خبر رسمی PS5 جدید معرفی شد.

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
Screenshot_20231010_194352_Instagram.jpg

از صفحه‌ی رسمی اینستاگرام پلی‌استیشن:

- ظاهری جدید برای PlayStation 5
- عرضه دستگاه در تعطیلات امسال (زمستان ۲۰۲۳)
- مشخصات سخت‌افزاری دستگاه مانند قبل
- بلوری‌دیسک اینبار قابلیت جدا شدن را دارد
- حافظه اس‌اس‌دی داخلی دستگاه به ۱ ترابایت افزایش یافته (بجای ۸۲۵)
- کاهش حجم بیش از ۳۰ درصدی
- کاهش وزن ۱۸ و ۲۴ درصدی در مقایسه با مدل قبل
-‌ دستگاه دارای چهار کاور پنل جداگانه هست که قسمت بالایی آن براق می‌باشد و قسمت پایینی آن مانند قبل مات است
- اگر مدل دیجیتال را خریداری کنید، می‌توانید دیسک‌درایو بلوری را جداگانه به قیمت ۷۹.۹۹ دلار، ۱۱۹.۹۹ یورو، ۹۹.۹۹ پوند یا ۱۱،۹۸۰ ین خریداری کنید.
- از نوامبر امسال (ماه بعد) می‌توانید این مدل PS5 را خریداری کنید
- بعد از اتمام مدل‌های حال حاضر، مدل جدید یا همان PS5 Slim تنها مدل در دسترس خواهد بود
- یک پایه افقی همراه دستگاه خواهد بود
- همچنین یک پایه عمودی که با تمام مدل‌های PS5 سازگار هست بصورت جداگانه و به قیمت ۲۹.۹۹ دلار، ۲۹.۹۹ یورو، ۲۴.۹۹ پوند و ۳،۹۸۰ ین به فروش خواهد رسید.
- لیست قیمت‌ها بدین صورت است:
  • آمریکا
مدل دیسک‌دار ۴۹۹.۹۹ دلار
مدل دیجیتال ۴۴۹.۹۹ دلار
  • اروپا
مدل دیسک‌دار ۵۴۹.۹۹ یورو
مدل دیجیتال ۴۴۹.۹۹ یورو
  • بریتانیا
مدل دیسک‌دار ۴۷۹.۹۹ پوند
مدل دیجیتال ۳۸۹.۹۹ پوند
  • ژاپن
مدل دیسک‌دار ۶۶،۹۸۰ ین
مدل دیجیتال ۵۹،۹۸۰ ین

منبع

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
من حرفای شما دو نفرو داشتم می‌خوندم الان بخصوص صفحه قبل
منظورم شما @malek911 و @Persia Tech

بدون پیش زمینه ذهنی و صادقانه و راست اگر بخوام نظر بدم حق با @Persia Tech ه
داره درست میگه
هیچی تو دنیا از صداقت و راستگویی و شرافت مهمتر نیست

این نکته رو باید در نظر بگیریم خود من تازه از امضام مشخصه طرفدار چی هستم
تازه گاهی حتماً دیدی من بعضی از کنسول‌های کمپانی ها دیگه رو هیت می‌کنم یا ترول می‌کنم 😁

ولی واقعاً حق با ایشونه
دیگه باید یه جوری نظر بدیم که حداقل به شعور خودمون توهین نشه

از سر و ته کنسول زدن استندو حذف کردن همه چی رو برداشتن بعد تازه گرون‌ترم بکنی؟
این طرفداری کردن داره شرافتا؟
سفیدشویی کردن اینا کار بچه‌هاست نه آدم عاقل و بالغ و با کمالات
دیگه گذشت اون زمون که تو غرب چیزی به اسم تورم نداشتیم.الان اقتصاد جهانی دچار نکبت شده و تصور اینکه مثل قبل یه کمپانی بیاد محصولاتش رو که تو دنیا تکه ارزون بده یا حتی زیر قیمت بده تصور اشتباهیه.الان واقعیت دنیا اینه و اینکه تصور من یا شما چیه تغییری تو این قضیه ایجاد نمیکنه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,827
نام
مهراد
ما که یک ساله کنسول داریم نسخه دیجیتال صدای خاصی نشنیدیم ازش، گرمای خاصی هم نداره من دسته ۲ رو میزارم روی بدنه کنسول. دریفت هم بعد 8 ماه کنترلر خودم که قبل کنسول داشتمش پیدا کرد که خودم تعمیر کردم. کنترلر همراه با کنسول که سری جدید بود هنوز مشکلی پیدا نداره.

آب کنسول هم نیومد در حالت ایستاده... من چون گربه زیاد دارم ترسیدم بخورن بهش خوابوندمش... دیگه نمیدونم!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
الان توی بازار دنیا کسی توان رقابت و دادن کنسول بازی داره؟ فکر می کنید واقعا شرایط دنیا ازادانه و منطقی هست؟
شما بین 3 تا کنسول اپشن داری که نیتندو که اصلا سبک بازی هاش فرق می کنه ماکروسافت هم انحصاری های سونی نداره عادلانه هم نگاه کنیم انحصاری های سونی بهتر عمل کردن در کل. پس اگر کسی گیمر باشه انتخاب چندانی نداره
این جامعه ازاد می گه مشتری باید راضی باشه چرا سونی باید کنسولی بده که برتری نداره؟ اما گرون تر پای مشتری درمیاد تازه قیمتشم بیشتر می شه. درسته اسلیم PS3 اومد زشت تر بود اما مشکل حرارتیش تقریبا حل شد چون 65 نانوش کرد صداشم خیلی کمتر شد PS4 هم همین شد اما اینجا حتی زحمت این کارم نکشیده حدسم اینکه نویزشم بیشتر می شه

من الان سر مشکل دریفت سونی به شدت ناراحتم که بعد از فقط 100 ساعت دسته مشکل دار بشه اونم سری جدید این همه همچین مشکلی رو گزارش کرده باشن اما سونی به یک ورشم نباشه
بعد من دسته 15 سال پیش PS3 م همچنان سالمه چیزی که تکنولوژی قدیمی تریم داره این یعنی چی؟ به خاطر بازی های خوبش مجبوری بخریش اما کاریم کرده که مدام باید هزینه دسته ش کنی از نظر من این اسمش دزدیه چون این خطای طراحی هست نه کاربر و سونی هم مدت خیلی زیادیه که ازش اگاهه و هیچ کاریم نمی کنه
آقا این قضیه نخ نمای دریفت رو بی خیال بشید به نظرم.
هر دستگاه مصرفی احتمال خراب شدن داره و این احتمال رابطه مستقیم با نحوه ی کار کردن شما به با اون وسیله داره.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
من این نسل دوست داشتم یه PS5 بخرم کلا هر نسل زیگزاگی کنسولمو میخرم نسل قبل ONE S خریدم و نسل قبل ترش هم PS3 SUPER SLIM البته خدایی با ONE S و PS3 بیشتر از رقیباشون حال میکردم این نسلم در رویای PS5 هستم ولی از اونجایی که به قیافه کنسول خیلی اهمیت میدم اصلا با ابعاد و قیافه این کنسول چه مدل اسلیم و چه فتش حال نکردم اصلا سعی در بهتر شدن ظاهر کنسول نشده فک کنم هیت سینک مدل فتو تونستن کوچیک تر در بیارن و با همون بدنه PS5 ولی کوچیک تر روانه بازارش کردن اون از XBOX که رفته تو کار یخچال اینم از این سونی تنها امیدم به نسخه SUPER SLIM یا PRO از PS5 و نینتندو سویچ 2 هست اگر اینا هم زشت باشن فک کنم متاسفانه این نسل خبری از کنسول جدید نیست برای من :-s
جدی کنسول رو به خاطر ظاهر میخرید ؟!😐
شما موقع بازی به تلویزیون نگاه میکنید یا کنسول ؟!

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
اولا که نظرات ادما در مورد چیزای مختلف فرق میکنه منم نگفتم کنسولو فقط به خاطر ظاهر میخرم ولی بر خلاف بعضیا که قیافه کنسول ممکنه الویته اولشون نباشه یا اصلا اولویتشون نباشه ولی برای من اوله دوم هم اینکه پس قیافه ماشینا هم اهمیتی نداره و کمپانی هایی مثل بنز و بی ام و و لامبورگینی الکی اون همه وقت صرف زیبایی و قیافه ماشیناشون میکنن چون که در اصل قیافه ماشیناشون که تاثیری تو رانندگی نداره کلا ظاهر هر چیزی شاید به مهمی کاراییش نباشه ولی در کل قسمت مهمیه قسمتی که سونی و مایکرو این نسل تا الان خودشون رو بدجور به خواب زدن در موردش بعدم نگفتم که حالا ظاهر کنسول باید خیلی خفن و خاص باشه که فقط میخوام مثل یخچال و حاصل لقاح سگ کالاهاری و شغال نباشه ولی انگار از دید بعضیا و همچنین سونی و مایکی توقع بالایی هست

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
البته بنظر من واقعا زیبایی کنسول مهم نیست.
حتی PC که دارم روی میزم دو سمت درش بازه ، مثل چی دل و رودش بیرونه :D

اما مامانهای خونه خیلی رو این مورد حساسن.
مخصوصا برای دوستانی که کنسول تو حال و پذیرایی بازی میکنن و کنار تلویزیون اصلیه.
رو این حساب واقعا PS5 رو هیچ جوره نمیشه با چیزی اونجا ست کرد.
خیلی تخیلیه.

البته بنظرم با این استیکرها و... میشه خیلی جذابش کرد.
=======
ولی این نظر بعضی از مامانهای خونست:D

به من باشه و اگه راه داشته باشه که اون دو تا فلپ رو هم در میارم بچه نفس بکشه:))

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
2 ترا s70 blade را 6300 خریدی ؟ مطمئنی ؟ قیمتش حدود 10 هست
از کجا خریدی ؟
اره اف خورده بود کلا 2 تا دونه مونده بود یکیش من خریدم. الان می تونید m480 msi جاش بخرید فقط دماش خیلی بالاست مدل play ش که هیت سینک بزرگ داره بهتره بین 7.5 تا 8.5 در تغییره
mp600 pro xt هم هست فکر کنم 7.800 بتونید بخرید

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
الان توی بازار دنیا کسی توان رقابت و دادن کنسول بازی داره؟ فکر می کنید واقعا شرایط دنیا ازادانه و منطقی هست؟
شما بین 3 تا کنسول اپشن داری که نیتندو که اصلا سبک بازی هاش فرق می کنه ماکروسافت هم انحصاری های سونی نداره عادلانه هم نگاه کنیم انحصاری های سونی بهتر عمل کردن در کل. پس اگر کسی گیمر باشه انتخاب چندانی نداره
این جامعه ازاد می گه مشتری باید راضی باشه چرا سونی باید کنسولی بده که برتری نداره؟ اما گرون تر پای مشتری درمیاد تازه قیمتشم بیشتر می شه. درسته اسلیم PS3 اومد زشت تر بود اما مشکل حرارتیش تقریبا حل شد چون 65 نانوش کرد صداشم خیلی کمتر شد PS4 هم همین شد اما اینجا حتی زحمت این کارم نکشیده حدسم اینکه نویزشم بیشتر می شه

من الان سر مشکل دریفت سونی به شدت ناراحتم که بعد از فقط 100 ساعت دسته مشکل دار بشه اونم سری جدید این همه همچین مشکلی رو گزارش کرده باشن اما سونی به یک ورشم نباشه
بعد من دسته 15 سال پیش PS3 م همچنان سالمه چیزی که تکنولوژی قدیمی تریم داره این یعنی چی؟ به خاطر بازی های خوبش مجبوری بخریش اما کاریم کرده که مدام باید هزینه دسته ش کنی از نظر من این اسمش دزدیه چون این خطای طراحی هست نه کاربر و سونی هم مدت خیلی زیادیه که ازش اگاهه و هیچ کاریم نمی کنه
بی طرف که باشی نمیتونی درک کنی پلی استیشن توی این بیست و پنج سال تونسته به اینجایی که الان هست برسه و همه چیز یهویی و شانسی نیست که اگه گیمر باشی انتخاب چندانی نباشه!
همونطور که استیم تونسته به جایی که الان هست برسه و هزاران مثال دیگه!

اینکه شما همه ی بالا پایین ها و تلاش این شرکت و ببری زیر سوال چون الان میتونه از سرمایه گزاریه مالی و انسانی چند دهه اش استفاده کنه رو دزدی ببینی ولی چشم بی طرفیتون از چیزهای مشابه رقیب های پلی استیشن نابینا باشه به خوبی نشون میده چه کاره اید ;)

• Like
Reactions: SiminSecret

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
پوشکش میکنم
View attachment 315352

اگه اینهم نبود یه پارچه میندازی روش که چشم و گوشش باز نشه و پر توقع بار نیاد :D
اگه ایستاده گذاشته باشی واقعا عالیه . واسه افقی اش هم باید باشه قاعدتاً اما خب من شبا یه تی شرت میندازم شب تا صبح سرما نخوره :D .

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
پوشکش میکنم
View attachment 315352

اگه اینهم نبود یه پارچه میندازی روش که چشم و گوشش باز نشه و پر توقع بار نیاد :D
یادش به خیر یادمه بچه بودم برای مانیتور و کیس کاور بود بعد خاموشی مینداختن روشون
برای ما نقره ای بود کاورش…
جدی جدی پیر شدیم رفت

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بی طرف که باشی نمیتونی درک کنی پلی استیشن توی این بیست و پنج سال تونسته به اینجایی که الان هست برسه و همه چیز یهویی و شانسی نیست که اگه گیمر باشی انتخاب چندانی نباشه!
همونطور که استیم تونسته به جایی که الان هست برسه و هزاران مثال دیگه!

اینکه شما همه ی بالا پایین ها و تلاش این شرکت و ببری زیر سوال چون الان میتونه از سرمایه گزاریه مالی و انسانی چند دهه اش استفاده کنه رو دزدی ببینی ولی چشم بی طرفیتون از چیزهای مشابه رقیب های پلی استیشن نابینا باشه به خوبی نشون میده چه کاره اید ;)
شما می تونی از کارنامه ای که داری استفاده کنی می تونی سو استفاده کنی اینو درست بخونید به جواب همه ی حرفاتون می رسید

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
شما می تونی از کارنامه ای که داری استفاده کنی می تونی سو استفاده کنی اینو درست بخونید به جواب همه ی حرفاتون می رسید
الان سونی داره سواستفاده میکنه؟ با همین دید شما باید بگیم چرا مثلا ویندوز ماکروسافت 200 دلار قیمتشه؟ چرا 20 دلار نیست؟ محصول فیزیکی هم که نیست! چون رقیب نداره داره سواستفاده میکنه؟ نه برادر من، کمپانی ها برای سودکردن ساخته میشن و اگه سود نکنن نابود میشن!

اینکه چیزی بسازی که بقیه نتونن مثلش رو بسازن رو میتونی ازش سود کنی. حالا چه اپل باشی، چه سونی باشی یا ماکروسافت باشی...

چون از سونی بدت میاد فروش محصولاتش به چشمت سواستفاده و دزدیه ولی چون عاشق ماکروسافتی قیمت گذاریاش به چشمت فداکاری و بخشندگیه.

نمیدونم چرا سعی میکنی تو تمام زمینه ها با کمال تعصب نظر بدی و خودتو منطقی و بی طرف هم معرفی کنی... اصلا اینطور به نظر نمیرسی دوست عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر