Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Hight Rise
6/10

فکر می کنم توقعم از یه همچین فیلم metaphoricی بالاتر بود. کتابش رو گرفتم ولی هنوز وقت نشده بخونم اما تقریباً 2 ساعت برای این فیلم کافی نبود. می تونست بهتر و واضح تر باشه تا سر هم کردن یک مشت صحنه های درهم کابوس وار.

• Like
Reactions: Coffee Addicted

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
nh8p_600x600-75.jpg

DUNKIRK

نولان از اون کارگردان هایی ـه که دقیقا میدونه چی داره میسازه یـ چیزی رو شروع میکنه تا تهش میبره ! فیلم از همون اول قرار نیست چیز پیچیده ای تحویلمون بده (فک کنم هزار بار گفتن دوستان) بلکه قراره یـ روایت متفاوت باشه از یـ واقعه تاریخی والسلام ! فیلم توی تصویر و صدا حرفش رو سر راست میزنه میره نه شعار میده نه تو بوق کرنا میکنه نه چیز دیگه بلکه با بالاترین سرعت ممکنه چنان حس تنش و تعلیق تو وجودت میندازه که بیا و ببین در واقع نولان تو این فیلم یک بار دیگه تسلط و کنترلش رو توی تک تک صحنه های فیلم به رخ میکشه شاید این فیلم با اون چیزی که از نولان سراغ داشتیم فاصله داشته باشه ولی هنوزم یـ فیلم نولانیه , تمام ...

9/10

MO021

فروشنده
May 23, 2013
468
نام
Morteza
Mother

اول که فیلم رو دیدم میدونستم کارگردان میخواد یه چیزی بگه ولی هر چی به خودم فشار اوردم نفهمیدم :l
بعد که رفتم یه سری نقد و تحلیل از این فیلم خوندم فهمیدم که عجب شاهکاری هست. با این حال بازم کامل نتونستم درکش کنم.
بازی جنیفر لارنس هم خیلی خوب بود.

کسایی که به این نوع سبک فیلم که به شدت نمادی هست علاقه دارن این فیلم رو از دست ندن

امتیاز 9/10

Sent from my SM-G800H using Tapatalk

• Like
Reactions: Milad_HW

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
  • nh8p_600x600-75.jpg
DUNKIRK

فیلم دیدم. یه فیلم ضعیف که ادم خوابش میگیره.
فیلم یجوریه که اصلا با شخصیت ها به قولی اخت نمیگیری
اصلا برات مهم نیس میمیرن زنده میمونن. نه هیجانی داره و
نه یکاری میکنه ادم احساس همدردی بکنه

مثلا فیلم Hacksaw Ridge ادم وقتی میبینه یجور
نقش اصلی ب دل میشینه ک وقتی یه طوریش میشه ناراحت میشه ولی دانکرک
اصلا اینطور نیست. هیچ خون و خون ریزی هم نبود
کلا فیلمش برای شخص من خسته کننده بود و میخواستم زودتر تموم بشه شیفت دلت بزنم بره

امتیاز 4 بخاطر اینکه فیلمای جنگ جهانی دوس دارم + تام هاردی​

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,442
نام
مسلم
Kingsman: The Golden Circle
5/10

جدای از داستان آبگوشتی و هندی بازی های بیموردش یه مسئله ای واقعاً ذهنم رو مشغول کرده
چرخ گوشتی ـشون رو از کجا خریده بودن؟ طرف رو زنده زنده با لباس و کفش و همه چی مینداختن توش و از اونطرف گوش چرخ کرده بدون چربی و استخون میداد بیرون:D نه خونی، نه مویی، نه الیاف پارچه ای یا چرم کفشی... یحتمل قبل از چرخ کردن خودش گوشت رو هم خوب میشسته و مهر استاندارد وزارت بهداشت روش میزده:>

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
Dunkirk
فیلم خوبی بود .خوشم اومد ازش
موسیقی .عالی
(این تفسیر من از این فیلم هست)بلاخره یه بشری اومد ک جنگ جهانی رو از یه بعد دیگه نشان داد( نه عرق وطن. یا سوپر استار جنگ که خط مقدم رو نجات بده ووو) این فیلم بعد اهمیت زندگی رو نشان داد .که قرار نیست همیشه شجاع باشیم
8/5 از10
که فکر کنم جزی از بهترهای فیلم ها سری جنگ جهانی باشه

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
اتفاقا من پای دو فیلم سن‌پترزبورگ و خوب بد جلف با اینکه خیلی سطحی بودن ولی خیلی خندیدم!
توقع زیاد چیه برادر...
طرف رفته با یه مشت بازیگر به اصطلاح مطرح(!)چند تا دابسمش ساخته به مراتب ضعیف تر و سخیف تر از دابسمش های تلگرامی و اینستاگرامی...!
یعنی خنده که نداشت هیچ بعضی مواقع مخاطب جلوی تلویزیون از خجالت سرش رو مینداخت پایین و از خودش شرمنده میشد که داره چنین شاهکاری رو تماشا میکنه!!!
البته اینو بگم تنها این فیلم نیست که اینجوریه نمونه های زیادی مثل این هست،مثال:
گشت ارشاد 1و2
سلام بمبئی
50 کیلو آلبالو
من سالوادور نیستم و کلاشینکف و اکثر کارهای اخیر عطاران منهای دهلیز که اونم مالی نبود ولی در قیاس با بقیه کارهاش باز قابل تحمل تر بود
ووو....
پ.ن
راستی وسط این آثار گرانبها! یادی از استاد دهنمکی نکردم گفتم بگم یه وقت شرمندشون نشم یه موقع...!
:D

بینهایت با نظرتون هم نظر هستم دوست عزیز، بیییینهااااااااایت...:Rose:
همه حرفات درست ولی گشت 1 رو نمیتونم بپذیرم. فیلم خوبی بود در حد خودش.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
American_Made_%28film%29.jpg

American Made 2017
7/10

همین جوری پسرخالم معرفی کرد و نگاه کردم ... فیلم درباره یک خلبان امریکایی هست که از طرفی برای سیا کار میکنه و به سمت امریکای مرکزی اسلحه میبره و اطلاعات حمع میکنه و از اون طرف با خودش مواد مخدر جنوبی ها را به امریکا میاره و حسابی پولدار میشه ... فیلم و شخصیت فیلم واقعی هست ( البته قسمت کمیش ) و طعته ای به صورت کمدی سیاه به سیاست های سازمان سیا میزنه ( حتی اخرش به یک ماجرای واقعی بین ایران و سیا هم اشاره میکنه :D )
فیلم قرار نیست قهقهه بزنید اما سرگرم کننده هست و لذت میبرید .. تام کروز اینجا قشنگ بازی میکنه و خاطره بد فیلم مومیایی از بین براتون میبره

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,518

Mother!

7/10

فیلم خیلی خوب و چالش برانگیزی بود .بازی ها هم به نظرم درخور توجه و جالب :D هنوز هنگم باید ببینم دقیق چی به چیه :D

In The Name of the Father
8/10

چقدر خوبه دی لوئیس :D داستان جوانان ایرلندی هست در مبارزات ضد انگلیس و ادامه ماجرا :D حتما پیشنهاد میکنم ببینید

We Own The Night

6/10

فیلم بدی نیست , بازیگرای سرشناس خوبی هم داره :D داستانش هم از این قراره دو تا برادر هستند یکیشون پلیس شده یکیشون هم بین خلافکارا میچرخه :D

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
P_HO00004308.jpg

Kong Fu Yoga 2017

امروز این فیلمو بعد دیدن یه مستند از بروسلی که جکی چان هم توش بود و یه خاطره از بروسلی و خودش تعریف کرد دیدم
و با شخصیتش حال کردم و گفتم بزار یکی از فیلمای جدیدش نگا کنم ببینم کارش در چه سطحیه
همینجوری دیدم و تبدیل شد ب بهترین فیلمی که تو عمرم دیدم !!
و ب خفت هالییوود پی بردم

:)
فقط زبان فیلم چینی و انگلیسیه
سرعت زبان چینی خیلی خیلی زیاده موقعی که چینی صحبت میکنن باید هی فیلم استاپ بشه و زیرنویس خونده شه
خیلی جالبه که دو کلمه صحبت میکنند ترجمش دو خط میشه
یه مشکل دیگه که داشتم نمی تونستم اسم شخصیت ها و ظاهرشونو تو ذهنم نگه دار بخاطر شباهت پیش از حد که اونم با یکم توجه حل میشه

قدرت بدنی جکی چان و حرکتی که تو فیلم انجام میده با توجه ب سنش چیزی از معجزه کم نداره

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
P_HO00004308.jpg

Kong Fu Yoga 2017

امروز این فیلمو بعد دیدن یه مستند از بروسلی که جکی چان هم توش بود و یه خاطره از بروسلی و خودش تعریف کرد دیدم
و با شخصیتش حال کردم و گفتم بزار یکی از فیلمای جدیدش نگا کنم ببینم کارش در چه سطحیه
و ب خفت هالییوود پی بردم

سرعت زبان چینی خیلی خیلی زیاده موقعی که چینی صحبت میکنن باید هی فیلم استاپ بشه و زیرنویس خونده شه
یه مشکل دیگه که داشتم نمی تونستم اسم شخصیت ها و ظاهرشونو تو ذهنم نگه دار بخاطر شباهت پیش از حد که اونم با یکم توجه حل میشه

قدرت بدنی جکی چان و حرکتی که تو فیلم انجام میده با توجه ب سنش چیزی از معجزه کم نداره
داش من بد برداشت کردم یا واقعا جکی چان رو نمیشناختی و ازش فیلم ندیده بودی؟
حالا ین فیلم جزو فیلمای ضعیفشه
فیلمای قدیمیشو ببین خیلی بهترن

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
جکی چان
فرانکی
آرنولد
راکی،رامبو
بروسلی
ویجه ی
فردین
بهروز وثوقی
جمشید آریا
فیلم vhs، ویدیو آیوا،کلوپ سر خیابون و...
آخ که چقدر این کلمات احساس خوبی به فیلم بازای هم سن و سال من میدن (دهه50 و 60)
الکی الکی پیر شدیم رفتا...!!!

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
P_HO00004308.jpg

Kong Fu Yoga 2017

و ب خفت هالییوود پی بردم

قطعا این فیلم یکی از بدترین کارای جکی چانه(واقعا فیلم ضعیفیه) واقعیت اینه وقتی فیلم های یکی مثل چکی چان رو می بینید می فهمید چقدر این اکشن های هالیوودی (خصوصا این جدید ها ) آبکی هستند
برو عملیات کوندورش رو ببین به این حد از آمادگی یه بازیگر تعظیم کن برو پلیس استوری هاش (1 تا 5 ) به علاوه new police story رو ببین و عشق کن برو درانکن مستر رو ببین کیف کن به خدا خیلی وقته یه اکشن خفن مثل new police story ندیدم
ثانیه به ثانیه مبارزات این بشر درس سینمای اکشنه

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
wuthering heights 2009
MV5BOTI4MGNhYjAtNTEyYi00MjgzLWI5MjAtNTYxZmUzMzRmMDY4XkEyXkFqcGdeQXVyMzk3NTUwOQ@@._V1_.jpg

وقتی کتابو میخوندم اصلا هیتکلیف رو اینطوری تصور نمیکردم:D تام هاردی بد بازی نکرده بود اما مناسب این نقش نبود:D اما فک کنم از بقیه اقتباس ها بهتر باشه در کل! در کل بنظرم هیچ فیلم خوبی برای این اثر ساخته نشده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر