Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

tom ridel

کاربر سایت
Jun 25, 2007
337
Nocturnal Animals
Nocturnal_Animals_Poster.jpg

عجیبه برای خودم که چنین فیلمی رو ندیده میرم سراغ یه سری فیلم های مضخرف داغون که هیچی ندارن (از جمله آشغال های ابرقهرمانی). Nocturnal Animals بی شک یکی از بهترین فیلم هایی هست که به عمرم دیدم، فیلم با توجه به تعریفی که از فیلم ترسناک تو ذهنمون داریم، ترسناک نیست اما ذهن رو درگیر میکنه. یکی از معدود فیلم هایی بود که به وسطاش که رسیدم احساس می کردم سرم سنگین شده، آخراش با خودم می گفتم موهام اینطور سفید میشه نباید می دیدمش. یه جاهایی به بعد کلا نفسمو حبس می کردم طوری که با یه حرکت سریع دوربین وحشت زده می شدم.
این شاهکار رو به هیچ وجه (به هیچ وجه) به کسایی که دنبال فیلم های ابرقهرمانه و بلاکباستری هستند توصیفه نمی کنم، فیلم بین های حرفه ای و کسایی که تو فیلم دیدن صبر و حوصله دارن (ترجیحا بالای 20 سال) با این فیلم 2 ساعت فوق العاده رو تجربه می کنن.
اینم اضافه کنم، بازی ها تو این فیلم در بالاترین سطح خودش قرار داره.
مام نمرمونو به این فیلم بدیم. 3 /10
البته واس پز روشن فکری خوبه، میتونین باش ادعاهای کلون بکنین. ولی حیف حجم پای این زباله بره.

matrix: 7/10
بسیار نسبت ب زمان خودش نواور بوده جوری ک اون موقع میخاستی رای بدی حتمن ده از ده میدادم.
این ارجاعات صهیون و یهودیتشو اصلا دوس نداشتم، ولی چ کنیم دیگه،بودجشو لابد اونا تامین کرده بودن ک ری ب ری از اونا حرف میزد:/
کنایات و استعارش ب امپریالیسم و به سلطه کشیدن مردم توسط شرکتا و کامپانیای عظیم که از این ملت فقط برای تامین پول(باطری در فیلم) استفاده میکنه بسیار زیبا و هنرمندانه بود.

• Like
Reactions: meysam_gamer

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Iron Man

فیلم خوب, خوش ساخت و زیبایی بود

از دیدنش لذت بردم

نمره 8 از 10

nosferatu 1922

فیلم خوبی میشه گفت بود مخصوصا برای زمان خودش تم تاریک و جالبی داشت

داستانشم برا یه فیلم بی کلام میشه گفت خیلی خوب بود

نمرم بهش 7 از 10 (ولی در مقایسه با فیلمای زمان خودش بخوام بدم 9 از 10 )

Dark Tapes

خب مضخرف ترین فیلم امسالم فک کنم دیدم که ابرو هرچی داستان و شخصیت پردازی و ترسه برد

فیلمی شدیدا بی محتوا و افتضاح از همه لحاظ, نمیدونم هدف هالیوود از ساخت چنین ترسناک های بی داستان و افتضاحی که فقط 2 تا صحنه خونریزی دارن چیه, چون بجز اینکه ابروی ژانر ترس از نوع امریکایی رو میبرن و مردم فیلم زده میشن, ویژگی دیگه ای ندارن ( شاید ویژگی دیگشون پوله که اونم حیف پولی برا امثال این فیلم ادم بره سینما حروم کنه )

نمره 2 از 10

آخرین ویرایش:

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
Nocturnal Animals
Nocturnal_Animals_Poster.jpg

عجیبه برای خودم که چنین فیلمی رو ندیده میرم سراغ یه سری فیلم های مضخرف داغون که هیچی ندارن (از جمله آشغال های ابرقهرمانی). Nocturnal Animals بی شک یکی از بهترین فیلم هایی هست که به عمرم دیدم، فیلم با توجه به تعریفی که از فیلم ترسناک تو ذهنمون داریم، ترسناک نیست اما ذهن رو درگیر میکنه. یکی از معدود فیلم هایی بود که به وسطاش که رسیدم احساس می کردم سرم سنگین شده، آخراش با خودم می گفتم موهام اینطور سفید میشه نباید می دیدمش. یه جاهایی به بعد کلا نفسمو حبس می کردم طوری که با یه حرکت سریع دوربین وحشت زده می شدم.
این شاهکار رو به هیچ وجه (به هیچ وجه) به کسایی که دنبال فیلم های ابرقهرمانه و بلاکباستری هستند توصیفه نمی کنم، فیلم بین های حرفه ای و کسایی که تو فیلم دیدن صبر و حوصله دارن (ترجیحا بالای 20 سال) با این فیلم 2 ساعت فوق العاده رو تجربه می کنن.
اینم اضافه کنم، بازی ها تو این فیلم در بالاترین سطح خودش قرار داره.
با این تعریفهایی که کردید من هم دانلود کردم این فیلم رو. دیروز دیدمش. داستانش قشنگ بود و تا اخر ادم رو پای فیلم نگهداشت. اما انقدر ساده بود که یادمه به پخش کننده نگاه کردم دیدم خدود 90 درصد از فیلم گذشته ! یکهو به خودم گفتم همین بود؟! خیلی داستان ساده ای داشت که بیشتر به در یک تئاتر میخورد. اخرش هم واقعا چیز خاصی نبود! اصلا نه فلسفی بود نه تاثیر گذار.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
63852d.jpg

captain fantastic
من همیشه عاشق فیلم هایی ام که کارکتر اصلی راه رستگاری خود یا انسانها رو نه در زندگی اجتماعی بلکه در طبیعت جستجو میکنند. یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین فیلم هایی که در این زمینه دیدم into the wild بود. جایی که شخصیت ما دست رد به تمام تجملات و تنوعات دنیای پرزرق برق امروزی میزنه و سعی میکنه راه زندگی خودش رو در طبیعت جستجو کنه. فیلم کاپیتان شگفت انگیز یکی از بهترین ها در این زمینه است. اینبار شخصیت مورد نظر ما سعی در تربیت فرزندانش به دور از تمام هیاهو های زندگی داره. پدری که فرزندانش رو در جنگل بزرگ کرده! اما از طرفی هیچ کاستی ای در تربیت اونها باقی نذاشته. فیلم وقتی زیبا میشه که فرزندانی که در جنگل با تربیت خاص پدر بزرگ شدن همراه پدر بنا به دلیلی باید به شهر بروند اینجاست که فیلم به زیبایی تاثیر زندگی مسموم شهرنشینی رو به بیننده گوشزد میکنه. شاید فیلم جاهایی بنظر زیاده روی کنه و شاید بعضی موضوعات رو کمی اغراق امیز بهش بپردازه اما این موارد اصلا از هدفی که فیلم داره و تاثیری که قراره بر بیننده بگذاره دور نمیشه.
9 از 10
...
پ.ن: اقا nocturnal animal فیلم تحسین شده ای یه. من حقیقتا از فیلم لذت بردم.اینهمه محکم فیلم رو نکوبین. فیلم پر از استعاره و ارجاعات غیرمستقیمه. کارگردانش طراح مده در نتیجه دنبال فیلمنامه ی سرراست نباید باشین! فیلم صد درصد مخاطب خاص داره و ممکنه خیلی ها خوششون نیاد اما به هیچ وجه فیلم بدی نسیت.

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
Noctournal Animals را من هم تماشا کردم و فیلم واقعا زیبایی بود و چون قبلش Mullholand Drive را دیده بودم و به نظرم اون فیلم یک درجه از این بهتر بود به این امتیاز 8/10 میدم.(به دلیل ساختار روایی مشابه مقایسه میکنم)

اما یک مطلب توی یکی از سایت ها از این فیلم دیدم که بد نمیبینم اینجا بذارمش.فقط نویسنده اصلی این متن نمیدونم کی هست.

فیلم تماشایی و نفسگیر حیوانات شبگرد یکی از استعاری ترین نمادینی ترین آثار تاریخ سینماست که برداشتهای بسیاری از اون میشه کرد و برداشت ها بسته به نوع نگاه تماشاگر و روحیات وی دارد و هیچ برداشتی مسلمآ قطعی نیست و به همون اندازه و درصدی که ممکنه با نظر فیلمنامه نویس و کارگردان که هردو بعهده تام فورد میباشد درست باشه،به همون اندازه هم شاید درست نباشه.از دید این حقیر این برداشت ها رو میشه کرد که البته همگی رو با دلیل و دقیقه بیان کرده ام و امیدوارم مفید واقع گردد.
1)تونی(شخصیت داخل کتاب)همان ادوارد(شوهر سایق سوزان)است.دقیقه 5 فیلم یک سواری بنز قدیمی و تیره رنگ جلوی درب خانه سوزان می ایستد که قطعآ ادوارد است چون دقیقا همان ماشین متعلق به تونی در کتاب نیز هست و آمده که کتاب زندگی هولناک اخیر خود را به سوزان برساند و بهمین دلیل پس از 19 سال حاضر به ارتباط با سوزان شده تاانتقام احساسی سختی از وی بگیرد.
2)دقیقه 6 فیلم بنیز این انتقام و خونخواهی با بریدن انگشت دست چپ سوزان و جاری شدن خون وی شروع میشه همانطور که در متن نامه ادوارد هم به نوعی طعنه وار گفته شده است،این نامه سر تیتر هم دارد که فامیلی ادوارد(شفیلد)خط خورده اما من دلیل اونرو متوجه نشدم.
3)سوزان از ناراحتی روحی شدیدی رنج میبره و کمبود خواب داره که حاصل از عذاب وجدان و تقاصی کارهایی است که در حق ادوارد انجام داده و مادرش نیز به او این هشدار را داده است و در دقیقه 10 در مکالمه سوزان با تنها دوست صمیمی اش به این مشکلات اشاره میشه البته قبلتر هم میشه اونرو از گالری عجیب هنری سوزان(شروع تیتراژ فیلم)حدس زد.
4)در دقیقه 30 فیلم زن و دختر تونی در کتاب از وی دزدیده و جدا میشن مثل زندگی واقعی ادوارد که زن و دخترش(جنین درون شکم سوزان)توسط هاتن(آرمی همر)به نوعی دزدیه میشن و خیانت هاتن دقیقآ بازتاب خیانت خود سوزان در گذشته به ادوارد در 19 سال پیش بوده است.
5)رنگ موهای زن و دختر تونی دقیقآ همان رنگ موی سوزان است و زن تونی دقیقآ همان صلیبی رو به گردن داره که سوزان هم داره.دقیقه 44 طی تماس تلفنی سوزان با دخترش،متوجه میشیم که دختر سوزان دقیقآ با همان رنگ مو،بدن و حالت برهنه ای که دختر تونی در آغوش مادرش به قتل رسیده برای اولین و آخرین بار درفیلم دیده میشه که کنایه ای به مرگ دختر سوزان در شکم وی(سقط جنین)هست زیرا هیچ کجای فیلم به بچه دار شدن مجدد سوزان یا پدر شدن هاتن نمیشه و حتی دختر سوزان در حالیکه اسم و شماره مادش رو در گوشی اش میبینه اما از وی میپرسه که مامان خودت هستی؟ و این سکانس رو میشه به مشکلات روحی سوزان و اینکه دلش میخواست واقعآ دخترش زنده باشه ربط داد.
6)دقیقه 46 و پس از سکانس مرگ دختر و همسر تونی وی را برای اولین بار و طی یک فلش بک روی صورت غمگین سوزان،برای بار اول با ادوارد در 20 سال پیش آشنا میشویم که باز اثبات یکی بودن تونی و ادوارد است و ضمنآ در دقیقه 78 ادوارد میگه:همه نویسنده ها راجع به خودشون مینویسن یعنی اینکه کتاب حیوانات شبگرد داستان زندگی خود ادوارد است با اسامی غیر واقعی.
7)بابی ایندز یا همان کاراگاه فیلم قطعآ همان ادوارد در زمان حاضر است چون ما هرگز ادوارد رو در حال حاضر نمیبینیم و در دقیقه 82 کاراگاه میگه که زن نداره و 19 ساله دخترش رو ندیده(کنایه به سقط دختر ادوارد در بی خبری کامل)و الان هم بدلیل سرطان در حال مرگه و فقط به فکر انتقام از متجاوزین است که اشاره به هاتن میباشد و حتی اگه ریزتر شویم رنگ چشمان تونی،ادوارد و کاراگاه یکی است.
8)دقیقه 93 در حالیکه ادوارد داخل ماشین سوزان و هاتن رو در آغوش هم میبینه و طی یک فلش فوروارد به دنیای کتاب تونی را میبینیم که از پیش بینی نکردن آینده گلایه داره و به کاراگاه میگه خوب شد که اونو کشتی و باید ازشون محافظت میکردم(سوزان و دختر درون شکمش)
9)دقیقه 95 کاراگاه به تونی میگه:مهم نیست به دردسر بیفتم چون دارم می میرم یعنی اینکه هدفش کشتن مسبب اصلی ماجرا(هاتن)است و اگه دقت کنید هاتن از دقیقه 30 به بعد که داخل هتل دیده میشه،دیگه رویت نمیشه.
10)دقیقه 105 سوزان داخل وان آب(آب یک رسانا است و میشه با اون به دنیای موازی رفت و ارتباط با گذشته یا آینده برقرار کرد)و همراه گردن آویز صلیب با تونی داخل کتاب ارتباط برقرار میکنه و برای اولین بار بدون خواندن کتاب متوجه مرگ تونی میشه و اونرو حس میکنه و لحظه ی آخر میگه ادوارد! که نشانه دیگری از یکی بودن ادوارد و تونی است.
11)در پایان فیلم چون سوزان خیلی دوست داره در واقعیت هم با ادوارد ملاقات داشته باشه و به نوعی از اون حلالیت بطلبه،در خیال خود و در رختخواب و در اوج بی خوابی یک ایمیل از ادوارد دریافت میکنه که:فقط همین الان میتونم بیام کی و کجا
در حالیکه حتی علامت ؟ هم جلوی کجا نیست پس میشه استنباط کرد که کاراگاه(ادوارد زمان حال و میانسال و سرطانی)یا همان تونی تونسته هاتن رو بکشه اما به مرگ طبیعی یا حتی اتفاقی(مثل مرگ تونی پس از کشتن متجاوز اصلی)دچار شده و به دیدن سوزان نمیاد.
12)سوزان بخاطر فلسفه انکار که همه ی ما حداقل یکبار در زندگی مون با اون مواجه شده ایم هم با دختر سقط کرده اش ارتباط برقرار میکنه و هم ایمیلی از ادوارد دریافت میکنه ولی در اصل هردو فقط بخاطر اینکه دوست داشته اینطور بشه و مشکلات بیخوابی و روحی و روانی سنگینی از بابت عذاب وجدان و گذشته تلخش اونرو رها نمیکنه و اینطوری در خیال خودش میخواد مسائل رو درست کنه که البته نمیتونه.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
Despicable_Me_3_%282017%29_Teaser_Poster.jpg

Despicable Me 3
5/10

چرا سومین قسمت از فیلم ها اینقدر ناامید کننده و بد درمیاد؟! شاید Toy Story 3 در انیمیشن و سومین قسمت ارباب حلقه ها را استثنا بدونیم. این مینیون ها بامزه ترین شخصیت های کارتونی هستند که در قرن جدید به وجود آمده اند اما متاسفانه در این قسمت، موفق ظاهر نشدند و ضعیف ترین قسمت از این مجموعه بود.​

J 0 K E R

کاربر سایت
Jul 10, 2013
51
11325967_1404125076583647_1653759145_n.jpg

Fight Club 10/10

من اصلا اهل فیلم دیدن نیستم و فقط هر از گاهی واسه گذران وقت هرچی دم دست باشه نگاه میکنم. فایت کلاب هم خیلی سال پیش واسم اسپویل شده بود و کلا دورشو خط کشیده بودم با اینکه یکی از رفیقام هرچند وقت یه بار که بحث فیلم میشد میگفت اینو حتما ببین. تا اینکه اتفاقی چندشب پیش دیدم.
فیلمو شروع کردم دیدن و تا 30 دقیقه اول که دیدم به این نتیجه رسیدم که از اون فیلمای فلسفیه که سر و ته نداره! اینم بگم که تا این حد واسم اسپویل شده بود که شخصیت اصلی دچار دوگانگی شخصیتیِ و چیز بیشتری نمیدونستم. به اواسط فیلم که رسیدم مطمئن شده بودم که این قضیه دوگانگی شخصیت واسه یه فیلم دیگه بوده و فایت کلاب کلا قضیش فرق داره !! تا اینکه به اخرای فیلم رسیدیم و قضیه معلوم شد...
وقتی فیلم رو میدیدم چندین جا استپ کردم و دیالوگا رو برای بار دوم یا چندبار دیگه خوندم، دیالوگایی که واقعا منو به تفکر درباره شیوه زندگیم وادار میکرد. واقعا چند نفر از ما شیوه زندگیمون مثل راوی فیلمِ ؟ همیشه دنبال وسایلی بهتر هستیم تا با گرفتن اونا بی نقص و کامل بشیم ؟ چقدر این مکالمه ی راوی و تایلر دردن توی بار تاثیرگذاره.. تایلر:" من میگم هرگز کامل نشو.جلوی بی نقص شدنتو بگیر. من میگم بیا خودمونو رها کنیم."
برای بار دوم و سوم که فیلمو دیدم واقعا تعجب کردم که چطور نفهمیده بودم تایلر همون راویِ داستانِ! یکی دو جا نبود ، نزدیک 10 تا سکانس مختلف من بعدا دیدم که وجود نداشتن تایلر رو خیلی ضایع ثابت میکردن...
خیلی درباره این فیلم دلم میخواد حرف بزنم ولی تا همینجا به نظرم کافیه دیگه و حق مطلبو ادا کردم.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
Pirates of the Caribbean Dead men tell no tale

4/10

من نمیدونم چه اصراریه ادامش رو بسازن ؟ حداقل میسازن هم بدن دست یه کارگردان که کارنامه داشته باشه تو این نوع فیلم ها. نه از پشت کوه برن پیدا کنن.
کلا یه سری شخصیت پردازی افتضاح که نفهمیدیم چی شد و هیچ حسی بهشون پیدا نکردیم بر خلاف سه گانه اصلی

اما نکته مثبت فقط و فقط خاویر باردم بود. من خیلی از نقشش خوشم اومد.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
Pirates of the Caribbean Dead men tell no tale

4/10

من نمیدونم چه اصراریه ادامش رو بسازن ؟ حداقل میسازن هم بدن دست یه کارگردان که کارنامه داشته باشه تو این نوع فیلم ها. نه از پشت کوه برن پیدا کنن.
کلا یه سری شخصیت پردازی افتضاح که نفهمیدیم چی شد و هیچ حسی بهشون پیدا نکردیم بر خلاف سه گانه اصلی

اما نکته مثبت فقط و فقط خاویر باردم بود. من خیلی از نقشش خوشم اومد.
واقعا فکر میکنی ادامش رو میسازن که فیلم خوبی بسازن؟ نه واقعا؟؟!!
مگه روانین بیان کارگردان خوب بندازن پشت فیلم باهاش سر و کله بزنن سر چیز هایی که میخوان؟ بحث اینجور فیلم ها تو هالیوود و صنعت دیگه تکراری شده، این فیلم ها فقط اسم کارگردان روشون هست وگرنه استدیو همه کارست سر پروژه.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
سلام
پیرو پیشنهاد یک دوستی که این فیلم رو صفحاتی قبل پیشنهاد داده بودند...

The Butterfly Effect
8/10

220px-Butterflyeffect_poster.jpg

از دیدنش لذت بردم...از داستانش،از بازی بازیگرا،از موسیقی متن و این چیزا...
فیلم درگیر کننده ای بود...
ای کاش میشد این قابلیت تغییر در گذشته،زمانی که نقش اول فیلم دست و پاش رو از دست داد،ازش گرفته میشد،اونوقت پایان فوق العاده تلخ و از نظرمن خوب اتفاق میفتاد و پیامی میداد به بیننده که دست بردن تو سرنوشت میتونه عواقب بدی رو داشته باشه که اینطور نشد و البته بدم نشد!اون پایانی که نقش اول خودشو تو شکم مادر میکشه رو هم دوس داشتم!تراژدی خوبی داشت،پایان های دیگه ش رو هم دیدم و بنظرم همین پایان director's cut از همشون بهتر بود!اون لحظه ای رو هم که لنی رو تخت بسته شده بود و به اوان گفت"تو باید جای من اینجا باشی" هم رو دوست داشتم یا اون صحنه ای که مادره سرطان گرفته بود اوج تراژدی بود.
از فیلم ترسناک خوشم نمیاد بخاطر همین شخصیت تامی تا اواسط فیلم مایه عذاب ما بود...
ولی ایکاش تا آخر همون روان پریش باقی میموند و اینجور معمولی و مهربون نمیشد!
یه چیزی رو خوب نگرفتم اونم این بود که وقتی اوان تصمیم گرفت رو پدر اون دختره تاثیر بذاره تا دیگه اذیتش نکنه...یعنی با دو سه جمله یه بچه،یه آدم روان پریش مسیر زندگیش عوض میشه و با دخترش خوب رفتار میکنه؟مسخره نبود؟

The Butterfly Effect 2
5/10
190px-Butterflyeffect2dvd.jpg

داستان خیلی ساده و پیش پا افتاده،یجوری بود!خبری از پیچ و خم داستانی و غافلگیری یهوویی بینده نبود،سطح بازی بازیگرا نسبت به نسخه قبلی چند لول پایینتر بود...جو فیلم مثل سریالای تلوزیونی بود،به نظرم نوع فیلمبرداری تفاوت داشت و اصلا مهیج نبود...شاید بخاطر تماشای نسخه قبلی دیگه اون بازگشت به گذشته برام جذابیتی نداشت...

The Butterfly Effect 3 : Revelations
6/10
220px-The_Butterfly_Effect_3.png

تقریبا مشابه نسخه سال 2006 بود ولی اینبار داستان کمی چالشی تر شده بود...
به خوبی نسخه اول نبود ولی بازم از دیدنش پشیمون نشدم...
اینکه معلوم شد جنا همون قاتله نکته خوب فیلم از نظرم بود،هیچکس انتظارشو نداشت،حتی خودم فکر میکردم کار خود سم بود یعنی این قابلیت سفر در زمان اینو به این روز انداخته باشه!
پایانش هم خوب بود،بهترین سناریو برای جمع و جور کردن این داستان...
......................................................................
تو نت درمورد همین سبک یه فیلم معرفی شد به نام:

Frequency
7/10
220px-Frequency_film.jpg

موقعی که پدر و پسر همدیگه رو برای اولین بار از طریق اون دستگاه شناختند مو به تنم سیخ شد!همینطور کارای که پدر تو سال 69 انجام میداد و تاثیرش تو سال 99 پیدا میشد!
نکته منفی پایانش بود که خیلی شیرین بود!پسر،پدر نداشته شو برگردوند و خوش خرم مشغول بیسبال با اعضای خانواده بدون هیچ کمو کاستی،یه تار مو از هیچکی کم نشد:|یه پایان کاملا ایرانی:D

آخرین ویرایش:

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Get Out

حتما ببینید که جزو بهترین فیلمای 2017 بود !

فیلم ترسناک نیس و ژانر رازالود, جنایی داره اما اونقدر داستانش قوی و استرسیه که تا لحظه اخر پای مانیتور میخکوبتون میکنه

چی میشد اگه کل فیلما داستانی در حد این داشتن ؟ فقط امیدوارم بخاطر پول نیارن قسمت 2 و 3 اینم بسازن گند بزنن بهش

نمره 9 و نیم از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر