Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
من به فیلم زیر 8 میدم از 10
505223~Flags-Of-Our-Fathers-Posters.jpg

فیلم خوبیه و صحنه های در گیری خوبی خلق شد در سبک جنگ جهانی دوم تو مایه های نجات سرباز رایان و حتی صحنه های جنگی فراتر از آن ولی چیزی که این فیلم رو از ارزشش کم کرده داستان نامناسبه

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
من به فیلم زیر 8 میدم از 10
505223~Flags-Of-Our-Fathers-Posters.jpg

فیلم خوبیه و صحنه های در گیری خوبی خلق شد در سبک جنگ جهانی دوم تو مایه های نجات سرباز رایان و حتی صحنه های جنگی فراتر از آن ولی چیزی که این فیلم رو از ارزشش کم کرده داستان نامناسبه
اگر رو داستانش کار میشد سرباز رایان رو میزاشت تو جیب کو چیکش
این همه هزینه کردن ولی....
bfflags.jpg

images

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
The Legend Of 1900=8.5/10
Scarface = 9/10 (ال پاچینو بازیش حرف نداشت)
Gladiator =9/10
Queen= 7/10
Memories Of Giesha =10/10:love::love::love::love:
=====================================================
American Pie = 6/10;)
:biggrin1:American pie =7/10
:sick:American Pie 3 =6/10
The Matrix Trilogy=10/10
Cinema Paradiso=10/10(ثو صیه میکنم اگر کسی ندیده حتما" ببینید):love::love::love::love:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
Harry Potter & The Order Of Phoenix : 6/10
نسبت به قبلی ها بهتر بود ولی در کل اصلآ فیلم جالبی نبود. انتظار خیلی بیشتری از صحنه جنگ آخرش داشتم.

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
احسان دیگه از تو یکی انتظار نداشتم اینقدر اسپایدی 3 رو تحویل بگیری.داستان به اون مزخرفی،ونوم که به زور به فیلم تحمیل شده،همون اندک شخصیت پردازی قسمتهای پیش هم از بین رفته،ویژوال ایفکت سطحی،... بازم بگم ؟ بدون شک ضعیف ترین فیلم در سری همین یکی بود.
mi 3 هم خودم خیلی ازش خوشم اومد ولی یه جورایی بود...کیفیت عالی این یکی هم خیلی زود اومد.عجیب است که خیلی دیر دیدیش.

mi 3 .......................... 8 __________________
نمیدونم دیگه با کلا با سری سوپر هیرویی حال میکنم.
در ضمن فکر کنم قرار بود امتیاز بدیم نه امتیاز همدیگه رو نقد کنیم....

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
Sunshine
خدا نکنه آدم فیلم علمی تخیلی رو با کسی که اهلش نیست ببینه . :biggrin1:
عاشق پایان این فیلم شدم شدیدا که اگه بنویسم ممکنه کسایی که ندیدن هنوز فیلم رو لذت دیدنش رو از دست بدن . 7.5 از 10
Lost in Translation
ببا این فیلم هم خیلی حال کردم . کاراکتر باب هریس رو خیلی دوست دارم تو این فیلم .
8 از 10
Knocked Up
در کل فیلم سرگرم کننده ایه منتها مایه کمدیش یه خورده کمه اگه بخوایم به عنوان یه کمدی نگاه کنیم به فیلم .
28 weeks later
فیلم قبلیشو ترجیه میدم به این یکی . به نظرم تو این سبک فیلم ها باید خطر اصلی زامبی ها باشن نه خود آدم ها .
6.5 از 10
the prestige
یکی دیگه از عواملی که آدم رو به یه فیلم علاقه مند میکنه پیچیدگی داستان هستش که طوری که آدم از وسط فیلم متوجه یه سری مسائل پنهان میشه ولی تا آخرای فیلم به صورت ابهام باقی میمونن و آدم رو به نوعی هیجان زده میکنن .
8.5 از 10

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
Spider Man 3

فیلم بدک نبود .. 45 دقیقه اول که تعطیل بود کلا .. حال نداد .. صحنه های غیر اکشن فیلم قشنگتر از صحنه های اکشن بود ! .. صحنه های اکشن خواب آور بود :) ... اون کولی بازی ملت و اسپایدرمن ، اسپایدرمن کردنشون خیلی مضخرف بود :sick: کلا فیلمو به یه فیلمه تینیجری تبدیل کرده بود ( مگه نیست ؟! :biggrin1: ) خلاصه بیشتر از اینم حقش نیست به نظرم ..

6.5

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
The Devil Wears Prada

شاید زیاد فیلمه خفنی نباشه .. ولی به دل میشینه ..

thedevilwearsprada_bigposter.jpg

anne_hathaway7.jpg

درامای ساده .. داستان یه دختره که زندگی ساده ای داشته و یه دفعه زندگیش عوض میشه و دلش واسه زندگی ساده تنگ میشه ( فک کنم همه فیلم رو اسپویل کردم :biggrin1: )

7.9

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
Orfanato, El

این Orfanato, El یکی از فیلم هایی بود که توی Toronto Film Festival دیدم و واقعا به دل نشست. فیلم داستان جالبی داره و با اینکه نواور نیست ولی کارشو خیلی خوب انجام میده. از نظر فیلمبرداری و production هم خیلی فیلم خوبیه (واقعا انتظار نداشتم از یک فیلم غیر هالیووی که production خیلی خوبی داشته باشه).
خلاصه این فیلم به شدت دیدنش حداقل یک دفعه توصیه میشه. تهیه کنندش هم Guillermo del Toro هست.

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
فیلم invisible رو کسی دیده؟!
من که به شخصه خوشم اومد.
داستانش در مورد یه پسره است که به دلیل خیانت دوستش به دست یه دختر جوون کشته میشه ولی نه در واقع اون رفته تو کما و به همین خاطر روحش تو این جهان سر در گم میشه و فقط هم می تونه که با همون قاتلش ارتباط برقرار کنه.و ....
اوج فیلم هم به نظر من زمانی بود که یک گنجشک رو میبینه که داره لحاظات آخر عمرش رو می گذرونه و لی تا وقتی که کاملا نمرده روح اون گنجشک هم میاد کنار پسره ولی وقتی کاملا مرد روح گنشکه هم نا پدید میشه.

درست به نظر یکم سطحی میاد ولی من به شخصه 2 بار دیدمش خیلی هم حال کردم.

در مورد فیلم 88 دقیقه می تونم بگم داستان **** ولی باز عالی ال پاچینو و تنها چیزی که باعث شد من تا اخرش رو نگاه کنم.

در مورد Fight Club وقتی یکم فیلم پیش می ره و یکم اشکار میشه چی به چیه موضوعش یکم جالب میشه ولی من به شخصه ازش خوشم نماید.

Next رو هم به دلیل الافی بودن با سرعت 4* نگاه می کردم و تقریبا هیچی ازش نفهمیدم.

Oceans 13 هم با اون هم فوق ستاره که یه کار حرام است اگه نگاهش نکنی.

V for Vendetta صحنه آخرش که دختره آخرش هم نقاب V رو بر نمی داره خیلی خوشم اومد ولی اگه بر می داشت بیشتر خوشم میومد.در کل یکی از اون فیلم هایی بود که دوست داشتم یه روز ببینم.

Malena به دلیل اینکه حضور ذهن ندارم.این همون فیلمی هست که پس بچه عاشق یه دختر جوون میشه؟! گفتم که حضور ذهن ندارم.! اگه نیست که هیچی اگه هست که اصلا حال نکردم ****

داشت یادم می رفت امتیاز بدم:
invisible............................................9
88=7/10
Fight Club................................7
Next............................7.5
Oceans 13=9/10
V for Vendetta ..............................9
Malena........................؟؟!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین

اتفاقا این فیلم رو دیروز دیدم!
داستانش نا مناسب نبود واسه این شما میگی نا مناسب که این فیلم بدرد همون امریکا میخورد و زیاد نمیشد بگی یه فیلم جهانی هست;)

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
Orfanato, El

این Orfanato, El یکی از فیلم هایی بود که توی Toronto Film Festival دیدم و واقعا به دل نشست. فیلم داستان جالبی داره و با اینکه نواور نیست ولی کارشو خیلی خوب انجام میده. از نظر فیلمبرداری و production هم خیلی فیلم خوبیه (واقعا انتظار نداشتم از یک فیلم غیر هالیووی که production خیلی خوبی داشته باشه).
خلاصه این فیلم به شدت دیدنش حداقل یک دفعه توصیه میشه. تهیه کنندش هم Guillermo del Toro هست.
TIFF:((
خوب واست داره ها:biggrin1:این فیلمو قراره انگلیسیشم بسازن به کارگردانی خود گیلرمو.
اشکان میگن به همراه Diving Bell and Butterfly شانس های اسکارن،نظرت چیه؟
دیگه چه فیلمایی دیدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر