PSP Custom Firmware 5.00 M33 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

khabaloo

کاربر سایت
Apr 18, 2009
119
اقا راستیتش اینه که من وقتی دستگاه رو ابدیت کردم یه سری بازی توش ریختم وبازی های به راحتی توش اجرا شد یه مدت بود بازی نمی کردم وشارژ دستگاه به کلی تموم شده بود وقتی دستگاه رو زدم تو شارژ وروشنش کردم تو همون قسمتی که می رفتم و iso ها رو اجرا میکردم نوشته بود there are no games البته وقتی به کامپیوتر وصلش کردم بازی ها تو فایل iso بود
یه بار به کلی مموری رو فرمت کردم وقتی به کامپیوتر وصلش کردم فایل iso وجود نداشت

خودم یه فایل ساختم وبا حروف بزرگ بنام iso قرار دادم.

بازم همون نوشته رو زد there are no games

زاستی وقتی من پی اس پی رو کامل خاموش می کنم و می خواهم برم تو ریکاوری نمیشه قبلا یه بار رفته بودم و فرمت wma رو فعال کرده بودم نمیدونم چیکار کنم.
خب شما psp کپي موقت داشتيد؟ به نظر مياد پريده

اگر هم کپي دايم هست به نظر ميرسه به فريمور رسمي سوني آپديت کرديد تصادفا !

از توي system settings و بعد system informaion ورژن سافتور دستگاه رو ببين.

chaghalo

کاربر سایت
Aug 11, 2007
244
سلام.من یه psp2000 دارم ولی رو عکس تخم مرغ که می رم گیر می کنه و خاموش میشه .ورژن دستگاهم 5.03 کردم. میشه یکی کمکم کنه

آخرین ویرایش:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام
من psp fat 5.00 m33 داشتم ، دادم دست یکی از بچه ها PSP خودمو خودشو کرد 5.03 اصلی خود سونی.
چه جوری میتونم بدون یه PSP دیگه دوباره کپی خورش کنم (ترجیحا همون 5.00 m33 )
چون PSP کپی خور شده دم دست ندارم.

ماله خودشم PSP 3004 5.03 اصلیه سونیه ، این یکی هم بگید چه جوری باید کپی خورش کنم........
اگه جفتشو بگید که خیلی حال دادید.
دم همتون گرم...........

ویرایش: کپی خورشون کردم....

آخرین ویرایش:

akiliss777

کاربر سایت
Dec 16, 2009
11
سلام . بنده هر چی می خوام آپدیت کنم موقع خوندن فایل 500.pbp ارور Incorrect file می ده . . .

اینم مشخصات دستگاه بنده : M33-5 3.80
مدل : فت
فایل هم سالم دانلود کردم . همون فایلی که اول تاپیک زده شده رو دانلود کردم . یکیش 25.8 مگ هست و اونیکیش که ایبوت باشه 184 کیلوبایت . . .

ممنون می شم راهنماییم کنید مشکل چیه . . . بازیهای جدید هیچی رو پی اس پیم نمیاد .

آخرین ویرایش:

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
سلام . بنده هر چی می خوام آپدیت کنم موقع خوندن فایل 500.pbp ارور Incorrect file می ده . . .

اینم مشخصات دستگاه بنده : M33-5 3.80
مدل : فت
فایل هم سالم دانلود کردم . همون فایلی که اول تاپیک زده شده رو دانلود کردم . یکیش 25.8 مگ هست و اونیکیش که ایبوت باشه 184 کیلوبایت . . .

ممنون می شم راهنماییم کنید مشکل چیه . . . بازیهای جدید هیچی رو پی اس پیم نمیاد .

شمر فايل رو براي psp fat دانلود كردي يا براي slimرو؟

akiliss777

کاربر سایت
Dec 16, 2009
11
دوست عزیز
حتما دقت کن که پوشه update فقظ یدونه باشه یعنی پوشه ها به ترتییب:
psp======>game===>update
حتما بگو مشکلت حل شد یا نه:love:
دوست عزیز دقیقا کارها درست انجام شده و فایل هم روی پوشه آپدیت هستش و هیج پوشه دیگه ای نیست روی پی اس پیم . . . روی ریکاوری می رم ایبوت فعلیم روی فولدر PSP ------ GAME -----Recavery هستش . . .

اسم فایلهارو نباید با هم عوض کنم ؟ اون حجیمه 500 هست اسمش اون کم حجمه ایبوت . . .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
کنسولم fatـه با FW 5.00 M33-2. یه سری بازیها رو اجرا نمیکنه. این جدیدا رو مثل LPB. مشکلش چیه؟
ممنون

پ.ن. فایلهای CSO هستن بجای ISO.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
helpppppppppp

دوست عزیز دقیقا کارها درست انجام شده و فایل هم روی پوشه آپدیت هستش و هیج پوشه دیگه ای نیست روی پی اس پیم . . . روی ریکاوری می رم ایبوت فعلیم روی فولدر PSP ------ GAME -----Recavery هستش . . .

اسم فایلهارو نباید با هم عوض کنم ؟ اون حجیمه 500 هست اسمش اون کم حجمه ایبوت . . .

نه دوست عزیز
فایلها به ترتیب
500.pbp حجم 26.472 kb
eboot.pbp حجم 476 kb
3تا فایل هم هست که بر ات اپلود میکنم بریز کنارشون دوباره اجرا کن:love:
این فایلها رو بریز تو همون پوشه اپدیت بعد دوباره امتحان کن m33-6 با اپدیت 6
DOWNLOAD

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
hellppppppppp

کنسولم fatـه با FW 5.00 M33-2. یه سری بازیها رو اجرا نمیکنه. این جدیدا رو مثل LPB. مشکلش چیه؟
ممنون

پ.ن. فایلهای CSO هستن بجای ISO.

دوست عزیز اپدیت 6رو بریز روش بعد بازی رو هم برای فایرمویر 5 وردار
یا پچش کن!کاملا درست کارمیکنه:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر