانی واقعا Epic داشت و خیلی غیر قابل پیش بینی و کلا من آخرش سوپرایز شدم رسما سقوط بتمن به رخ کشید بعد دوباره اوج گرفتنش و کلا اسم فیلم به محتوی واقعا میخورد
بلیک واقعا یه جورایی رابین بود خیلی بازیش عالی بود الیوت و یکی از بهترین شخصیت های اضافه شده بود
بازی آنا هاتوی هم عالی بود انصافا با وجود اینکه خیلی ها میترسیدن از این انتخاب نولان ولی خیلی خوب از نقشش براومد
ولی بازی فوق العاده عالی تام هاردی تو نقش Bane خیلی تاثیر گذار بود صداگذاری فوق العادش تو بخش هایی از فیلم احساس ترس به آدم القا میکرد و تونست خیلی عالی از نقشش بر بیاد همون چیزی که انتظار داشتم بود :D
از نظر داستانی به نظرم قوی ترین تو سه گانه نولان بود ولی به نظرم یکم پایانش میتونست بهتر باشه یکی همون صحنه کنار بمب بتمن و Catwomen :D یکی هم مرگ Bane درست نشون نداد :| این خیلی عجیب بود که چرا دیگه اصلا نشونش نداد دیگه فقط دیدیم یه تیر خورد و مرد همین میتونست یکم بهتر نشون بده
حالا انتظار میشه داشت که نولان دوباره بیاد یه تریلوژی جدید ساخت شاید هم داد دست یکی دیگه ولی بعید میدونم دیگه نولان کارگردانش باشه ولی 1% میشه احتمال داد ولی هم یه راهی واسه خودش باز گذاشته که ادامش بتونه بسازه هم اینکه بتمن کلا به آرامش رسید و بازنشست شده دیگه ولی آینده مشخص میشه

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
خوب منم نمرم رو بدم

9/10

اما بنظرم به پایه TDK نمیرسید. Bane عالی بود اما خوب مسلما هیچ Villainی به پایه Joker نمیرسه.
همه چیزو درباره فیلم بچه ها گفتن فقط منم از صحنه ی مرگ Bane خوشم نیومد. یکم ابوتاب بش میدادن خیلی بهتر بود. مثلا تنها
Villainیه که کمر بتمن رو شکونده.
یه سوالم دارم از کسایی که کمیک رو خوندن. Bane رو تو زندان چیکار کردن که بدون ماسک خیلی زجر میکشه ؟ چه بلایی سرش اوردن ؟
پ.ن. نمرم به TDK
10/10
نمرم به BB
8/10

آخرین ویرایش:

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
خوب منم نمرم رو بدم

9/10

اما بنظرم به پایه TDK نمیرسید. Bane عالی بود اما خوب مسلما هیچ Villainی به پایه Joker نمیرسه.
همه چیزو درباره فیلم بچه ها گفتن فقط منم از صحنه ی مرگ Bane خوشم نیومد. یکم ابوتاب بش میدادن خیلی بهتر بود. مثلا تنها
Villainیه که کمر بتمن رو شکونده.
یه سوالم دارم از کسایی که کمیک رو خوندن. Bane رو تو زندان چیکار کردن که بدون ماسک خیلی زجر میکشه ؟ چه بلایی سرش اوردن ؟
پ.ن. نمرم به TDK
10/10
نمرم به BB
8/10

تو خود فیلم می گفت اقدامات کورکورانه دکتره
ولی من نفهمیدم اصلا چه اتفاقی افتاد که ریختند سرش

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر