PSP 3.52 M33 Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
با سلام من با فایل های موجود در همین پست psp مو از 3.30 به 3.52 آپدیت کردم بعد (بوسیله Easy instaler و بعد هم اون آپدیت رو اجرا کردم)

اما نمیتونم بازم Silent hill رو ببینم. ایزوشو ریختم تو فلدر iso اما نه تو قسمت گیم اوم نه تو قسمن ویدیو ...یبار هم تو فلدره video ریختم اما باز هم همون جورس اصلا نمیامد ... میشه یه توضیحی بدین چجوری باید این Video Umd ایزو رو ببینیم؟؟؟؟؟
مرسی
آپديته 4 رو نصب كن بعد فايل iso اي كه از فيلم داري رو اينجا كپي كن:
X:\ISO\VIDEO

بعد هم دكمه Home رو بزن UMD Video رو روي Silent Hill بذار و يدون UMD هم بذار توي دستگاه.

بعد هم برو اجراش كن از قسمت VIDEO
تنظیمات رکاوری دقیقا همونه که گفته شده.من خیلی بازیها مثل tombraider,medevil,... v, v,d 3.4 نمی تونم بیارم تامب ریدر وقتی اجرا میشه psp خاموش میشه و بسیاری از بازیها هم خطا 80020148 میده در حالی که با 3.4 خوب اجرا میشدن .
سلام
1-من goedit رو ریختم رو مموری ولی وقتی ضربدر میزنم وارد میشم صفحه سیاه میشه وبعد از چند ثانیه psp خاموش میشه.
2-وقتی بک گراند سیو میکنم و psp رو turn off و turn on میکنم تنظیمات منوی ریکاوری بهم میخوره و بازی دیگه از تو xmb اجرا نمیشه.
ميتونين يه دور ريكاور كنين و بعد دوباره فريمور رو بريزيد.
براي اين كار به لينك زير بريد:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=162007&postcount=3

ghostdog

کاربر سایت
Oct 31, 2006
43
نام
sina
من firmware 3.03 oe-c دارم.اگه بخوام اپديت كنم به چي اپديت كنم و چه جوري؟ممنون.كسي ميدونه براي monsterhunter 2 چه firmware لازمه ؟

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
من firmware 3.03 oe-c دارم.اگه بخوام اپديت كنم به چي اپديت كنم و چه جوري؟ممنون.كسي ميدونه براي monsterhunter 2 چه firmware لازمه ؟
شما براي انجام بازي هاي جديد بهتره به 3.52M33-4 آپديت كني كه خيلي راحت باEasy Installer ميتوني اين كار رو انجام بدي اينم آموزشش به همراه لينك هاي دانلود مورد نياز :
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=239430&postcount=143
فقط براي جلوگيري از بريك شدن شارژت 100% باشه و در هنگام آپديت PSP رو خاموش نكني.

ghostdog

کاربر سایت
Oct 31, 2006
43
نام
sina
دستت درد نكنه من اون فايله كه گذاشته بودي download كردم ام موقع اجرا ميكنم بعد از load كردن psar گزينه بعدي كه مياد مينويسه incorrect psar. به نظرت چي كار كنم ؟

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
دستت درد نكنه من اون فايله كه گذاشته بودي download كردم ام موقع اجرا ميكنم بعد از load كردن psar گزينه بعدي كه مياد مينويسه incorrect psar. به نظرت چي كار كنم ؟
دقيقا نفهميدم مشكلت چيه ولي اگه درست همه مراحل رفتي باشي بايد كار كنه!! .
شما دقيقا بگو چيكار كردي ؟

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
لطفا به سوال زیر جوا بدید در مورد یک psp که خوب باشه:
ورژن چند هست؟بازی معمولی میخوره؟
wifi داره؟
منظور از این سوالات چیست و در موردشون یکم توضیح بدین

ghostdog

کاربر سایت
Oct 31, 2006
43
نام
sina
دقيقا نفهميدم مشكلت چيه ولي اگه درست همه مراحل رفتي باشي بايد كار كنه!! .
شما دقيقا بگو چيكار كردي ؟
من اون فايلي كه گفتي گرفتم.بعد ريختمش توي game 150 .بعدش از تو psp اجرا كردم.گفتش كه X بزن منم زدم.بعد اول فايل psar رو load كرد روي ram .بعد تو مرحله بعدش مينويسه psar incorrect .بعد مياد بيرون ؟؟؟:( :confused:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من اون فايلي كه گفتي گرفتم.بعد ريختمش توي game 150 .بعدش از تو psp اجرا كردم.گفتش كه X بزن منم زدم.بعد اول فايل psar رو load كرد روي ram .بعد تو مرحله بعدش مينويسه psar incorrect .بعد مياد بيرون ؟؟؟:( :confused:
شما پست اول اين تاپيك كه من نوشتم رو انجام بده 100 درصد جواب ميده.

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
من فایل PSP 3.51 M33 CFW رو اشتباهی دانلود کردم و روی psp که 1.50 هست نصب کردم .
میخاستم 3.52 رو نصب کنم ولی حالا نصب نمیشه ؟
ریکاوری هم ندارم . چون تازه unbrick کردم .

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من فایل PSP 3.51 M33 CFW رو اشتباهی دانلود کردم و روی psp که 1.50 هست نصب کردم .
میخاستم 3.52 رو نصب کنم ولی حالا نصب نمیشه ؟
ریکاوری هم ندارم . چون تازه unbrick کردم .
يكم بيشتر توضيح بده، چيكار كردي؟

يعني به جاي اينكه فايل PSP 3.52 M33 CFW رو دانلود كني PSP 3.51 M33 CFW رو دانلود كردي؟

بعد EBoot كدوم رو استفاده كردي؟ 3.52 يا 3.51؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر