Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Ted

بعد از مدتها یه فیلم Fun دیدم که واقع بامزه بود ، فارغ از هر بحثی Seth همیشه کارش درسته >:d< شخصیت خود Ted هم واقعا خیلی خوب از کار دراومده بود ، ولی این مارک والبرگ تو 90 درصد سکانس ها واقعا بیمزست .

برخلاف اریا به نظرم کلا اینقدر روند فیلم سریع هست که اصلا خسته کننده نمیشه . تیکه های درپیتش هم خیلی کمه ، کلا از دست ندید .

8.5/10

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
abraham lincol vampire hunter

میتونست خیلی بهتر باشه اما همه چی سریع رفت جلو و نفهمیدیم چی شد :| کلا سر و همش کردن .

6/10

the watch

نمیدونم چرا منو یاد men in black مینداخت ، فیلم جالبیه و صحنه های خنده دار متوسط رو به بالایی داره .

6.5/10

muzi vs nadeji

کلا جو گرفت منو رفتم اینو دیدم :|

0/10

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
The Ledge
خوب بود، از چالش هایی که فیلم در ذهنم ایجاد کرد خیلی خوشم اومد؛ تحریکم کرد فیلمای دیگه ی Chapman رو بگیرم ببینم!
7.3/10

زندگی خصوصی
یه فیلم ایرانی متفاوت، یه فیلم که محدودیت ها رو زیرپا گذاشته و حقایق رو آشکار کرده!
6.9/10

Recep Ivedik
حرفی واسه گفتن ندارم!
9.2/10

Inception
واقعا باید به Nalon تبریک گفت! عالی بود، فقط یه سری زیاده روی ها زد تو ذوقم!
9.4/10

Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
Ted
6/10

خیلی فیلم تینیجری بود یعنی اصلا یه فرد 25 سال یا حتی 20 ساله نمیتونه باهاش یه رابطه عمیق پیدا کنه
داستان جالب بود کمدی کم ولی تا دلت بخواد حرفها بد دهن گونه و فحش توش هست
خرس خیلی بی تربیتی بود ولی فوق العاده با روحیه و منطقش حال کردم انگار مثل آدم بزرگا فکر میکنه البته در بعضی

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Ted
6/10

خیلی فیلم تینیجری بود یعنی اصلا یه فرد 25 سال یا حتی 20 ساله نمیتونه باهاش یه رابطه عمیق پیدا کنه
داستان جالب بود کمدی کم ولی تا دلت بخواد حرفها بد دهن گونه و فحش توش هست
خرس خیلی بی تربیتی بود ولی فوق العاده با روحیه و منطقش حال کردم انگار مثل آدم بزرگا فکر میکنه البته در بعضی

خدایی شما میخوای با یه خرس ِ گشــاد رابطه عمیق پیدا کنی :D؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
SPIDER MAN
کلا برای کسی که بار اول بخواد یه فیلم اسپایدرمن ببینه میتونه خیلی خوب باشه ولی کسایی که فیلم های سم ریمی رو دیدن این یجور اسپایدرمن دستگرمی حساب میشه براشون!!اصلا در حد و اندازه 2شماره اول از 3گانه ریمی نبود ولی در نوع خودش!خوب بود
6.5/10

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
The da vinci code
نفهمیدم چرا اسمشو این گذاشتین احتمالا چون معروف تر از سیاره چیزایی که تو فیلم مطرح میشه.چیزی که هست
اگر تام هنکس رو کنار بذاریم،و یکمی ها داستان پیچیده،چیزی نبود که اینقدر معروف شده.پایان هم در حد سریال شوکت خودمون بود:d
منظورش از اخر فیلمو نفهمیدم؟:-/
یکمی اسپویل 2:d
مطمئنم سن پطرزبورگ(ایرانی) رو از رو این ساختن

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
نفهمیدم چرا اسمشو این گذاشتین احتمالا چون معروف تر از سیاره چیزایی که تو فیلم مطرح میشه
واسه اینکه اسم کتابش همینه :D معروفیتش هم بیشتر به خاطر کتابش بوده، نه به خاطر فیلمش که از کتابش ضعیف تره. البته بازم تو این سبک فیلم خیلی خوبی هست، خودم که خیلی خوشم اومد ازش :D

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
واسه اینکه اسم کتابش همینه :D معروفیتش هم بیشتر به خاطر کتابش بوده، نه به خاطر فیلمش که از کتابش ضعیف تره. البته بازم تو این سبک فیلم خیلی خوبی هست، خودم که خیلی خوشم اومد ازش :D
بخاطر سوفی خانوم؟;;)باید بگم:تام هنکس و سوفی رو که بذاری کنار چیزی نداره:d
خب حالا که دیدیش،بگو منظور از اخرش چی بود؟

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Zodiac

یک فیلم جنایی و رمز الود از دیوید فینچر بر اساس یک ماجرای واقعی ولی حل نشده.فیلم یک سری اشکالات داره ولی اونقدر جذابیت و گیرایی داره که خوصله ببینده در طول 2.5 ساعت فیلم سر نره.داستان فیلم واقعا پیچیده هستش. خیلی جاها وسط فیلم کلا قاطی میکنید که چی به چی هست و مجبور میشید فیلم رو pause کنید و یکم در مورد ماجراها فکر کنید تا بفهمید ماجرای فیلم چی بوده! بازیگرای فیلم هم نقش خودشونو حوب اجرا میکنن. موسیقی هم راضی کننده هست.
8/10
یه نکته هم به کسایی بگم که هی میان میگن این فیلم اینقدر فروخت اون یکی فلان قدر فروخت.وقتی فیلمای با ارزشی مثل همین زودیاک یا almost famous یا the master که همین امسال اومد فروش کمی دارن معنیش اینه که باکس آفیس به لعنت سگ هم نمی ارزه و فایدش فقط برای جیب کمپانی هایی مثل وارنر و سونی پیکچر هست

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
بخاطر سوفی خانوم؟;;)باید بگم:تام هنکس و سوفی رو که بذاری کنار چیزی نداره:d
خب حالا که دیدیش،بگو منظور از اخرش چی بود؟
من از فیلمهای این مدلی خیلی خوشم میاد که البته تعدادشون هم زیاد نیست. سوفی کیلو چند :D خب بگو با کجاش مشکل داری که توضیح بدم :D

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,718
نام
امیر
این Ted عجب فیلم مزخرفی بود ... تنها نکته مثبتش خرسه و چند تا تیکه کلام جالبش بود وگرنه مارک والبرگ از اول تا آخر فیلم چیزی کمتر از ستاره های درپیت تله فیلم های ایرانی که جمعه ها ساعت 4 بعد از ظهر از شبکه یک پخش میکنن , کمتر نداشت ...!

2/10 ....

کم پیش میاد فیلمی رو از وسط رها کنم و بعد از چند روز ادامه شو ببینم ... این از اون دسته از فیلما بود ...

اون تیکه که خرسه با آنتن TV اگه اشتباه نکنم میزنه در باسن والبرگ , جزو تیکه های باحال فیلم بود :D ...

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
TED
خیلی کم پیش میاد یه فیلم انقدر من رو بخندونه . این شخصیت خرسه خیلی باحال بود . بازی والبرگ درسته که خیلی آبکی چیپ بود ولی شخصیت اصلی که TED بود خیلی دل نشین بود . در کل فیلمی بود که بیشتر از رو بد دهنی
تلاش داشت مخاطب رو بخندونه که کارش رو عالی انجام داد

6.5/10

Silent house

شروع فیلم عالی بود خیلی جو سنگینی هم داشت ولی اخر گند زد به فیلم با اون داستان داغونش . جالبه حتی یک بار هم دوربین کات نخورد تو فیلم

5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر