Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان اين بازيو بگيرم يا Division ؟
دیویژن بعد از 20ساعت از بس تکراری و یکنواخت و قابل پیش بینی میشه که اصلا طرفش هم نخواهی رفت ولی رینبو رو بعد 100ساعت بازی تازه خواهی فهمید که چجور باید بازی کنی

afshin-rnj

کاربر سایت
May 9, 2016
107
بچه ها گفتنی هارو گفتن، ولی دیویژن بدترین بازی بود که براش اینقدر پول دادم :D
خدارو شکر برا evolve پول ندادی!
دوستان کاشکی این یارو میتونست سپر انسانی بگیره
خیلی بازی جذاب میشد

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
دوستان اين بازيو بگيرم يا Division ؟
داداش معایبی که دوستانم که دیویژن بازی کردن بهم گفتن :

زرت و زرت آپدیت میده اونم حجم بالا (مثلا 10 گیگ هر سری)

پر لگ

بعد از یه هفته بازی نهایتا دو هفته تکراری میشه .

============

ولی رینبو رو به هرکی میگی اصن ازش ایراد نمیگیره (به غیر از یه سری باگ هاش البته :D) ...

• Like
Reactions: aliahmadi2

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,005
نام
احمد
همین الان از بازی اومدم اون موقه هیچ کس رنک بازی نمی کرد میگفت پر چیتره الان مرد میخواد بره تو کژوال یارو لول 22 هست وال هک و ایم باتینگ رو فعال کرده نزدیک 22 تا کیل میگره ... کلا این است یوبیسافت این است یوبی O_______________________O خودم شخصا بیش از 40 نفر رو فیلمشون گرفتم دادم ساپورت گفتن برخورد میشه هنوز که هنوز هیچ غلطی نکردنO_________________O

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوست عزیز اینجوری حرف زدن منطقی نیست... کلا اینجا هم جاش نیست بگم... ولی دقیقا کجاش اشغال بود؟؟؟؟ شما که تا لول 8 بازیش کردی چطوری فهمیدی بازی اشغال بوده دقیقا؟؟؟ میشه توضیع بدی؟؟؟؟ نکنه داری سبکشو با رینبو مقایسه میکنی که اشغال بوده؟؟؟؟؟ دقیقا کجاش اشغال بود؟؟؟؟... نمیدونی بدون این بازی دقیقا از لول 30 به بعد شروع میشه... اگه از لحاظ یک بازی Coop بهش نگاه کنیم فرسنگ ها از بازی های که Coop دارند جلو تره! اگه به عنوان یک بازی نقش افرینی بهش نگاه کنیم بازی از هر نظر چیزی کم نداره...اگه به عنوان شوتر سوم شخص بهش نگاه کنیم بازی هیچ مشکلی نداره و یکی از بهترین بازی های است که از سبک gears of war الگو برداری کرده...اینا هم که میگم بازی تکراری میشه کلا همه بازی ها بعد یک مدت تکراری میشن دیگه :| من الان 260 ساعت بازی کردم دیویژن ولی هنوز ست گیر ها و غیره رو نگرفتم...ولی مشکلاتش رو کتمان نمیکنم این که میگن هوش مصنوعی مشکل داره رو درجه سختی بالا رفع میشه...داستانش ضعیفه قبول...ولی ماموریت های اصلی فوق العاده خوب بر محور Coop طراحی شدن و بشخه لذت بخش ترین عنوان Coop بوده که بازی کردم... هدف از این بازی هم همین بوده محور اصلی گیم پلی این بازی با Coop هست اگر تنهایی بازی کنی نه تنها نمی تونی بلکه لذتی هم نمیبری. :/
دقیقا این حرف ها اینجا جاش نیست و این کامنت اغراق امیزتونم بهتره ببرید همون ترد بازی بزنید.
بنده دیویژن رو لول داستاتینو 30 فول کردم و لول دارک زونم 55 شدم.توی طول مسیر هم اصلا تنها نبودم و همه هم بازی هام ایرانی بودن ولی منم میگم آشغاله به تمام معناست.تمام ماموریت ها کپی هم دیگه چه جانبی چه داستاتی.دارک زون به شدت تکراری هی مارک کن باس بکش.باسم که میکشی قشنگ میدونی حتی کی میخواد خشابش رو عوض کنه.
نبود بخش pvp بزرگترین مشکل بازیه.یک گوله بزن به کسی تا کل پلیرهای اونجا بریزن سرت.خب که چی؟اصلا pvp رو برمیداشتن بهتر بود که.من دیویژن رو با تجربه ی کاملی که ازش داشتم پرتش کردم رفت و ثانیه ای هم برنخواهم گشت بهش.حتی فرند لیستمم زمان عرضه بازی همه داشتن بازیش میکردن اما الان حتی 3نفرم نمیبینم بازیش کنه.اپدیت هاشم که روزی 10 گیگ.این 10 گیگ هم بازی رو بدتر نکنه کلاهمون رو باید بنداریم هوا.چندتا گلیج از این اپدیت های حجیم که ملت پیدا نکردن.از کوله پشتی نامحدود بگیر تا چیزهای دیگه.
ولی رانبوسیکس سیج بهترین pvp و pve ممکن رو داره و شوتر فوق العاده تکتیکی هست و بعد از 1میلیار ساعت بازی هم تکراری نمیشه چون هر دست بازی یه تجربه جدیده.
وسلام

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .::PUИK::.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,005
نام
احمد
O_O عجب! O____O کلا بیخیال O_O
دقیقا این حرف ها اینجا جاش نیست و این کامنت اغراق امیزتونم بهتره ببرید همون ترد بازی بزنید.
بنده دیویژن رو لول داستاتینو 30 فول کردم و لول دارک زونم 55 شدم.توی طول مسیر هم اصلا تنها نبودم و همه هم بازی هام ایرانی بودن ولی منم میگم آشغاله به تمام معناست.تمام ماموریت ها کپی هم دیگه چه جانبی چه داستاتی.دارک زون به شدت تکراری هی مارک کن باس بکش.باسم که میکشی قشنگ میدونی حتی کی میخواد خشابش رو عوض کنه.
نبود بخش pvp بزرگترین مشکل بازیه.یک گوله بزن به کسی تا کل پلیرهای اونجا بریزن سرت.خب که چی؟اصلا pvp رو برمیداشتن بهتر بود که.من دیویژن رو با تجربه ی کاملی که ازش داشتم پرتش کردم رفت و ثانیه ای هم برنخواهم گشت بهش.حتی فرند لیستمم زمان عرضه بازی همه داشتن بازیش میکردن اما الان حتی 3نفرم نمیبینم بازیش کنه.
ولی رانبوسیکس سیج بهترین pvp و pve ممکن رو داره و شوتر فوق العاده تکتیکی هست و بعد از 1میلیار ساعت بازی هم تکراری نمیشه چون هر دست بازی یه تجربه جدیده.
وسلام
دوست عزیز O____________________________________O کجاش اغراق امیزه یعنی غیر از اون چیزی بوده که گفتم؟ وقتی درکی از سبک Coop نداری چی برات بگم هی میگی r6 از این بهتره؟؟؟؟ اخه این چه ربطی به r6 داره؟! ماموریتاش تکراری هست؟؟؟؟ خوب بیا من 10 نمونه بازی رونشونت بدم اینجوری باشه یکیش همین متال گیر یکی از بهترین بازی های نسل 8.... این بازی شماس این توانایی های توسن این برای ست گیر هاست که میتونه نحوه بازی کردنو رو از تکراری در بیاره..حرف درمورد این بازی زیاده ولی به حر حال اینجا ادمه نمیدم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر