PSN به زودی از طریق گوشی های Sony Ericsson در دسترس خواهد بود!

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام،

فقط چند روز بعد از اینکه Microsoft تایید کرد Windows Mobile 7 قابلیت اتصال به Xbox Live را خواهد داشت Sony اعلام کرد گوشی های جدید Sony Ericsson از قبلیت اتصال به PSN برخوردار خواهند بود،طبق اعلام کمپانی این بخشی از برنامه ی Sony برای اتصال هرچه بیشتر دستگاههای مختلف تولید این شرکت به PlayStation Network است.

PSN_logo_color_trans.png

Sony برنامه های خود را در Mobile Phone World Congress 2010 که در شهر بارسلونا برگزار شد،اعلام کرد.Howard Stringer رئیس و مدیر اجرایی Sony در این همایش از PSN به عنوان "اسلحه ی نه زیاد مخفی Sony" در دوره ی رشد سریع شبکه ها یاد کرد[استفاده از شبکه ها در این دوره دیگر عجیب نیست].
بخشی از سخنرانی Howard Stringer در MWC 2010:
"ما با PSN شبکه ی خدماتی جدیدی بنا کردیم که محصولات دیگر Sony که قابلیت اتصال به شبکه مانند Bravia,Vaios و Blu-ray Playerـها در آینده به آن متصل خواهند شد،برای تامین تقاضای سیستم های باز[سیستم هایی که به برنامه نویسان اجازه میدهند با نوشتن نرم افزارهای جدید قابلیت های جدیدی به یک سیستم مشخص اضافه کنند مانند iPhone و Symbian و...]و برای وسیع کردن گستره ی دستگاهای قابل اتصال به شبکه خود،تصمیم گرفتیم دسترسی به PSN را از طریق گوشی های تلفن همراه Sony Ericsson امکان پذیر کنیم."
Stringer وارد جزئیات عملکرد PSN در گوشی های Sony Ericsson نشد ولی متذکر شد که موقعیت Sony از هر جهت مطلوب است و در عرصه های نرم افزار،سخت افزار و مضامین مختلف عملکرد این شرکت باعث سیر سعودی سرویس دانلود ویدئو PSN شده است.
Stringer در پایان اضافه کرد:
"به عنوان بخشی از نوآوری و قابلیت های جدید ما در حال بررسی رابط کاربری مشترک(User Interface)برای محصولات Sony و Sony Ericsson هستیم که قطعاً به افزایش کیفیت تجربه ی مشتری منجر میشود.

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
خیلی بد ـه یه عده فکر میکنن مخاطبینشون بلا نسبت خر تشریف دارن!
دوست عزیزم جناب صدرا خان!مطمعن باش من در مورد چیزی که اطلاعات ندارم اظهار نظر نمیکنم!این که این ایده اولین بوده یا آخرین هم باعث نمیشه پولی به جیب من بره! ولی واقعا تاسف میخورم که تو روز روشن قصد دارین یه موضوع غلط رو به هزار راه و روش تو ذهن مخاطب فرو کنید!
اصلا ما میگیم اون منبع معتبری که تو پست اولم تو این تاپیک گفتم کشک!ولی این یکی رو دیگه هیچ جوره نمیشه زد زیرش!
در E3 2006 یعنی جایی که هنوز سیستم معظم PSN وجود خارجی نداشت(!!!) درست در ساعت 3 و 55 دقیقه ی بعد از ظهر و در روزی که کنفرانس مایکروسافت داشت برگزار میشد برای اولین بار تو تاریخ کنسول ها ایده ی استفاده از Live بر روی موبایل توسط مایکروسافت اعلام شد!برای اولین بار تو اون نمایشگاه اعلام شد که میشه با گوشی های موتورولا بر روی محتویات Forza Motorsport تغییرات مورد نیاز رو اعمال کرد!این رسما نخستین انتقال سیستم انلاین کنسول ها بر روی یک گوشی موبایل هستش!
در همین نمایشگاه بود که انتقال Live بر روی موبایل ها که از سیستم عامل های مایکروسافت استفاده میکنن مطرح شد!
پس دوستان خوشحال سعی کنن وارد بحث هایی که اطلاع ندارن نشن!

Microsoft E3 2006

تموم شد!
حالا تموم شد!
از دوستان بابت صحبت خارج از بحث معذرت میخوام!اما لازم دونستم این نکته هارو بگم!

تــقـلــیـــد :D هیچ میدونستید ماکروسافت کنسول ساختن رو از سونی تقلید کرده ؟! :D
تیکه انداختن به جای جواب منطقی دادن میتونه راهکار جالبی باشه!
چه خوبه دقت کنید بحث ما تقلید نیست!بحث بر سر نخستین ایده هاست!هر موقع تونستین ثابت کنید سونی واسه نخستین بار ایده ی ساخت کنسول رو داده این شوخی بی نمک میتونه تا حدی جالب باشه!

موفق باشید...

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
تیکه انداختن به جای جواب منطقی دادن میتونه راهکار جالبی باشه!
چه خوبه دقت کنید بحث ما تقلید نیست!بحث بر سر نخستین ایده هاست!هر موقع تونستین ثابت کنید سونی واسه نخستین بار ایده ی ساخت کنسول رو داده این شوخی بی نمک میتونه تا حدی جالب باشه!
به چی باید جواب بدم الان؟ یه عده فن‌بوی که مغزشون از دایناسورها کوچیکتره تو سر و کله هم می‌زنن کوچکترین اهمیتی نداره برای من :D من نه فن سونی‌ام نه خرج زندگیم رو میده :D چرا و چی رو باید ثابت کنم برات ؟! فقط این بحث‌های کودکانه خیلی جظابند :D عادم رو جظب می‌کنند :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر