Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
محله چینی ها برا3مین بار دیدمش به نظرم بهترین فیلم رومن تجاوزگر به ناموس مردم :D یه شاهکار به تمام معنا با اینکه فیلمش معمایی و بعد یه بار دیدن همه چی رو میفهمی ولی برا من بعد3بار دیدن هنوزم جذابه مخصوصا بازی جک نیکلسون که عالی ولی بهترین بازیش نیست.خلاصه ببینین چیزی درموردش نمیگم......نمره10\10

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
متای 55 یعنی ستایش منتقدان دیگه ؟ معنی ستایش رو هم فهمیدیم به لطف دوستان !!

من گفتم که فیلم شاهکاری نیست و مثلا تو top فلان فیلم های دنیا نیست,می گم که فیلم خوبیه,توی چند تا نقدی که خوندم ازش هم درهمین حد ازش تعریف کرده بود,اگه فیلم شاهکاری بود که خب یه چیزی تو اسکار نامزد می شد,من تو پست قبلی هم گفتم,فیلم شاهکاری نیست,ولی همه چیزش در حد خودش خوبه,البته به نظر من بازیه تام هنکس از سطح فیلم خیلی بالاتره...

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
trust ـو امروز نشستم نگاه کردم،فوق العاده دختره اعصاب خوردکن بود :D
کلیفی ـم میتونست تو فیلم نقش داشته باشه :D

7/10

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Contagion-poster.jpg

Contagion
8/10
چقدر فیلم خوش ساختی بود... داستان از اون داستان های حوصله سر بر میتونست باشه که اواسطش ادم خسته شه ولی واقعا خوب بود. من خیلی لذت بردم! همه چی فیلم واقعا حرفه ای کار شده بود...
یکی از ایرادات فیلم:

ماجرای روستای چینی اضافه بود. اصلا نقش ماریون کوتیارد کلا نامشخص بودش!
پریشب خوابم نمیمرد هی این فیلم تو ذهنم بودش... یه بار دیگه باید ببینمش...

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
Blue Valentine
به قول دوست خوبمون (lionsgate) بعضی صحنه ها اینقدر طبیعی بود که تو هیچ فیلمی ندیده بودم !
8/10

آخرین ویرایش:

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
war horse اسب جنگ
20
فیلمش خیلی عالی بود.این اسپیلبرگ جنگ جهانی رو ول نمی کنه:d
از اسب ها هم بی شرف بازی گرفته بود این اسپیلبرگ!اسبه برات بازی می کرد اسکار بگیر ها!نمی دونم توی ثوانین اسکار شرط بازیگر مرد،انسان بودنه؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Rise of Planet of Apes
4/10

انتظار داشتم بهتر باشه. یعنی اونجایی که همه میگفتن فیلم فراتر از انتظار بوده و اینا، فکر میکردم جالب تر از این باشه. اواخر فیلم کلا غیرطبیعی شده بود و من هیچ جوره نمیتونم هضمش کنم!
در مورد پایان فیلم:
الان چی شد؟ اون بیماری به همه جا منتقل شد یعنی؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Rise of Planet of Apes
4/10

انتظار داشتم بهتر باشه. یعنی اونجایی که همه میگفتن فیلم فراتر از انتظار بوده و اینا، فکر میکردم جالب تر از این باشه. اواخر فیلم کلا غیرطبیعی شده بود و من هیچ جوره نمیتونم هضمش کنم!
در مورد پایان فیلم:
الان چی شد؟ اون بیماری به همه جا منتقل شد یعنی؟

اینقدری که این میمونه از سلولهای خاکستری مغزش استفاده کرده ، انیشتین استفاده نکرده بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر