PlayStation Ratchet And Clank: Rift Apart

تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
146610

Ratchet & Clank: Rift Apart
استدیو سازنده: Insomniac Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
سبک: Third Person Shooter - Platformer
تاریخ عرضه: June 11, 2021
۲۱ خرداد ۱۴۰۰

146618

آخرین ویرایش:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
با در نظر گرفتن کیفیت و کمیت ، بنظرم سونی اینسامنیاک رو خیلییییی مفت خریده ...
با در نظر گرفتن اینکه مرامی 250 میلیون 250 میلیون میریزه تو جیب تیم سووینی، مفت که هیچی صلواتی خریده :D! واقعا راندمان این استودیو خودش انداره 4 استودیو تراز اوله!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,196
نام
ماکان
رچت با طعم ست پیس ها و سورپرایزهای ND ـی، حتا تو عمیق و شخمی ترین بخش آرزوهامم تصور همچین چیزی رو نداشتم، واقعا چیز عجیب غریبی دارن میسازن! دمشون گرم که هستن و وسط این همه بازی رئال یا آشغال های مشابه و تکراری بازی میسازن که شخصیت اصلیش آدم نیست و جونوره:D من عاشق این مدل بازی هام و نمیدونم چرا همه اصرار دارن شخصیت اصلی رو آدم بزارن:D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دلم دیگه نمیخواد چیزی نگاه کنم قشنگ یکی دوتا صحنه از بازی قشنگ سوپرایز کننده بود که آدم خودش بازی کنه حال دیگه ای میده .
رچت با طعم ست پیس ها و سورپرایزهای ND ـی، حتا تو عمیق و شخمی ترین بخش آرزوهامم تصور همچین چیزی رو نداشتم، واقعا چیز عجیب غریبی دارن میسازن! دمشون گرم که هستن و وسط این همه بازی رئال یا آشغال های مشابه و تکراری بازی میسازن که شخصیت اصلیش آدم نیست و جونوره:D من عاشق این مدل بازی هام و نمیدونم چرا همه اصرار دارن شخصیت اصلی رو آدم بزارن:D
بزرگترین مشکل اینکه کار همه نیست اینجوری بازی ساختن قشنگ مشخصه بازی خیلی روش سرمایه گزاری و کار شده هر شرکتی نمیاد یه همچین نیروی یا سرمایه ای سر یک بازی اینجوری بزاره مخصوصا که بیشتر ملت فقط بازی های بکش برو جلو بازی میکنن و به جای خرید بازی های خوب میرن پول میدن اسکین فلان شخصیت تو فلان بازی بخرن یا اینکه هی هزینه سیزن پس بازی که 10 ساله دارن انجام میدن میدن که چهارتا اسلحه به بازی اضافه بشه یعنی حتی در اون حالت هم کیفیت لحاظ نمیشه با وجود اینکه کلی جیب ملت خالی میکنن به هر حال تنوع خوبه اما تنوع با کیفیت از همه چیز مهمتر که این کم دیده میشه حتی بازی های خلاقانه هم کم نیستن اما متاسفانه یا همه پستند نیستن یا اینکه کیفیت خروجی خوبی ندارن و فقط ساخته میشن که گفته بشه ساخته میشن بدون هیچ پشتیبانی یا ... .

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
به مرگ خودم بهترین نمایش کل مراسم بود... تریلر خوشگل، نمایش قدرت PS5 به بهترین شکل، بهترین توضیحات از طرف سازنده و نمایش خوشگل گیم پلی...

یعنی قشنگ از این معرفی بهتر خدایی چی میخواهید آخه :D
دو سه تا مکانیک جدید بازی رو هم نشون داد اون وسط بدون هیچ توضیح مسخره ای

ماه
10/10

قشنگ از بعد رچت کیفیت نمایش های مراسم سقوط کرد (بد نشد، صرفا سقوط کرد)
مکانیزم نه مکانیک :D

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,171
نام
حامد

ماکان دقیقا 6 ماه هست که برا نقد بازیش همین جمله رو مد نظر داشت که بزارم تو مقدمه :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,196
نام
ماکان
ماکان دقیقا 6 ماه هست که برا نقد بازیش همین جمله رو مد نظر داشت که بزارم تو مقدمه :D

درود بر تو! این نشون میده که لقب برترین منتقد خاورمیانه و چه بسا تمام آسیا الکی نیست و کاملا بر حقه!:D

اصل تغییری که اصلا تو رچت دادن همینه، قشنگ فرمول Uncharted رو توش پیاده کردن، تمرکز روی نریشن و ترکیب اکشن با کاتسین، ست پیس های سورپرایزی و غافلگیری مداوم، و مراحل بزرگ تر. برای من واقعا نهایت چیزیه که از یه اکشن پلتفرمر خوب انتظار دارم. و خرید PS5 رو مقارن کردم با حضور همایونی حضرت رچت و بانوی مکرمه و صدیغه طاهره ریویت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر