Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
این باگه فیوز چیه دهنمونو سرویس کرده از بالا مینازی بپوکونه یهو خودتو میزنه شهید میکنه
اینم یه ویدیو قدیمی شاهکاری از خودم اون ASH احمق میتونست بکشتش ولی نشسته بود نایف میکرد نکته جالب این بود تو 22 متر جا اینا تو یه اتاق پشتشون به هم بود اش نشسته بود دفیوزر و فعال میکرد نه این اونو دید نه اون اینو دید
آخرش خودم دهنه هم تیمونو سرویس کردم
چه AIM ی گرفتم :d
[video=aparat;Zq30J]http://www.aparat.com/v/Zq30J[/video]
اون كه باگ نيس، نارنجك هاش كمونه ميكنه حالا اگ سقف و در و ديوار چوبي باشه بهت ميخوره يا اگه وقتي Cluster زدي همون لحظه يه چيز ديگه بزاري يدونه ميخوره بهت.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,679
ديروز پريروز يه باگ ديدم كف كردم !!!

توي گاراژ كنسولگري داشتيم دفاع مي كرديم ! 3 به يك مونده بوديم كه يكي از يارهار رفت طبقه بالا اخرين نفر دشمن رو بزنه ! صداي شليك كه اومد ديدم يارمون injure شد ! گفتم اَه مرد بعد يهو ديدم از طبقه دوم دو ثانيه اي افتاد جلوي پاي من :d

14 ژانويه پچ بعدي !
این که از همون اول بودش من خودم یه بار اینطوری شدم تو مپ نیوارلاندو
الانم هم تو مسکو اسلیج و زدم افتاد پایین یارو رفت زنده ش کرد
واقعآ تو این بازی پینگ پایین تاثیر داره پینگ امروز 300 بود یارو هنو از در نیومده بود بیرون منو میزنه تو کیل کم کلآ بیرون بود
واقعآ دیگه حالم داره از این وضع نت به هم میخوره همین امروز فرداس که دیگه PS4 بفروشم بره با این وضع نت

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,996
نام
Mohammad
این که از همون اول بودش من خودم یه بار اینطوری شدم تو مپ نیوارلاندو
الانم هم تو مسکو اسلیج و زدم افتاد پایین یارو رفت زنده ش کرد
واقعآ تو این بازی پینگ پایین تاثیر داره پینگ امروز 300 بود یارو هنو از در نیومده بود بیرون منو میزنه تو کیل کم کلآ بیرون بود
واقعآ دیگه حالم داره از این وضع نت به هم میخوره همین امروز فرداس که دیگه PS4 بفروشم بره با این وضع نت

دقیقا.مخصوصا تو بخش رنک که پینگ بد شدیدا تاثیر میذاره.
اونجا حرفه این دیر رسیدن تیر یعنی مردن.بارها شده بعد اینکه مردم تازه تیرهام دست طرف مقابل رسیده و اونم افتاده رو زمین.

آخرین ویرایش:

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
کاربرهایی که این بازی رو به صورت اورجینال تهیه کردند و از ایران انلاین بازی می کنند . اوضاع پینگ و میزان تاخیر به چه شکل هست ؟ در حدی هست که باعث نشه بازی غیر قابل تحمل بشه ؟

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
به گمانم يه راهكار براي تموم كردن protect hostage realistic پيدا كردم !

بايد رفت house ! بعد Workshop
يه تاچانكا نيازه يه بنديت يه mute يه ROOK و يه كاپكان يا دكتر

تاچانكا رو ميذارين پشت تك پنجره چون از اون سمت خيلي از دشمن ميان بالا و تا بيان بالا فرصت شليك بهشون هست ! بنديت ميره پشت پنجره بزرگ هر كسي كابل انداخت بالا رو سريع تا نيومده بالا ميزنه هم با MP7 جواب ميده هم با M870

اون سه تاي ديگه هم كل ديوارهارو مي پوشونن ، يه دونه سپر هم جلوي در مي كارن ديوارهاي سمت پله رو بنديت برق دار مي كنه و يه دونه ژنراتور هم به همون شيلد ميزنه
mute هم بقيه ديوارهارو جمر ميذاره !
اين راهكار به 60-70 درصد پيروز ختم خواهد شد :d اصل اش هم به همون دوتا پنجره است كه تاچانكا و بنديت پوشش ميدن اون دوتا ورودي ديگه رو هم 3 نفر بايد مثل چي توش شليك كنن :|:d

كسي پايه هست 5 نفر پيدا كنيم اين يه كارو انجام بديم ؟!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
کاربرهایی که این بازی رو به صورت اورجینال تهیه کردند و از ایران انلاین بازی می کنند . اوضاع پینگ و میزان تاخیر به چه شکل هست ؟ در حدی هست که باعث نشه بازی غیر قابل تحمل بشه ؟

اوضاع پینگ بستگی به وضعیت اینترنت شما داره در درجه اول، اگه پینگ مناسبی داشته باشی این بازی هم مثل سایر بازی ها اذیت نمی کنه، اما اگه نه داغون باشه، وضعیت خوبی نخواهید داشت، گرچه عکس العمل سریع توی این بازی حرف اول رو نمی زنه، اما خوب پینگ خوب قطعا لذت بیشتری به همراه داره...

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
من پایه ام.ولی نه ساعت هفت و نیم صبح:|
یا عصر ۷ به بعد.یا ظهر ۱۲ به بعد.:d

من ظهر ها اختصاصاً co-op ميزنم :d صبح و شب مخصوص مولتي :d
ساعت 2 به بعد هستم براي co-op و بهتره نقشه روز باشه تاچانكا رو هم بر مي دارم چون ميدونم از كجا ميان :d

از پنج شنبه ظهر به بعد هستم

فقط يه 3-4 تاي ديگه رو هم با خبر كن ببينيم چي ميشه :d

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
اوضاع پینگ بستگی به وضعیت اینترنت شما داره در درجه اول، اگه پینگ مناسبی داشته باشی این بازی هم مثل سایر بازی ها اذیت نمی کنه، اما اگه نه داغون باشه، وضعیت خوبی نخواهید داشت، گرچه عکس العمل سریع توی این بازی حرف اول رو نمی زنه، اما خوب پینگ خوب قطعا لذت بیشتری به همراه داره...

مدت طولانی ای هست که هیچ بازی ای رو انلاین انجام ندادم به هیمن خاطر یک راه حل برای تست اوضاع نت خودم به ذهنم رسیده که مطرح می کنم ببینید به نظر شما ارزش داره یا نه .

چون بازی تحت Uplay هست، یه نگاه به قسمت بازیهای رایگان ـش انداختم . بازی Ghost Recon Phantoms رو دیدم . نصب و تست این بازی برای اینکه ببینم اوضاع پینگ و تاخیر به چه شکل ـه به نظر شما راه حل مناسبی هست ؟

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
درود .

دوستان این وضعیت پینگ نت منه :

بعد از آپدیت آخر بازی هر موقع وارد بازی میشم دیتاسنتر بازی پینگ کمتر 195-203 به من نمیده.در حالی که تا 2 هفته پیش همه چیز خوب بود و میانگین پینگم هم مانند 4.2.2.4 80-90 بود.

کلا بازی های online مثل battlefield 4 و یا starwar ویا ... پینگم حدود 67-98 هستش بدون lag و یا timeout !

دوستان کسی میدونه دلیلش چیه ؟

saeedproxima

کاربر سایت
Aug 16, 2013
296
درود .

دوستان این وضعیت پینگ نت منه :

بعد از آپدیت آخر بازی هر موقع وارد بازی میشم دیتاسنتر بازی پینگ کمتر 195-203 به من نمیده.در حالی که تا 2 هفته پیش همه چیز خوب بود و میانگین پینگم هم مانند 4.2.2.4 80-90 بود.

کلا بازی های online مثل battlefield 4 و یا starwar ویا ... پینگم حدود 67-98 هستش بدون lag و یا timeout !

دوستان کسی میدونه دلیلش چیه ؟
سلام.دیتا سنترتو دستی عوض‌کن ببین کدومش بهت پینگ بهتری میده

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
سلام.دیتا سنترتو دستی عوض‌کن ببین کدومش بهت پینگ بهتری میده

عوض کردم ولی کمترینش و بهترین همین north europe و west europe هست که پینگ کمتر از 195 به من نمیده . رو حالت default هم که ping based هست خودش همین اروپا رو اکتیو میکنه

saeedproxima

کاربر سایت
Aug 16, 2013
296
عوض کردم ولی کمترینش و بهترین همین north europe و west europe هست که پینگ کمتر از 195 به من نمیده . رو حالت default هم که ping based هست خودش همین اروپا رو اکتیو میکنه
والا چیز دیگه به نظرم‌‌ نمیرسه.با کاهش پینگ بازی می کنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر