PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

dste2

کاربر سایت
Mar 7, 2012
27
دوستان اين كه مي گويند x1 رنگ ها رو بهتر نشان مي دهد داستانش چيست؟

البته اين مشكل به نظر من با يك LCD براوياي سوني حل ميشه. نه؟:d
.

دوست عزیز اینا همش شایعس فقط روی یه معدودی بازی به اندازه خیلی خیلی ناچیزی این مورد مشاهده شده از جمله battle field 4 . خداییش بذار شاهکار بعدی QUANTIC DREAM:x:x:x بیاد و دنیای گیم رو یه بار دیگه متحول کنه بعدش میفهمی قدرت ps4 چیه .حالا بقیه انحصاری ها بماند:x

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,863
نام
Sajjad
.

دوست عزیز اینا همش شایعس فقط روی یه معدودی بازی به اندازه خیلی خیلی ناچیزی این مورد مشاهده شده از جمله battle field 4 . خداییش بذار شاهکار بعدی QUANTIC DREAM:x:x:x بیاد و دنیای گیم رو یه بار دیگه متحول کنه بعدش میفهمی قدرت ps4 چیه .حالا بقیه انحصاری ها بماند:x

عزیز من شایعه کجا بود.. رو اکثر بازی ها رنگ های xone طبیعی تر هستن.. مقایسه ها رو میتونید ببینید

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
عزیز من شایعه کجا بود.. رو اکثر بازی ها رنگ های xone طبیعی تر هستن.. مقایسه ها رو میتونید ببینید
غلظت بالای رنگ از کی شده طبیعی تر؟؟؟!!! خداییش خندتون نمیگیره این حرفارو میزنید!!
نسخه pc و ps4 طیف رنگی کاملا مشابه دارند و فقط در بعضی بازی ها غلظت رنگ در نسخه X1 کمی بالاتر هست....
بازی بتل4 هم بگم بعد آپدیت لانچ بازی و اضافه شدن HBAO ...اون غلظت رنگ به کل حذف شده..اینجا مقایسه DF هست...شما تفاوت غلظت رنگ رو به من نشون بده لطفا....Next-Gen Face-Off: Battlefield 4 • Eurogamer.net

fffarzad

کاربر سایت
Sep 10, 2014
28
نام
feri
سلام‌دوستان میخام چند وقته دیگه پی اس ۴ یا ایکس وان بگیرم..قبلن 360 داشتم...الان میخام یکی از این دو کنسول رو بگیرم..
ولی گیر کردم ک کدوم بهتره.من کنسول رو بیشتر واس بازی انلاین میخام..یعنی نت 512 دارم میخام فوقش چهار تا بازی بگیرم انلاین بزنم.. با این اوضاع بنظرتون کدوم یکی بهتره..بعدش راستی راحت میشه انلاین بازی کرد؟؟ میخام با بازی کن های ایرانی بازی کنم اخه تاحالا انلاین بازی نکردم بلد نیستم.. ...:-) بعدش هزینه ماهیانه هم باید بدم درسته؟؟؟ کلن من ی کنسول میخام واس بازی های چند نفره هم قابلیت مولتیش بالا باشه هم راحت بشه انلاین بازی کرد بنظرتون کدوم بهتره ؟؟؟؟؟؟....
بنظرتون خدایی بگید ارزش داره این کنسول هارو فقط بخاطره انلاین بازی کردن بگیرم؟؟؟
باتشکر:-)

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
سلام‌دوستان میخام چند وقته دیگه پی اس ۴ یا ایکس وان بگیرم..قبلن 360 داشتم...الان میخام یکی از این دو کنسول رو بگیرم..
ولی گیر کردم ک کدوم بهتره.من کنسول رو بیشتر واس بازی انلاین میخام..یعنی نت 512 دارم میخام فوقش چهار تا بازی بگیرم انلاین بزنم.. با این اوضاع بنظرتون کدوم یکی بهتره..بعدش راستی راحت میشه انلاین بازی کرد؟؟ میخام با بازی کن های ایرانی بازی کنم اخه تاحالا انلاین بازی نکردم بلد نیستم.. ...:-) بعدش هزینه ماهیانه هم باید بدم درسته؟؟؟ کلن من ی کنسول میخام واس بازی های چند نفره هم قابلیت مولتیش بالا باشه هم راحت بشه انلاین بازی کرد بنظرتون کدوم بهتره ؟؟؟؟؟؟....
بنظرتون خدایی بگید ارزش داره این کنسول هارو فقط بخاطره انلاین بازی کردن بگیرم؟؟؟

اگه اینجوره پس ایکس باکس وان سروراش یه مقدار بهتره ..... البته انلاین ps4 هم بد نیست

Justice.

کاربر سایت
Jun 4, 2013
97
برادران راست میگن مثل نسل قبل که 360 انحصاری نداشت!!!!!!!!!
gears of war 1/2/3/gudment
forza 2/3/4/horizon1/2
halo 3/4/odst/reach/wars
fable 2/3/aniversary
mass efect 1
titan fall
condmand 1
wicher 2
splinter cell conviction
alan wake
lost odissey
left for dead 1/2
crakdown 1/2
وخیلی بازیهای دیگه که الان خاطرم نیست و صدها بازی arcade درجه یک که فقط تو لایو میشد تجربشون کرد)
این نسل هم مثل نسل قبل خبری از انحصاری نخواهد بود همه برید طرف ps4 امیدوارم که رستگار بشید

gears of war واسه pc اومد
Mass effect واسه pc اومد
titan fall واسه pc اومد
Witcher واسه pc اومد
Alane wake واسه pc اومد
Splinter cell واسه pc اومد
و ...

این دیگه چجور انحصاری های مسخره ای هست ه همشون واسه pc هم اومدن :))

درسته واسه مایکروسافت هست اما ربطی به xbox نداره این قضیه :))

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin

با هر دو کنسول میشه انلاین بازی کرد , باید ببینی کدوم کنسول رو بیشتر دوست داری.

اگر سرعتت بیشتر باشه خودت راحت تری چون با این سرعت راحت وصل می شی ولی بعد از چند ثانیه از مولتی پلیر به منو یا محیط افلاین پرت می شی(1 تا 2 مگ = 128 تا 256 یا 512 خیلی راحت تر بازی می کنی)(البته پینگ و تایم اوت اینترنتت هم تاثیر داره )برای بازی انلاین روی کنسول های نسل هشتمی باید اشتراک بخری.

الان با بازی های کپی خور هم می تونی انلاین بازی کنی ( کانتر , bf3 , fifa 11 ) (بر روی pc) بستگی به خودت داره اگر فقط می خوای طعم انلاین رو بچشی راه های اسون تری هم هست مگر اینکه بخوای جدید بازی کنی و تنها راحش کنسول نسل 8 هست .

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
سلام ببینید همونطور که میدونید سوال تاپیک میگه باید پاسخ داد ربطی به سلیقه هم فکر نکنم داشته باشه میدونی یه کنسول که خوب باشه همه ازش تعریف میکنن نه همه بچه های این سایت بلکه تمام دنیا و بازی هایی که برای کنسول میاد آبروی اون کنسول حساب میشه منظورم انحصاری هاست بریم سر اصل مطلب ps4 عالییییییییه میدونی چرا چوت خودم یکی از بیگ فن هاش هستم چون 19 ساله دارم بازی میکنم تمام کنسول های سونی هم داشتم بیشتر از انحصاریهاش خوشم میاد یعنی تا الان هر بازی انحصاری اومده چه از لحاظ گرافیک و گیم پلی و داستان از رقیبش ماکروسافت جلوتر بوده ببینید شما فقط کافیه سال 2015 شروع بشه اونوقت شاهد موج عظیمی از بازی های انحصاری سونی خواهید بود بله سونی سیاستش اینه بازی های انحصاری رو کم کم معرفی کنه و مطمعن باشید که ادامه سری بازی هایی که برای ps3 اومد برای ps4 در حال ساخته بزارید با نام بردن از چند عنوان انحصاری صحبتامو تموم کنم: Motorstorm Resistance God of war The last of us Killzone Infamousو غیره....
قبلا گفتم یه سازنده نمیتونه سالی 2 دوتا بازی بزنه حداکثر 2 سالی یه بازی میزنه ، Motorstorm چون انحصاری هست بخیالتون بزرگترین بازی ماشینی هست ، Resistance استدیوش الان مال مایکروسافت شده ، سازنده God of war دارن the order رو میسازند ، که بشه سال 2017 killzone هم متاش شده 70 یعنی 10 بازی اولشخص هستن که بالاتر از این بازی هست ، پس خیلی شاخ نیست ، خیال میکنید 300 تومن پول بازی دادین شاخترین بازی تاریخه Infamous یه بازی تخیلی بیش نیست که خیلی ها راضی نبودن فقط the last of us خوب بوده سونی نصف استودیو هاش از دست داده ps3 که 70 درصد بازی هاش با کیفیت پایینتر روش عرضه شد

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
منم نظرمو بگم...:d
خداییش من هر دو کنسول رو دوست دارم و مطمینم واسه رقابت با همدیگه از هیچ کوششی دریغ نمیکنن ولی اگه بخوایم واقعا انتخاب کنیم سونی چندین پله بالاتر ایستاده حداقل تو انحصاریاش.درسته وان هم بازیهایی مثل کوانتم بریک و گیرز آو وار داره که بشدت وسوسه کنندن ولی انصافا یادم به دیوید کیج و نانتی داگ میفته بشدت رای من برمیگرده و صدها انحصاری دیگه که هنوز رو نشدن.همین بازی Rime هم در نظر بگیری فقط کافیه تا رایت سمت سونی برگرده.
درسته خودم فن سونی هستم ولی انصافا خب سونی یه چیز دیگست.حالا پروژه مورفیس هم بیاد روش و تو بازیاش استفاده بشه دیگه چی شود.:xحس واقعی بازی رو اون وقت میشه فهمید.
داشت یادم میرفت...اگه The last Guardian واسه 4 بیاد که دیگه هیچی...
یکی منو بگیره...

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
gears of war واسه pc اومد
Mass effect واسه pc اومد
titan fall واسه pc اومد
Witcher واسه pc اومد
Alane wake واسه pc اومد
Splinter cell واسه pc اومد
و ...

این دیگه چجور انحصاری های مسخره ای هست ه همشون واسه pc هم اومدن :))

درسته واسه مایکروسافت هست اما ربطی به xbox نداره این قضیه :))

حرف از نسل قبل نزنید ، اگر همین بازی ها با رزلیشن پایین روی xbox 360 میومد مارو مسخره میکردین مثل این نسل ، مشکل اینجاست که این بازی ها اصلا برای ps3 نیومده ، یعنی ps3 خیلی داغون بوده ، یا از لحاظ رزلیشن مارو مسخره نکنید ، یا کلا حرفی نزنید ، 1 میلیون پول کنسول بدم بعد بیام بازی رو روی پی سی بازی کنم

Justice.

کاربر سایت
Jun 4, 2013
97
حرف از نسل قبل نزنید ، اگر همین بازی ها با رزلیشن پایین روی xbox 360 میومد مارو مسخره میکردین مثل این نسل ، مشکل اینجاست که این بازی ها اصلا برای ps3 نیومده ، یعنی ps3 خیلی داغون بوده ، یا از لحاظ رزلیشن مارو مسخره نکنید ، یا کلا حرفی نزنید ، 1 میلیون پول کنسول بدم بعد بیام بازی رو روی پی سی بازی کنم

رزلیشن چه ربطی به بحث ما داره !
داغون !
LAst of us با اون گرافیک ... بعد ps3 داغون !

- - -ویرایش - - -

رزلیشن چه ربطی به بحث ما داره !
داغون !
LAst of us با اون گرافیک ... بعد ps3 داغون !

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
ببینید این حرفایی که دوستان درباره بازی های انحصاری سونی میزنن میگن که اله و بله بزار بگن چون سونی طرفدارای خودشو داره نیازی هم نیست کل کل کنیم چیزی که خوبه باید تعریفش کنی.پس عزیزانی که قصد خرید کنسول دارن ps4 بهترین گزینه هست یعنی عالییییییییه

goolelle

کاربر سایت
Sep 29, 2012
74
نام
علي رضا
دوستان در بعضی از مسايل Xone بهتر از PS4 و در بعضی از مسایلPS4 بهتر از XONE هستش.

ودر مورده بازی های انحصاری باید بگم بازی های انحصاری به سلیقه ی بازیکن مربوط میشه .=;

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
من که الان XOne دارم بذار یه پیشنهاد دوستانه بهت بکنم:
اگه دوست داری تو فرندات ایرانی زیاد باشه و با ایرانی ها آنلانی بزنی PS4 بگیر چون ایرانی ها اکثرا PS4 دارن و با PS4 بیشتر حال می کنن
PS4 بیشتر کارایی داره تو ایران تا X1,X1 خیلی قابلیت ها داره که تو ایران نمیشه ازش استفاده کرد
درمورد انحصاری ها هم کاملا سلیقه ای و به خود شخص مربوطه
من خودم اگه عاشق مایکروسافت و Xbox نبودم الان PS4 خریده بودم چون انحصاریاشو بیشتر دوست دارم
البته ناگفته نماند که خرابیهای PS4 از XOne خیلی خیلی بیشتره
سر آخر همچی با خودته:)

هرکی طرفدار فنش باشه از اون طرفداری میکنه!!!!من اگه کل بازی های جهان برای ایکس باکس بیاد باز ازش استفاده نمیکنم به دلیلا و حاشا

What Ever

کاربر سایت
Aug 5, 2014
8
دوستان خواهشا انقدر با تعصب و بی فکری از یک کنسول خاص دفاع نکنید!
هر انسانی مختاره تا هر کدوم رو که دوست داره بگیره.
به نظر من هم بهترین کار خرید هر دو تا کنسول هست تا بشه انحصاری های هر دو رو تجربه کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر