Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
Jigsaw_2017_poster.jpg

Jigsaw - 2017
به عنوان فن قدیمی این فرنچایز،از همون 7 سال پیش که سری تموم شده تلقی شد،منتظر نسخه ی جدیدی (یا حتی مینی سریال) از Saw بودم...با دید فن گونه هم به این کامبک نگاه کنیم باز هم بسیار ضعیف و نا امیدکننده است.طراحی تله ها که رکن اصلی سری هستند بسیار ابتدایی و نچسب هستند و قطعا اگر از فن های سری نظرخواهی می کردن هم Trap های بسیار جالب و جذاب تری طراحی می شد.داستان هم جالب نیست،چه داستان کلی و چه داستان هر قربانی.عدم پختگی کافی Storyline و سطحی بودن شخصیت پردازی ها و سادگی بیش از حدش تو ذوق می زنه.واقعا یک سری ای با چنین پتانسیلی برای خلق تنوع و تله های جذاب و داستان های گوناگون،چرا باید این جور ساخته بشه؟! بازی بازیگر ها هم چنگی به دل نمی زنه و ضعف مشهوده.اتمسفر به هیچ عنوان قابل مقایسه با نسخه های قبلی و خصوصا ابتدایی تر هاش نیست و نمی تونه حس تعلیق رو صرفا با اتمسفر به وجود بیاره.در کل اگر فن سری Saw باشید،به هر حال اینم یک Sawه،و ببینید فیلم رو،اما نظرتون بعد دیدن فیلم مشخصه.اما بازم امیدوارم که نسخه ی های جدید تر هم ازش بیاد،شاید یکیشون بتونه مثل نسخه های‌ ابتدایی عمل کنه.

tom ridel

کاربر سایت
Jun 25, 2007
337
زباله ي متعفني به اسم tree of life از كارگردان مغز پوكيده اي به اسم ترنس ماليك.

٦-٧ سال حجممو سر اين زباله هدر ندادم، امروز پست يه بنده خداييو ديدم گفتم ميگه خوبه حتمن خوبه ديگه. دانلود كردم.

نمره:
فاضلاب از١٠

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
Three_Billboards_Outside_Ebbing%2C_Missouri.png

Three Billboard 2017
7.5/10

خیلی دوست دارم که فیلم را همین سه بیلبورد بنامم تا این که با اسم بلند صدایش کنم (همانطوری که ترجیح می دهم که فیلم محبوبم را بردمن صدا بزنم تا رفتار غیرمنتظره از جهل!) بعد از بردن گلدن گلوب و دیدن تریلر های فیلم، کاملا قانع شدم که چرا این فیلم را زودتر ندیده ام و حتی بعد از بردن گلدن گلوب، خیلی جوگیرانه متنی نوشتم که شدیدا منتظر تماشای این فیلم هستم اما الان قاطعانه حرفم را پس می گیرم. سه بیلبورد یکی از فیلم هایی بود که پس از دیدنش به شدت ناامید شدم و بعد از آمدن Credit فیلم، لب هایم آویزان ماند. فیلم با یک فیلم نامه نصف و نیمه خوب، پتانسیل تبدیل به یک شاهکار پست مدرنیسم را دارد اما همانطور جلوتر می رویم، فیلم از رمق می افتد و گره هایی که دوست داریم برای باز شدن پرونده آنجلا هیس ببینیم، از بین می رود و مدام قصد دارد با همان ژانر کمدی سیاه خود را ادامه دهد. واقعا نمی دانیم که آیا فیلم جنایی است یا یک کمدی سیاه؟ فیلم در ژانر کمدی سیاه خیلی خوب عمل کرده و تونسته مخاطب را چند سکانس کمدی اما تلخ، جذب کند که معمولا چنین سکانس هایی بر عهده هنرنمایی خود سم راکول و فرانسیس مک دورماند است اما در ژانر جنایی، پتانسیل تبدیل شدن را به یک فارگوی جدید را دارد اما مدام از آن دور می شود.
سه بیلبورد به نظرم یک ایده ناب برای ترکیب یک آثر جنایی و کمدی سیاه را داشت اما متاسفانه این دو ژانر در فیلم پابه پای هم پیش نمی رود و به نظرم بیشتر این ایده به درد یک سریال تلوزیونی میخورد تا یک فیلم سینمایی دو ساعته.​

The Rossoneri

کاربر سایت
Apr 12, 2015
73
نام
هادی
Training_Day_Poster.jpg

Training Day

8/10

چقدر اعصابمو خرد کرد اه :D
نمیدونم چرا همش فکر میکردم دنزل واشنگتون شخصیت خوبیه ... یعنی تا آخر فیلم منتظر بودم که یهو سورپرایز بشم !
ولی واقعا بازیش عالیه و آدمو جذب میکنه ... در کل فیلم خوبیه و پیشنهاد میکنم ببینید​

Last edited by a moderator:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
Training_Day_Poster.jpg

Training Day

8/10

چقدر اعصابمو خرد کرد اه :D
نمیدونم چرا همش فکر میکردم دنزل واشنگتون شخصیت خوبیه ... یعنی تا آخر فیلم منتظر بودم که یهو سورپرایز بشم !
ولی واقعا بازیش عالیه و آدمو جذب میکنه ... در کل فیلم خوبیه و پیشنهاد میکنم ببینید​
سلام
انصافاً عالی بود دنزل واشنگتن تو این فیلم ...
وبه خاطر بازی تو همین فیلم اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد رو هم گرفت.

• Like
Reactions: The Rossoneri

The Rossoneri

کاربر سایت
Apr 12, 2015
73
نام
هادی
WallStreet2013poster.jpg

The Wolf of Wall Street
3/10

با توجه به بازیگراش و تعریفایی که ازش شنیده بودم انتظار یه چیز دیگه ای رو داشتم .. انقدر خسته کننده و بی معنی بود واسم که حتی نتونستم تا آخرش ببینم !

پ.ن:قصد توهین به فیلمو ندارم و زیاد هم اهل فیلم نیستم و نمیخوام ادا منتقدارو در بیارم ، فقط به عنوان یه بیننده معمولی نظر شخصیمو گفتم،اینو گفتم که یه وقت دوستان فیلم باز بهشون بر نخوره:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Wonder Woman
Wonder_Woman_%282017_film%29.jpg

چقدر فضاسازی فیلم جذاب و دوست داشتنی بود. کلا همیشه با حال و هوای اروپای اوایل قرن 20 حال کردم خصوصا زمانی که جنگ جهانی هم ترکیب شده باشه اونم جنگ جهانی اول. از فضاسازی فیلم هر چی بگم کم گفتم، یه صحنه چشم انداز لندن رو نشون داد فوق العاده بود با همون صحنه اندازه یه فیلم خفن حال کردم.
بعنوان یه فیلم ابرقهرمانی بدک نبود، چیز خاصی نداشت البته ولی همینکه اینبار با یه ستینگ جذاب و متفاوت ترکیب شده بود باز یه خورده حس تازگی میداد. بازی ها خوب بودن، گال گادوت به نظرم بیشتر از اینکه نقش بازی کنه ادا در میاورد، بجز خصوصیات ظاهری یه نقطه ضعف بزرگ بود! مارول بری لارسن میاره، وارنر گال گادوت!
در مورد شعارها و نمادهای همیشه مضخرف این دست فیلم ها هم که مثل داستان و منطقشون باید بگیم بیخیال.
از همه باحالتر آریس بود که لهجه انگلیسی داشت :D البته که بازی عالی دیوید تیولیس اعتبار و نقطه قوت فیلم بود بی شک مثل همیشه!

7/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Star Wars: The Last Jedi
فیلم خوبی بودش ولی یه جوری بود انگار وسط فیلم یهو قطع میشه که بتونن اپیزود بعدی رو هم بسازن.
اون زنه با موهای صورتی :|8-|
7/10

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
23ry_p5588_p_v8_au.jpg

Seven Samurai
10/10

چقدر زیبا بود این فیلم. یه اثر تاریخی و یک شاهکار ماندگار از سینمای ژاپن. واقعا باید به کوروساوا تعظیم کرد. قطعا یکی از برترین فیلم ها توی نشون دادن صحنه های نبرد هست. فیلمی که خودش الهام بخش فیلم های زیاد دیگه ای شده!​

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
lovestory-05.jpg

Love Story 1970

دهه هفتاد چقدر جادویی هست که حتی یک فیلم کلیشه ایی و سانتی مانتالش هم اینقدر به دل میشینه! البته کلیشه شاید برای مخاطب امروزی باشه وگرنه "داستان عشق" خط دهنده بسیاری از فیلمهای عاشقانه پس از خودش بوده. داستان فیلم درباره یک پسر جوون بسیار بسیار پولدار هست که عاشق یک دختر از طبقه متوسط در دانشگاه میشه و این پسر خوش چهره و خوش تیپ باید برای رسیدن به عشق در مقابل خانواده اش بیاسته. جدا از ماجرای عشقی شاهد تقابل تفکر سنت در مقابل مدرنیته هستیم که خب تو فیلم خوب جا خوش کرده و داستان کلی رو از حالت تک بعدی دراورده. در ضمن فیلم به شدت کست عالی ایی داره و الی مک‌ گرو فوق العاده دلربا تو فیلم ظاهر میشه.

البته بازم تکرار میکنم انقدر از پیکر کلی داستان این فیلم در اثار دیگه وام گرفته شده که شاید برای مخاطب امروزی روند و کلیت ماجرا کلیشه تلقی بشه.

همچنین فیلم یک موسیقی به اسم where i do begin داره که اصلا از دست ندینش.

پ.ن: شاید این دیالوگ "Love means never having to say you're sorry" رو تا حالا چندبار جاهای مختلف شنیده باشید که باید بگم از این فیلم امده و جزه صد دیالوگ برتر تاریخ سینما هم به انتخاب بنیاد فیلم امریکا هست

7.5/10

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
lgd0_78203-amlie-amlie-poster-art.jpg

Amélie

چقدر زیبا چقدر شیرین چقدر تاثیر گذار واقعا فکرش رو نمیکردم اینقدر بتونه روم تاثیر بزاره از اون دسته فیلم هاست که بعد دیدنش یـ حس خیلی خوب یـ حس زیبا داخل آدمی بوجود میاد :x فیلمنامه قوی داستان پیوسته , حساب شده و منطقی بازی های عالی کارگردانی بی نقص موسیقی گوش نواز و صد البته آشنا :x در کل Everything is Perfect ...

10/10

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
slnr_mv5bnmrizdm4zmmtotvjmi00ytnlltkynjmtmji2otaxnjgwmwm1xkeyxkfqcgdeqxvymjmxote0oda_._v1_sy1000_cr0,0,648,1000_al_.jpg

Jigsaw
5/10

واقعا نمیفهمم برای چی باید این فیلم رو می ساختن؟! داستان آبکی بود تله ها اصلا آدم رو جذب خودش نمیکرد. استفاده از جلوه ویژه تو سری اره اونم به این تعداد جزو نکات به شدت منفی بود! امیدوارم این فرهنگ نادرستی که وارد سینما و تلویزیون شده و دارن آثار ماندگار قدیمی رو به بهانه به جیب زدن دلار بیشتر ریبوت میکنن، فراموش بشه. کاش حداقل ادامه نسخه 7 میبود. امیدوارم ادامش رو نسازن!​

• Like
Reactions: TheGodfather

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
The Lovely Bones
220px-Lovely_bones_ver2.jpg

یه فیلم اعصاب خوردکن و ناراحت کننده، با یه جو خاص و سنگین فضاسازی به شدت جذاب و فوق العاده و بازی های عالی، شخصیت های قوی. اصلا فکر نمی کردم فیلم چنین موضوعی داشته باشه در کل فیلم عجیب بود، نمی دونم بگم خوب بود یا بد ولی خیلی خاص بود. جو فیلم یه چیزی تو مایه های فیلم های عجیب غریب دل تورو و تیم برتون بود یه خورده هم منو یاد بایوشاک انداخت :D بعنوان یه فیلم خاص و متفاوت، به نظرم ارزش وقت گذاشتن رو داره حداقل بین فیلم هایی که اخیرا دیدم خیلی متفاوت و دور از انتظار بود.

The Rossoneri

کاربر سایت
Apr 12, 2015
73
نام
هادی

اکسیدان
5/10

بهترین فیلم کمدی ایرانی که این چند وقت اومده اکسیدانِ به نظرم .. شاید داستان و یا نکته قوی و مهمی نداشته باشه و یا حتی شوخیاش کپی از بعضی از جوکای به اصطلاح تلگرامی باشه اما خیلی خوب تونستن از همین شوخیا استفاده کنن و حداقلش توش خبری از لودگی و مسخره بازی نیست.​

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
The Lovely Bones
220px-Lovely_bones_ver2.jpg

یه فیلم اعصاب خوردکن و ناراحت کننده، با یه جو خاص و سنگین فضاسازی به شدت جذاب و فوق العاده و بازی های عالی، شخصیت های قوی. اصلا فکر نمی کردم فیلم چنین موضوعی داشته باشه در کل فیلم عجیب بود، نمی دونم بگم خوب بود یا بد ولی خیلی خاص بود. جو فیلم یه چیزی تو مایه های فیلم های عجیب غریب دل تورو و تیم برتون بود یه خورده هم منو یاد بایوشاک انداخت :D بعنوان یه فیلم خاص و متفاوت، به نظرم ارزش وقت گذاشتن رو داره حداقل بین فیلم هایی که اخیرا دیدم خیلی متفاوت و دور از انتظار بود.

وقتی این فیلم چند سال پیش دیدم به شدت ناراحت شدم
واقعا فیلم قشنگیه دلم خواست دوباره ببینمش:D

• Like
Reactions: Hamid Payne

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر