PSN Cards

omid_gta

کاربر سایت
Apr 28, 2007
26
نام
omid
بهتره يا اکانت جديد بسازی، و کارت رو وارد کنی، بد تصميم بگير با دوستت يه بازی رو بگير...
بعد که بازی رو خريدين اول با اون اکانت خودت بگير بد به اون دوستت اکانت رو بده تا اون هم اون رو بگيره.
فکر کنم تا 5 بشه کلاً بشه، که وقتی خودت استفاده ميکنی 4 بار ميمونه...
مثلاً برين اگه 10 دلاره 5 تومان بفروشين به کسی ديگه تا پولش در بياد...:laughing::biggrin1:

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
آقا آدرس میدی

پس قیمت چنده میشه قیمت را هم بگید ممنون :confused:
نه هنوز خبری نشده ای کاش زودتر بیاد:(
میرداماد , کنار مجتمع پایتخت فروشگاه کنج.:hide:
البته قیمتش یکم زیاده 70 یا 75 بود (50$) ولی ارزش داره چون مطمئن تر از خرید اینترنتی.:cheesygri

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
کمکککککککککککککک تو رو خدا یکی کمک کنه من 7 ماهه دنبال کارت psn 20 دلاری اروپا می گردم کسی می دونه کجا میشه پیدا کرد تو خود سایت بازی سنتر فقط آمریکا داره:(:(:((
ممنون از همه یه دنیا...!:((

Ashkan.Sam

کاربر سایت
Oct 14, 2009
44
نام
Ashkan
hi

دوستان سلام
چرا لغمه رو دور سرتون می چرخونید
آب در کوزه ما گرد جهان میگردیم
خود سایت bazicenter فروش کارت psn رو داره
حتما هم نباید peremium باشید(البته اگه باشید تخفیف داره)
ضمنا فکر کنم هزینه اکانت پرمیوم 23 هزار تومان که به نفع شماست
اینم لینک سایت:
http://store.bazicenter.com/index.php?route=product/category&path=38

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
ببينيد الان psn کارت چون فقط تو آمريکا زياده و جا افتاده بد گير ميآد دو سه ماه ديگه اروپام زياد ميشه اونوقت ديگه خز ميشه:biggrin1:​

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
ببينيد الان psn کارت چون فقط تو آمريکا زياده و جا افتاده بد گير ميآد دو سه ماه ديگه اروپام زياد ميشه اونوقت ديگه خز ميشه:biggrin1:​
خز میشه یعنی چی؟ واقعا مسخرس شما به فکر خرید بازی هستی یا خز شدن کارت؟

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام دوستان
این کارت ها ریجن داره؟ یعنی اگر مثلا کارت ریجن 1 بخری فقط با اکانت ریجن 1 میتونی از استور خرید کنی و فقط میتونی در دستگاه ریجن 1 بازی کنی؟
توضیح لطفا:d

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
PSN CARTS

سلام دوستان
این کارت ها ریجن داره؟ یعنی اگر مثلا کارت ریجن 1 بخری فقط با اکانت ریجن 1 میتونی از استور خرید کنی و فقط میتونی در دستگاه ریجن 1 بازی کنی؟
توضیح لطفا:d
بله رجیونی هستند که تو سایت بازی سنتر فقط us موجود هست و اگه کارت رجیون1 بخری فقط می تونی در store رجیون 1 یعنی همون us باهاش خرید کنی . برا بازی کردن نه فکر نکنم حتما بخواد با همون رجیون روش بازی کنی چون من map call of duty 4 را دانلود کردم که رجیونش us بود اما رو همه رجیون ها باهاش بازی کردم مثلا رو رجیون آسیا راحت کار می داد؟
راستی کسی نمیدونه pan cart pal کجا میشه تهیه کرد ممنون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر