PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

aref.moradi

کاربر سایت
Dec 16, 2012
3
نام
عارف
ارور هنگام اپديت

من فريمور رو تو اون پوشه كه فرمودين ريختم از تو دستگاه رفتم قسمت گيم سه تا برنامه اومده بود سومي رو زدم كه اپديت بشه ارور ميده نميتونه مموري كارت رو بخونه چندبارهم امتحان كردم چيكار كنم

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
عزیز من 10 بار دانلود کردم نشد
والا چی بگم دیگه
ببر بیرون بذار آپدیت کنن بره :d
من فريمور رو تو اون پوشه كه فرمودين ريختم از تو دستگاه رفتم قسمت گيم سه تا برنامه اومده بود سومي رو زدم كه اپديت بشه ارور ميده نميتونه مموري كارت رو بخونه چندبارهم امتحان كردم چيكار كنم
شاید مموری کارتت مشکل داره یه دور فرمت کن بعد کپی کن داخلش و تست کن

(A)=(L)=(I)

کاربر سایت
May 27, 2013
9
آقا من PSP 2000 دارم با این کار با اپدیت 6.60 کپی دائم می شه یا موقت؟
رو جعبه نوشته PSP-2003 PB
بغلشم رو یه بر چسب نوشته: PSP-2003 PB
220-240V
J
اولش کپی خور بود خریدم (موقت) هی خاموش که می شد باید می رفتم تو ستینگو اصلا یه وضعی به خاطر همین خودم کپی شو پروندم الان می خوام با این روش کپی خور کنم می شه کپی خور دائمش کرد؟

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آقا من PSP 2000 دارم با این کار با اپدیت 6.60 کپی دائم می شه یا موقت؟
رو جعبه نوشته PSP-2003 PB
بغلشم رو یه بر چسب نوشته: PSP-2003 PB
220-240V
J
اولش کپی خور بود خریدم (موقت) هی خاموش که می شد باید می رفتم تو ستینگو اصلا یه وضعی به خاطر همین خودم کپی شو پروندم الان می خوام با این روش کپی خور کنم می شه کپی خور دائمش کرد؟

دقیقا صفحه قبل اینو نوشته بودم:

باید ببینیم مادربردت چی هست تا بشه تشخیص داد میشه دائم کپی خور کرد یا خیر
برای این کار هم باید برنامه PSPident رو بریزی لینکش تو همین صفحات اخیر هست بگردی
بریز رو دستگاهت و اجراش کن و عکسش رو اینجا اپلود کن ببینیم دقیقا نوع دستگاهت چی هست

(A)=(L)=(I)

کاربر سایت
May 27, 2013
9
رفم دیدم ورژن مادربردو نوشته بود نوشته بود..............................................................TA-0088 V3 :((=((
یهنی دوباره هروقتخاموش می کنم دوباره باید برم تو ستینگو 100بار امتحان کنم تا کپی خورش برگردهههههههههه:((

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
رفم دیدم ورژن مادربردو نوشته بود نوشته بود..............................................................TA-0088 V3 :((=((
یهنی دوباره هروقتخاموش می کنم دوباره باید برم تو ستینگو 100بار امتحان کنم تا کپی خورش برگردهههههههههه:((
فیرمور الانت 6.60 هست یا میخوای آپدیت کنی تازه؟
روی 6.60 نمیشه دائم کپی خور کنی متاسفانه
اگه فیرمورت 6.20 بود می شد دائم کپی خورش کرد.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
من یه دونه psp مدل 2004 دارم به 6.60 آپدیت کردم حالا می خواستم بدونم میتونم هکش رو دائم کنم یا نه ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

07633479189625204616.jpg
[/URL][/IMG]

sepehr.

کاربر سایت
Sep 10, 2012
1
سلام
دوستان من خواستم psp یکی از دوستان رو هک کنم تا بتونم روش بازی بریزم ورژنش 6.60 بود
طبق آموزش pro update رو زدم،
  • سپس اين رو دانلود کنید.

• حالا فولدر PROUPDATE و FastRecovery رو در Ms0:/PSP/Game كپي كنيد.

• برنامه هك اين ورژن را بازكنيد. ( PROUPDATE رو ميگم)
الان صفحه سیاه شده و هیچی نمیاد مشکل از کجاست؟ چجوری میشه درستش کرد؟خواهشا کمک کنید؟

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
سلام
دوستان من خواستم psp یکی از دوستان رو هک کنم تا بتونم روش بازی بریزم ورژنش 6.60 بود
طبق آموزش pro update رو زدم،

الان صفحه سیاه شده و هیچی نمیاد مشکل از کجاست؟ چجوری میشه درستش کرد؟خواهشا کمک کنید؟

اگه کلا هیچی بالا نمیاد که باتری رو دربیار و چند دقیقه صبر کن دوباره امتحان کن. اگه بازم کار نکرد دیگه باید بری سراغ تعمیرکار. مال من یه بار اینجوری شد با در آوردن باتری درست شد. (فکر کنم می خواستم پلاگین لود کنم)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
با توجه به بررسی های انجام شده !! به این نتیجه رسیدیم که کلا روی همون 6.2 بمونیم بهتره !
PSP هم که واسه آنلاین چیزی نداره

ایشالا بعد عید میریم تو کار ویتا و آنلاین ( البته اگه بطلبه !)

FCO

کاربر سایت
May 24, 2010
127
نام
Behzad
سلام این مشخصات دستگاه منه، v5.50 Prome-4 کپی خور دائمه. بهتره کدومو برم 6.20 یا 6.60
میتونم مستقم آپدیت کنم؟

pspident_000.bmp

آخرین ویرایش:

saeed-10

کاربر سایت
Jan 5, 2012
27
نام
سعید
دوستان عزیز سلام ٬لطفا یه استاد به من کمک کنه .من یه psp3004 6.35 proA دارم. برای هک کردن دو تا فایلHen by coldbird &vf و proA را باید بزنم . حالا سوالم اینه که ایا میتونم این دو فایل را پاک کنم و بجای اونها دو فایل fastricovery و proB10 را بریزم و با اینها هک کنم ؟بریک نمیکنه ؟ البته دو فایل دوم هم6.35 است.
خواهش میکنم یکی از اساتید بزرگ راهنمایی کنه .ممنون

geow

کاربر سایت
Oct 17, 2012
87
PSP

اقایون من موقع اپدیت یه مشکل دارم
وقتی میره تو اپدیت یه دفعه میاد برون و میزنه ADDADADADADA ه همچین چیزی فریمورمم 3.40

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام این مشخصات دستگاه منه، v5.50 Prome-4 کپی خور دائمه. بهتره کدومو برم 6.20 یا 6.60
میتونم مستقم آپدیت کنم؟
6.60 بریز و دائم کپی خور کن
دوستان عزیز سلام ٬لطفا یه استاد به من کمک کنه .من یه psp3004 6.35 proA دارم. برای هک کردن دو تا فایلHen by coldbird &vf و proA را باید بزنم . حالا سوالم اینه که ایا میتونم این دو فایل را پاک کنم و بجای اونها دو فایل fastricovery و proB10 را بریزم و با اینها هک کنم ؟بریک نمیکنه ؟ البته دو فایل دوم هم6.35 است.
خواهش میکنم یکی از اساتید بزرگ راهنمایی کنه .ممنون
شما یه لطفی کن این برنامه PSPident رو نصب کن و اجراش کن و عکسش رو مثل همین دوستمون که پست بالا گذاشته، بذار ببینیم مشخصاته دقیق دستگاهت چی هست
اقایون من موقع اپدیت یه مشکل دارم
وقتی میره تو اپدیت یه دفعه میاد برون و میزنه ADDADADADADA ه همچین چیزی فریمورمم 3.40
از طریق خود PSP با wifi یه بار آپدیت کن ببین اونجام مشکل داره؟
(Settings) > (System Update)
اگه نشد از برنامه هایی مثل Hellcats Recovery Flasher استفاده کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر