Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
lol
من خبر نداشتم خود ریدلی اسکات کارگردانی کرده فیلمو. یعنی اصلا فکرشم نمیکردم قبول کنه. مثل جیمز کامرون که هیچوقت زیر بار ترمیناتور بعدی نرفت. اگه اینطوره واقعا خاک بر سرش. :D
اسکات قبلا گفته بود میخواد پرامتئوس رو یک سه گانه نیمچه فلسفی کنه که قسمت اولش قراره بیشتر فلسفی و عمیق باشه و دومی اش تاریک و پر از خشونت . این که مسقیم قضیه به سری بیگانه ربط پیدا کرد تو این کاوننت سر این بوده که نیل بلومکمپ کارگردان الیزیوم و منطقه 9 یک سری کانسپت و طرح منتشر کرده بود که نشون میداد قصد ساخت یک سری جدید از بیگانه رو داره . که ریپلی و سرگرد هیکس رو نشون میداد که بعد ماجراهای بیگانه ها اتفاق می افتاد (یعنی یک جورایی قسمت 3 و 4 رو ندید می گرفت ) یک هو بعد این قضیه اسکات اعلام کرد قسمت جدید این فرنچایز رو می سازه و مستقیم به بیگانه ربط داره . طرح های نیل که عالی بودن حیف شد سر این فیلم قضیه بیگانه بلومکمپ منحل شد . احتمالا این مشکلات و سوتی های داستانی سر همین عجله ای آماده کردن کار بوده .

آخرین ویرایش:

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
post_tt5140878.jpg

7.0/10

تقریبا همون نسخه ی قبلی! صحنه ی های ترسناک فیلم تکراری ان یا بهتره بگم بعد از نیم ساعت تکراری میشن. دیگه فکر نمیکنم کسی با غافلگیر شدن توو تاریکی یا اینکه مثلا یهو یکی توو اینه ظاهر بشه بترسه! :D

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
Spider-Man Homecoming
حوصلم رو سر برد! Amazing Spider Man لاقل اینجوری نبود. کلا انقدر از اول داستانشو شروع کردن این هیرو جذابیتی برای من نداره.
با احترام به علاقمندان فیلم و صرفا نظر شخصی 1 از 10.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
Spider-Man Homecoming
حوصلم رو سر برد! Amazing Spider Man لاقل اینجوری نبود. کلا انقدر از اول داستانشو شروع کردن این هیرو جذابیتی برای من نداره.
با احترام به علاقمندان فیلم و صرفا نظر شخصی 1 از 10.

شما کلا فلسفه فیلم رو نفهمیدی، مشکل فیلم نیست
داستان این فیلم در MCU اتقاق میفته و کلا Spiderman اومده توی MCU، شما اگر MCU رو دنبال نکنی بله برات هیج جذابیتی نداره
بدیهی هم هست وقتی می خواد بیاد توی MCU دوباره از اول داستانش روایت بشه، حالا بماند که اون Amazing Spiderman کلا فاجعه بود
جدا از این هم، اسپایدر من های قبلی راه کمیک رو چندان دنبال نمی کردن، یعنی فی نفسه شخصیت اسپایدر من که باید پیتر پارکر 15 ساله می بود، نبود

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
62071167984234631616.jpg

Sipder Man Homecoming

تو این سه فازی که مارول تا الان رفته جلو راحت میتونم بگم یکی از بهترین هاشون بود. گفتنیها رو دوستان گفتند فیلم همه چیش سر جاش بود و قبل دیدن فیلم برام سوال بود الان که پیتر پارکر تو این فیلم اسپایدرمن شده چه طوری میخوان اون حس اولیه یک قهرمان رو منتقل کنند که خب با زیرکی با اضافه شدن اون سوئیت مخصوص چالش استفاده از قدرتهای جدید ابرقهرمان هم تو فیلم گنجانده شد.

فقط حیف تو این پونزده سال گذشته شش فیلم از اسپایدرمن منتشر شده که سه تا این فیلم ها از سراغاز داستان این ابرقهرمان بود که خب باعث میشه کیفیت این قسمت به خاطر تکرار یکسری مسائل به دل بعضی ها نشینه

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
62071167984234631616.jpg

Sipder Man Homecoming

تو این سه فازی که مارول تا الان رفته جلو راحت میتونم بگم یکی از بهترین هاشون بود. گفتنیها رو دوستان گفتند فیلم همه چیش سر جاش بود و قبل دیدن فیلم برام سوال بود الان که پیتر پارکر تو این فیلم اسپایدرمن شده چه طوری میخوان اون حس اولیه یک قهرمان رو منتقل کنند که خب با زیرکی با اضافه شدن اون سوئیت مخصوص چالش استفاده از قدرتهای جدید ابرقهرمان هم تو فیلم گنجانده شد.

فقط حیف تو این پونزده سال گذشته شش فیلم از اسپایدرمن منتشر شده که سه تا این فیلم ها از سراغاز داستان این ابرقهرمان بود که خب باعث میشه کیفیت این قسمت به خاطر تکرار یکسری مسائل به دل بعضی ها نشینه

انصافا هیچ تکراری وجود نداره
کلا خط داستانی این نسخه با بقیه کلا متفاوته، من واقعا نمی فهمم منظور از تکرار مسائل چیه، دقیقا چی رو تکرار کرد؟ به نظر من که هیچی رو تکرار نکرد...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
84426583052469765518.jpg

The Neon Demon

از حرفی که فیلم میخواد بزنه خوشم اومد ولی نحوه بیانش نه ؟ فیلم خیلی سعی داره خودشو لایه لایه و فلسفی نشون بده ولی به نظر من به در دیوار کوبیدن الکی بود تمام طلاشش ! خیلی ساده و بهتر میشد پیام رو رسوند ولی خوب دائم با موسیقی مرموز با صحنه های مرموز تر فقط داشت الکی به در و دیوار چنگ مینداخت (یجورایی) ! در پایان میخوام بگم که واسه اینکه به مخاطبت بفهومنی هیچ عبایی از به تصویر کشیدن سمت سیاه و تاریکت نداری نیازی به اون پایان چندش آورت نبود !

5.0/10

39006644863943825640.jpg

Wonder Women

هالیود بار ها و بار ها ثابت کرده چقد میتونه جو گیر و چقدر هم جو بده این دقیقا از اون دسته فیلماست که چپ و راست سرش جو داد انواع و اقسام قلمبه صلمبه بار فیلم کردن منتقدا که آره تهش مثلا بگن کارگردان زن و نقش اول هیروی زن Blah Blah ... ولی خوب باید بگم که از نظر من فیلم جز یـ فیلم معولی هیچ چیز دیگه ای نیست و نخواهد بود . البته از بازی Gal Gadot نمیشه گذشت که قشنگ انگار فقط واسه این نقش ساخته شده بود ولی خوب باید بگم که تهش ی کلیشه تکراری با روایت نچندان قویی که فقط برا ی بار سرگرم شدن کافیه و بس ....

7.0/10

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
انصافا هیچ تکراری وجود نداره
کلا خط داستانی این نسخه با بقیه کلا متفاوته، من واقعا نمی فهمم منظور از تکرار مسائل چیه، دقیقا چی رو تکرار کرد؟ به نظر من که هیچی رو تکرار نکرد...

خط داستانی درسته متفاوت هست ولی ماهیت شخصیت که متفاوت نیست! اسپایدرمن، اسپایدرمن هست حالا یکجا شوخ طبع تر هست یکجا نیست ولی بازم همون شخصیته

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
خط داستانی درسته متفاوت هست ولی ماهیت شخصیت که متفاوت نیست! اسپایدرمن، اسپایدرمن هست حالا یکجا شوخ طبع تر هست یکجا نیست ولی بازم همون شخصیته

اتفاقا این اسپایدر من با بقیه فرق داره، چون شخصیت به اصل کمیک وفادار بوده
پیتر پارکر بالاخره بر اساس کمیک ها، یک نوجوان 15 ساله هست
در ضمن لباس اسپایدرمن هم به کمکش اومده و قابلیت های متفاوت بهش داده

بعد الان انتظار داری فیلم اسپایدرمن بسازن ماهیت شخصیت عوض بشه؟؟!!! مثلا فیلم اسپایدرمن بسازن اما جای اسپایدرمن هالک باشه؟ یا این که مثلا اسپایدرمن به جای تار پرتاب کردن چکش بگیره دستش یا تبدیل به موجود سبز رنگ بشه؟؟!!

حرف منطقی بزنید خواهشا
اگر با این منطق شما بریم جلو، بتمن رو می خواید چی کار کنید!!!!

• Like
Reactions: FERYGAMER

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
The Crash 2004
post_tt0375679.jpg
10/10
به نظرم کم بهش اسکار دادن و واقعا فیلم تاثیر گذار بود از اون فیلم هایی هست که میزنه تو مغز آدم و میگه یکم آدم باشیم

Wonder Woman 2017
post_tt0451279.jpg
8/10
توی دنیای کمیک و Superhero ها کلا طرفدار مارول هستم اما روندی که پیش گرفته و فقط صحنه های پر خرج و قهرمان اضافه می کنه رو دوست ندارم اما این فیلم حداقل یک داستانکی داشت و امتیازیم که میدم بهش بخاطر جویه که ایجاد کرد وسط این همه کلیشه بدون داستان البته خب اینجور فیلم ها عموما کلیشه اند ولی خب این حداقل داستان داشت .

پ.ن: فک نمی کردم کسی خالصانه تر و پاک تر از Captain America توی جنگ جهانی جنگیده باشه :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر

220px-Scarface_-_1983_film.jpg

(Scarface 1983 (For Second Time
7/10

برای دومین بار دیدن فیلم صورت زخمی، باید بگم که همچنان یک اثر Cult Classic هست و در این مورد بحثی ندارم اما در دومین بار با دید موشکافانه ای دیدم، باید بگم که صورت زخمی در فیلم نامه و کشش داستان نقص هایی دارد. تنها شخصیت قابل درک فیلم آل پاچینو هست که در بازیگری درآن زمان حرفی برای گفتن نداشت و در این فیلم هم مثل همیشه سنگ تمام گذاشته است. اما سایر شخصیت ها از شخصیت پردازی مناسبی برخوردار نیستند و به همین دلیل منتقدان همچنان با این مورد مشکل دارند. روایت سه ساعته فیلم هم نقص و کم کاری هایی دارد. فیلم نامه بیش از حد بر روی شخصیت تونی مانتانا تمرکز کرده که بعضی جاها ماهیت شخصیت را درک نمی کنیم. یک بار دلش رحم میاد و جلوی کشتن خانواده با فرزند رو می گیره و یک جای دیگه خشمش زیاد میشه و دیوونگی در شخصیت وجود میاد که برای بیینده ای مثل من قابل هضم نیست. موسیقی فیلم در نوع خود خوب هست و کاملا فضای ظهور Hip Hop را ایجاد می کند. صورت زخمی فیلم مورد علاقه ام نیست اما اثری همچنان کلاسیک هست و همین مورد شخصیت پردازی و نقص هایی در فیلم نامه و وروند داستان فیلم اثر گذاری برایم نیست.​

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اتفاقا این اسپایدر من با بقیه فرق داره، چون شخصیت به اصل کمیک وفادار بوده
پیتر پارکر بالاخره بر اساس کمیک ها، یک نوجوان 15 ساله هست
در ضمن لباس اسپایدرمن هم به کمکش اومده و قابلیت های متفاوت بهش داده

بعد الان انتظار داری فیلم اسپایدرمن بسازن ماهیت شخصیت عوض بشه؟؟!!! مثلا فیلم اسپایدرمن بسازن اما جای اسپایدرمن هالک باشه؟ یا این که مثلا اسپایدرمن به جای تار پرتاب کردن چکش بگیره دستش یا تبدیل به موجود سبز رنگ بشه؟؟!!

حرف منطقی بزنید خواهشا
اگر با این منطق شما بریم جلو، بتمن رو می خواید چی کار کنید!!!!

به نظرم شما صرفا گارد محکمی گرفتید و واقعیت ها رو میخواین انکار کنید. من خودم از homecoming حتی بیشتر از قسمت اول ساخته سم ریمی خوشم امد و به نظرم فیلم جذاب تری هست. ولی از قسمت اول که سال 2002 اکران شده تا الان که 2017 هستیم و 15 سال میگذره ما 5 تا فیلم اسپایدرمن داشتیم که سه بار به صورت کامل ریبوت شده و بهتر بگم سه بار سراغاز پیتر پارکر و شخصیت اسپایدرمن رو در قالب های مختلف داستانی دیدیم!

مسله همین ریبوت های زیاد در بازه زمانی کوتاه مدت هست وگرنه فکر کنم در ده سال اخیر نزدیک 5 6 تاحضور رابرت داونی جونیور رو در قالب مرد اهنی داشتیم ولی چون خط داستانی شخصیت رو به جلو حرکت میکنه کسی ایراد خاصی نمیگیره ولی برای Spiderman تو پونزده سال اخیر ما سه بار برگشتیم به اول داستان که میشه تکرار مکررات حالا فرق نمیکنه یکبار بیست سالش باشه، یکبار پونزده ساله و یا همون مثال شوخ طبع ایی که زدم.

تو همین بخش نظرات دوستان هم نگاه کنید میبینید ناخوداگاه با اندرو گارفیلد و توبی مگوایر مقایسه میکنند. برای بتمن هم خودت مثال خوبی زدی هر چقدر بتمن بن افلک با کریستین بیل متفاوت هست ولی بازم مقایسه پیش میاد و جنجالهاش که حتما یادت هست.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
به نظرم شما صرفا گارد محکمی گرفتید و واقعیت ها رو میخواین انکار کنید. من خودم از homecoming حتی بیشتر از قسمت اول ساخته سم ریمی خوشم امد و به نظرم فیلم جذاب تری هست. ولی از قسمت اول که سال 2002 اکران شده تا الان که 2017 هستیم و 15 سال میگذره ما 5 تا فیلم اسپایدرمن داشتیم که سه بار به صورت کامل ریبوت شده و بهتر بگم سه بار سراغاز پیتر پارکر و شخصیت اسپایدرمن رو در قالب های مختلف داستانی دیدیم!

مسله همین ریبوت های زیاد در بازه زمانی کوتاه مدت هست وگرنه فکر کنم در ده سال اخیر نزدیک 5 6 تاحضور رابرت داونی جونیور رو در قالب مرد اهنی داشتیم ولی چون خط داستانی شخصیت رو به جلو حرکت میکنه کسی ایراد خاصی نمیگیره ولی برای Spiderman تو پونزده سال اخیر ما سه بار برگشتیم به اول داستان که میشه تکرار مکررات حالا فرق نمیکنه یکبار بیست سالش باشه، یکبار پونزده ساله و یا همون مثال شوخ طبع ایی که زدم.

تو همین بخش نظرات دوستان هم نگاه کنید میبینید ناخوداگاه با اندرو گارفیلد و توبی مگوایر مقایسه میکنند. برای بتمن هم خودت مثال خوبی زدی هر چقدر بتمن بن افلک با کریستین بیل متفاوت هست ولی بازم مقایسه پیش میاد و جنجالهاش که حتما یادت هست.

این عنوان باید ریبوت می شد تا بیاد توی MCU، هیچ جوره نمی تونستن این عنوان رو بدون ریبوت بیارن توی MCU
پلنشم از زمان Iron Man 2 چیده بودن
انقدر هم براشون مهم بود که کلا تایم لاین MCU سر این عنوان تکون خورد
شما با 3 بار معرفی پیتر پارکر مشکل داری خوب مشکل شخصی اته، ولی هیچ ربطی به فیلم نداره، هیچ تکرار مکرراتی در کار نیست
در ضمن فیلم کمترین سعی رو در معرفی اسپایدرمن می کرد، در مورد تبدیل شدن پیترپارکر به اسپایدرمن صرفا به 5 ثانیه حرف بین دو کارکتر بسنده شد!!!!

من باز هم می گم، این عنوان بسیار متفاوت بود، شباهتی به عناوین قبلی نداشت، اینی که شما 3 تا اسپایدرمن مختلف توی 15 سال دیدی اذیتت کرده مشکل خودته نه فیلم، واقعا Homecoming هم شخصیت اسپایدرمن رو از فاجعه سری Amazing نجات داد هم به بهترین شکل آوردش توی MCU

پ.ن: هالک فیلمش 2003 اومد، 2008 دوباره ریبوت شد و اومد توی MCU و بازیگرش عوض شد
2012 هم بازیگرش توی Avengers عوض شد :)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر