Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
Mardi Gras: Spring Break
9/10

1711809250765.png

(نظر شخصی) : کمدی های الان خیلی چرت و پرت شده...امتیاز راتن 99 متا 88
imdb هم 8.2...ولی خود فیلم ؟

+ من گرسنمه...
- خب غذا بخور!

خدایی اصلا غلو هم نکردم، یه همچین دیالوگی تو این فیلم ته کمدی ـشه!
هنوزم که هنوزه یاد Booksmart میفتم وقتی همچین جزئیاتی تو ذهنم میاد :-&
از یه طرف دیگه بعضی فیلمها خیلی داغون و پر از خزوخیل بازی ـن...
شاید به ندرت و چند سال یبار یه فیلمی پیدا کنم که قشنگ منو بخندونه...
همین دیشب از یه تکنیک جستجو که قبلا واسه it crowd استفاده کردم (که البته جواب هم نگرفتم)
دوباره بکار بردم...این تکنیک چیه ؟ جستجو بر اساس خالق فیلم یا سریالی که دوست داری...
مثلا از Obliterated خوشم اومده...سرچ میکنم نگاه میکنم ببینم نویسنده هاش چه کارای دیگه ای داشتن...
خب نقطه اشتراک نوسنده های Obliterated فیلم های هارولد و کومار و بنظرم سری فیلمای آمریکن پای بود...در این بین چندتا گزینه ی دیگه هم بود که بیشتر مضمونشون حول محور اسپرینک بریک بود :D پیش نمایش هاشون رو دیدم و خوشمان آمد >:):D و چندتارو دانلود کردم.
امروز همین Mardi Gras رو نشستم نگاه کردم و وای پسر :D اشکام از شدت خنده بند نمی اومد :D
آخرین باری که اینجوری خندیده بودم سر فیلم برادران گریمسبی بود...
کمدی کثیف و شرایطی که بواسطه حماقت کارکترا بوجود میاد :D هرچند اواخر فیلم یهو "ترندی" شد که خوشبختانه سریع بساطش جمع شد!

حس میکنم این متنی که نوشتم بالانس نیست :D 15 درصد درمورد خود فیلم حرف زدم 85 درصد بحث های متفرقه :D ولی اینارو ول کنید اگه کمدی تینیجری آمریکن پای متریال دوس دارید اینم دوست میدارید...

@.::PUИK::. داداش نمیدونم چرا یادت افتادم :D

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
Mardi Gras: Spring Break
9/10

View attachment 333066

(نظر شخصی) : کمدی های الان خیلی چرت و پرت شده...امتیاز راتن 99 متا 88
imdb هم 8.2...ولی خود فیلم ؟

+ من گرسنمه...
- خب غذا بخور!

خدایی اصلا غلو هم نکردم، یه همچین دیالوگی تو این فیلم ته کمدی ـشه!
هنوزم که هنوزه یاد Booksmart میفتم وقتی همچین جزئیاتی تو ذهنم میاد :-&
از یه طرف دیگه بعضی فیلمها خیلی داغون و پر از خزوخیل بازی ـن...
شاید به ندرت و چند سال یبار یه فیلمی پیدا کنم که قشنگ منو بخندونه...
همین دیشب از یه تکنیک جستجو که قبلا واسه it crowd استفاده کردم (که البته جواب هم نگرفتم)
دوباره بکار بردم...این تکنیک چیه ؟ جستجو بر اساس خالق فیلم یا سریالی که دوست داری...
مثلا از Obliterated خوشم اومده...سرچ میکنم نگاه میکنم ببینم نویسنده هاش چه کارای دیگه ای داشتن...
خب نقطه اشتراک نوسنده های Obliterated فیلم های هارولد و کومار و بنظرم سری فیلمای آمریکن پای بود...در این بین چندتا گزینه ی دیگه هم بود که بیشتر مضمونشون حول محور اسپرینک بریک بود :D پیش نمایش هاشون رو دیدم و خوشمان آمد >:):D و چندتارو دانلود کردم.
امروز همین Mardi Gras رو نشستم نگاه کردم و وای پسر :D اشکام از شدت خنده بند نمی اومد :D
آخرین باری که اینجوری خندیده بودم سر فیلم برادران گریمسبی بود...
کمدی کثیف و شرایطی که بواسطه حماقت کارکترا بوجود میاد :D هرچند اواخر فیلم یهو "ترندی" شد که خوشبختانه سریع بساطش جمع شد!

حس میکنم این متنی که نوشتم بالانس نیست :D 15 درصد درمورد خود فیلم حرف زدم 85 درصد بحث های متفرقه :D ولی اینارو ول کنید اگه کمدی تینیجری آمریکن پای متریال دوس دارید اینم دوست میدارید...

@.::PUИK::. داداش نمیدونم چرا یادت افتادم :D
داداش من نفهمیدم الان این فیلمو بزنیم دانلود؟ آخه اون دیالوگ که گفتی نشون نمیده فیلم خنده داری باشه یا هست و بزنیم ببینیم؟ امتیاز 9 دادی.

دوباره شروع کردم به فیلم دیدن ولی از بس چرند هستن دیگه دلم نمیاد بیام اینجا امتیاز بهشون بدم.
نظر دوستان چیه؟ فقط فیلم خوبی دیدم بیام امتیاز بدم یا به چرندها هم امتیاز ثبت کنم؟

• Like
Reactions: FERYGAMER

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
داداش من نفهمیدم الان این فیلمو بزنیم دانلود؟ آخه اون دیالوگ که گفتی نشون نمیده فیلم خنده داری باشه یا هست و بزنیم ببینیم؟ امتیاز 9 دادی.

دوباره شروع کردم به فیلم دیدن ولی از بس چرند هستن دیگه دلم نمیاد بیام اینجا امتیاز بهشون بدم.
نظر دوستان چیه؟ فقط فیلم خوبی دیدم بیام امتیاز بدم یا به چرندها هم امتیاز ثبت کنم؟
نه اون واسه این فیلم نبود...دو سه خط آخر فقط مربوط به فیلمه :D

• Like
Reactions: jj191

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
1712085070068.png
زالاوا 1399
8/10

«زالاوا» به عنوان «مرد حصیری» سینمای ایران خوب عمل می‌کند؛ شیک است؛ دوربین آن به عنوان یک کار اولی نمی‌لرزد و ادا و اصول ندارد؛ لحن فیلم به طرز هوشمندانه آمیخته از طنز و وحشت است؛ وحشت فیلم از سینمای مستقل و آثار A24 انس می‌گیرد و طنز آن گوشه‌هایی از «میدسامر» را بازسازی می‌کند؛ ترکیب وحشت و طنز در سکانس پایانی هم دلهره به وجود می‌آورد و هم نوعی گروتسگ؛ زمانی که آن شلیک نهایی نشان از غلبه خرافه بر مردم دهکده است.​

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
MV5BN2QyZGU4ZDctOWMzMy00NTc5LThlOGQtODhmNDI1NmY5YzAwXkEyXkFqcGdeQXVyMDM2NDM2MQ@@._V1_.jpg

Dune: Part Two 2024

6/10

چقدر این فیلم و هم فیلم قبلیش، فیلمای خنکی‌اند!
فضاسازی، شخصیت‌پردازی و... همه بی‌روح و بی‌حوصله.
قهرمان اصلی قصه رو فکر نکنم تو هیچ قصه مشابهی، اینقدر گیج و سردرگم دیده باشم.
نصف مدت میگه من اونی که می‌خواین نیستم، بعد یهو مسیر عوض می‌شه.
تار و پود قصه، باسمه‌ای و وصله‌پینه شده است به نظرم. عمق نداره این قصه.
بازیگری هم که برای نقش قهرمان انتخاب کردن، عمیقا این‌کاره نیست و به فیگور قهرمان/لیدر نمی‌خوره! آستیل باتلر رو انتخاب میکردن، به نظرم انتخاب بهتری می‌شد.
و کدوم بی‌خرد هنرندیده‌ای اولین بار گفت که این مجموعه دون، ارباب حلقه‌های دوران جدید و نسل جدیده؟!

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
1712512038283.png
Knox Goes Away 2024
7/10

Knox Goes Away با وجود تمام ضعف‌هایش، فیلمی قابل‌احترام است؛ دیدن ذوق و شوق «کیتون» در مقام کارگردانی خوشایند است؛ دوربین ثابت را می‌فهمد و تمام تلاش خود را می‌کند که شلوغ‌کاری نکند؛ «کیتون» خود «کیتون» را برای اجرای یک نقش‌آفرینی اندازه نیز کنترل می‌کند و این بی‌نظیر است؛ هرچه فیلم جلوتر می‌رود، احساس می‌شود که Knox Goes Away شبیه به خداحافظی «مایکل» از سینما است؛ سینمایی که در مقاطع متعددی به او کم‌لطفی کرد.​

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
376
نام
فرنود
1000013887.jpg
DUNE Part 1: 7/10

1000013888.jpg
DUNE Part 2: 8/10
فیلم Dune بهترین فیلمی نیست که از این رمان میتونست ساخته بشه ولی خب تنها چیزی هست که فعلا گیر ما میاد.
شاید میتونم بگم ویلنوو بالاخره سر این فیلم بیشتر درمورد اهمیت ریتم یاد گرفته ولی متاسفانه مثل همیشه باز تکیش به خود بازیگراس که گیلمشون رو از اب بکشن بیرون. توانایی اینو نداره که از این ستاره ها اندازه پتانسیلشون استفاده کنه. ولی به نظرم بزرگترین مشکلش اینه که کارگردان جاه طلبی نیست و دنبال حماسه ساختن نیست.
در کل ولی لذت بردم از تماشاش در سینما.

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,102
نام
سالار
Dune : Part Two
تو‌ imax دیدم یه بار و این هفته دو بار کیفیت webdl رو دوباره دیدم . واقعا میتونم بگم عالی بود
تو این چند سالی که فیلمای درست حسابی تولید نمیشدن واقعا چسبید
فقط امیدوارم قسمت سوم هم زیاد طول نکشه

mjmk

کاربر سایت
Aug 19, 2018
281
7.5 Dune 2021
8.5 Dune: part two

هر دو فیلم رو تو مدت زمان کوتاهی پشت هم دیدم پس یکجا نظرم رو می‌گم.

داستان فیلم برای من جالب بود. انتظار یه فیلم کاملا علمی-تخیلی رو داشتم ولی خیلی وقت‌ها فانتزی می‌شد، با این حال منطق دنیای فیلم قابل درک بود. شخصیت پردازی بعضی از کارکتر ها مثل مادر پاول ضعیف بود. داستان مخصوصا تو قسمت اول خیلی گنگ بود ولی تو قسمت بعدی بهتر شد. یکی از مشکلات قسمت دوم پایان بندی سریعش بود، تو دوتا فیلم منتظر اتفاق نهایی بودیم که کلا تو 15 دقیقه جمع شد؛ البته اگر قسمت سومی هم در کار باشه میشه این بخش رو نادیده گرفت. (کتاب رو نخوندم)
از نظر جلوه های ویژه، فضاسازی و طراحی سفینه ها و تجهیزات و طراحی لباس فوق العاده عمل کردن.
موسیقی فیلم در یک کلام شاهکار مخصوصا قسمت نخست.
انتخاب بازیگرها خوب بود. تیموتی، زندیا، ربکا فرگوسن، آستین باتلر، شارلوت رمپلینگ نقش‌شون رو عالی بازی کردن؛ با بازیگری جاش برولین و کریستوفر واکن حال نکردم.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
national lampoon's barely legal
2/10

1712793240170.png

داستان درمورد سه تا دبیرستانی لوزر هست که تصمیم میگیرن چورن بسازن...
خود فیلم اما بقدری فاجعه و شلم شوربا هست که آدم شک میکنه نکنه از عمد اینطور ساختن که شبیه خود چورن بشه! :D
غیر یکی دوتا صحنه خنده دار مورد خاصی نداشت که بشه این فیلم رو لایق دیده شدن بدونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر