Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
tree of life
تنها نکته مثبتش فیلم برداری خوبش بود که میتونه اسکار هم ببره. نمیدونم چرا اینقدر از این فیلم تعریف شده عاری از یک سکانسی که باعث تاثیر در بیننده بشه نصف فیلم که در سکانس های مستند مانند خلاصه شده بود نصف دیگش هم حرف های بی سر و ته خانواده اوبرین.به عنوان قرص خواب میشه از این فیلم استفاده کرد. فیلمایی هستن مثل black swan در عین سنگینی سکانسا و داستان گیرا و فوق العاده با ادم رابطه برقرار میکنن اما این فیلم در هاله ای از سکانسای هنری سردرگم شده و با تعداد معدودی رابطه برقرار میکنه.
5/10

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
تو سایت IMDB به فیلم اصغر فرهادی یعنی جدایی نادر از سیمین 8.5 داده شده البته این فیلم با نام A Separation گزاشته شده .

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
آژانسه شیشه ای به دلیل این که بعده مدت ها دوباره دیدیش اینطوری به نظرت جلوه میکنه ... کلا اگر به خاطر پرویز پرستویی نبود فیلم رو یک بار هم نمیدیدم

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
دقیقا
دوستان خیلی از فیلم تعریف میکردن
اما در اون حد نبود که دوستان میگفتن
دیگه به قول شما خیلی از تصاویر مستند گونه استفاده کردن +جملات خیلی خفن:D
[LTR]
مثلا بعد 30 دقیقه مستند برد پیت میگه من هیچی نیستم مثلا این خیلی خفن بود؟!:D
[/LTR]
یا شایدم من نمی تونم قسمت هنری ایناشو درک کنم
امتیاز منم 5/10

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
دو تا فیلم ایرونی دیدم روانم سرحال اومد:

باد ما را خواهد برد
عباس دوست دارم. 7/10
البته بهترین فیلم عباس نیستش d: طعم گیلاس رو هنوز ندیدم من.

رنگ خدا
آخ آخ آخ... یادش بخیر بچگی چقدر گریه کردم سر این فیلم. معرکست آقا بهترین فیلم مجیدیه بعد از بچه های آسمان. چرا اسمو فیلم رو زده رنگ بهشت؟؟
من مجیدی رو بهترین کارگردان میدونم چون با فیلماش اساسی حال میکنم. تو فیلماش پر احساس و هنره. ماهی قرمز هم که امضاشه و تو همه فیلماش هستش. مجید دوست دارم.

==

بهترین فیلم ایرانی به نظرم یعنی طبیعت بیجان سهراب شهید ثالث! (سگ کشی هم خوب بود. ضمن اینکه همه فیلم های مجید مجیدی رو میپرستم)
البته از آژانس بهتر هم فیلم هست. ولی تو کارای حاتمی کیا بهترینش همینه.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
The Tree Of life
با اینکه ارزش خاصی برای برد پیت قائلم...ولی واقعا فکر کنم نفهمید فیلمه از چه قراره که نقشش رو گرفته(با اینکه تهیه کنندش خودش بود)...........
داستان کلی فیلم رو آدم میفهمه....ولی اینقدر صحنه های اضافی توی این فیلم هست...که من یه جا از فیلم داشتم حساب میکردم چقدر از دوستم طلب کارم !!!
منظورم اینه که فیلم پتانسیل یه داستان خوب رو داره.....ولی با کش دار کردن و گیج گنگ توضیح دادن داستان.....کاملا همه چیز رو از نیم ساعت اول فیلم خراب میکنه.....
3.5/10 همه ی 3.5 هم به خاطر بازیه زیبای برد پیت بود....شان پن بازیه خاصی اصلا انجام نداد که بفهمه
داستان
فیلم طرفای سال 1950-1960 سپری میشه که در مورد یه خانوادس که یه بچشون رو(اینطور که اول فیلم میگه ولی اصلا اینطور نیست)از دست میدن....حالا این فیلم میاد از اول خلقت جهان و زمین تا به وجود اومدن این بچه و کارهای اون بچه رو به تصویر میکشه......حتی توی فیلم گودزیلا هم هست !!!
سبک فیلم حتی یخورده خدا شناسی هم داره...ولی واقعا سخت میتونه فکر انسان رو به چالش بکشه
............................................................................
Horrible Bosses
یک کمدی که 3شخصیت فوق العاده ی من توش بازی میکردن و واقعا دوسشون دارم
jennifer anistion....kevin spacy....jason sudakus
داستان
در مورد 3 تا کارمند که از رئیس هاشون متنفرن و میخوان بکشنشون
یه تیکه از فیلم
اون قسمت قتل که اتفاق افتاد و میخواست حرکت کنه و کمربند بسته نمیشد گفت .....ooooooo Toyotaaa
اونجا فقط داشتم اشهد میخوندم که بمیرم از خنده
به عنوان یه فیلم کمدی 9 از 10

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
بقدری فیلمدونی ایرانیها ته کشیده که به نادر و سیمین میگن شاهکار.
جدایی و پرده آخر به نظرم بهترین فیلمای ایرانی بعد انقلابن.
نمی تونم دقیقا بگم کدوم rewatchability بیشتری داره ولی می تونم بگم معمولا اون نوع فیلمهایی من رو بارها به سمت خودشون می کشن که فضای خالی برای بیننده باقی گذاشتن.
به نظرم هیچکدومشون فضای خالی به اون صورت ندارن واسه همین پرسیدم، حالا درسته که memento شاید یکم فکر بخواد تا تایم لاین پلاتش دست آدم بیاد ولی من بهش نمیگم فضای خالی.
فینچر بنظر من بعنوان کارگردان یه کپی کن باهوشه.
با اکثر حرفایی که بعد از این جمله نوشتی موافقم ولی کپی کن کلمه درستی نیست به نظرم. بیشتر اینطوریه که تو محتوا دنبال خلاقیت نیست، یه محتوایی که دوست داره رو انتخاب میکنه و بدون اینکه خیلی دستکاریش کنه روش انواع و اقسام جینگولک بازیهایی که میتونه تو فرم انجام بده، انجام میده.
-----------------------------
من دیشب خوابم نمیبرد حوصله هم نداشتم نشستم ترنسفورمرز دیدم، چقدر خوابم گرفت! آخراشو نفهمیدم چی شد، چرا اینقدر طولانی بود لامصب؟:D
این ترنسفورمرز و فیلمای از این دست بهترین چیزشون دیالوگاشونه، تو مایه های دیالوگایه پسر شجاعه:D "ما آمده ایم تا با انسانها بجنگیم" یا از این استیلایی که villain قضیه نقشه ی شوم آخر داستانو شروع میکنه توضیح دادن به ملت:D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,661
نام
iMAN
Transformers Dark of the moon
7/10
داستانش نسبت به دوتای دیگه بهتر بود و اکشنش هم که خدا بود فک کن اونایی که 3D دیدن چه حالی کردن ما که 1080p دیدیم اندر کف موندیم...! در کل جنبه فان فیلم و لودگیش خیلی پایین بود و فک کنم اینبار مایکل بی بتونه از تمشک فرار کنه ...! :d
ولی خداییش این مایکل بی تو پیدا کردن بازیگر واسه Hot partner استادیه ها...! این دختره عجب( ... ) بود ...! ولی از اون مگان فاکس بهتر بود ...! اون تیکه ایرانم باحال بود ...!!
دقت کردین آخر فیلم Director of Pkotography ایرانی بود ؟ Amir Mokri ...! عجب...!

• Like
Reactions: Augustus
May 24, 2008
1,156
نام
احسان
امتیاز منم 5/10
انصاف داشته باش برادر:D بهترین موضوع... بازیگری عالی... کارگردانی خوب... 5؟!
به نظر من 8.3/10 امتیاز مناسبیه... 0.3ـش هم راه هوا نیست رو حسابه:D
حداقل به خاطر داستانش...

Strangers on a Train
Alfred Hitchcock
یه فیلم جنایی در مورد یه بیمار روانی! نسبت به زمان خودش نمره می دم. برونو خیلی خوب بازی می کرد در بعضی صحنه ها.
8/10
l_44079_ac334133.jpg

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
Pan's Labyrinth (El laberinto del fauno) [2006]

عالي بود، زيبا، فانتزي، با موسيقي بي نهايت زيبا و دل نشين و البته غم انگيز
من كه به اين فيلم 9 مي دم، ديدن اين فيلم را به همه پيشنهاد مي كنم.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
7/10
داستانش نسبت به دوتای دیگه بهتر بود و اکشنش هم که خدا بود فک کن اونایی که 3D دیدن چه حالی کردن ما که 1080p دیدیم اندر کف موندیم...! در کل جنبه فان فیلم و لودگیش خیلی پایین بود و فک کنم اینبار مایکل بی بتونه از تمشک فرار کنه ...! :d
ولی خداییش این مایکل بی تو پیدا کردن بازیگر واسه Hot partner استادیه ها...! این دختره عجب( ... ) بود ...! ولی از اون مگان فاکس بهتر بود ...! اون تیکه ایرانم باحال بود ...!!
کجا تیکه ایران باحال بود :D؟ پرچم که برعکس شده بود، یارو هم که کاملا افغانی بود :))! ولی موافق اکشن فوق العاده اشم.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فکر کنم تنها فیلم ایرانی ای که دیدی همین باشه وگرنه نمیگفتی بهترین فیلم.
بقدری فیلمدونی ایرانیها ته کشیده که به نادر و سیمین میگن شاهکار.
فیلم ایرانی بهتر خیلی هست.
نه بابا ؟ اوس ممد ترول کردن جاهای دیگه ای هم داره :D
شما از این مدل آدما ندیدین شایدم دیدین اما این فیلم برداشت های جامعه شناسیش خیلی تکان دهندس ، ما ملتی هستیم که به جوون هایی که برای اسایش خودمون کشته می شدن پشت کردیم و اونایی که تو جنگ بخاطر دفاع از ما ها موجی شده بودن رو خیلی مسخره می کردیم ، این فیلم انقد منو تحت تأثیر قرار می ده هر بار نگاش می کنم که اصلا قابل توصیف نیست .
من خودم با خیلی چیز ها مخالفم اوس ممد اما بعضی چیز ها هستند که اصلا نمی تونه پیرو ی مسائل دیگه بدونی ، شرف غیرت و اینا تو این فیلم به خوبی نمایش داده میشه ، هر چه قدر هم کاستی داشته باور کن به خاطر محدودیت سینمای ایران از لحاظ ِ فضای کار ِ ، دخالت های ارشاد و ... . با این حال بهترین فیلم ِ ایرانی ـیه که من دیدم .

iman_movie

کاربر سایت
Mar 10, 2008
167
نام
ایمان
7/10
من اين فيلمو تو سينماي بانگكوك هفته پيش به صورت 3بعدي ايمكس ديدم . انقدر باحال بود كه هنوزم تو كفشم

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
به نظرم هیچکدومشون فضای خالی به اون صورت ندارن واسه همین پرسیدم، حالا درسته که memento شاید یکم فکر بخواد تا تایم لاین پلاتش دست آدم بیاد ولی من بهش نمیگم فضای خالی
البته منظور من multiple viewing بود که خب کلا فیلمای کمی این ویژگی رو دارن ولی در حالت کلی فیلمی مثه Jaws هم ارزش بیشتر از یه بار دیدن رو داره بیشتر بخاطر craft فیلم. ممنتو هم فکر می کنم تو همین دسته باشه.
نه بابا ؟ اوس ممد ترول کردن جاهای دیگه ای هم داره
من معمولا با آئورلیتو موافق نیستم ولی باهاش در این مورد موافقم که تعداد ترولهای واقعی کمتر از اون چیزیه که اکثرا فکر می کنن. بنظرم یکم باید بیشتر محتاط باشیم به کی برچسب ترول می زنیم و اینکه بین ترول و devil's advocate تفاوت هست و به هر حال کلا اینترنت بهترین جا برای opinion vomitingه. ترول هدفش فقط ایجاد آشوبه ولی devil's advocateها اینطوری نیستن و تنها راه تشخیصشون هم اینه که اونا رو واقعا به بحث جلب کنی و ببینی چه راهی رو پیش می گیرن. ترولها بیشتر حیله گر و سمجن ولی اگر هم ترول باشن الزاما خود نظرشون رو شاید بی اعتبار نکنه. چیزی که باعث می شه ترول بشن اینه که مرتکب هزاران سفسطه فریب آمیز می شن برای اینکه موضوع رو در هم وبرهم و پیچیده کنن. می شه گفت trolling واقعی هنر فرار کردن از این سفسطه ها بدون دیده شدنه و این کار رو بطور کاملا نامرئی انجام می ده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر