Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
البته کاستوم که رفتم اون قضیه سرور اختصاصی اینا اومده واسه PC
کیفیت ویس چت هم بهتر شده...
ولی من فکر میکردم بشه جوین کاستوم شد که بازم هم نشدنیه...

• Like
Reactions: amir_k2m and ps34

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
انصافا رفتن درون داخل زمین خیلی خیلی کم شده. من تا الان که ظرف یک هفته :D یک کله تا لول 62 اومدم بالا فقط یک بار درونم زیر زمین برای خودش بالا پایین رفته. دیشب برای اولین بار جوین پارتی گروهی از بچه ها شدم و رینبو زدیم. سوای لذتی که از همراهیشون بردم متاسفانه پینگم به طور عجیبی بالا بود حدود 270 ! به نظر شما به جوین شدنم به پارتی و Voice Chat ربط داره این قضیه یا اتفاقی بوده؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
انصافا رفتن درون داخل زمین خیلی خیلی کم شده. من تا الان که ظرف یک هفته :D یک کله تا لول 62 اومدم بالا فقط یک بار درونم زیر زمین برای خودش بالا پایین رفته. دیشب برای اولین بار جوین پارتی گروهی از بچه ها شدم و رینبو زدیم. سوای لذتی که از همراهیشون بردم متاسفانه پینگم به طور عجیبی بالا بود حدود 270 ! به نظر شما به جوین شدنم به پارتی و Voice Chat ربط داره این قضیه یا اتفاقی بوده؟
اصلا یه چند روزه پینگ رفته بالا.پینگ من همیشه زیر 160 بوده الان شده 220 تا 180.دوستامم وضعیتشون همینه. پینگ انگار نوسان داره یه لحظه میشه 130 یهو میره 180

• Like
Reactions: B20EAST

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
خیلی تا خیلی زشته بعد از یک سال و نیم و این 35 تا اپدیت هنوز درون اول بازی میره تو زمین و سقوط میکنه !!!!!!!!!!!!!
والا من اخرین باری که این موضوع برای "خودم" پیش اومد ، برمیگرده به یک سال و نیم پیش !
ولی تک و توک پلیرهایی رو دیدم که این اتفاق براشون افتاده . البته بازم خیلی کم ...

• Like
Reactions: B20EAST

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
دیروز گلیچ عجیبی واسم اتفاق افتاد. توی مپ chalet با Thatcher رفتم روی یه سنگ، وقتی میخواستم بیام پایین تچر سقوط کرد زیر مپ بازی و مردم!!!!! مثه همون درون! کلا مغزم سوت کشید. حیف که نتونستم ضبطش کنم این صحنه رو

• Like
Reactions: ps34

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
آقا جدا عرض میکنم کیفیت ویس چت جدید عالیه :D
یعنی اینقدر واضح و قوی شده که مثل قبل نیست صدا طرف از تو چاه در بیاد، یا مثلا واضح نباشه... بشدت خوب شده.

فقط یه سوالی دارم از اونایی که کنسولی هستن، موقع که اولین بار بازیو اجرا کردید، بهتون چارم و اسکین و آلفا پک نشون داد؟ بعد چک کردید ببینید هستن یا نه؟! چون الان رو PC از هر کی سوال کردم میگه نیستن!

• Like
Reactions: ps34 and amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
آقا جدا عرض میکنم کیفیت ویس چت جدید عالیه :D
یعنی اینقدر واضح و قوی شده که مثل قبل نیست صدا طرف از تو چاه در بیاد، یا مثلا واضح نباشه... بشدت خوب شده.

فقط یه سوالی دارم از اونایی که کنسولی هستن، موقع که اولین بار بازیو اجرا کردید، بهتون چارم و اسکین و آلفا پک نشون داد؟ بعد چک کردید ببینید هستن یا نه؟! چون الان رو PC از هر کی سوال کردم میگه نیستن!
خالی بندی بود:Dاولش میگه آلفا گرفتی اما میری چک میکنی میبینی هیچی نیست:Dالبته به من گفتن تو آپدیت قبلی هم برای pc و هم ps4 بوستر 1روزه داده اما واسه من که xbox دارم نداد:|

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دیروز گلیچ عجیبی واسم اتفاق افتاد. توی مپ chalet با Thatcher رفتم روی یه سنگ، وقتی میخواستم بیام پایین تچر سقوط کرد زیر مپ بازی و مردم!!!!! مثه همون درون! کلا مغزم سوت کشید. حیف که نتونستم ضبطش کنم این صحنه رو
باگها بیشتر شده یکی که یه ویدیو نشونم داد داک به روشی 36خشاب هیل یا همون خون میگرفت پشت یارو وایمیستاد اون میزد این خون میداد:|این باگها برام واقعا ترسناکه:|خدا هممونو عاقبت بخیر کنه انشالا:|

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,300
نام
مهدی
انگار لوکیشن یه کارخونه مخروبه هست:-?
کارخونه؟:-B فکر نکنم.یه پارک هستش لب دریا دیگه.چرخ و فلک داره با فضای سبز و تشک های آبی برای بازی بچه ها.اون ساختمون وسطشم حتما تفریحیه,شاید باغ وحش مانند باشه.
چی دیدی که فکر میکنی کارخونست؟:-@:-?

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
کارخونه؟:-B فکر نکنم.یه پارک هستش لب دریا دیگه.چرخ و فلک داره با فضای سبز و تشک های آبی برای بازی بچه ها.اون ساختمون وسطشم حتما تفریحیه,شاید باغ وحش مانند باشه.
چی دیدی که فکر میکنی کارخونست؟:-@:-?
نه الان دقت کردم یه مکان تفریحیه:Dاون ساختمون خیلی شبیه کارخونه بود:D

• Like
Reactions: Helghast and ps34

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
باگها بیشتر شده یکی که یه ویدیو نشونم داد داک به روشی 36خشاب هیل یا همون خون میگرفت پشت یارو وایمیستاد اون میزد این خون میداد:|این باگها برام واقعا ترسناکه:|خدا هممونو عاقبت بخیر کنه انشالا:|
گلیچ DOC من بلدم :D با یه روش بسیار مسخره میشه راحت بالای 10 تا هیل گرفت.جالبه گلیچ جدیدی هم نیست 2 هفته ای میشه کشف شده چطور فکیس ندادن براش برام سواله

• Like
Reactions: amir_k2m

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر