PlayStation Ratchet And Clank: Rift Apart

تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
146610

Ratchet & Clank: Rift Apart
استدیو سازنده: Insomniac Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
سبک: Third Person Shooter - Platformer
تاریخ عرضه: June 11, 2021
۲۱ خرداد ۱۴۰۰

146618

آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
824
نام
سید محمد حسین
چه پلاتنیوم راحتی هم داره تو ۱۰ ساعت میشه پلاتش کرد .تروفی درجه سختی هم که نداره فقط ۲ تا تروفی از دست دادنی داره که باید حواسمونو جمع کنیم مجبور نشیم دوباره بریم.

• Like
Reactions: rezvideo

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,565
دوستان می خوام قبل از اینکه برم سراغ این عنوان بازی های قبلی این سری رو بازی کنم میشه ترتیبب بازی ها رو از اولین نسخه بگین.
ببینید داستان سری PS2 بجز قست اول چیز خاصی نداره میتونید نادیدشون بگیرید البته اگه پیشینه شخصیت های فرعی واستون مهم نیست

اگه مهم که به این ترتیب بازی کنید

Ratchet And Clank (2002)

Ratchet And Clank 2 Going Commando

Ratchet And Clank Up your Arsenal

سری ps3 رو حتما به ترتیب بازی کنید چون داستانشون مهم هست

Ratchet And Clank tools of destruction

Ratchet And Clank quest for booty (این بازیش کلا 2 ساعت)

Ratchet And Clank a crack in time

Ratchet and Clank into the nexus (این بازیش 5 ساعته)

فقط همینا رو بازی کنید اسپین اف ها اهمیت خاصی ندارن
نسخه 2016 هم در واقع ریمیک قسمت اول هست اما فرق دارن باهم و بنظرم نسخه اصلی داستان خیلی بهتری داره

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
بعید بدونم بازی 4K Native باشه.
خود Insomniac تایید کرده بازی در هر سه مود رزولوشن Dynamic داره.
این بابا برداشته اصل تویتی Insomniac جوابش رو داده نوشته بالای عکس ها پست داده.
View attachment 210621
طبق گفته DF:
مود Fidelty اکثر مواقع 2160p هست ولی یکسری جاها (به ندرت) که صحنه شلوغ میشه تا 1800p هم پایین میاد. زیر 1800p تقریبا میشه گفت نمیاد یا همون به گفته ی دیجیتال فاندری احتمالش exteremly low هست. (NXGamer که توی آنالیزش گفته زیر 4K Native اصلا چیزی ندیدم! در این حد احتمال بالا پایین شدن رزولوشن تو حالت Fidelity پایینه)
توی حالت performance بدون RT پایین ترین حد رزولوشن 1620p هست ولی اکثرا بین 1800p - 2160p متغیره.
توی حالت performance با RT هم چیزی ندیدم اما فکر نمیکنم پایین ترین حدش زیر 1440p باشه. احتمالا 1440p - 1800p.

هرچی هست سیستم آپسکیل اختصاصی Insomniac فوق العاده عمل میکنه.

آخرین ویرایش:

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
بعید بدونم بازی 4K Native باشه.
خود Insomniac تایید کرده بازی در هر سه مود رزولوشن Dynamic داره.
این بابا برداشته اصل تویتی Insomniac جوابش رو داده نوشته بالای عکس ها پست داده.
View attachment 210621

Attachments

• C11CEE00-5412-4878-98E6-2261E1997F72.png
    C11CEE00-5412-4878-98E6-2261E1997F72.png
    1.3 MB · مشاهده: 43
  • 16D906C4-2E4D-4D57-941D-169AB9AC48B3.png
    16D906C4-2E4D-4D57-941D-169AB9AC48B3.png
    149.7 KB · مشاهده: 47

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
تقریبا یه ساعتی از بازی رو انجام دادم . جدای از گرافیک پشم سوز و فوق العاده بازی که به قدری DF ازش تعریف کرده نیازی نیست من بخوام تعریف کنم دیگه ، نکته ای که خیلی شگفت زدتون میکنه و قابل حدس هم بود لول دیزاین کاملا نسل بعدی بازی که به لطف ssd یه اکشن پلتفرمینگ فوق العاده هیجان انگیز ارائه میده که تجربه مشابه قبلی نداشته تو این صنعت ، من روی مود performance rt دارم بازی میکنم و ضمن این که استفاده از 3d audio و تریگرها هم به بهترین شکل ممکن انجام شده .

سخن اخر این که پرچمدار کنسول سونی تو این نسل که تمامی قابلیت های کنسول رو با بالاترین کیفیت ممکن نمایش میده همین عنوانه بدون شک و امیدوارم همه دوستان زودتر تجربش کنن .

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
واقعا انتخاب بین حالت های گرافیکی بازی وحشتناک سخته. از یه طرف روی حالت fidelty واقعا گرافیک چشم نوازه و رزولیشن عالیه ولی فریم ریت از نظر من غیر قابل تحمله. از اون طرف روی حالت پرفورمنس، فریم ریت عالیه ولی گرافیک یه مقدار پایین تره و وضوح کمتره. خلاصه هنوز دارم با این قضیه کلنجار میرم و توی بازی نتونستم غرق بشم

• Like
Reactions: James Sunderland

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
واقعا انتخاب بین حالت های گرافیکی بازی وحشتناک سخته. از یه طرف روی حالت fidelty واقعا گرافیک چشم نوازه و رزولیشن عالیه ولی فریم ریت از نظر من غیر قابل تحمله. از اون طرف روی حالت پرفورمنس، فریم ریت عالیه ولی گرافیک یه مقدار پایین تره و وضوح کمتره. خلاصه هنوز دارم با این قضیه کلنجار میرم و توی بازی نتونستم غرق بشم
منم مثل شما بودم ولی در انتها Performance RT انتخاب کردم دیگه هم عوضش نمیکنم...ادم تا وقتی 60 فریم نزده احساس میکنی همه چی روونه ولی وقتی 60 فریم میزنی 30 فریمش خیلی خشک میاد به نظرت و غیر قابل تحمل میشه
Fidelty
Fidelty .jpg
Performance RT
Performance RT.jpg
اینارو گرفتم ببینید چیز زیادی از دست نمیدید به جاش 60 فریم ثابت دارید

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین