psvita vs smart phone

اگه قصد خرید گجت رو داشته باشید کدام را انتخاب میکنید؟

• PSVITA

رای‌ها: 101 62.7%
  • smart phone

رای‌ها: 25 15.5%
  • هر دو را میخرم

رای‌ها: 33 20.5%
  • هیچکدوم رو نمیخرم

رای‌ها: 2 1.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    161

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
تا جایی که WP7 میشه بهترین سیستم عامل و آندروید چیپ،تقریبا روزی 600 هزار نفر به سمت جهالت میرن و گوشی آندوید میخرن...
یعنی عاشقه این جمله اخریم.
بعدم تو عکسایی که من دیدیم 3g سیم کارت میخوره وگرنه یعنی چی psvita /wifi و psvita/wifi /3g ؟
تو تبلیغ e3

IR4MT

کاربر سایت
Jun 30, 2011
100
نام
محمد
PSP Vita چه ربطی به اسمارت فون داره؟؟ اگر چه شباهت هم دارن اما قضیه و داستان هرکدومشون فرق داره .

اما یه اسمارت فون قابلیت های بیشتری داره . مثل زنگ زدن با سیم کارد + همین بازی هایی که با پی اس پی میشه کرد ...

الحق که PSP Vita هم چیز غولیه !

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
بستگی به اسمارت فونش داره ! اگه Windows Phone 7 باشه می ارزه اما اگه سیستم عاملای چیپ باشه مثل اندروید , آدم بهتره 1100 بگیره دستش و از ویتا استفاده کنه !
امکانات گیمینگ تو ویندوز فون 7 خیلی زیاده و با عرضه ی آپدیت مانگو یه دوجین دیگه هم بهش اضافه میشه و خوبیش به اینه که اکانت لایوتونم همیشه تو دسترسه !
به هر حال اگه آدم یکی رو میخواد گوشی بهتره به نظرم , چون وقت بیشتری رو باهاش سپری میکنید . ;)
با این حرفا می خوای سر خودتو گول بزنی یا مارو :))

وقتی تعداد بازی های ویندوز فون 7 بسیاررررررررررررر کم اون وقت امکانات گیمینگ به چه دردی می خوره ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-o

الان بهترین بازیهای که برای ios و اندروید ساخته می شن مال شرکت گیم لافت هست ولی گیم لافت تا الان چندتا بازی برای ویندوز فون 7 زد ؟؟؟؟؟؟ فقط NFS shift که با گرافیکترین بازی ویندوز فون 7 هست
بازیهای آندروید حجمشون نزدیک 1گیگ هست بعد بهترین بازی ویندوز فون 7 حدود 200 مگ بعد چه جوری این حرف و می میزنی ؟!!!

جون من برو تعدا بازیهای ویندوز فون 7 رو بشمار

گوشی من HD2 هست و می تونم آندروید و هم ویندوز فون 7 رو داشته باشم........ اپدیت مانگو هم براش اومد ولی وقتی در مورد بازی در برابر آندروید حرفی برای گفتن ندار چرا الکی سر خودم و گول بزنم
الان 6 یا 8 ماه می شه که اسفالت 6 اومد ولی هنوز برای ویندوز فون 7 نیومد

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اگه از دید یه گیمر به این قضیه نگاه کنیم بازی کردن یه بازی 10 ساعته با مبایل حالا با هر درصد از دقت و کیفیت و... عین جوک می مونه
یه مبایل فقط در زمان هایی که آدم میخواد وقت کشی کنه اونم به شکل استفاده کوتاه مدت مناسبه و هیچ موقع نمی تونه جای یه کنسول بازی رو بگیره چون صفحه لمسی رو هر کاریش کنی بازم نمی شه به کیفیت استیک و دکمه باهاش بازی کرد
البته psp هم مشکل Ergonomic رو داشت و حالت کنسول طوری بود که توی دست های بزرگ خیلی سخت می شد باهاش بازی کرد و بعد 1-2 ساعت تمام انگشتات درد می گرفت ولی psv به نظر میاد که در این زمینه تا حدودی پیشرفت داشته ولی خوب باز مشکلات مثل اینکه درست کرده که البته قول داده شده که ورژن نهایی تمام مشکلات Ergonomic یش حل میشه
در کل PSV یه کنسول دستی هست که برای هاردکور ها ساخته شده و مطمئنا هم این دسته از افراد به انگری برد و بازی های مبایل که بیشتر شبیه بازی های فلش هستن راضی نمی شن
ولی یه فرد معمولی که فقط می خواد توی مترو علاف نباشه یا توی صف های طولانی حوصلش سر نره می تونه با یه مبایل خودش رو سرگرم کنه چیزی که همیشه همراهش هست و توی جیبش جا میشه

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
الان یه نکته رو بهش دقت کردم:

میگیریم ویتا 6-5 ساعت شارژ نگه داره شما 5 ساعت بازی میکنی وقتی باتری تموم شد خب دیگه ولش میکنی تا وقتی شارژش کنی و دیگه بازی نمیکنی،خب حالا میگیریم در صورت استفاده مداوم برای بازی یه گوشی 7 ساعت دوم بیاره باز هم شما باهاش 7 ساعت بازی میکنید؟
مطمئنا نمیشه چون از گوشی استفاده های دیگه هم میشه و ممکنه خیلی مهم باشه (حتی یه تماس کوتاه یا یه اس ام اس)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
با توجه به افزایش روز افزون اسمارت فون ها ویتا کاره خیلی سختی داره .
4 ساله پیش که من psp گرفتم بازی های موبایل از آتاری هم بدتر بود ولی الان وقتی مثلا یه بازی مثل modern combat 2 را روی گوشیم بازی میکنم پس توقع آدم از ویتا خیلی میره بالا .
من که قطعا ویتا را میخرم ولی امیدوارم به سرنوشت 3DS دچار نشه که ازش استقبال نکنن .

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
اگه دلت یک گوشی شاهکار میخواد برو و ایفون بخر
اگه گرافیک و امکانات ویتا چشمت رو گرفته خوب برو یک گوشی بخر 30 تومن که هم بتوانی انچارتدت رو به رخ بکشی و هم بتوانی با رفقات حرف بزنی

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
فقط یک چیزرو بگم
بعد از گذشت این همه سال و پیشرفت سخت افزار اسمارت فون ها هنوز بازی به گرافیک و گیم پلی GOD OF WAR برای آندروید یا IOS نیومد
بازی هایی که برای اسمارت فون ها می یاد شاید توی عکسها بگید وای چه گرافیکی از PC بهتر ولی وقتی بازی کنید می بینید که اصلا برای یک گیمر مناسب نیست
هنوز بازیهای PSP از همه نظر از اسمارت فون ها سرتر

خواهشا بازیهای اسمارت فون رو خودتون بازی کنید و از روی عکس اصلا نظر ندین

aMiRia_BIG

کاربر سایت
Sep 12, 2011
34
نام
امیر
راسیتش اصلا اسمارت فون حتی آیفون آیپد آیپاد کنسول نیستند و جای کنسول رو نخواهند گرفت

کنترل بازی - بازی های انحصاری - گرافیک - همچنین تو هیجان و لذتی رو که از کنسولی مثل وایتا(vita) میبری رو نمیشه با چیزی مقایسه کنی!

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
با توان پردازنده و رمی که psvita داره ، در صورتی که جیل بریک بشه و براش برنامه های متعدد بیاد، ممکنه که تنها نقطه ضعفش در برابر یک اسمارت فون فقط قابلیت تماس تلفنی باشه(که ممکنه برای اون هم راه حلی بیاد)... در غیر این صورت PSVita کار خودشو میکنه و اسمارت فون هم کار خودشو می کنه ( هیچ کدوم برتری نسبت به اون یکی نداره چون این قیاس مع الفارق میشه).
در صورت جیل بریک شدن میتونه جای تبلت هم نقش ایفا کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر