PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
من متوجه یه چیزی نشدم.روی فیرمور اصلی سونی هم میشه اجراش کرد؟خطر بریک شدن نداره؟به 5.50 هم می خوام دانگرید کنم

دوست عزیز اگه فریمورت 6.60 هست که فقط فایل بالا رو دانلود کن ، در پوشه X:/PSP/Game بریز و از خود PSP اجراش کن .
این فایل برای تمام مدل های PSP هست هیچ مشکلی هم به وجود نمیاره .
بعد که طبق دستورات پست اول همین تایپک جلو رفتی و به هک رسیدی در PSP Setting > PSP Information > System Version باید نوشته باشه 6.60Pro-B .
حالا نوبت دانگرید هست که شما باید فایل 5.50 اورجینال و هکش رو در اختیار داشته باشید . و از آموزش زیر بهترین راه دانگرید برای 6.60 هست (البته صبر کن من لین دانلودش را تصحیح کنم)
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47735&p=1582351&viewfull=1#post1582351

در ضمن ورژن فعلی دستگاهت / مدل دستگاهت رو برام بنویس (EX: 1000 , 6.60) تا بقیه راهنمایی ها رو بهت بگم.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من متوجه یه چیزی نشدم.روی فیرمور اصلی سونی هم میشه اجراش کرد؟خطر بریک شدن نداره؟به 5.50 هم می خوام دانگرید کنم
اره دیگه، اینو روز اول داده بودن که اونایی که OFW 6.60 دارن به پایین تر دانگرید کنن که بتونن کپی خور کنن.
بریک هم اگه طبق دستور خودش بری نه خطری نیست.
تو مگه دستگات کپی خور نبود؟ حالا چرا سوال اورجینال بودن میکنی؟

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
اره دیگه، اینو روز اول داده بودن که اونایی که OFW 6.60 دارن به پایین تر دانگرید کنن که بتونن کپی خور کنن.
بریک هم اگه طبق دستور خودش بری نه خطری نیست.
تو مگه دستگات کپی خور نبود؟ حالا چرا سوال اورجینال بودن میکنی؟
اپدیت کردم تا مشکل انالوگ حل شه ولی این مشکل برام پیش اومد=((

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بچه ها من یه psp 3000 دارم ورژنش هم 6.39 ِ
دقیق میشه بگید چیکار کنم تا کپی خور جدید روش بریزم
مرسی

با روش بالا ریختم ولی بازی ها تو پوشه گیم نمیاد؟ :((

Last edited by a moderator:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
با روش بالا ریختم ولی بازی ها تو پوشه گیم نمیاد؟ :((
اگه چیز خاصی توی مموری داری بک آپ بگیر. بعد از طریق خود PSP مموری رو فرمت کن بعد یه پوشه برات ساخته میشه در شاخه اصلی مموری به اسم ISO بازی های iso و cso رو داخل این کپی کن. (به صورت دستی هم میتونی بسازی اسم فولدر رو با حروف بزرگ بنویس)

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام
من تازگی یه مدل 3004 کپی خور موقت ورژن 5.03gen-b خریدم. میخوام آخرین آپدیت رو بریزم. اول اینکه آیا این کپی خور دائم میشه؟ و بعد اینکه آیا مستقیم از این ورژن میتونم سوئیچ کنم یا باید کار خاصی انجام بدم؟
ممنون میشم راهنمائیم کنید.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام
من تازگی یه مدل 3004 کپی خور موقت ورژن 5.03gen-b خریدم. میخوام آخرین آپدیت رو بریزم. اول اینکه آیا این کپی خور دائم میشه؟ و بعد اینکه آیا مستقیم از این ورژن میتونم سوئیچ کنم یا باید کار خاصی انجام بدم؟
ممنون میشم راهنمائیم کنید.
صفحات قبلو بخونی همه چیز نوشته شده.
کلی بخوام بگم، شما PSPident رو دانلود کن بریز رو دستگاهت ببین دستگاهت چه نسلی هست. اگه 5g به پایین داری میتونی با ریختن 6.20PRO کپی خور دائم کنی. اگه بالاتره با همین فیرمور میتونی موقت کپی خور کنی ولی این موقت به نسبت خیلی خوبه، فقط بعد خاموش شدن یه فایل رو اجرا میکنی و تمام. 30 ثانیه هم طول نمیکشه.
بله مستقیم میتونی آپدیت کنی مشکلی نیست.

Royal

کاربر سایت
Nov 30, 2009
101
نام
ロイヤル
مرسی از دوست عزیزم Chris66001 که PSP من رو با کمکشون درست کردم
من یک مشکل دیگه دارم که نمیدونم به فریم ویر ربط داره یا نه
من الان با کمک دوستان عزیز دستگاهم رو به 6.60 B10 تبدیل کردم
اما وقتی بازی GOW:GOS رو اجرا میکنم
تو منو میره و تا جایی که سختی بازی رو انتخاب میکنی پیش میره اما بعدش صفحه سفید میشه و فقط صدای موسیقی میاد اما دیگه ادامه بازی رو نشون نمیده
میشه کمکم کنید؟

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
مرسی از دوست عزیزم Chris66001 که PSP من رو با کمکشون درست کردم
من یک مشکل دیگه دارم که نمیدونم به فریم ویر ربط داره یا نه
من الان با کمک دوستان عزیز دستگاهم رو به 6.60 B10 تبدیل کردم
اما وقتی بازی GOW:GOS رو اجرا میکنم
تو منو میره و تا جایی که سختی بازی رو انتخاب میکنی پیش میره اما بعدش صفحه سفید میشه و فقط صدای موسیقی میاد اما دیگه ادامه بازی رو نشون نمیده
میشه کمکم کنید؟

دکمه select رو میزنی Umd Iso Mode رو تغیر بده اگه NP9660 هست بزار رو m33 اگر رو m33 هست بزار رو NP9660 بعد بازی رو اجرا کن
CPu Clock ها رو هم رو 333 بزار

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
نشد داداش
نکنه مشکل از گیم خودم باشه؟
شما خودت GOW:GOS رو بازی کردی؟
نسخه سالمش هست؟

احتمالم داره مشکل از بازی باشه