PSP Player-psp emulator for pc

gray-wolf

کاربر سایت
Oct 11, 2007
116
نام
احمد
آیا پلاگین و اینا هم میخواد؟
چه بازی هایی رو اجرا میکنه؟
سیستم خفنی که انشالله نمیخواد؟
سایلنت هیل و متالی گیر هم اجرا میشه؟
دمت گرم!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوست عزیز لطف کن با یه بازی درست وحسابی تست کن وبیا جوابشو بگو یه بازی مثل gta یا silent hill orgins
تا اونجایی که من خبر دارم هنوز شبیه ساز کاملی برای psp ساخته نشده

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
psp player screenshot

PspPlayer-2007.05.14.03-TalesPretty.jpg

PspPlayer-2007.05.07.04-PuzzleBobble.png

PspPlayer-2007.03.24.01-PSPTris.png

PspPlayer-2007.05.14.01-TalesKinda.jpg

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
مهم اینه که این شبیه ساز بتونه یه بازی سه بعدی رو درست و حسابی اجرا کنه مگر نه در زمینه ی بازی های دو بعدی PCSX 2 هم مشکلی نداره و میتونه براحتی بازی های دو بعدی ps2 رو اجرا کنه البته میدونم این شبیه ساز برای psp هست ولی اینو فقط برای مثال گفتم

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
به نظرم سايتwww.emulator-zone.comاز همه بهتره;)برين تو قسمت psp دوتا شبيه ساز داره كه از نظر كارايي تفاوت چنداني ندارن من كه جفت شونو دانلود كردم اما اجرانشدند:cheesygriدرحال حاضر مي گن شبيه ساز براي pspهست كه بازي هايي مثلsilent hill originsرو اجرا كنه اما سازنده هاش هنوز توسايت هاي شبيه سازي براي دانلود نذاشتنش...اگه كسي شبيه ساز حسابي پيدا كرد لينكشو بذاره

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ای خدا چی میشه یه شبیه ساز پی اس پی بیاد که ما هم بتونیم بازی های خفن این کنسول دستی مثل God of War و یا FF, metal gear, silent hill رو اجرا کنه. آقا اگه اومد به من خبر بدید. هرکی خبر رو زود تر بده یه جایزه خفن پیش من داره...:biggrin1:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
بچه ها لینک که درسته.
فقط حجمش 1.8 مگ هستش!!!!!!!!!!!!! یکم مشکوک نیست؟؟؟؟ فقط 1.8 مگ؟؟؟؟؟
کسی لینک یه بازی psp کم حجم نداره.جوری که بشه با ریختن زغال توی مودم گرفتشو تست کرد.
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر