PSN | جام فیفا 14 (جام عیدانه) FiFa14 Cup - PS3

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
آقا فینال برگذار شد :d البته دیشب هم 1 بازی و نیم کردیم که انقدر لگ داشت نفهمیدیم چی شد :d تویه اون یه نیمه بازی محمود 1 - 0 جلو بوود
تویه اون یه بازی هم همه حمله ها از من بود اما محمود دو حمله کرد و دو حمله گل شد و 2 - 1 باختم :d
در اصل قهرمان اصلی محمود هست
اما ظهر امروز گفتیم بازی کنیم و خدا رو شکر دیگه بدون لگ بود و من با تووپ پر اومده بودم :)) بازی خفنی بود و محمود با دریپلهاش داغوون میکنه آدمو بازی اول پر گل و حساس پیش میرفت و تونستم 4 - 3 بازی رو تموم کنم به نفع خودم :d
بازی دوم هم طوفانی بود و از همه توانم مایه گذاشتم آخه میخواستم انتقام فینال جام قبلی(تابستون) رو از محمود بگیرم که دوتامون رسیدیم به فینال و محمود من رو برد :d و بازی دوم رو هم 3 - 1 بردم :x
مرسی محمووود :x تویه بازی کردنم تویه فیفا مدیون سه چهار نفرم که بازیم یکم خووب شد هرچی یاد گرفتم از این ها بوده : سینا عزیز ، آقا محمود گل ، حسام جان و محمد89 خودمووون :*

از همه بچه ها ممنونم که تویه انجام جام همکاری لازم رو با من کردن و دست تک تکشون رو میبوسم
انشالله جامهای بعدی
خــــــــــــــتم جام با قهرمانی محمود عزیز :x

06585689655972966142.png

عرفان جان تبریک دمت گرم حال داد . قهرمان خودتی عزیزم :x

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
آقا فینال برگذار شد :d البته دیشب هم 1 بازی و نیم کردیم که انقدر لگ داشت نفهمیدیم چی شد :d تویه اون یه نیمه بازی محمود 1 - 0 جلو بوود
تویه اون یه بازی هم همه حمله ها از من بود اما محمود دو حمله کرد و دو حمله گل شد و 2 - 1 باختم :d
در اصل قهرمان اصلی محمود هست
اما ظهر امروز گفتیم بازی کنیم و خدا رو شکر دیگه بدون لگ بود و من با تووپ پر اومده بودم :)) بازی خفنی بود و محمود با دریپلهاش داغوون میکنه آدمو بازی اول پر گل و حساس پیش میرفت و تونستم 4 - 3 بازی رو تموم کنم به نفع خودم :d
بازی دوم هم طوفانی بود و از همه توانم مایه گذاشتم آخه میخواستم انتقام فینال جام قبلی(تابستون) رو از محمود بگیرم که دوتامون رسیدیم به فینال و محمود من رو برد :d و بازی دوم رو هم 3 - 1 بردم :x
مرسی محمووود :x تویه بازی کردنم تویه فیفا مدیون سه چهار نفرم که بازیم یکم خووب شد هرچی یاد گرفتم از این ها بوده : سینا عزیز ، آقا محمود گل ، حسام جان و محمد89 خودمووون :*

از همه بچه ها ممنونم که تویه انجام جام همکاری لازم رو با من کردن و دست تک تکشون رو میبوسم
انشالله جامهای بعدی
خــــــــــــــتم جام با قهرمانی محمود عزیز :x

عرفان قهرمان شدی
بلاخره به ارزو دیرینت رسیدی :d

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
هرکی رسید گفت من قهرمانم اصلا من قهرمانم:p تبرییییک فقط من الان موندم به کی بگم ولی بازم تبریییییک:bighug:
تکبیییییر:d

- - -ویرایش - - -

عرفان نگا هیچکی دوست نداره بهت تبریک نگفتن :D حالا هی بزن منو بترکون :D حالا برو اون فولدر high رو آماده کن بگیرمش برم افق :D :D

=))=))=))
منم میخوااااااامش=))گرچه که هاردام دیگه لا spaceن:d
فکنیده شدم با این حرف=))
ما همه اینجا دعات میکنیم:d

آخرین ویرایش:

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
عرفان بچه ها رو زدن گفتن بگیم بت که یه جام دیگه برگزار کنی اونایی که عید جایی نمیرن باهم باشیمو عید کنیم هرکی موافق لایک کنه همون تشکر

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر