Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Split
Split_%282017_film%29.jpg

شوکه کننده بود! واقعا چنین اتفاقی با این شدت می تونه برای یه انسان اتفاق بیوفته؟ بنظرم مهم ترین نکته این فیلم تاثیر دوران کودکی تو شخصیت آینده آدم بود، باید مراقب باشیم با بچه ها چطور رفتار میکنیم.
دوستان یه قسمت که گذشته شخصیت کیسی رو نشون می داد که عموش بهش گفت نقش حیوون ها رو بازی کنیم، داستان همون چیزی بود که من فکر می کنم؟ انقدر عموش پست بود یعنی؟ نمی خورد بهش... اون جای سوختگی رو پوستش هم کار عموش بود دیگه؟
جالبه که این دختره وضعیت روحیش انقدر خراب نشده بود با اینکه بچگی بهتری نسبت به شخصیت جیمز مک آوی نداشت.
9/10

اون چیزی که شما فکر میکنی اگر تجاوز هست نخیر ! عموش متجاوز گر نبود بلکه اون بنده خدا هم بیماری دو شخصیتی داشت و در قالب اون یکی شخصیت فکر میکرد یک خرس هست ! و حتی پدره دختره رو هم اون عموی کشته بوده(در قالبی که خرس بوده)! و دلیل اینکه دختره نسبت به اون دوتا دختره دیگه راحت تر میتونست با رباینده اشون ارتباط برقرار کنه اشناییش با این بیماری از قبل بوده ! (البته میشه گفت قبلا به عموش شک داشته ولی با دیدن رباینده اش مطمعن شده اون هم دو شخصیتی هست )
روی بدن دختره هم رد سوختگی نیست رده چنگال هست و تو جنگل عموی لباس زیرش رو در نیاورد !

• Like
Reactions: JAVAD20

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
The_Fate_of_The_Furious_Theatrical_Poster.jpg

The Fate of the Furious
8/10

مغز رو بذار روی زمین و پاپکورن رو بردار و از یکی از سرگرم کننده ترین فیلم های الان هالیوود لذت ببر. با وجود اینکه هشتمین قسمت این فرنچایز هستش، هنوزم فوق العاده سرگرم کننده هستش و هر قسمت یه چیزی جدیدی میذارن روی میز. من خودم میگفتم بعد از 7 دیگه تموم کنن و ادامه ندن. ولی بعد از این قسمت اگر 20 تا دیگه هم بسازن من همون روز اول میریم میبینشمون. No plot holes, no complications, just pure f*ckin awesomeness

main%20uk.ashx

The Lego Batman Movie
10/10

بهترین فیلم دی سی از زمانی که دارک نایت ریلیز شد. in fact، بهترین فیلم بتمن بعد از TDK و Batman Begins از نظر من :D. یعنی 10 دقیقه اول فیلم من واقعا از خنده داشتم گریه میکردم. یه spoof movie شاهکار. اینکه بتمن بیاد خودش فیلم های دهه 60ـش رو مسخره کنه، یا به Batman v. Superman بخاطر زیادی جدی بودن تیکه بندازه چیزی هست که دیگه اون دوره زمونه پیدا نمیشه. فن بتمن باشی یا نه، پِیس فیلم و جوک هاش هر کسی رو راضی میکنه.

tom ridel

کاربر سایت
Jun 25, 2007
337
اون چیزی که شما فکر میکنی اگر تجاوز هست نخیر ! عموش متجاوز گر نبود بلکه اون بنده خدا هم بیماری دو شخصیتی داشت و در قالب اون یکی شخصیت فکر میکرد یک خرس هست ! و حتی پدره دختره رو هم اون عموی کشته بوده(در قالبی که خرس بوده)! و دلیل اینکه دختره نسبت به اون دوتا دختره دیگه راحت تر میتونست با رباینده اشون ارتباط برقرار کنه اشناییش با این بیماری از قبل بوده ! (البته میشه گفت قبلا به عموش شک داشته ولی با دیدن رباینده اش مطمعن شده اون هم دو شخصیتی هست )
روی بدن دختره هم رد سوختگی نیست رده چنگال هست و تو جنگل عموی لباس زیرش رو در نیاورد !
کلا داری اشتباه میزنی! تمام توضیحاتت غلط بود.:d

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
La La Land

عجب استعدادیه این دیمین شزل. Whiplash و La La Land، یکی از یکی شاهکارتر. هرچند شلاق رو بیشتر می‌پسندم ولی این فیلم جادوی سینما بود. از دیدنش لذت بردم، خیلی جاها خندیدم، خیلی جاها با موسیقی همراهی می‌کردم :D
خلاصه دو ساعتی بود که از به این شکل گذروندش خوشحالم و مطمئنم که در آینده زیاد به این دو ساعت فکر می‌کنم.
بازی‌های اما استون و رایان گاسلینگ عالی بودند. فکر کنم اکثر صحنه‌های رقص و آواز خوندشون به صورت پلان-سکانس بود که مطمئنا زمان زیادی برده و کار بزرگی هم بازیگر‌ها و هم کارگردان در این بخش انجام دادند. J. K. Simmons حضور کمی توی فیلم داشت ولی همون صحنه‌ی آخرش و حرکتی که زد، بسی باحال بود و حضور خودش رو برای من توجیه کرد. موسیقی‌ها هم اکثرا گوش‌نواز بودند و به دل می‌نشستند.
درنهایت احساس خودم رو نسبت به پایان باید بگم. پایان فیلم برای من این‌طور بود: غم ---> چندین دقیقه‌ خنده ---> لبخند رضایت ---> چند لحظه تردید ---> رضایت اعلی

10/10

Liberal Arts

فیلمی درباره‌ی ارتباط بین دو نسل مختلف. سختی‌هایی که می‌تونه داشته باشه و سوالات اخلاقی‌ای که پیش میاد.
ایده‌ی فیلم چیز ناآشنایی نیست و بارها بهش پرداخت شده. خود فیلم هم اثر جاویدانی نیست ولی این فیلم برای من فیلمی بود که خیلی از صحنه‌هاش رو حس می‌کردم خودم نویسندگی و کارگردانی کردم. تاحالا چنین حسی رو نسبت به هیچ فیلمی نداشتم، بخاطر همین این فیلم جایگاه ویژه‌ای در مقایسه با سایر فیلم‌ها برای من خواهد داشت.
صحنه‌های نامه‌نگاری‌ها و عوض شدن طرز فکر با موسیقی‌های مختلف رو خیلی دوست داشتم. بازی بازیگرها فوق‌العاده نبود ولی توی ذوق هم نمی‌زد. فیلم بیشتر از اینکه بخواد به فیلم‌نامه تکیه کنه (که قدرتمند نیست)، روی احساسی که در بیننده بوجود میاره تمرکز می‌کنه.
دیدن این فیلم رو توصیه می‌کنم. شاید من زیادی دوستش داشته باشم ولی بعید می‌دونم یه بار دیدنش ضرری داشته باشه.

9/10

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
La La Land 10/10
نمیدونم چرا جایزه بهترین فیلم اسکار رو نبرد هم مهتاب رو دیدم هم اینو با وجود اینکه مهتابم خیلی زیبا بود ولی اون پایانی که لا لا لند داشت یکی از بهترین اندینگ هایی بود تو چند سال اخیر دیدم. نمیدونم چجوری بگم راجع بهش سخته توصیفش. دیمین شزل فوق العاده است چه آینده ای داره این بشر! منی که فیلم های موزیکال رو نمیتونم تحمل کنم پای مانیتور خشکم زده بود!

Lion 10/10
قبل اینکه فیلم رو ببینم ذهنیتم راجع به فیلم خوب نبود چون اصلا با فیلم های هندی (یا اینکه بخشیش تو هند باشه) حال نمیکردم ولی به محض اینکه فیلم رو پلی کردم داستان و فیلم نامه و بازی ها مخصوصا بازی کرکتر سارو (هم دوره خردسالی هم دوره جوانی) چنان منو تحت تاثیر قرار داد که مجبورم کرد تا آخر نان استاپ پای فیلم میخکوب بشم. پایان فیلم هم تیر خلاص رو زد و کار خودش رو کرد. خیلی احساساتی شده بودم من که آخر فیلم.
پ.ن1: آهنگ Sia چقدر خوب بود آخر فیلم
پ.ن2: Dev Patel رفت جزو بازیگرای محبوبم با اون صدا و لهجش *.*

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
la la land
همینطوریش‌ از جاز خوشم میومد
الان دیگه با دلیل منطقی خوشم میاد
ولی یکی از جنبه هایی که کمتر بهش پرداخته میشه( از بس که موزیک ها و روابط و ... عالی بود)
اون حس رویا و رفتن دنبال آرزو ها بود
بیخیال رویا شدن و علاقه مند شدن به چیزی که بهش علاقه ای نداری
عوض شدن احساسات به خاطر شرایط زندگی
و.... که تو این لحظه حسابی من درگیرشم و خیلی خوشم اومد
روابط و کارکتر های فیلم هم به نسبت موزیکال بودن و نیمچه کمدی بودنش فوق العاده عالی و درگیر کننده بود
در کل فوق العاده بود
مخصوصا واسه من که موزیکال فقط سوینی تاد رو تونستم ببینم و اصلا نمیتونم موزیکال تحمل کنم
۱۰/۱۰

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر