Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
Her
9/10

belng39p06cbiyli6l6z.jpg
دیشب نشستم دیدمش. به سفارش یکی از دوستام. اولاش یه کم کِسِل کننده بود اما بعدش...............................
خیلی جالب بود، توی یه سایت در مورد ژانرش نوشته بود (علمی - تخیلی - مکاشفه گون یا شاید عاشقانه اینترنتی) از این واژه عاشقانه اینترنتی خیلی خوشم اومد. البته بیشتر یه رمانس با نرم افزار بود یا OS.
اما هر چی بود به شدت ایده جالبی داشت و به نظرم یه مشکل کاملن رایج اما پنهان جوامع امروزی را به تصویر میکشید. جایی که سامانتا به تئودور میگه از 8 هزار نفر، 6 هزار نفر fall in love من شدن، فقط یه صدا، این یعنی تنهاییه مرگبار آدما که حاضرن حتی با یه صدا که درکشون میکنه زندگی شخصیشون را share کنن :|
به نظرم واکین فینکس هم خیلی خیلی خوب بازی کرد.
مطلب بعدی در مورد فیلم که به ذهنم رسید متصور شدن یه آینده ی وحشتناک بود.
سامانتا به تئودور میگفت که یه نرم افزاره ولی قابلیت این را داره که از تجربیات دیگران استفاده کنه و خودش را آپگرید کنه. حتی این اتفاق هم براش میافته و احساسات مختلفی را که فقط مخصوص انسان هاست تجربه میکنه و تا جایی پیش میره که احساس نیاز برا داشتن یه بدن را احساس میکنه.
کاری به فیلم ندارم ولی اگه یه نرم افزار تا این حد بتونه متحول بشه مسلمن ربات ها و ماشین های هوشمند هم میتونن و ................................
حرف آخرم، تاثیر گذارترین بخش فیلم :d
جاییکه سامانتا از یه دختر دیگه درخواست میکنه تا نقش بدنش را بازی کنه تا بتونه با تئودور make love بکنه. خیلی عجیب بود و تاثیر گذار و خیلی خیلی ناراحت کننده.
پی نوشت: به نظرم (نظر شخصی) اصلن حق 12 سال بردگی نبود که اسکار را بگیره. در مقابل این فیلم، اصلن حقش نبود. این فیلم تقریبن همه چیز تکمیل بود. ایده نو، فضا سازی، بازی بازیگران، موسیقی و .............................. همه چیزش عالی بود.

آخرین ویرایش:

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
8.5/10
بین فیلم های سوپرهیروی این چندوقته از همه بهتر بود،در کل توضیح خاصی نمیمونه بدم همین حرفایی که دوست بالایی زد :d
اون صحنه های وسط و بعد credits هم خیلی خوب بودن.....

آره به احتمال زیاد شماره ی بعد باکی و کاپیتان میرن یه سمت و اون دوقلوها هم اون سمت. چه شود.....

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
آره به احتمال زیاد شماره ی بعد باکی و کاپیتان میرن یه سمت و اون دوقلوها هم اون سمت. چه شود.....

راستش من اطلاعات قوی ای ندارم ولی اینو مطمئنم که این دو قلو ها توی اونجرز 2 هستن! تا جایی که میدونم قهرمان هم هستن نه شرور ولی... هر چیزی ممکنه!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Noah

داستان پیامبر نبود! شاید مشکل منه ولی دوست دارم همین نوحی که تو ذهنمه ت دهنم بمونه نه اینی که 60 درصد فیلم شخصیت منفی فیلمه! دائم الخمر! ولی به عنوان یک فیلم جدا از نوح نسبتا خوب بود!
6 از 10!
The Nut Job

بد نبود! برا سرگرمی و وقت پر کنی خوب بود!

6.5/10
Need For Speed

برای یک فن دو آتیشه nfs فیلم خیلی خوب بود! مقایسش هم با F&F ها به نظرم خیلی خوب نیست! در کل فیلم بد نیست! خوبه. شخصیت پردازی شخصیت اصلی دختر فیلم هم خیلی خوب بود! ازش خوشم اومد

7/10

Rio 2

Cool!! جالب بود! خیلی جالب. دنیای پرندگان روخیلی جالب شبیه دنیای انشان ها کرده بودن! در کل باحال بود!

7.25/10

Trancendence

داستان خیلی خوب بود. پتانسیل ... بالاااااااااا! بازیگرا.... خیلی خوب!!! ..... کارگردانی و ساختار.... افتضاح! این بشر فیلمبرداری چند فیلم فرا شاهکار رو کرده ولی فیلم خودش از نظر فیلم برداری افتضاحه! واقعا ساختار فیلم افتضاحه! ولی داستان خیلی خوبه و پایانش هم خیلی عالیه (بهترین پایان ممکن).

5/10
Mr.Peabody & Sherman

راستش باحال بود! داستان کش داده شد و این برای یک انیمیشن خیلی خوب نیست ولی جالبه! سرگرم کننده بود! با نمک بود! طراحی کاراکتراش عالی بود! عاشق شرمن شدم! اون دختره دوستش هم خیلی ناز بود!

7.75/10

Divergent

خیلی عالی بود! واقعا فیلم مهیجی بود! نمی دونم چرا ولی خیلی خوشم اومد! شیلین وودلی خیلی عالی نبود و یک نکته بد دیگه ای که فیلم داشت این بود که چرا یک "دایورجنت" یک تهدیده؟ درکل من خوشم اومد خیلی.

8.5/10

The Amazing SpiderMan(s)

1) فیلم خیلی زرق و برق دار نبود ولی جالب بود. نمیگم عالی ولی خیلی خوب بود (7/10)

2) کلا این سری خیلی بار طنز بهش اضافه کرده و این نسخه واقعا این بار سنگین تر از قبل شده. شخصیت پردازی خیلی خوب نیست مخصوصا "الکترو!". جلوه های ویژه خیلی خوبه. داستان عالیه و فایت سین اخر واقعا مهیج بود! پایان فیلم خیلی "یهو یی" هست ولی در کل خوبه! این نسخه شاید از نظر ساختاری بهتر نباشه ولی "cool" تره! (7.25/10)

Captain America The Winter Soldier

خیلی خوب بود! 30 دقیقه اول خیلی ریتم ارومه ولی بقیش واقعا فیلم عالی میشه! winter soldier واقعا بد من ابکی بود! یعنی خیلی خوب بهش نپرداخته شده بود ولی فیلم صحنه های اکشن و جلوه های ویژه عالی داره. درکل خیلی خوب بود. نسبت به بقیه فیلمای مارول هم خیلی پیچیده تر بود

7.5/10

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
یک نکته بد دیگه ای که فیلم داشت این بود که چرا یک "دایورجنت" یک تهدیده؟
استقلال در انتخاب و باز بودن راه موفقیت در صورت انتخاب مستقل. سیستم میگه که افراد میتونن یکی از این گزینه‌ها بشن اما وجود Divergent ها نشون میده که این تفکر اشتباهه. سیستمی که براساس یه نظم معمول استوار باشه، هر چیزی که خارج از اون نظم معمول باشه در ضدیت با بقای اون سیستم خواهد بود.
کل حرف فیلم همین بود.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Only Lovers Left Alive

Only-Lovers-Left-Alive-Australian-Poster-copy.jpg

یک عاشقانه خاص مثل خود فیلم.
یک فیلم خاص و قابل ستایش به شکلی که در تمام مدت 2 ساعت فیلم در کمال سادگی، بیننده رو وادار میکنه وقایع فیلم رو دنبال کنه و لذت ببرد

امتیاز از 10 : 8

متای فیلم : 77 از 40 منتقد

- - -ویرایش - - -

Ram-Leela: 2/10
در حد فیلم قرمز اعصاب خورد کنه
:|

Dhoom 3: 7,5/10

Krrish 3: 8,5/10

اینا فیلم هندی هستن ؟؟؟ :-/

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
Kick ***
هر دوشون عالی بودن :d اصلا انتظار چنین فیلم جذابی نداشتم. هرچند با اولیش بیشتر حال کردم :d
========
Amazing Spider Man 2
واسه یه فیلم پاپکورنی فیلم متوسطی بود. فقط یه بار دیدنش کافیه.
======
Locke
خوب بود :d فقط باید زمانی ببینین که هیچ فیلم دیگه ای نداشته باشین.
=======
SnowPiercer
فیلم خیلی خوبی بود. دلم همچین فیلمی می خواست :d
========
Captain America
این هم که عالی بود دیگه جای بحث نداره :d

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
ha1FI2U5QF1L7Avb0mqxSgnXlbZ.jpg

the Amazing Spider-Man 2
6/10
یه بار که دیدیتش با خیال راحت پاکش کنید!
اصلا اون چیزی که انتظار داشتم نبود.

===============================
pH4oeiZAh9a40tly4D0l6aAB3ms.jpg

captain America: The Winter Soldier
9/10
بعد از اونجرز بهترین فیلم ابر قهرمانی بود که دیدم و از تمام بلاک باستر های امسال یه لول بالا تر قرار میگیره
بهترین پرداخت شخصیت رو بین فیلم های ابر قهرمانی این فیلم داشت و جلوه های ویژه و اکشن فیلم هم به شدت زیبا و باور پذیر بود

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
The Amazing Spiderman 2 ، یدونه دل خوشی داشتیم این فیلم ببینیم که اونم پرید:d ...
یاد سم ریمی و توبی مگوایر بخیر ، اسپایدر من 2 چی بود ...

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,183
نام
احمد
Ram-Leela: 2/10
در حد فیلم قرمز اعصاب خورد کنه
:|

Dhoom 3: 7,5/10

Krrish 3: 8,5/10

سلام دوست عزیز.
امیدوارم برداشت منفی از حرفم نداشته باشی اما چطور به کریش 8/5 دادی؟
من بشخصه بجز شاهکارهای سینما به فیلمی بالای 8 نمیدم!حالا کریش بماند که فکر کنم بهش 4 یا 5 دادم:D
البته دوست دارم دلایلت رو بدونم شاید نکات خاصی داشته که من متوجه نشدم!
با تشکر

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام دوست عزیز.
امیدوارم برداشت منفی از حرفم نداشته باشی اما چطور به کریش 8/5 دادی؟
من بشخصه بجز شاهکارهای سینما به فیلمی بالای 8 نمیدم!حالا کریش بماند که فکر کنم بهش 4 یا 5 دادم:D
البته دوست دارم دلایلت رو بدونم شاید نکات خاصی داشته که من متوجه نشدم!
با تشکر
بیشترش بر میگرده به سلیقه
Krrish 3 رو با ۲ تا داداشام دیدیم
اونها هم خوششون نیومده بود و هی‌ با فیلمهای هالیوودی مقایسش میکردند
باید به این هم نگاه کنیم که این فیلم هالیوودی نیست و اکشنش رو قرار نیست با هالیوود مقایسه کنیم این فیلم چیزهای دیگری هم داره غیر از اکشن
من قسمت اوولش خوشم اومده بود اما از قسمت دومش نا امید شده بودم و هیچ امیدی به قسمت سوم نداشتم
اما قسمت سوم سورپرایز بود واسم
از ۵ نفر از دوستهام ۳ نفر به شدت خوششون اومده و ۲ نفر هم بدش اومده
که شاید بر میگرده به سلیقه یا نوع متفاوت دید به فیلم.
شما که به هر فیلمی امتیاز بالایی نمیدی غیر از شاهکارها, باید بگم که شما منتقد سختگیری هستید
اگر توجه کرده باشید بیشتره منتقدها به فیلم‌های سیاسی نمرهٔ 10 رو دادند
حتا 40 یا 50 تا 10 پشت سر هم
اما امتیاز کاربرهاش میبینی‌ مثلا 6 یا 7 هست کلی‌ هم 0 داره
این نشون میده که بیشتره منتقدها هم به فیلمی که خوششون بیاد 10 میدن
حالا من اجازه ندارم به فیلمی که خوشم اومده نمرهٔ 8.5 بدم؟ :p

آخرین ویرایش:

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,183
نام
احمد
بیشترش بر میگرده به سلیقه
Krrish 3 رو تو سینما دیدیم با ۲ تا داداشام
اونها هم خوششون نیومده بود و هی‌ با فیلمهای هالیوودی مقایسش میکردند
باید به این هم نگاه کنیم که این فیلم هالیوودی نیست و اکشنش رو قرار نیست با هالیوود مقایسه کنیم این فیلم چیزهای دیگری هم داره غیر از اکشن
من قسمت اوولش خوشم اومده بود اما از قسمت دومش نا امید شده بودم و هیچ امیدی به قسمت سوم نداشتم
اما قسمت سوم سورپرایز بود واسم
از ۵ نفر از دوستهام ۳ نفر به شدت خوششون اومده و ۲ نفر هم بدش اومده
که شاید بر میگرده به سلیقه یا نوع متفاوت دید به فیلم.
شما که به هر فیلمی امتیاز بالایی نمیدی غیر از شاهکارها, باید بگم که شما منتقد سختگیری هستید
اگر توجه کرده باشید بیشتره منتقدها به فیلم‌های سیاسی نمرهٔ 10 رو دادند
حتا 40 یا 50 تا 10 پشت سر هم
اما امتیاز کاربرهاش میبینی‌ مثلا 6 یا 7 هست کلی‌ هم 0 داره
این نشون میده که بیشتره منتقدها هم به فیلمی که خوششون بیاد 10 میدن
حالا من اجازه ندارم به فیلمی که خوشم اومده نمرهٔ 8.5 بدم؟ :p

امیدوارم ناراحت نشده باشید
نظر شما مثل نظر داداشمه :bighug: بعضی‌ وقتا با هم بحثمون هم میشه :d
اگه اشتباهه نگارشی دارم عذر می‌خوام چون با یک نرم افزار رو مخ مینویسم 8-|

البته که سلیقه شما قابل احترامه و بنده اگر پرسیدم فقط صرفا بخاطر این بود که شاید فیلم نکات ریز و فلسفی یا... داشته که من متوجه نشدم.
من چون فیلم اقراق امیز و با داستان کلیشه ای داشت ازش خوشم نیومد.
البته اثار هندی زیبا هم زیاد دیدم.
بازم مرسی از جوابتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر