Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
سلام دوستان...
آقا یه سوال من از زمان عرضه بازی میخواستم بازی رو بگیرم اما همش بینش وقفه میفتاد اما این اواخر بازی رو یکی از دوستان داخل اکانت استیمش داشت گرفتم بازی کردم دیدم خیلی خوبه مخصوصا با پشتیبانی دی ال سی ها اوپراتورا... بعد من بیشتر پای کنسولم میخوام برای کنسول بگیرم اما بخش سوالم اینجاس که من بیشتر بازی های شوتر اللخصوص اول شخص رو با کنترلر و کنسول راحت ترم تا موس و کیبورد (برخلاف یه سری :D) و بیشتر حال میکنم اما وقتی رینبو رو با PC بازی کردم احساس میگه رینبو از اون بازیاس که بدون موس و کیبورد اصلا نمیشه حتی منی که با کنسول و کنترلر راحت ترم...

حالا میخواستم ببینم چطوریاس بگیرم واسه کنسول یا نه باتوجه به توضیحات ؟

بعد اینکه این اوپراتورای سال سوم رونمایی شدن ؟ و اینکه این نسخه های گلد یا کامپلیت رو بگیرم اوپراتورا از اون اول انلاکن ؟ (رو استیم چند وقت بود بازی میکردم خیلی وقت میخواد تا کردیت جمع کرد واسه باز کردن کلاس هرکدوم 25000 تا ...البته شاید من زیاد بازی نکردم اینطوریه حسم و اگه بشینم پاش سریع تر بشه کردیت جمع کرد)

خب خیلیا میگن اول شخص فقط رو پی سی ولی من الان نزدیک به دو ماهه که گرفتم بازی رو برا کنسول و خداییش اصن اذیت نشدم برا کنترلش . البته باید قبول کرد که دقت پی سی تو اینجور بازیها بیشتره ولی خب حریف ها هم تو نسخه کنسول همین شرایط تو رو دارن . ولی در کل من نسخه کنسول رو پیشنهاد میکنم .
در مورد نسخه ها بنظرم استاندارد رو بگیر . منم همینکارو کردم ، اولش میگفتم اشتباه کردم باید کاملش رو میگرفتم تا اپراتورهای جدیدش هم باز باشه ولی الان خیلی خوشحالم ، دلیلش هم اینه که هدف تو بازی بیشتر میشه ، سعی میکنی بیشتر و بهتر بازی کنی که زودتر پول جم کنی. من دوهفته وقت گذاشتم "الا" رو خریدم . بنظرم پول بیشتر نده .
اگه رو کنسول گرفتی اد کن باهم بریم...

• Like
Reactions: depth and amir_k2m

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
برای من که یک عمر گیمرم دیگه بخوام پشت موس و کیبورد سیخ بشینم و زل بزنم به مانیتور که پدر گردن و کمر و چشممون در میاد ولی با کنسول راحت لم میدم روی مبل راحتی جلوی تی وی و با دسته راحت بازی میکنم و نابرابری که تو کانفیگ سخت افزار پی سی هست رو هم ندارم.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
برای من که یک عمر گیمرم دیگه بخوام پشت موس و کیبورد سیخ بشینم و زل بزنم به مانیتور که پدر گردن و کمر و چشممون در میاد ولی با کنسول راحت لم میدم روی مبل راحتی جلوی تی وی و با دسته راحت بازی میکنم و نابرابری که تو کانفیگ سخت افزار پی سی هست رو هم ندارم.
من خودم رو کنسول بازی میکنم ولی نا برابری اینکه وقتی پشت TV لم دادی داری بازی میکنی یکی با مس و کیبورد بیاد برینه تو اعصاب ادم :D

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
من خودم رو کنسول بازی میکنم ولی نا برابری اینکه وقتی پشت TV لم دادی داری بازی میکنی یکی با مس و کیبورد بیاد برینه تو اعصاب ادم :D
تعداد خیلی محدودی گیمر کنسول هستند که موس و کیبورد دارند تا تجربه بازیت رو خراب کنند. من با لول نزدیک 170 تا این لحظه فقط و فقط یک بار احساس کردم طرف موس و کیبورد داره.

• Like
Reactions: amir_k2m

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
دوستان در مورد این attachment ها یکم توضیح میدید منظورم همین flash hider و ... است هر کدوم چیکار میکنن؟ کدومشون برای اسلحه بهتره؟

نشونه های reflex و red dot و holograph چه فرقی به جز نوع نشونه دارن؟ کدوم نشونه بهتره؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
تعداد خیلی محدودی گیمر کنسول هستند که موس و کیبورد دارند تا تجربه بازیت رو خراب کنند. من با لول نزدیک 170 تا این لحظه فقط و فقط یک بار احساس کردم طرف موس و کیبورد داره.
نمیدونم شما رنکت چیه ولی بالای پلات 3 باشی به وفور یافت میشه موس کیبوردی

دوستان در مورد این attachment ها یکم توضیح میدید منظورم همین flash hider و ... است هر کدوم چیکار میکنن؟ کدومشون برای اسلحه بهتره؟

نشونه های reflex و red dot و holograph چه فرقی به جز نوع نشونه دارن؟ کدوم نشونه بهتره؟
َ
flash hider خب اسم روشه دیگه اتیشی یا دودی که از لوله تفنگ میزنه بیرون رو کم میکنه.بهترین
مورد به نظر من compensator هست که لگد کلی اسلحه رو کم میکنه

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
flash hider خب اسم روشه دیگه اتیشی یا دودی که از لوله تفنگ میزنه بیرون رو کم میکنه.بهترین
مورد به نظر من compensator هست که لگد کلی اسلحه رو کم میکنه

اینطوری نمیشه گفت، واسه هر اسلحه باید یه Attachment بزاری، بستگی به مدل بازی کردن و مپ بازی حتی باید تنظیم کنی :D

• Like
Reactions: Soul Of Cinder

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اینطوری نمیشه گفت، واسه هر اسلحه باید یه Attachment بزاری، بستگی به مدل بازی کردن و مپ بازی حتی باید تنظیم کنی :D
این دوستمون کلان نمیدونه قضیه این attachment ها چیه میخوای بیام براش کامل توضیح بدم رو چه اسلحه چی بزاره کدوم مپ چی بزاره؟؟ :D خودش که بازی کنه دستش میاد چیکار کنه.
من خودم رو تمام اسلحه ها به جز DMR از compensator استفاده میکنم جون واسه rapid fire بهترین گذینه هست تو یه سری از مپ های خاص هم از suppressor , از روز اول همیشه از muzzel break استفاده میکردم بعدا سویچ کردم رو compensator تازه فهمیدم چقدر جقدر تو اشتباه بودم .درضمن فکر نکنم مپ زیاد تو این انتخاب atttachment تاثیر زیادی داشته باشه.مثلا شما تو یه مپ خاصی از muzzel break استفاده میکنی ؟ میشه بپرسم چرا ؟:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: B20EAST

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
این دوستمون کلان نمیدونه قضیه این attachment ها چیه میخوای بیام براش کامل توضیح بدم رو چه اسلحه چی بزاره کدوم مپ چی بزاره؟؟ :D خودش که بازی کنه دستش میاد چیکار کنه.
من خودم رو تمام اسلحه ها به جز DMR از compensator استفاده میکنم جون واسه rapid fire بهترین گذینه هست تو یه سری از مپ های خاص هم از suppressor , از روز اول همیشه از muzzel break استفاده میکردم بعدا سویچ کردم رو compensator تازه فهمیدم چقدر جقدر تو اشتباه بودم .درضمن فکر نکنم مپ زیاد تو این انتخاب atttachment تاثیر زیادی داشته باشه.مثلا شما تو یه مپ خاصی از muzzel break استفاده میکنی ؟ میشه بپرسم چرا ؟:D
چون من 2 روزه اومدم رینبو برا همین این سوالو پرسیدم .
شرمنده بابت سوال

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

حالا جالب اینجاس که من اکثرا Flash Hider میزارم رو اسلحه ها :D

ببین بعضی از مپها مثل Skyscraper مپ فاصله درگیری های کمه، Reflex میزارم و اتچمنت هم Compensator میزارم برا اسلحه R4-C و برای اسلحه Twitch هم به همین صورت :D

Flash Hider خیلی خوبه برا اصلحه هایی که باید همینطوری دستت رو تیر باشه، مثل اسلحه Ela که خیلی جواب میده

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
چون من 2 روزه اومدم رینبو برا همین این سوالو پرسیدم .
شرمنده بابت سوال

اون دوستمون با من بود اصلا سوالت مشکلی نداشت :D

ببین یه کلیک هست توی You tube برو ببین، کلا همه Attachmentهای اسلحه هارو چک میکنه بعد شلیک میکنه و بهترینش رو میزاره به نظرم حتما ببینش

• Like
Reactions: Soul Of Cinder

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
من خودم رو تمام اسلحه ها به جز DMR از compensator استفاده میکنم جون واسه rapid fire بهترین گذینه هست تو یه سری از مپ های خاص هم از suppressor ,درضمن فکر نکنم مپ زیاد تو این انتخاب atttachment تاثیر زیادی داشته باشه.مثلا شما تو یه مپ خاصی از muzzel break استفاده میکنی ؟ میشه بپرسم چرا ؟:D

ببین بعضی از مپها مثل Skyscraper مپ فاصله درگیری های کمه، Reflex میزارم و اتچمنت هم Compensator میزارم برا اسلحه R4-C و برای اسلحه Twitch هم به همین صورت :D

Flash Hider خیلی خوبه برا اصلحه هایی که باید همینطوری دستت رو تیر باشه، مثل اسلحه Ela که خیلی جواب میده
من کلان در مورد Sight ها حرفی نزدم اون که بله تو مپ های کوچیک یا حاهایی که درگیری نزدیک داره Acog استفاده نمیکنم ولی خدایی flash hider رو Ela ؟؟ اسلحه ela که وقتی دستت رو گذاشتی رو ماشیه دیگه ول بکن نیستی روش Compensator بزار تفاوت رو احساس کن از ما گفتن بود :D

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
دوستان من تازه لول ٧ رسيدم تازه كارم
واسه اينكه لول اپ بشم بايد همين گزينه ى پلى مالتي پليو كژوال رو برم ؟؟
ديگه بقيه بخشا چيه ؟ الان چى واسه من بسته هست ؟
ميشه يكم توضيح بديد در مورد تمام بخشاى بازي واسه منى كه تازه شروع كردم؟ مثلا لول بالاتر برسم چي باز ميشه برام
سه تا مود داره این بازی.
تا لول 20 فقط میتونی کژوال بری که تیم با تیمه و رنک نمیگیری ولی لول اپ میشی.
تروریست هانت که گروهی میری و تروریست هارو میکشین، لول اپ میکنه.
بعد از لول 20 اجازه داری بری رنک و بعد از 10 بازی اول رنکت مشخص میشه و با همون دسته رنک از این به بعد بازی میکنی(مثلا اگه کوپر شدی که کمترینه از ایندفعه فقط با کوپرها بازی میکنی تو رنک تا ببری و رنک اپ بشی).

دوستان يسوال ديگه
الان چيت زدن مثلا چيت بزني ايم لاك كنى
باعث بن شدن ١٠٠ در ١٠٠ ميشه ؟
ایم لاک 100 درصد بن میکنه. مابقی هم نوب ها استفاده کنن بقیه بازی کنا تشخیص میدن ریپورت میکنن وبن میشه.
گروهی بازی کنی به چیت و اینا احتایج نداری، چیت برای اونایی هست که تنها بازی میکنن.

سلام دوستان
من بازیو تازه گرفتم(از استیم)
از کجا میشه بک آپشو دانلود کنم؟
بک آپ یو پلی که تو سایتا هست به استیم میخوره؟
تو همون استیم پلی رو بزن خودش شروع میکنه دانلود کردن. بک اپ دانلود کردن رو توصیه نمیکنم.

• Like
Reactions: Paradise Lost

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی

فلش روو ela? دقیقا اثر برعکس داره... چون با الا اکثرا باید اسپری کنی فقط compensator( اش و باک و بندیت هم همینطور) ولی برای یه تفنگی مثل m416 یا K1A که رپید بالایی هم ندارن فلش جوابه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر