Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,538
1676889.entity.jpg

TAR 2022
6/10
فیلم به دو قسمت تقسیم میشود. معرفی لیدیا تار و سپس کشمکش های او. قسمت اول فیلم از نظر من 0 است. حرف های بی سر و ته. اسامی موزیسین هایی که باید سرچ کرد تا بفهمیم چه کسانی هستند؟ ارتباطشان چیست. نمره 6 هم به قسمت دوم فیلم و بازی کیت بلانشیت داده ام. گرچه فیلم زود فراموش خواهد شد.​

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
757
نام
علی
یکی دو تا فیلم معروفی که ندیده بودم رو دیدم که همه شون خوب بودن واقعا
v for vendetta
10/10
خیلی خوب بود من ایرادی به چشمم نیومد
the platform
9/10
ایده عالی و بازیگر های عالی و نمادسازی عالی
ولی پایانش رو خیلی دوست نداشتم
blue velvet
8.5/10
دیوید لینچ واقعا فضای فیلم هاش متفاوته، یه حس عجیبی رو به آدم همیشه منتقل میکنه
ولی از بین فیلم هاییش که دیدم همچنان تویین پیکس و ماهالند درایو برام بهترین بودن

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
Screenshot 2023-10-14 091749.png

10/10

هفته پیش خیلی بهم ریخته بودم و از سر کسل بودن و بی حالی رفتم سراغ فیلم های قدیمی ک رو تبلت داشتم و نشستم این فیلم رو برای بار 4م 5م دیدم و خیلی ب بهتر شدن حالم کمک کرد.
بنظرم توی سبک کمدی رو دست جیم کری کسی نمیاد ، کلا این بشر یجوریه انگاری خدا دقیقا برا طنز و کمدی خلقش کرده یعنی وقتی خدا داشته خلقش میکرده گفته یکیو خلق کنم ک هرکی دیدش بخنده.
هم طنز گفتاری هم تصویری ، سبک حرف زدنش ، اکت صورت و بدن .... واقعا خدا بود :D
فقط آدم افسوس میخوره ک جیم کری پیر شده و بنظرم کسی هم دیگه رو دستش نخواهد اومد و قطعا در زمان حال هم جای خالی همچین کمدینی توی هالیوود حس میشه.
بنظرم فیلم های کمدی الان بیشتر روی جوک ها و دیالوگ ها مانور میدن و دیگه خبری از اون کمدی تصویری ک طرف با حرکات بدن و صورتش ادم رو بخندونه نیست.​

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,375
The.Expendables.4.2023
1697309955589.png
Expend4bles (2023) ⭐ 5.1 | Action, Adventure, Thriller
5/10

الان فهمیدم دلیل این فروش داغون و امتیاز پایینش چیه
رسما جلوه های ویژه در حد بازی های کامپیوتری ده سال پیش
اکشن و بزن بکش که امضای این فیلماست داغون
سه قسمت قبل بازیگراش از اکشن کارهای خوب بودن ولی اینجا بچه مچه آوردن
داستان به شدت مسخره و پر از باگ. بنظرم باید از نویسنده ش شکایت کنن بخاطر این فیلمنامه مسخره

قشنگ فیلم نابود شده. میتونین این قسمت اسکیپ کنین بره
امتیاز منم بخاطر گل روی جیسون و استالونه بود وگرنه امتیازش پایینتر از این حرفاس​

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,672
نام
طاها
sound of freedom

ندای آزادی فیلمی بر اساس داستان واقعی درباره تجارت کثیف کودکان برده می باشد . قاچاق کودکان برای مقاصد جن/سی .

فیلم تاثیر گذار و غمناکی هست .

نمره من : 8 از 10

---------------------------------------------------

Expendable 4

ادامه داستان گروه بارنی و اینبار جلوگیری از وقوع جنگ جهانی سوم .

فیلم از نبود فیلم نامه قوی رنج می برد . سرسری و با عجله جلو می رود . همه چیز سطحی . آنتاگونیست آبکی . جلوه های ویژه ضعیف .

تونی جا فقط اومد یک تنی به آب زد و رفت . سکانس های مبارزه تن به تن زیبا اما کم . همه چیز با عجله شکل می گیرد انگار گفتند بیایید دور هم یک چیزی ضبط کنیم . بودجه فیلم هم 100 میلیون دلار بوده !! ستاره فیلم جیسون استتهام هست که بار فیلم رو یک تنه به دوش می کشد . استعداد از دست رفته مگان فاکس هم فقط در حال چشم نازک کردن و عرض اندامه

نمره من : 5 از 10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,555
نام
سپهر

1697370508283.png
Anatomy of a Fall 2023
7.5/10

«تشریح یک سقوط» مصداق خوبی است که بدانیم اروپایی‌ها چگونه فیلمی جنایی-دادگاهی می‌سازند؛ «تشریح یک سقوط» از تنش‌های اغراق‌آمیز هالیوودی دوری می‌کند؛ بازیگرهایش ناگهان از کوره در نمی‌روند و رگ گلویشان را پاره نمی‌کنند؛ دادگاه‌شان شبیه به سمینارهای دانشگاهی و ادبی می‌ماند و پایان‌بندی گل‌درشت مبنی بر افشای قاتل به مخاطب تحویل نمی‌دهد؛ سکوت و طبیعت را به همه‌چیز ترجیح می‌دهد؛ کلاً در تضاد هالیوودیسم قرار دارد و دوزبانه بودن فیلم هم در بازتاب آن پارادوکس موثر واقع می‌شود. 150 دقیقه وقت‌تان را در اختیار «تشریح یک سقوط» قرار دهید تا با غیرهیچکاکی‌ترین دادگاه سینمایی آشنا شوید.

پ.ن: ساندرا هالر همان کیت بلانشت اروپایی‌هاست. بازیگر توانمندی است.​

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,672
نام
طاها
Nowhere

فیلمی اسپانیایی / درام و احساسی . درباره وقوع یک قحطی بزرگ و روی کار آمدن حکومتی که زنان و بچه ها را اعدام می کنند .

واقعا فیلم زیبا و تامل برانگیزی هست که احساسات رو برمی انگیزد .

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,672
نام
طاها
Nowhere

فیلمی اسپانیایی / درام و احساسی . درباره وقوع یک قحطی بزرگ و روی کار آمدن حکومتی که زنان و بچه ها را اعدام می کنند .

واقعا فیلم زیبا و تامل برانگیزی هست که احساسات رو برمی انگیزد .

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,634
نام
Leo Fitz
God Bless America 2011
5/10

1697886986040.png

یاغی هایی که از وضعیت مدیا و جامعه به ستوه اومدن ولی طرفدار همجنسگراها، سیاهپوست ها، یهودی ها و فمنیست ها ـن؟
مگر اینکه همه اینا کنایه بوده باشه در غیر این صورت باید گفت
وقتی "بالز" ـش رو ندارین مجبورید فیلم بسازید؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,375
Saw X
1697899543727.png
Saw X (2023) ⭐ 7.0 | Horror, Mystery, Thriller
7/10

قسمت جدیدشم دیدیم و بسی حال کردیم. البته به مرموزی و پیچیدگی نسخه های قبل نبود ولی قشنگ بود
درکل من از تمام قسمتاش لذت بردم بجز اون نسخه قبل که کریس راک بازی کرد​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر