Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,270
Hangover Part 2

عالي بود :d. چند تا صحنه داره كه خداييش فوق العاده بود !! . ولي با شماره اولش قابل مقايسه نبود !
6.5/10

‍Crazy Stupid Love
يه كمدي درام خوش ساخت.
6/10

Transformers Dark of the Moon

همین امتیاز هم فقط به خاطر جلو های ویژه شاخش میدم. اگه در حد معمولی بود کمتر میدادم
2/10

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی

Winter's Bone

چند تا نکته ی خیلی جالب داشت، کل محیطی که توش فیلمبرداری انجام داده بودن، حس زمستون رو خیلی خوب منتقل می کرد و بعضا نماهای خیلی زیبایی از محیط نه چندان زیباش تو فیلم بود. شخصیت تیردراپ هم خیلی باحال بود، بازیگرش هم عالی بود، بازیگر این دختره نقش اصلی هم کارش خوب بود، ولی نه اونقدرها که تعریفشو شنیده بودم. بقیه ی موارد فیلم در حد معمولی و استاندارد بود. من اصلا نمیتونم درک کنم که چه نکته ی ویژه ای توی این فیلم هست که باعث میشه نامزد اسکار بشه ولی مثلا Blue Valent*ine نشه! گور بابای اسکار.
6 از 10

Harry Potter and Chamber of Secrets

از فیلم اول بهتر بود. هم بازی بازیگرا خیلی واضح پیشرفت کرده بود (تو بین شخصیت های اصلی هری از همشون بدتره) و هم فیلم ریتم احمقانه نداشت، هر چند هنوزم کنده. اون قسمت قبل از هاگوارتزش زیادی طولانی بودن. کلا فیلم زیادی طولانی بود. من تو سه نوبت دیدمش!
به نظر من چند تا کتاب اول هری پاتر -17 هستن (که البته چیز بدی نیست) ولی توی کتابها خیلی بهتر از فیلمشون اجرا شده بودن. حداقل طبق چیزی که یادمه!

5 از 10 .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ورود آقایان ممنوع
8.5/10 به نسبت فیلم های ایرانی
عالی بود. توی این سینمای آشغال دونی ایران این فیلم شاهکار محسوب میشه. تصور کنید این فیلم توی یه کشور آزاد ساخته میشد. میترکوند قشنگ! بازی های عالی، صحنه های خنده دار و از همه مهمتر تیکه های وحشتناک فیلم :D!
مثل قضیه خواب دیدن یا مشکلات زنانه :D!

Harry Potter and Deathly Hollows Part 1
3/10
من واقعا نمیفهمم چرا انقدر همه با این فیلم حال کردن و میگن بهترین فیلم سری هری پاتر بودش. انقدری حوصله سر بر و مسخره برای من بود که حد نداشت! احمقانه بود کلا واسه من! چراش رو نمیدونم یکی از کسایی به این فیلم 9 اینا میده بیاد منو قانع کنه... ربط خاصی به کتاب هاش داشت کلا یا چیز دیگه ای؟ چون من از جام آتش به بعد کتاب هاش رو نخوندم.

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
The Green Mile

بار 5 ام بود می بینم ولی بازم آخر فیلم اشک تو چشام جمع کرد !!!!!!

از 10 نمره بهش 15 میدم !!!!

بهترین فیلم تاریخ سینما هست از نظر من

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Na*ked

Na*ked فیلم فوق العاده ایه در مورده مردی که جامعه به کلی طردش کرده.
مشکل اینجاس که وقتی اون تلاش می کنه مورد تایید بقیه قرار بگیره ، متوجه میشه که یا از قبل عقاید و نظراتش رد شده ، یا تایید شدنش مستلزم چشم پوشی از خواسته هاش و احتمال خطر مستحیل شدنه. برا همین همزمان تلاش می کنه که از طرف دیگران رد بشه.
نتیجه اش میشه ادمی که بی اندازه با محیط اطرافش سرِ جنگ داره و مطمئن نیست که چقدر باید جامعه رو بخاطر ضعف هاش سرزنش کنه.
فیلم بی نهایت تاریکیه.
8/10

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Hot Fuzz / 2007

فیلم از این فان تر کجا میتونید ببینید؟! British humor at it's best
این بار سوم بود که دیدمش. ولی هیچ چیز مثل دیدنش برای اولین بار بهم نچسبیده بود تاحالا. عجب تجربه ای بود اولین بار دیدنش.
فیلمنامه رو هم خود سایمون پگ با ادگار رایت نوشتن.
منتظر فیلم بعدی ادگار رایت (Ant-Man) هم هستم که مثل فیلم قبلیش اسکات پیلگریم از روی یک کامیک بوکه.
از فیلماش فقط shaun of the dead رو ندیدم که تو اون فیلم هم زوج سایمون پگ - نیک فراست با هم هستن.

l_425112_0b477768.jpg

They're bad boys. They're die hards. They're lethal weapons
They're...

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,521
نام
میلاد
Warrior

warrior-movie-trailer-2.jpg

به راحتی میزارمش پیش رقیبایی مثل راکی استالونه یا فایتر معروف!
نه به خاطر اینکه شاید شونه به شونه فایتر باشه چون نیست به خاطر اینکه این فیلم معلوم نیست سر و کلش از کجا پیدا شده و تو هیاهوی تبلیغاتی هالیوودیا خیلی آرومو بی خبر اکران شد و جالب تر از همه فیلم فوق العادس!
شخصیت ها کاملا درگیرت میکنن توی هر مبارزه دقیقا همون استرس و فشاری رو داری که کچ های مبارزین دارن!
هم تو نبردهای داخل رینگ تحت تاثیر قرار میگیری هم تو نبردهای زندگی!درستش اینه که فیلم راجب مبارزه با مشکلاته که رو بیس مبارزه تو قفس یا همون UFC داستانش رو برات تعریف میکنه.
نباید به هیچ وجه دیدنش رو از دست بدین.....

The Debt

1316220621131tdept.jpeg

موساد و دروغ و عشق میشه Debt!
یه فیلم خوب.اگر مونیخ اسپیلبرگ رو دوست دارین از اینم خوشتون میاد.ولی تو این یکی بیشتر از عشق میبینیم تا دلهره های سیاسی و اکشن.
از فیلم های خوب روزه که دیدنش ارزش دراه....

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
Lawrence Of Arabia

فکر کنم نتونستم درست فیلم رو درک کنم :D !

بنابرین نمره ای نمی تونم بدم ! فیلم 3 ساعت و نیم هستش

این قدر بابام تعریف می کرد فکر می کردم خیلی خفنه

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
The art getting by
تينيجري بود ديگه ، من خوشم اومد :d 7.5
Margin Call
تاحالا بورس اين قدر جذاب نبودِ :x 7.5
30 Minuets or less
بدك نبود ، كلا من خيلي كمدي نمي پسندم 6
Horrible Bosses
عالي بود:x 8

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
The Tree of Life
اگه استایل تدوین Terence Davies و فرم Film essay کریس مارکر(Sans Soleil) با استایل خاص ملیک ترکیب شه و یه ذره هم چشم انداز کیهانی کوبریک در 2001 رو بهش اضافه کرد تقریبا می شه tree of life. کلا فیلم مثه بیان کیهانی ملیک از فیلمهای قبلی و بیشتر خاکیشه. اگه
سکانس آفرینش
و استایل تدوینش نبود می تونستم بگم خیلی به the fountain نزدیکه.
نمی تونم با اطمینان بگم عالیه یه سری مشکلات داره
(صحنه ای که مادر در هوا شناوره بیشتر مثه یه تقلید بد از تارکوفسکیه, سکانس دایناسور و اواخر فیلم خیلی خوب نیستن بنظرم,...)
ولی می تونم بگم با نگاه به هالیوود و کلا سینمای آمریکا خیلی خوبه که یکی هست که جرات این نوع فیلمسازی رو داشته باشه. منظورم اینه که مثلا من تازگی Blue Valentine رو هم دیدم که کار خیلی خوبیه با فیلمبرداری عالی و استفاده از تدوین موازی خیلی خوب, دو بازی فوق العاده با جذابیت و قدرت احساسی زیاد. ولی وقتی تموم شد نمی تونستم بگم چیزی بود که قبلا ندیدم دقیقا خلاف فیلم ملیک.
باید دوباره ببینم تا امتیاز بدم.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Crumb
Terry Zwigoff چندتا کار عالی داره یکیش همین مستند ترسناک درباره رابرت کرامب. شاید خیلیا اینجا که فقط از کارای دی سی و مارول می گن با کاراش آشنا نباشن ولی اونایی که آشنایی دارن می دونن کمیکهاش چقدر تخریبگر و نیشداره. البته مستند فقط درباره کرامب نیست و موضوعات زیادی رو پوشش می ده و اصلا نیازی نیست که حتی از قبل بدونین کرامب کیه. کلا علاقه اصلی Zwigoff تو کاراش بیشتر به هنر , خالقش و رابطشون , مصرف کننده ها و منتقدینه. البته نسبت به همه اینها بدبینه طوری که مثلا کار آخرش Art School Confidential با اینکه فیلم خوبیه, خنده دار و تاریکه و حقایق زیادی رو نشون می ده ولی بطور بی رحمانه ای بدبینه و بیشتر تو محدوده تاد سولوندزه.
خیلی فیلم تکون دهنده ایه حتما ببینین. 9/10

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,063
نام
آریا
Blade Runner
7/10

یه اشتباه خیلی بزرگ کردم و فیلم رو دقیقآ بعد از خوندن کتاب دیدم. جو کتاب خیلی بهم چسبیده بود و بدجوری باهاش حال کرده بودم و فیلم کلآ توی یه فاز دیگه بود و رسمآ کتاب رو زیر و رو کرده بود. شاید اگه در این حالت نمیدیدم خیلی بیشتر خوشم می اومد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر