PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

matina

کاربر سایت
Apr 5, 2008
60
سلام
دوستان من یک psp مدل 1001 دارم که از خارج برام اوردند ورژن دستگاه در حال حاضر 2.82 الان می خواهم ورژن شما را نصب کنم اول باید به چه ورژنی برم لطفا لینک دانلودش رو برام بگذارید. ممنون

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام
دوستان من یک psp مدل 1001 دارم که از خارج برام اوردند ورژن دستگاه در حال حاضر 2.82 الان می خواهم ورژن شما را نصب کنم اول باید به چه ورژنی برم لطفا لینک دانلودش رو برام بگذارید. ممنون

شما یک جا با خود PSP (تو قسمت Setting > Update Frimware) آپ کن به 660 و بعد برو سراغ هن و CIPL

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
من یه 3000 دارم ولی وقتی کپی خورش میکنم منوها همشون میرزند و نمیشه کاری کرد مگر اینکه ریسرتش کنم تا کپی خورش بپره و درست بشه
کسی میدونه باید چیکار کرد؟

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
من یه 3000 دارم ولی وقتی کپی خورش میکنم منوها همشون میرزند و نمیشه کاری کرد مگر اینکه ریسرتش کنم تا کپی خورش بپره و درست بشه

بايد دانگريد كني به 6.39 بعد دوباره به 6.60 برگردي و از B-10 (fix) هم استفاده كني

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323

دکمه select رو بزن CPU Clock XMB رو ببر بالاتر .
133 یا 166
درست میشه.

shaishaak.90

کاربر سایت
Feb 14, 2012
3
salam vaghti update mikonam in peyghamo mide
the game could not be started

---------- نوشته در 12:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:06 PM ارسال شده بود ----------

yani hich kas nist javabe mano bede:(

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
salam vaghti update mikonam in peyghamo mide
the game could not be started

---------- نوشته در 12:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:06 PM ارسال شده بود ----------

yani hich kas nist javabe mano bede:(
اول اینکه فارسی بنویس جزو قوانین هست.
دوما یکم بیشتر توضیح بده. با این یه خط که ادم چیزی سر در نمیاره که. بگو آپدیت کردی و میخوای بازی اجرا کنی اینو میگه یا اینکه میخوای آپدیت کنی اینو میگه. بعدشم اگه آپدیت نکردی فیرمور کنونیت چیه؟ نوع دستگاهت چیه؟ مادربرد دستگاه چی هست؟
در آخر هم باید بگم که یه سوال رو توی 10 تا تاپیک تکرار نکن یه تاپیکم بنویسی جوابتو میگیری.

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام دوستان
من یه مشکل دارم
ورژن دستکاه من الان 5.50 هستش
فایل ها رو که ریختم نمیشناسه باید چی کار کنم ؟؟
5.50 کپی خور داری؟
فایل OFW6.60 رو دانلود کردی؟ بعد از دانلود EBOOT.PBP رو کپی کن در این آدرس PSP>GAME>UPDATE یعنی اینجوری میشه: PSP\GAME\UPDATE\EBOOT.PBP
بعد هم برو از داخل PSP چک کن ببین آپدیت در قسمت Game اومده یا نه

Silent__Hill

کاربر سایت
Nov 20, 2011
3
سلام دوستان عزیز

من یک PSP-3001XPB / 98898 خریدم که فیرمور 6.60 روش نصبه.
ولی هیچ اطلاعی در مورد psp ندارم، و ماشالله انقدر تاپیکهای این فروم زیاده که گیج شدم و چند روزه دارم سعی میکنم سردربیارم ولی نتونستم و یه جورایی لذت این دستگاه داره کوفتم میشه! :(

برای اینکه بفهمم چطور کپی خور دائم/موقت بکنم، از کجا میتونم شروع کنم؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام دوستان عزیز

من یک PSP-3001XPB / 98898 خریدم که فیرمور 6.60 روش نصبه.
ولی هیچ اطلاعی در مورد psp ندارم، و ماشالله انقدر تاپیکهای این فروم زیاده که گیج شدم و چند روزه دارم سعی میکنم سردربیارم ولی نتونستم و یه جورایی لذت این دستگاه داره کوفتم میشه! :(

برای اینکه بفهمم چطور کپی خور دائم/موقت بکنم، از کجا میتونم شروع کنم؟
صفحه اول همین تاپیک آموزش کپیخور 6.60 هست....
----------------------------------------------------------
بچه ها راهی پیدا شده اویل های PS1 رو بازی کرد با فرمویرهای 6 به بالا؟؟

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام
وقتي مي خوام فريمور 3.10 o-e رو به 5.00 Recovery Flasher بر گردونم برنامه ارور مي دهد كه با اين ور|ن اجرا نمي شود بايد چه كرد
اينم ارور
if runing eror 3.52 or lower lunch porgram on the xmb and make sure kernal is set to 3.xx

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر