Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان سرورای بازی هنوز فیلتره؟ دوباره بازیو دانلود کردم وصل نمیشه
اورواچ هم از هر بیست تا یبار به مچ کانکت میشه
تو این شرایط گفتم یکم بازی کنم وضع روحیم بهترشه کلا همه بازیارو انگار فیلتر کردن دستشون درد نکنه
مولتی هس فیلتر نباشه؟

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
تو این شرایط گفتم یکم بازی کنم وضع روحیم بهترشه کلا همه بازیارو انگار فیلتر کردن دستشون درد نکنه
مولتی هس فیلتر نباشه؟
اینا سایتای خودشونم فیلتر کردن، گیم دیگه جای خود داره
گیم آنلاین توی این وضع بیشتر روحیتو داغون میکنه

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
مولتی هس فیلتر نباشه؟

یه هفته ای میشه درست شده. مشکلی نداره

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
چجوری میگید درست شده من با 3 تا نت مختلف تست میکنم با کلی دی ان اس نمیتونم وصل بشم هنوز
من الان یه هفتس دارم بازی میکنم با دوستام. هیچکدوم مشکل نداریم. همین 5 دقیقه قبل تو مچ بودم

vmollz

کاربر سایت
Jan 11, 2017
16
نام
وحید
میشه بگید روی چه کنسولی هستید؟
من ایکس باکس سری ایکس دارم ، ولی اصلا مچ پیدا نمیکنه . حدودا 10 الی 15 روزه که اصلا نتونستم بازی کنم.
هر dns و نتی زدم حل نشد.

SWEDAS

کاربر سایت
May 3, 2019
110
من ایکس باکس سری ایکس دارم ، ولی اصلا مچ پیدا نمیکنه . حدودا 10 الی 15 روزه که اصلا نتونستم بازی کنم.
هر dns و نتی زدم حل نشد.
تقریباً الان واسه هممون همینه واس خاطره شرایط نت مملکت
الان فقط یا با فیل کش میشه بازی کرد یا با اکانت افزایش پینگ
من خودم رو سری اس با روش دوم دارم پلی میدم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
هر dns و نتی زدم حل نشد.
من روی پی سی هستم نمیدونم شرایط کنسول متفاوته یا نه ولی من با کلی بدبختی و تست کردن فیلترشکن و الکترو و... تونستم بالاخره وارد بشم حالا کدومشون باعث شد اولین بار بتونم وارد بشم نمیدونم ولی به بعدش دیگه مشکلی نداشتم بدون هیچ چیزی میتونم وارد بشم البته گاهی هم وارد نمیشه و ممکنه نیم ساعت یه ساعت همینطور باشه انقدر میزنم تا بتونم وصل بشم ولی درکل مشکلی ندارم الان
بنظرم روی کنسول دی ان اس الکترو یا شکن (سرچ کنید) رو بزنید اگرم تو صفحه اول گیر میکنه یبار در حد یکی دو ساعت داخلش باشید انقدر کانکت بزنید شاید وصلشه اگه نشد سرویس کاهش پینگ بگیرید شاید با یکبار وارد شدن مثل پی سی تو دفعات بعد مشکلی نداشته باشه دیگه
پ.ن: 23 روز تا تموم شدن سیزن مونده بتل پس فعال کردم امیدوارم نتارو قطع نکنن بذارن بتل پسو کاملش کنم :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
کلی اطلاعات و عکس از سیزن بعدی لیک شده حوصله نمیکنم عکس بذارم :D
آنتی چیت بازی قراره بهبود پیدا کنه
اپراتور جدید عکسا و انیمیشناش لیک شده و احتمالا مثل iq ولی تو دیفنس هست
قراره اسکین برای درون ها بیاد
کراس پلتفرم فعال میشه و میشه اکانت کنسول رو روی پی سی هم منتقل کرد یا برعکس، کراس پلی هم برای کنسولا فعال میشه و پلیرای پی اس و ایکس باکس باهم میتونن بازی کنن
بتل پس ظاهرا سیستمش قراره یکم تغییر کنه
سیستم ranked 2.0 قراره بیاد که ریوارد های بیشتری قراره داشته باشه و یه سری تغییرات دیگه
سیستم Reputation Center که قراره برای مقابله با پلیر های toxic راه اندازی بشه احتمالا بعد چند دست بازی فعال میشه اگه منفی باشه پیشرفت کمتری میگیرید و ممکنه دسترسی به یه سری گیم مود ها نداشته باشید اگه مثبت باشه بوست و ریوارد میده
بقیه لیک ها هم مربوط به اسکین های الیت و تغییرات دیگه بود

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
کلی اطلاعات و عکس از سیزن بعدی لیک شده حوصله نمیکنم عکس بذارم :D
آنتی چیت بازی قراره بهبود پیدا کنه
اپراتور جدید عکسا و انیمیشناش لیک شده و احتمالا مثل iq ولی تو دیفنس هست
قراره اسکین برای درون ها بیاد
کراس پلتفرم فعال میشه و میشه اکانت کنسول رو روی پی سی هم منتقل کرد یا برعکس، کراس پلی هم برای کنسولا فعال میشه و پلیرای پی اس و ایکس باکس باهم میتونن بازی کنن
بتل پس ظاهرا سیستمش قراره یکم تغییر کنه
سیستم ranked 2.0 قراره بیاد که ریوارد های بیشتری قراره داشته باشه و یه سری تغییرات دیگه
سیستم Reputation Center که قراره برای مقابله با پلیر های toxic راه اندازی بشه احتمالا بعد چند دست بازی فعال میشه اگه منفی باشه پیشرفت کمتری میگیرید و ممکنه دسترسی به یه سری گیم مود ها نداشته باشید اگه مثبت باشه بوست و ریوارد میده
بقیه لیک ها هم مربوط به اسکین های الیت و تغییرات دیگه بود
همینجوری دسته پلیرا جلوی اونا که موس و کیبورد وصل می‌کردن حرفی برای گفتن نداشتن چه برسه اینکه کراس پلی فعال بشه

vmollz

کاربر سایت
Jan 11, 2017
16
نام
وحید
من روی پی سی هستم نمیدونم شرایط کنسول متفاوته یا نه ولی من با کلی بدبختی و تست کردن فیلترشکن و الکترو و... تونستم بالاخره وارد بشم حالا کدومشون باعث شد اولین بار بتونم وارد بشم نمیدونم ولی به بعدش دیگه مشکلی نداشتم بدون هیچ چیزی میتونم وارد بشم البته گاهی هم وارد نمیشه و ممکنه نیم ساعت یه ساعت همینطور باشه انقدر میزنم تا بتونم وصل بشم ولی درکل مشکلی ندارم الان
بنظرم روی کنسول دی ان اس الکترو یا شکن (سرچ کنید) رو بزنید اگرم تو صفحه اول گیر میکنه یبار در حد یکی دو ساعت داخلش باشید انقدر کانکت بزنید شاید وصلشه اگه نشد سرویس کاهش پینگ بگیرید شاید با یکبار وارد شدن مثل پی سی تو دفعات بعد مشکلی نداشته باشه دیگه
پ.ن: 23 روز تا تموم شدن سیزن مونده بتل پس فعال کردم امیدوارم نتارو قطع نکنن بذارن بتل پسو کاملش کنم :D

سرویس کاهش پینگ که استفاده کردی رو میتونی بهم معرفی کنی؟

vmollz

کاربر سایت
Jan 11, 2017
16
نام
وحید
تقریباً الان واسه هممون همینه واس خاطره شرایط نت مملکت
الان فقط یا با فیل کش میشه بازی کرد یا با اکانت افزایش پینگ
من خودم رو سری اس با روش دوم دارم پلی میدم
لطف میکنی اکانت کاهش پینگ که استفاده میکنی رو بهم معرفی کی؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
همینجوری دسته پلیرا جلوی اونا که موس و کیبورد وصل می‌کردن حرفی برای گفتن نداشتن چه برسه اینکه کراس پلی فعال بشه
من که رو پی سی تازه چند روزه برگشتم به بازی, بنظر خیلی بالانس و اوکیه ولی با این وضعی که از کنسول میگن فک کنم کلا باید همه با موس کیبورد رو کنسول بازی کنن که بالانس باشه دیگه براشون :D
سرویس کاهش پینگ که استفاده کردی رو میتونی بهم معرفی کنی؟
من کاهش پینگ استفاده نکردم الکترو تست کردم فقط سرچ کنید اسمشو میاد تستش کنید شاید مشکلتونو حل کنه اگه حل نشد صبر کنید اون دوستمون کاهش پینگ معرفی کنن

SWEDAS

کاربر سایت
May 3, 2019
110
لطف میکنی اکانت کاهش پینگ که استفاده میکنی رو بهم معرفی کی؟
از پینگ هینت استفاده میکنم ولی مث که بچه ها میگن گاد پینگ بهتره تازگی ها هم دوباره اکانت فروختن رو شروع کرده
حالا هر دوشون اکانت تست هم دارن از هردو بگیر تست کن هرکدوم برات بهتر بود از همون یه ماهه بگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر