PSP Custom Firmware 5.50 GEN-D3 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
دوستان من یه سوال دارم که الان فریمور دستگاه من GEN B (FULL) 5.50 هست ( PSP 1000 )

بعد میخوام بدونم که این فریمور 5.50 GEN D الان از GEN B (FULL) 5.50 بالاتر و بازی هایی که به فریمور 6.10 احتیاج دارن رو ساپورت میکنه( دیگه احتیاجی به FIX کردن با برنامه game-decrypter-by-yoshihiro-v4 رو نداره )

به این لینک که ساسان جان برای دانلود دادن ارور میده میشه یه بنده خدایی لینک سالم بده

با تشکر

بله این فریم ور از مال شما بالاتره و همه ی بازی های جدید رو بدون نیاز به چیزی اجرا میکنه

من خودم از این لینک استفاده کردم و سالم بود موقع دانلود ارور میده یا موقع نصب؟؟

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
من الان می خوام 5.50Gen-d رو بریزم اما صفحه سیاه می شه در واقع سیستم خاموش می شه و باید دوباره روشن کنم :eek::((

کسی از دوستان می دونه مشکل از چیه ؟؟ :confused:

hamed87

کاربر سایت
May 5, 2008
100
دوستان من يه psp fat دارم كه به اشتباه به Firmware 5.5 اصلي اپديد شد و الان كپي خورش پريده راهي براي نجاتش هست لطفا كمكم كنيد

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
دوستان من تو گوگل که سرچ میکردم نوشته بود این آپدیت (PSP Custom Firmware 5.50 GEN-D ) مشکل داره و دستگاه هارو یا بریک میکنه یا اصلا بازی اجرا نمیکنه , آیا کسی این رو بدرستی تونسته نصب کنه و همه بازی ها راحت اجرا میشن ؟

poorya_l

کاربر سایت
Jun 27, 2007
293
نام
پوریا
دوستان من تو گوگل که سرچ میکردم نوشته بود این آپدیت (PSP Custom Firmware 5.50 GEN-D ) مشکل داره و دستگاه هارو یا بریک میکنه یا اصلا بازی اجرا نمیکنه , آیا کسی این رو بدرستی تونسته نصب کنه و همه بازی ها راحت اجرا میشن ؟

يه مشکلی که خيلی ها بهش اشاره کردند که خودم هم داشتم اينکه بازيها را اجرا نميکرد
ولی بايد رفت توی منو recovery بعد configuration و usb mode از normal به m33 driverيا sony np9660 تغيير داد.
بعد درست ميشه.در ضمن firmware قبليم هم b2 بود که مشکلی نداشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر