Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
MAD MAX

فيلم قشنگي بود ! با اين كه ادعاي خاصي از نظر من نداشت ولي خوب يه سري از بچه ها يه جوري تحويلش گرفتن كه انگار ادعاي خاصي داره :d
واقعاً نحوه روايت ديوانگيش عالي بود ! يعني بعضي از روش هايي كه توي فيلم استفاده شده بود نماد ديوانگي تمام در يه دوران خاصه مثلاً همون تيكه كه سعي مي كردن با استفاده از چوب و اون حالت الاكلنگي ايي كه درست كرده بودن به RIG دست پيدا كنن
من خوشم اومد از فيلم و از اين كه با جلوه ويژه كامپيوتر رو به رو نبوديم يه مقدار زياديش واقعي بود يه چند جا كه با جلوه هاي كامپيوتري رو به رو بوديم به نظرم لزومي نداشت مثل همون تيكه كه يهو فرمون اومد تو دوربين تو كل فيلم همون يه جا زد تو ذوقم :|

ولي در كل از فيلم لذت بردم و چون اولين بار تونستم فيلم 1080 واقعي رو با PS4 رو TV خونه مون اجرا كنم بسي لذت دو چندان برديم :d
( يه نكته واقعاً ماها ميريم TV چند ميليوني مي خريم بدون اين كه استفاده واقعي ازش بكنيم :| اكثر كانال هايي كه استفاده مي كنيم حتي 720 واقعي هم نيست حتي اين شبكه HD ايي كه راه انداختن ولي تا جايي كه بتونم دارم سعي مي كنم اين استفاده بهتر از TV رو رواج بدم بين خونواده ها :| )

نمره من 8.5/10

THE TERMINAL

واقعاً يكي از بهترين فيلم هاي درامي بوده كه ديدم ( اميدوارم در شاخه درام قرار بگيره :d ) فيلم زيبا قشنگ و خوش ساخت كه ادم از ديدنش لذت مي بره چون طنز با نمك و خوبي داره
ارزش هاي خاصي هم براي خودش داره فرضاً ارزش خونه و وطن ، ارزش دروغ نگفتن و نفروختن وطن براي اين كه مدير ترمينال بتونه با معرفي كردنت به عنوان يه پناهنده برات مجوز ورود بگيره و ارزش قولي كه ادم ميده
فكر نمي كردم اسپيلبرگ هم از اين كارها بلد باشه /:):d
بازي تام هنكس هم خيلي خوب بود ! واقعاً خودش رو به سبك يكي ساده بود و چيز هاي بد رو نمي فهميد در اورده بود

9/10

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
Mad Max : Fury Road

به طوری کلی بگم ظاهر مد مکس خیلی غلط اندازه و وقتی پوسترها و تریلرها رو نگاه میکردم، فکر میکردم با یه فیلم سراسر اکشن بی سر و ته و صرف بلاک باستر قرار رو به رو بشم. پس از دیدن فیلم مطمئنم شدم که دچار اشتباه بودم، این عنوان بین فیلم های اکشن برای من مثل الماسه.
کلا ترکیب بندی به مجموعه عناصر بصری گفته میشه که باعث میشه یه قاب یا کادر بیننده رو به خودش جذب کنه. از این رو، مد مکس از هنری ترین وجه ممکن استفاده کرده ... یعنی هر پلان با Pause کردن خودش در حد یک والپیپر زیباست، البته نه همه. خیلی هاش ... آخرین فیلمی رو که دیدم و این خصلت رو داشت، فیلم Life Of Pie بود.
چیزی که برای من اینطور بود، ریتم به شدت سریع فیلم از اول تا آخرش که اصلا خسته کننده نبود و میتونم بگم جورج میلر(کارگردان) تونسته از این حیث عالی عمل کنه، چون این فیلم قاعدتا باید خسته کننده باشه ولی نیست به این خاطر که محیط و موضوع از اول تا آخر یکیه و اصلا نمیشه گفت چند تا سکانس داره. (مطمئنم فیلمنامه مکتوب هم خیلی کوتاهه، از استاندارد پایین تر.)
بازی بازیگرها هم خوب بود ولی نیاز به کار شاقی نبود. شخصیت پردازی ها چیز خاصی نداره ...

10 / 8.2

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,515
نام
سپهر
امتیازات کاربران به فیلم ها ی جدید - قسمت ششم

Inside Out 2015

Origami 2008 9.5
Majidred 2011 9
Taylor Swift 9
Smoke 9
Kill3r/4/Ev3r 9
Barneyswayer 9
Red V 8.5
Alkazar 7.5

Score : 8.8

Terminator Genesiys

Hamid Payne 8.5
Homayoon K2 6.5
Kill3r/4/Ev3r 6.5
Pooya Farahi 6
Gotham Knight 6
Tereva 5
Origami 2008 5
Lord Odin 4
Phantom Pain V 3

Score :
5.6

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143

3pvcqn66kg3qqs51w1dp.jpg

Inside Out 2015

راستش بعضی چیزا اون‌‍قدر خوبن که سخت توضیحشون بدیم ! یک ایده‌ی بسیار عالی که به بهترین نحو ممکن پیاده‌سازی شد. همه‌چیز انیمیشن در بالاترین سطح خودش قرار داشت، از موزیک - که از همون اولش من رو جذب کرد - و رنگ بندی - به خصوص برای نشون دادن احساسات - گرفته تا داستان و دوبلوری در کنار شوخی‌های بامزشون که واقعا عالی کار شدند و تا آخرین لحظه میخکوب تلوزیون بودم. راستش الآن احساساتم رو بهتر درک می‌کنم :d برای من، در کنار WALL-E بهترین انیمیشن پیکسار بود.

پ.ن : شخصیت Joy فوق‌العاده به دلم نشست و عالی بود

اون قسمت که احساسات گربه رو نشون می‌ده عالی بود ! نابود شدم از خنده

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
GUARDIANS OF GALAXY

فيلم بدي نبود ! جالب بود و با مزه :d اكشن اش هم كه به جا بود ولي ديگه بعضي جاها ريتم فيلم خيلي قر و قاطي ميشد :| مثل اخرهاي فيلم كه شخصيت اصلي مي رقصيد و ... :|

نمره من به فيلم
8/10

پ.ن :
در ضمن وقتي 4986 تا ردپا توي فيلم ات ميذاري كه پروژه بعدي تو كاره اخرش نيا بگو منتظر باشيد بر مي گرديم :|
پ.ن 2:
هي به خودم مي گفتم اين گنده كه بهش مي گفتن DESTROYER رو كجا ديدم !؟ گفتم اين بايد كشتي كج كار باشه كه اخرش نوشت باتيستا !:d

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام. مدتی رو نبودم از شرّم راحت شده بودید :>

914a6c6d93c8.jpg

تو این مدت چند تا فیلم و سریال دیدم
اول از همه از اون چیزی که شما بدتون میاد شروع می‌کنم; فیلم هندی :d
فیلمهای هندی یا سینمای بالیوود متاسفانه در ایران بدنام شده اند و بیشتر مورد تمسخر قرار می‌گیرند
تصویری که بیشتر شما از فیلمهای هندی در ذهن دارید تصویری از فیلمهای اکشن کمدی است که متاسفانه کانالهای ایرانی‌ بیش از حد آنها را پخش کرده و پخش میکنند. (با اینکه فیلمهای خوب هندی کم نیستند)
صحنه هایی مثل: با اسب رد شدن از زیر کامیون- کشیدن هلی‌کوپتر از بالا به وسیلهٔ طناب و،....
فیلمهای جدید هندی کاملا با زمان قدیم فرق کرده اند و بیشتر تلاش دارند به سینمای هالیوود نزدیک شوند
نمونه ای از فیلم جدید سینمای بالیوود فیلم بنگ بنگ است:

Bang Bang 2014

f6d7ea73f8b3.jpg

من هیچ تمایلی به دیدن یک فیلم اکشن هندی نداشتم اما برادرم مثل همیشه من را مجبور کرد که فیلم را ببینم
این فیلم به قدری پر هیجان بود که, من رو که خسته بودم سر حال کرد
با اینکه داستانش کلیشه‌ای بود اما با این حال فیلم پر از صحنه های غافلگیر کننده و هیجان انگیز و دیالوگهای خوب و با مزه بود
آدم نمی‌دونست یک دقیقه بعد چه اتفاقی‌ خواهد افتاد و چه سرنوشتی در انتظار کاراکتر خواهد بود
اکشن فیلم خیلی‌ خفنتر از آنچه که تصورش رو می‌کردم بود (بالاتر از حد مجاز)
من از دیدن این فیلم خیلی‌ لذت بردم و فراتر از آنچه که انتظار داشتم بود.

اکشن 10
هیجان 10
داستان 5
دوربین 9
موزیک 7

این فیلم فراتر از حد و اندازه سینمای بالیوود هست و به کسانی‌ که عاشق فیلمهای اکشن هستند توصیه میشه.
(چون که خیلی‌ بهتر از انتظاراتم بود و از دیدن این فیلم لذت بردم نمرهٔ 9 رو به این فیلم میدم)

۲۰۰۹ دربارهٔ الی

8af7d0fbf094.jpg

باورتون میشه من این فیلم رو تا حالا ندیده بودم؟
مثل همهٔ فیلمهای آقای فرهادی شاهکار بود
فیلم اولش کمی‌ کسل کننده به نظر می‌رسید اما بعد از گذشت اندکی‌ بیننده رو سر جاش میخکوب میکنه
حالت رمزالود فیلم تا آخر حفظ میشه و به بهترین نحوه ممکن تموم میشه (صحنهٔ آخر فیلم مخاطب رو به فکر فرو میبره)
نکتهٔ جالب اینه که پایان‌ فیلمهای آقای فرهادی مورد توجه و پسند مخاطبین خارجی‌ قرار گرفته.

Inside Out 2015

6288499d0083.jpg

فیلم فوق شاهکار از Pixar :x
به نظر من این فیلم حتی لیاقت عنوان بهترین فیلم سال رو هم داره.

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Pixels
220px-PixelsOfficialPoster.jpg

ایده جالبی داشت اما پیاده سازیش به نظرم خیلی سطحی و افتضاح بود!
فیلم اصلا جذاب نیست، حتی صحنه های درگیری و هیجانیش هم حوصله سر بر هستند!!

10 / 4

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Vacation 2015

pEURXvDH6HeQPbo6rElD9iK6sFk.jpg

سبک فیلم ماجراجویی و کمدی هست درباره یک خانواده ای هست که یک سردی تو خونشون افتاده دیگه مثل قبل زندگی علارقم نبود کمبود های مالی براشون گرم نیست به نوعی با اینکه کنار هم زندگی میکنن از هم دور شدن و پدر خانواده متوجه این معضل میشه و یک سفر طولانی ترتیب میده .کمدی فیلم واقعا جالب هست و بر خلاف اکثره فیلمهای کمدی میخوان با کثافت کاری و شوخی های +18 و رفتار های ادم های عیجبی که از خودشون صدای خر و گاو در میارن ملت رو بخندونن این فیلم اینطوری نیست بیشتر سعی کرده کمدی موقعیت به وجود بیاره و واقعا هم موفق بوده .دیگه نمیشه تو این ژانر توقع این رو داشته باشیم یک فیلم بیاد کلا از کلیشه ها به دور باشه ولی بازم این فیلم تا حدی تونسته از این چیزا دوری کنه .و در کل علارقم اینکه فیلم کمدی ای هست ولی حرف هایی هم درباره خانواده داره بزنه .
در نهایت مدت ها بود پای یک فیلم کمدی اینقدر نخندیده بودم به نظرم از فیلمای هم سبکش در دو سال اخیر قشنگ یک سر و گردن بالاتره.
نمره 7.5/10

Knock Knock 2015

نمرات این فیلم هم خیلی پایین بود ولی به خاطره keanu reeves رفتم دانلودش کردم.داستان فیلم درباره مردی که اخر هفته تو تعطیلات رو تو خونه تنها میمونه .دوتا دختر جذاب به هوای کمک گرفتن ازش وارد خونش میشن و این مرده داستان ما وارده یک داستان موشه گربه بازی میشه. فیلمش روند خوب و استانداردی داره صحنه های پرت زیاد نداره الکی زمان رو طول نداده بر خلاف اینکه میتونست بر روی جنبه های جنسی تمرکز نکرده به جز چند بار که لازم بوده .اخره فیلم هم بر خلاف اینکه کیفیت کلی فیلم بالا نیست .نمیتونید کاملا پیش بینی کنید و دوست داری تا اخر ببینی که چی میشه و خوشبختانه پایان باز و از این چیزا نداره .
یادم رفت اضافه کنم تو فیلمای هم سبکش میشه به candy اشاره کرد که مسلما در حده کیفیت اون با بازی الن پیچ نیست ولی بازم برای کسایی که به این سبک علاقه دارند جالبه.

نمره 7/10

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,161
نام
∂αнмα
400x400bb-85.jpg

Southpaw

با فیلم به شدت حال کردن :x فراتر از اون چیزی بود که فک میکردم :-o فیلم نه درام درامه نه اکشن اکشن (فایت :d) ! در واقع هر دو در خدمت همن به بهترین شکل ممکن ! قبل از اینکه فیلم رو ببینم با خودم گفتم حتما از همین کلیشه های موجود ـه که طرف همه چیشو از دست میده (شکست میخوره از یارو) بعد یـ دفعه عزمش رو جزم میکنه میره برا قهرمانی و ادامه داستان و این حرفا , در واقع باید بگم هدف فیلم هم تا حدودی همینه ولی خوب درام فیلم اینقدر خوب در اومده که زمان دیدن فیلم این حس به هبچ وجه بهم دست نمی داد ! در مورد Gyllenhaal هم بگم که فوق العادس این بشر , فوق العاده ! هر نقشی رو بدی بهش مثل هلو درمیارتش میزارـه جلوت :D ! هم استیل بدنیش میخورد به این نقش هم قیافه و ظاهرش :x امیدوارم هر چه زودتر شاهد اسکار گرفتنش باشیم :bighug: (نشه یـ وقت مثـ دیکاپریو =(()

9/10

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
minions 2015
9/10
واقعا خنده دار بود !! و حتما حتما ببینید
illumination-minions-logo-2.png

terminator genisys 2015
8/10
220px-Terminator_Genisys.JPG

درسته که فیلم نسبت به 3 قسمت قبلیش متفاوت شده اما باز هم ارزش دیدن داره و با یک فیلم کسل کننده طرف نیستیم ... یک سری جاهاش بی معنی شده بود و همین جوری ساخته بودند ولی میشد ازش گذشت کرد مثلا:
در جایی که به اون مرکز جنسیس مرند تا اسکای نت نابود کنند ارنولد با اون مدل ربات در هلیکوپتر در گیر میشند و هلیکوپتر منفجر میشه .. میبنیم اسکای نت زنده و سالم بیرون میاد اما جای مسخره این هست ارنولد هم زنده هست و کمی خراش برداشته، در صورتی که باید این طور میشد یا ارنولد با انفجار نابود میشد یا اسکای نت نابودش میکرد نه این که هر دوشون سالم باشند
روایت داستان هم انچنان پیچیده نیست که فکر کنید بگید گیج شدم و نفهمیدم چی شد !

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Me and Earl and the Dying Girl

10/10

در واقع نباید به این فیلم نمره ی کامل بدم ولی دادم. داستان فیلم باز تو محیط دبیرستانی اتفاق می افته ولی به هیچ وجه یه فیلم معمولی نیست. سرشار از احساسات و پر از صحنه هایی که هیچ اغراقی توشون نشده. باز از اون کاراست که دیالوگها و اتفاقات و روابط بین شخصیت ها ملموسه و برای همین تو رو با خودت توی فیلم می کشونه. از طرفی خوشحالم که فیلمو دیدم ولی از طرف دیگه...

هیچی دیگه یک ساعته آخرو فقط داشتم گریه می کردم ولی فیلم فوق العاده ایه حیفه نبینینش :(

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
inside out
مفهوم و اون تصویری که نشون داد واقعا درجه یک بود! این فیلم صد ها کتاب روانشناسی تو خودش داره...
هرچند چنین مفهوم بزرگی،با گرافیک خیلی کودکانه ای ارائه شده بود که خوشم نیومد!:| البته همه جاش نه ها،اگه فیلمو دیده باشین منظورمو متوجه میشین ولی نمیشه اسپویل کرد.
باید تیم ایده پردازه این انیمیشنو گرفت ماچ کرد :d اونم تو این روزا که حرف نویی تو هالیوود زده نمیشه و سینما تکرار مکررات هست....
8/10

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143
3d6nirx0hkyiyxn9iaso.jpg

Paper Towns 2015

راستش بعد از دیدن The Fault in Our Stars، یه جستجویی کردم و خب فهمیدم نویسنده‌ی کتابش یه فیلم دیگه هم به نام Paper Towns در دست اکران داره و با توجه به این که خیلی با The Fault in Our Stars ارتباط برقرار کردم و جذاب بود؛ منتظر این فیلم بود. ولی خب فیلم انتظارات رو برآورده نکرد ! اول از همه چیزی که خیلی تو ذوقم زد انتخاب بازیگرای فیلم بودن، کارا دلوین - شخصیت اصلی زن داستان - چهرش به نقشش می‌خورد ولی اصن خوب بازی نکرد. ساده‌تر بگم کلا بازیگرهایی که برای نقش‌هاشون انتخاب کردن - به غیر از شخصیت اصلی مرد که کمی بهتر بود - اصلا خوب نبودن و نمی‌شد باهاشون ارتباط برقرار کرد. نکته‌ی بعدی خسته‌کننده شدن روند فیلم و وجود صحنه‌های اضافی بود. در وافع اتفاقاتی که بین شخصیت اصلی دو فیلم در ابتدا افتاد نتونست بیننده رو جذب کنه که مشتاق برای ادامه‌ی دیدن و سرانجام رابطشون بشه. به نظر من، اگر فرد کتاب رو می‌خوند و برای خودش تصویرسازی می‌کرد خیلی بهتر از چیزی می‌شد که در فیلم نشون‌داده شد. درواقع فیلم پتانسیلش داشت ولی برباد رفت. با تمام اینا از روند کلی داستان و پایانش - که تلنگری به رویای تنیجرها میزنه [ البته چند دقیقه‌ی آخرش اضافی بود و اگر زودتر تموم می‌شد بهتر بود] - جذاب بود.

در کل اگر از فیلم‌های تنیجری خوشتون میاد و خوب‌های این سبک - مثه همون فیلمی که در اول اشاره کردم یا The Perks of Being A Wallflower و ... رو هم دیدید - می‌تونه سرگرم کننده باشه.

پ.ن : بعضی بازیگراش واقعا رو مخم بودن ! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر