PSP 3.80 M33 Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

به iso تبدیل کردم ئلی درست نشد:( بازم تو لودینگ گیر میکنه و همینجوری هی لودینگ میکنه البته چراق رم هم نمیزنه
فرشاد عزیز
یک بررسی بفرمائید ببینید همه بازیها با همان کارت حافظه همین مشکل رو دارند .
اگر بله کارت حافظه و اگر نه خوب بازی مشکل دارد .

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوست من
تمام کارها را درست انجام داده اید ... در ادامه هم همان ضربدر یا ( X ) رو بزنید تا کارنل رو براتون بریزه ... مشکلی نیست ;)

با عرض سلام خدمتsAsAn.K و bijbij عزیز :love::love:

اول ممنون که جواب من رو دادین . بعد میخواستم بگم که رفیق من هم psp داره و یک بار
که داشت کرنل 1.5 برای 3.71 خودش میریخت به چنین عبارتی خورد و بعد ضربدر را که زد
بریک شد ( البته من که ندیدم فقط شنیدم :laughing: )

یه سوال دیگه داشتم که بعد که ضربدر میزنیم جمله ای به نام delete file میاد یا نه :confused:

و بعد میخواستم ببینم که اگه من Firmware جدید نصب کنم که هنوز کرنل 1.5 برای اون عرضه نشده باشه اگه به منوی ریکاوریش
برم و در قسمت configuration به قسمت game folder homebrew برم هنوز گزینه کرنل 1.5 وجود دارد یا نه :confused:
و اگه چنین گزینه ای باشه ی یعنی که دستگاه من کرنل 1.5 داره داره یا نه :confused:

شرمنده که سرتون رو درد اوردم :blushing::blushing:
با تشکر

آخرین ویرایش:

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

با عرض سلام خدمتsAsAn.K و bijbij عزیز :love::love:
اول ممنون که جواب من رو دادین . بعد میخواستم بگم که رفیق من هم psp داره و یک بار
که داشت کرنل 1.5 برای 3.71 خودش میریخت به چنین عبارتی خورد و بعد ضربدر را که زد
بریک شد ( البته من که ندیدم فقط شنیدم :laughing: )
یه سوال دیگه داشتم که بعد که ضربدر میزنیم جمله ای به نام delete file میاد یا نه :confused:
و بعد میخواستم ببینم که اگه من Firmware جدید نصب کنم که هنوز کرنل 1.5 برای اون عرضه نشده باشه اگه به منوی ریکاوریش
برم و در قسمت configuration به قسمت game folder homebrew برم هنوز گزینه کرنل 1.5 وجود دارد یا نه :confused:
و اگه چنین گزینه ای باشه ی یعنی که دستگاه من کرنل 1.5 داره داره یا نه :confused:
شرمنده که سرتون رو درد اوردم :blushing::blushing:
با تشکر
دوست من
  1. از نظر Brick شدن با این روش فکر نمیکنم علت Brick شدن کنسول دوستتون این مورد باشه .
  2. خیر این جمله نمیاد ... خودتان باشد فایلها را پاک کنید ( بد نیست کارت حافظهتان را فرمت کنید ) .
  3. بله اگر گزینه تغییر کند معنی آن همین است .
  4. خواهش میکنم ... ساسان گرامی برای همین پرسش و پاسخها زحمت این تاپیک را کشیده اند .
امیدوارم راهنمایی بنده مورد استفاده شما قرار گیرد :love:

mohammadir

کاربر سایت
Feb 9, 2007
79
ممنون

سلام به تمام دوستان psp باز
اول اینکه از شما دسته خوبم bijbij وتمام کسانی که جواب منو دادن وبه من کمک کردن تشکر میکنم

وبعد اینکه من psp brick شود البته با یه اشتباه بچه گانه واز اونجایی که به psp دیگه ای دست رسی نداشتم مجبور شدم 10000 تومن خرجش کنم تا درست بشه که بازم رازی هستم

ومیمونه اشتباه دوم که من برنامه هامو توی GAME380 ریخته بودم والان که توی GAME150 ریختم درست شد بازم از تمام دستام تشکر میکنم :cool:

jarmajaya

کاربر سایت
Oct 28, 2007
79
نام
جارماجایا
با سلام

منظورت از این که 10000 دادم چی مگه پی اس پیت Normal Brick شده بود و اگر این طور بود چگونه با 10000 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شایدم فریمویرت سونی بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هان ؟

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست و دوستان گرامی !

منظورت از این که 10000 دادم چی مگه پی اس پیت Normal Brick شده بود و اگر این طور بود چگونه با 10000 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شایدم فریمویرت سونی بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هان ؟
دوست من
یعنی 10000 تومان بنظز شما زیاد است یا کم ... در ضمن برگرداندن PSP Slim با PSP Fat با پاندورا باطری فرقی نمیکند .

mohammadir

کاربر سایت
Feb 9, 2007
79
سلام دوسته من من psp به تور کامل بریک شده بود ینی وقتی روشنش میکردم فقط چند ثانیه چراق پاور روشن میشد وبعد خاموش میشد
منflash0 و flash1 ورژن 2.5 رو به جایی flash های 3.80 کپی کردم که این جوری شد

البته من که گفتم من الان خیلی راضی هستم چون اگر درست نمی شد مجبور بودم همون روز یه psp نو بخرم

h_b1985

کاربر سایت
Aug 2, 2006
3
سلام دوستان گرچه من هنوز PSP ندارم و یکی از دوستام قراره تا یکی دو هفته دیگه واسم از دوبی بیاره ولی یه چیزی، تو سایت Dark Alex فرم ویر 3.9 اومده می خواستم بدونم کسی update کرده؟!:confused:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام با تشکر از دوستانی که راهنمای نصب را گذاشتن من دیشب این فریم وایر را نصب کردم البته ماله من 3.50 بود که اول تبدیل کردم به 3.52-4 بعد تبدیل کردم به 3.80-5 .من که تا الان با هاش کار کردم هیچ مشکلی باهاش نداشتم هم سرعت load خوب بوده وهم سرعت بازی حتی زمانی که cso بود.این را نوشتم برای دوستانی که می خوان اینکار را انجام بدن و می ترسن چون توی چندین صفحه مدام از مشکلاتش گفتن ولی من نصب کردم خوب بود.با تشکر از همه.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام دوستان گرچه من هنوز PSP ندارم و یکی از دوستام قراره تا یکی دو هفته دیگه واسم از دوبی بیاره ولی یه چیزی، تو سایت Dark Alex فرم ویر 3.9 اومده می خواستم بدونم کسی update کرده؟!:confused:
آره :biggrin1:
سلام با تشکر از دوستانی که راهنمای نصب را گذاشتن من دیشب این فریم وایر را نصب کردم البته ماله من 3.50 بود که اول تبدیل کردم به 3.52-4 بعد تبدیل کردم به 3.80-5 .من که تا الان با هاش کار کردم هیچ مشکلی باهاش نداشتم هم سرعت load خوب بوده وهم سرعت بازی حتی زمانی که cso بود.این را نوشتم برای دوستانی که می خوان اینکار را انجام بدن و می ترسن چون توی چندین صفحه مدام از مشکلاتش گفتن ولی من نصب کردم خوب بود.با تشکر از همه.
شما چرا 3.80 رو ریختی :confused:
3.90 که اومده :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر