PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
داداش خیلی خلاصه گفتی این ادرس و دان کردم 3تا پوشه بود توش fast recoveri رو توش پیدا کردم توشم یه فایلیه به نام Eboot
کلا چکارشون کنم؟؟کجا کپی کنم؟

---------- نوشته در 01:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:33 PM ارسال شده بود ----------

خیلی خلاصه گفتی داداشئ میشه گام به گام بگی ؟؟
فیلو دان کردمش fast recover رو هم دارمش تو همون دان شده.حالا کجا کپی کنمش؟؟
ببین بیا این کارو کن که دیگه ریسکش 0 شه.
اون proupdate که الان رو PSP ایت نصبه رو اجرا کن.بعد دکمه ی مثلث رو بزن.اینکار رو که کردی Proupdate ی که رو PSP ایت نصبه رو پاک کن.(مثلث رو میزنی بعد هم رو Delete کلیک می کنی.)بعد USB رو به psp وصل میکنی بعد 2 تا پوشه ی proupdate و fast recovery رو که دانلود کردی کپی می کنی اینجا:
PSP
GAME
بعد proupdate رو اجرا می کنی و دو بار X رو فشار میدی.بعد اگه خاموش کردی و روشن کردی بازی هاتو ندیدی اون فایل Fast recovery رو اجرا میکنی.اگه هک اول PSP ایت دائمی بود(یعنی وقتی دو اون Proupdate رو اجرا کردی و دوبار X رو زدی دیگه باتری دستگاه رو هم در می اوردی میزاشتی سر جاش روشن می کردی باز هم بازیهاتو میدیدی)همینجا بگو تا بهت بگم چی کار کنی;)
دوستان PSP ایم درست شد:D
چند تا از این Plugin ها مشکل داشتن با ورژن های جدید.
دست بچه های PSP SLIM HACKS درد نکنه.واقعا فروم عالی ای هست.البته اینجا هم خیلی خوبه.درکل اگه اینجا جواب سوالتون رو نگرفتید برید اونجا سوالتون رو بپرسید

آخرین ویرایش:

rekabi

کاربر سایت
Jul 18, 2011
26
نام
هادی
عزیز ،من که گفتم کلا فرمتش کردم چیزی روش نصب نیس الان داداش
خب حالا اون 2تا پوشه رو که گفتی باید کپی کنم تو PSP/Game بعدشم از تو psp اجراش کنم درسته ؟؟؟درست میگم الان؟؟

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
عزیز ،من که گفتم کلا فرمتش کردم چیزی روش نصب نیس الان داداش
خب حالا اون 2تا پوشه رو که گفتی باید کپی کنم تو PSP/Game بعدشم از تو psp اجراش کنم درسته ؟؟؟درست میگم الان؟؟
بله بله.فقط بار اول Proupdate رو اجرا می کنی دفعات بعدی Fast recovery

newman

کاربر سایت
Aug 23, 2009
92
سلام
من تازه یه پی اس پی برا داداش کوچیکم گرفتم . psp street بازی هم داشت و کپی خور شده بود . الان بازی ها رو نمیاره اصلا توی قسمت بازی ها نمی ره ولی مشخصه که مموری پره و آهنگها یی هم که توش بود میاره فقط بازیا رو نمیاره . اصلا توی بخش بازی ها نمی ره مثل قبل . چی بلایی سرش اومده ؟

rekabi

کاربر سایت
Jul 18, 2011
26
نام
هادی
خب بعداز کوپیه اونا باید فولدر ISO درست کنم تو روت مموری اره؟ که بازیهارو بریزم توش
دزسته؟؟؟

آخرین ویرایش:

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
سلام
من تازه یه پی اس پی برا داداش کوچیکم گرفتم . psp street بازی هم داشت و کپی خور شده بود . الان بازی ها رو نمیاره اصلا توی قسمت بازی ها نمی ره ولی مشخصه که مموری پره و آهنگها یی هم که توش بود میاره فقط بازیا رو نمیاره . اصلا توی بخش بازی ها نمی ره مثل قبل . چی بلایی سرش اومده ؟
وقتی میری تو پوشه ی Game هیچ چیزی اونجا نیست؟2 تا فایل به نام Proupdate و fast recovery اونجا باید باشه.اگه نبود بهم بگو
چند گرفتی PSP و؟

fanna

کاربر سایت
May 5, 2010
35
نام
سید حسین
طبق آموزش به 6.60 آپدیت کردم
بعدش اون فایل هن البته بدون CIPL_Flasher ریختم توی پوشه PSP<GAME اول فایل PROUPDATE رو اجرا کردم که بعدش ری استارت شد
بعدش بازیهارو توی پوشه PSP<GAME<ISO ریختم
ولی وقتی کابل رو جدا کردم و خواستم از قسمت game بازیهارو اجرا کنم فقط یک آیکون شکسته نشون داده که جلوش نوشته
Corrupted data درضمن حدود 5تا بازی ریتوی مموری ریخته بودم که فقط یک آیکون نشون میده
دیگه نمیدونم مشکل از کجاست!!!

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
طبق آموزش به 6.60 آپدیت کردم
بعدش اون فایل هن البته بدون CIPL_Flasher ریختم توی پوشه PSP<GAME اول فایل PROUPDATE رو اجرا کردم که بعدش ری استارت شد
بعدش بازیهارو توی پوشه PSP<GAME<ISO ریختم
ولی وقتی کابل رو جدا کردم و خواستم از قسمت game بازیهارو اجرا کنم فقط یک آیکون شکسته نشون داده که جلوش نوشته
Corrupted data درضمن حدود 5تا بازی ریتوی مموری ریخته بودم که فقط یک آیکون نشون میده
دیگه نمیدونم مشکل از کجاست!!!
میشه بگی فرمت بازی هایی که ریختی چیه؟راستی یه بار فایل Fastrecovery رو اجرا کن اگه درست شد بگو تا یه نکته ای رو بگم.همچنین برید اینجا:
Settings
system settings
system information(همون یکی مونده به اخری.)
بگین چه چیزی اونجا نوشته

fanna

کاربر سایت
May 5, 2010
35
نام
سید حسین
بعضی ISO و بعضی هم CSO
فایل Fastrecovery رو چندبار خاموش کردم بعد که psp رو روشن کردم اجرا کردم ولی فایده نداشت
مشخصات psp هم به صورت زیره:
system software version:6.60 pro-b10
nicke name:Salehy
[mac address:[model: 05g
چیزه دیگه نیست

آخرین ویرایش:

fanna

کاربر سایت
May 5, 2010
35
نام
سید حسین
توی چندتا سایت گشتم و متوجه شدم موقعی که من برنامهPROUPDATE رو اجرا می کنم یک مرحله اجرا نمیشه یعنی رد میکنه که عکسش رو توی زیر میزارم
البته مدل psp من GO هستش
IMAG0011.jpg

soroush_sa67

کاربر سایت
Oct 23, 2008
7
سلام به دوستان
من یه پی‌اس‌پی اسلیم دارم که خیلی وقت پیش فرمور 5.00 m33 رووش نصب کردم. الان بعد از یه مدت طولانی (تقریبا دو سال) دوباره رفتم سراغش، میشه لطف کنید بگید چطور باید این یکی رو نصب کنم؟! خیلی تفاوت بینشون هست؟ و اینکه جریان این موقت بودن چیه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
سلام به دوستان
من یه پی‌اس‌پی اسلیم دارم که خیلی وقت پیش فرمور 5.00 m33 رووش نصب کردم. الان بعد از یه مدت طولانی (تقریبا دو سال) دوباره رفتم سراغش، میشه لطف کنید بگید چطور باید این یکی رو نصب کنم؟! خیلی تفاوت بینشون هست؟ و اینکه جریان این موقت بودن چیه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
اول باید PSP تونو ببرید رو حالت ارجینال.پس این کار رو انجام بدید:
http://forum.bazicenter.com/thread22888/
بعد که این کارو کردید این نوشته رو انجام بدید:
از PSP به قسمت Game --> Memory Stick رفته و برنامه آپدیت یعنی PSP Update ver x.xx رو اجرا کنید .
سپس گزینه ی flash install ofw 5.50 را انتخاب کنید
بعد هم باید برید برای کار اصلی.برید اینجا نوشته نوشته باید چی کار کنید.
http://forum.bazicenter.com/thread47733/
اون CIPL FLASHER هم حتما نصب کنید.
توی چندتا سایت گشتم و متوجه شدم موقعی که من برنامهPROUPDATE رو اجرا می کنم یک مرحله اجرا نمیشه یعنی رد میکنه که عکسش رو توی زیر میزارم
البته مدل psp من GO هستش
IMAG0011.jpg
ببین شما دقیقا وقتی Proupdate رو اجرا می کنید چه اتفاقی می افته؟دقیق بگید لطفا.

آخرین ویرایش:

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
اولش مینویسه
peres x to lunch CFW
بعدش
pres X to start CFW
بعدش یک بار دیگه X میزنم و PSP ری استارت میشه
مشکلی نداری دیگه,البته اگه اینجا:
Setting
system settings
system information
system software
نوشته باشه:pro b10 پی اس پیت هک شده.اگه بازی هات اجرا نمیشن هم بازی هات خرابن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر