Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

M.A.H

کاربر سایت
Nov 28, 2007
156
/

سلام

يه چندتا فيلم نسبتا" جديد رو تو اين چند روزه ديدم بد نديدم نظرمو دربارشون بگم :

TROPIC THUNDER

فيلم جالبي بود و بعضي جاهاش واقعا" مفرح بود البته طبق معمول كمديهاي اخير شوخيهاي ركيك توش زياد بود ولي ارجاعات اجتماعي و سينمايي با مزه اي داشت و بازيهاي متفاوتي از تام كروز و رابرت داوني جونيور رو توفيلم ديدم كه برام جالب بود

امتياز: 10/7

QUANTUM OF SOLACE

اين يكي بر خلاف فيلم قبلي جيمز باند نا اميد كننده بود و داستان قرص و محكمي نداشت . من به شخصه رويكرد جديدي كه تو اين دوتا جيمز باند ديده ميشه يعني رو اوردن به واقع گرايي بيشتر و كاستن از فانتزي تو اين سري جديد رو حركت مثبتي ميدونم (البته من از سينماي فانتزي خيلي خوشم مياد ولي به نظرم تو سري جيمز هر وقت تو اين ورطه افتادن فيلما يه حالت تخيلي به خودشون گرفتن كه به نظرم با روح سري جيمز باند سازگاري نداره) ولي تو اين فيلم حوادث بدون زمينه چيني دزست پيش مي اومدن و اتفاقات بدون اينكه شخصيت اصلي نقشي تو به وجود اوردنشون داشته باشه به نفع اون تموم ميشدن كه اين به كليت اثر لطمه ميزنه و...

امتياز:10/6

TAKEN

فيلم متوسط يا شايدم بشه با كمي اغماض بشه گفت خوبي بود با بازي ليام نيسون كه من از كاراش خيلي خوشم مياد هر چند تو اين فيلم خيلي شاخص نبود

امتياز 10/6.5

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
M.A.H جان میشه در مورد taken بیشتر توضیح بدی ؟
این عماد هم اخر نفهمیدم اینو دید یا نه ؟
فکرکنم کارگردانش همون یارو کارگردان B13 باشه که فیلمش تو مایه های بازی Mirror edge بود ( قسمت فرار کردن کرکتر اصلیه رو میگم )

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام
بازار فیلم داغه خوب ما هم چندتا فیلم معرفی کنیم .... :biggrin1:
Max Payne
images

نمیدونم چه امتیازی بدم . من که زیاد باهاش حال نکردم ولی از معدود فیلم هایی بود که از روی یک بازی ساخته شده بود و اصالت بازی رو حفظ کرده بود
در کل بد نبود 70/100

BigStan
images

من خیلی حال کردم . در کل از اینجور کمدی های جدید خیلی خوشم میاد
داستانش هم خیلی جالبه ... حتما بینید
80/100

Black Sheep
images

فیلم فوق العاده ... مزخرف:sick:
داستانش درباره یک سری ازمایشات که روی گوسفندا صورت میگیره و باعث یک سری اختلالاتی میشه ...
اصلا پیشنهاد نمیکنم ببینید
30\100

Full Metal Jacket
images

فیلم قشنگی بود ولی حیف که اخرش بد تموم شد
داستان درباره یکسری سربازه که میرن ویتنام بجنگن و...
75\100

Rambo IV
images

اخه مگه میشه فیلم های سیلور استالونه رو ندید
خیلی قشنگ بود ولی استالونه خیلی پیر شده بود (گریمش) و دیگه مثله قبلیا هیجان نداشت
80\
عکس ها هم کوچیکه برای کسی مشکل ایجاد نمیکنه
100

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,318
نام
پرهام
سلام
جناب terova تأکید عماد روی " انتظارها " هست . شما داری جمع میبندی . جملت هم طوری هست که میشه برداشت بالای مثلاً 70% رو ازش داشت که کاملاً اشتباهه .
میگفتی " این سری فیلم هیچ وقت انتظاراتی که من ازشون داشتم رو برآورده نکردن " این همه مشکل پیش نمیومد .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ولی از معدود فیلم هایی بود که از روی یک بازی ساخته شده بود و اصالت بازی رو حفظ کرده بود
شوخی میکنی:eek:
این فیلم که گند زده به مکس پین بدبخت

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,132
نام
محمد امین
سلام
جناب terova تأکید عماد روی " انتظارها " هست . شما داری جمع میبندی . جملت هم طوری هست که میشه برداشت بالای مثلاً 70% رو ازش داشت که کاملاً اشتباهه .
میگفتی " این سری فیلم هیچ وقت انتظاراتی که من ازشون داشتم رو برآورده نکردن " این همه مشکل پیش نمیومد .

کاری ندارم .. شاید من اشتباه بیان کردم . چون که نظرات دیگرون رو ندیده بودم..

ولی من میگم مثلا اگر بخوایم این فیلم رو با سری فیلم های [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Spider-Man[/SIZE][/FONT] که تقریبا هم سبک این فیلم هست مغایسه کنم .. می بینیم که این فیلم از تمام لحاظ از اون خیلی عقبتر هست..

و این یک ضعف محسوب میشه.. که سازندگان نتوستن درستش کنن و این کارشون باعث میشه که انتظارها بر آورده نشه..

سلام
بازار فیلم داغه خوب ما هم چندتا فیلم معرفی کنیم .... :biggrin1:
Max Payne
images

نمیدونم چه امتیازی بدم . من که زیاد باهاش حال نکردم ولی از معدود فیلم هایی بود که از روی یک بازی ساخته شده بود و اصالت بازی رو حفظ کرده بود
در کل بد نبود 70/100

زیاد جالب نبود .. البته باید یک بار دیگه نگاهش کنم تا نظر بدم..

Rambo IV
images

اخه مگه میشه فیلم های سیلور استالونه رو ندید
خیلی قشنگ بود ولی استالونه خیلی پیر شده بود (گریمش) و دیگه مثله قبلیا هیجان نداشت

درسته یکمی این بومی بازیش باعث شده بود که فیلم از اون حالت خوبش بیفته.. ولی در کل یک فیلم فوق العاده بود که من از استالونه تو این سن اصلا انتظار نداشتم .. واقعا ارزش چند بار نگاه کردن رو داره..

8.5/10

M.A.H

کاربر سایت
Nov 28, 2007
156
M.A.H جان میشه در مورد taken بیشتر توضیح بدی ؟
این عماد هم اخر نفهمیدم اینو دید یا نه ؟
فکرکنم کارگردانش همون یارو کارگردان B13 باشه که فیلمش تو مایه های بازی Mirror edge بود ( قسمت فرار کردن کرکتر اصلیه رو میگم )

سلام

بله كارگردانش پير مورل همون كارگردان B 13 است ويكي از نويسنده هاشم مثل B13 لوك بسونه ولي سبك اكشنش يه مقداري با اون متفاوته و هر چند ضرب اهنگ نسبتا" خوبي داره ولي از B13 كند تره .البته من چون با QUANTUM OF SOLACE تو يك روز ديدمش كه هر دو تقريبا" تم مشتركي داشتن (انتقام) از اين بيشتر خوشم اومد وبه نظرم معقول تر از جيمز باند بود .اگه بخوام يه شماي كلي از داستانش بدم بايد بگم داستان در مورد يه مامور بازنشستهء سازمان سيا ست كه زندگي خانوادگي از هم گسيخته اي داره ولي عاشق دخترشه كه بعدا" دخترش در سفر به پاريس گرفتار يك سري از قاچاقچي هاي انسان ميشه و اونم براي نجات دخترش دست به كار ميشه و ...

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
ولی من میگم مثلا اگر بخوایم این فیلم رو با سری فیلم های [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Spider-Man[/SIZE][/FONT] که تقریبا هم سبک این فیلم هست مغایسه کنم .. می بینیم که این فیلم از تمام لحاظ از اون خیلی عقبتر هست..
امین چی میگی ؟:eek:
بابا اگه از لحاظ فروش بگی که TDK ترکونده (TDK=شوالیه تاریکی ) و 2 مین فیلم پرفروش تاریخ سینما شده پس معلوم میشه انتظار تمام مردم رو براورده که همچین فروش خدایی کرده
اگه بری نقداش رو هم بخونی میبینی که 90درصد منتقد ها از فیلم خوششون اومده
تورو خدا همچین فیلمی رو با SM مقایسه نکن اخه sm در شماره 3ش چی داشت یه فیلم تین ایجری بی ارزش که قابل مقایسه با TDK در هیچ زمینه ای نیست ;)
اگه دوست داشتی بریم تو پروفایل ادامه بحث یا تاپیک Movie center
سلام

بله كارگردانش پير مورل همون كارگردان B 13 است ويكي از نويسنده هاشم مثل B13 لوك بسونه ولي سبك اكشنش يه مقداري با اون متفاوته و هر چند ضرب اهنگ نسبتا" خوبي داره ولي از B13 كند تره .البته من چون با QUANTUM OF SOLACE تو يك روز ديدمش كه هر دو تقريبا" تم مشتركي داشتن (انتقام) از اين بيشتر خوشم اومد وبه نظرم معقول تر از جيمز باند بود .اگه بخوام يه شماي كلي از داستانش بدم بايد بگم داستان در مورد يه مامور بازنشستهء سازمان سيا ست كه زندگي خانوادگي از هم گسيخته اي داره ولي عاشق دخترشه كه بعدا" دخترش در سفر به پاريس گرفتار يك سري از قاچاقچي هاي انسان ميشه و اونم براي نجات دخترش دست به كار ميشه و ...
عزیز مرسی از توضیحات ;)
ولی کلا من چون مارک فورستر رو خیلی دوست دارم احساس میکنم مثل همیشه ازا جیمز باند بیشتر خوشم بیاد
البته به خاطر علاقه ای که به لیام نیسن حتما Taken رو هم میبینم
در کل مرسی

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
خب بالاخره امروز رسيدم يه فيلم ببينيم ،‌ هوس يه فيلم شاد كرده بودم انقدر جنايي - پليسي يا اكشن ديدم !

Step up 2

1218440183_35bulv9.jpg

فيلم خوب و شادي بود ،‌ در عين حال ميشه گفت كه اصلا داستان نداره و بيش از 75 درصد فيلم دوستان مشغول street dance هستند .
از اون دسته از فيلم هاييه كه بيش از يكبار توصيه نميشه چون گفتم كه موضوع نداره.
نكته ي جالب توجه اين فيلم بازيگر نقش موث بود ! چهره ي بامزه و در عين حالي جوانيه ، جالبه بدونيد كه فقط 16 سالشه !

Adam G. Sevani

MV5BMTI2NTk1NjY4OV5BMl5BanBnXkFtZTcwMzI4MDA3MQ@@._V1._SX400_SY280_.jpg

چيز خاص ديگه هم به ذهنم نميرسه فقط اينكه منم مثل imdb نمره زيادي به اين فيلم نميدم.

:biggrin1:6/10

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
خب اينم فيلم شب !:)

Never Back Down

MV5BMjAzODg4NzExNV5BMl5BanBnXkFtZTcwODg1ODI2MQ@@._V1._SX274_SY400_.jpg

فيلمي رزمي و بزن بزن ،‌ عاشقانه و كمي اكشن !
از اون فيلماس كه بدجور توصيه ميشه و در صورت وقت كافي ميشه 2بار هم ديد !:biggrin1:

MV5BMjY2NDkwMjY4M15BMl5BanBnXkFtZTcwNDEyMDk1MQ@@._V1._SX485_SY322_.jpg

جا داره بگم كه با اين Djimon Hounsou (مربي-سياه پوست)خيلي حال كردم !

نمره من به اين فيلم 7 از 10 !:smile:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
Donnie Brasco
با بازی هنرمندانه Al Pacino

donnie_brasco_ver1.jpg

آلپاچینو همیشه توی فیلم‌های نقش افرادی را بازی می‌کنه که از قدرت و شهرت بسیار بالایی برخوردارند. تعداد زیادی خدمه و زیر دست دارند و تقریبا همیشه یه جورایی BOSS هست. ولی توی این فیلم اوضاع کاملا متفاوته.

آل پاچینو توی این فیلم نقش فردی را داره که برای رییس خودش کار می‌کنه و هیچ قدرت و نفوذ خاصی نداره. او مامور انجام کارهاییه که بهش سپرده میشه و در این راه با جوانی به نام دانی براسکو آشنا میشه و اونو زیر پروبال خودش می‌گیره ولی ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,132
نام
محمد امین
17544_21201768623.jpg

سلام به دوستان

خوب فکر نکم کسی این فیلم رو دیده باشه([FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Treasure Raiders)[/SIZE][/FONT] و توصیه هم میشه که اصلا دنبالش نرید .. چون سطحش خیلی پایین هست .. فکر کنم تمام سینما رو با این فیلم برده باشن زیر سئوال..:laughing:

من بهش 2.5 از 10 میدم .. فقط بخاطر دور بازوی طرف..

61153.jpg

فیلم [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]The Long Kiss Goodnight [/SIZE][/FONT]توصیه میشه نگاه کنید.. درسته زیاد سطحش بالا نیست ولی موضوع جالبی داره که شما رو تا آخر فیلم جذب میکنه..[FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]

6.5/10

[/SIZE][/FONT]
امین چی میگی ؟:eek:
بابا اگه از لحاظ فروش بگی که TDK ترکونده (TDK=شوالیه تاریکی ) و 2 مین فیلم پرفروش تاریخ سینما شده پس معلوم میشه انتظار تمام مردم رو براورده که همچین فروش خدایی کرده
اگه بری نقداش رو هم بخونی میبینی که 90درصد منتقد ها از فیلم خوششون اومده
تورو خدا همچین فیلمی رو با SM مقایسه نکن اخه sm در شماره 3ش چی داشت یه فیلم تین ایجری بی ارزش که قابل مقایسه با TDK در هیچ زمینه ای نیست ;)
اگه دوست داشتی بریم تو پروفایل ادامه بحث یا تاپیک Movie center
نیما جان دستت درد نکنه من آخری فهمیدم TDK یعنی چه..؟ فکر میکردم یک گروهی هست که به فیلم ها امتیاز میده..:biggrin1:

یک چندتا عکس از محیط فیلم بگزار .. فکر کنم من یک فیلم دیگری رو دیدم.. نمیدونم.. ولی من هرچی دیدم به جزء چند صحنه بقیش زیاد جالب نبود..:confused:

فقط اون جوکری رو که اضافه کرده بودن باعث شده بود فیلم جذاب بشه.. و همه هم فقط به اون نگاه میکنند.. و نظر میدن.:mad:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام
خدا پدر این تعطیلات رو بیاموزه که باعث شد ما چندتا فیلم ببینیم :biggrin1:
این سریالی که الان معرفی میکنم حدودا 5 ماه پیش خریده بودم ولی نمیدونم چرا زودتر اقدام به دیدن این گوهر گران بها نکردم :(

Grey's Anatomy

greys-anatomy-season-4-wallpaper.jpg

سریال واقعا قشنگیه تا الان هم فکر کنم 5 فصلش پخش شده
داستانش هم خیلی جذابه : چندتا پزشک هستن که برای گذراندن دوره انترنشون میرن به بیمارستان واشنگتون و اتفاقات رو که براشون میافته هم خیلی جالبه و....
البته اصلا مثل سریال پرستاران که از شبکه 1 پخش میشه نیست یعنی تمرکز فیلم مثل پرستاران رو عمل های جراحی و مریض ها نیست
و داستان بیشتر به شخصیت ها و اتفاقاتی که برای اونا اتفاق میافته میپردازه :love:
توصیه میکنم حتما ببینید البته اگه از ژانر اکشن و ماجرائی دیگه خسته شدید(LOST - Heroes ,...)

شوخی میکنی
این فیلم که گند زده به مکس پین بدبخت
نه دیگه کم لطفی نکن . اگه نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی های معروف ساخته میشه بندازی میبینی که اصلا شبیه به بازی نیست و فقط اسم بازی رو یدک میکشه
نمونش همین Evil که تبدیل به اکشن شده و جز راکون سیتی هیچ بخش دیگش به بازی ربط نداره
یا DOOM:sick: و ... ولی حداقل Max Payne لوکیشن ها و صحنه های فیلم واقعا مثل بازیش بود جدا از داستانش که بازم به نظر من به خوبی تونسته داستان بازی رو تو خودش بگنجونه;) ولی قبول دارم اون اژدها ها یکم فیلم رو خراب کرده

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,318
نام
پرهام
سلام
نه دیگه کم لطفی نکن . اگه نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی های معروف ساخته میشه بندازی میبینی که اصلا شبیه به بازی نیست و فقط اسم بازی رو یدک میکشه
یعنی شما فیلم رو بقیه فیلم / بازیها مقایسه میکنی ؟!!!

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
Nausicaä of the Valley of the Wind-Kaze no tani no Naushika

pkus_nausicaa_f_z.gif

http://www.imdb.com/title/tt0087544/

بازهم من و بازهم شاهكاري ديگر از استاد! بشينين ببينين تا از دستتون نرفته!
داستان هم در مورد پرنسس يه سرزمينيه كه اون سرزمين توسط عوامل داخلي و خارجي (!) تهديد ميشه و تلاش اين دختر رو براي نجات سرزمينش و در واقع نجات تمام انسانها نشون ميده!
اين انيميشن هم مثل تمام كاراي ديگه ي استاد اشارات گوناگوني به دنياي واقعي و مشكلات اون داره... اگه از كاراي ديگه ي ميازاكي لذت بردين مطمئن باشين از اين يكي هم به همون اندازه (بلكه هم بيشتر!) لذت خواهيد برد!
nausica.jpg

9.0/10

Tropic Thunder

tropic-thunder-poster.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0942385/

اينم كه همه ديدن توضيح نميخواد!
فقط در اينجا يادي از تام كروز بكنم كه بعد از مدتها دوري به ليست هنرپيشه هاي مورد علاقه من برگشت! :biggrin1:

7.5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر