PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
مایکروسافت کی گفت انحصاری سونی بهتر؟ همه توی این نسل مال یه نسل قبله الانه که سونی انحصاریاش کمتره ، فروش کل انحصاری های سونی برابر با یه titanfall هست ،
درضمن اکثرا معیار فروش قرار میدن که به نظرم درست نیست هر چیزی که فروشش بیشتر باشه دلیل برتری نمیشه ، مایکروسافت توی نسل بازی های زیادی میزنه که برای PS4 منتشر نمیشن
الان 10 هفته هست که میبنم بازی Minecraft جز 10 بازی پرفروش بوده اونم نسخه XBOX 360 و نسخه PS3 اصلا توی لیست نبوده

حوصله ی بحث کردن و سرو کله زدن با شما رو ندارم نصفه شبی قضاوت رو میگذارم بر عهده ی دوستان.
فقط اینو بگم دیگه نزن این حرفارو جای دیگه خیلی خنده داره مخصوصا اون قسمتی که میگی "فروش کل انحصاری های سونی برابر با یه titanfall هست"
میخوام بدونم واسه این حرفت هم سندی داری؟!!
اصلا همین نسل رو در نظر بگیر PS4 چند تا انحصاری داده مایکروسافت چند تا انحصاری داده!!!
خودت تفاوت رو متوجه میشی

pay@

کاربر سایت
Jul 23, 2014
55
دوستان در مورد انحصاری خواهشا بحث نکنید !
یه بحث کاملا سلیقه ایه و بر خلاف گفته بعضیا نه مایکرو عقبه و نه سونی؛الان Xbox کلی انحصاری داره از dead rising 3 و ryse و titan fall و Quantum break و tomb rider (شاید انحصاری زمانی !) گرفته تا fable legends و halo master chief collection ! تازه مایکرو هنوز برای Halo و gears و IP محبوبی مثل Alan wake دست به کار نشده و عنوان جدید نساخته...
پس طبیعتا نمیشه چشم بسته گفت مایکرو عقبه اون سمت سونی هم exclusive های خودش رو داره پس کاملا سلیقه ای و نظر شخصیه

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,864
نام
Sajjad
دیدم , خوب کند بودن تو بخش ورود به بازی آنلاین بود در حین انجام بازی هیچ کندی ایی وجود نداره
این مشکل هم نرم افزاریه در هنگام join شدن به مولتی هست که سونی مثل اینکه گفته با آپدیت های بدی حلش میکنه
این چیزی نیست که تاثیر داشته باشه در هنگام ورود به بخش مولتی فقط یمقدار کندتر از ایکس باکسه وگرنه در حین گیم هر دو یکی اند.
الان دیگه مثل نسل قبل نیست که ایک باکس لایو مایکروسافت بهتر از سونی باشه الان دیگه هر دو برابرند تو این ضمینه.از لحاض قیمت هم که پلیستیشن پلاس سونی ارزون تر از ایکس باکس لایوه.

من طرف خصاب حرفم بیشتر به سم اون دوستمون بود که گفتن انحصاری وان بهتره و پلی 4 ژاپنی شده!!!
خوب به این حرف واقعا نمیشه گفت جک؟!!!
الان خود مایکروسافت هم گفته سونی انحصاری هاش بهتره و ما سعی میکنیم به سونی برسیم.ایشون امده این حرف میزه!!!اونم اینکه همه شده ژاپنی!!!:d

:|
اون یه چشمه از قدرتش بود عزیز.. دیگه الان همه میدونن XBL بهترین شبکه بازی آنلاین ـه.. اصلا خود live.com رو ببین... خفن و یکپارچه :o

درمورد انحصاری هم بهت همینو میگم.. منتظر 2015 باش:-$

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
وای من از این تاپیک فهمیدم وان چقدر خفنه ... این همه فعالیتی که فن های مایکرو برای تبلیغ و ترویج کنسولش میکنن ... نمیدونم چطوری نصف 4 فروخته ...

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,361
نام
بابک
وای من از این تاپیک فهمیدم وان چقدر خفنه ... این همه فعالیتی که فن های مایکرو برای تبلیغ و ترویج کنسولش میکنن ... نمیدونم چطوری نصف 4 فروخته ...

عزيز اون واسه سياستهاى اشتباهى بود كه دان متريك مطرح كرد وگرنه از نظر انحصارى آنچنان هم ماكرو از سونى كم نداره.خيلى افراد كميم هستن كه به رزولوشن اهميت ميدن،من نميخوام طرفدارى كنم اما مطمن باش در آينده ايكس باكس هم فروش بيشترى خواهد داشت

Sent from my iPhone using Tapatalk

Daman2

کاربر سایت
Jul 21, 2013
170
:|
اون یه چشمه از قدرتش بود عزیز.. دیگه الان همه میدونن XBL بهترین شبکه بازی آنلاین ـه.. اصلا خود live.com رو ببین... خفن و یکپارچه :o

درمورد انحصاری هم بهت همینو میگم.. منتظر 2015 باش:-$

ادم وقتی می تونه دوتا چیزو با هم مقایسه کنه که با هر دوتاش کار کرده باشه.
شما psn رو با هاش کار کردی که می گی لایو بهتره؟
چی بگم دیگه

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
من نسل قبلي 360 داشتم.
خيلي هم عالي بود و لذت بردم.
و
الان هم با pc و دسته 360 بازي ميكنم.

الان اگر بخوام نسل جديد رو بگيرم ترجيح مي دهم كه ps4 بخرم كه يك تنوعي هم بشه.

راستش نسل قبلي هم با اينكه از 360 خيلي راضي بودم ولي فقط به خاطر كپي خور بودنش رفتم سمت 360.(البته كلا 360 از ps3 بهتر بود)

يعني منظورم اين هست كه بايد فاكتور تنوع رو هم در نظر گرفت.

به نظرم براي كساني كه نسل قبل 360 داشتند الان ps 4 بهتره. و بر عكس

راستي اين لعنتي ها كي كپي خور مي شوند؟

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
ادم وقتی می تونه دوتا چیزو با هم مقایسه کنه که با هر دوتاش کار کرده باشه.
شما psn رو با هاش کار کردی که می گی لایو بهتره؟
چی بگم دیگه

منی که با هر دوتاش کار کردم میگم Xbox live خیلی بهتر از PSN هست

سرور های سونی حداقلش 5 دقیقه یا 10 دقیقه طول میکشه تا مچ پیدا کنه

ولی سرور های ماکروسافت نهایتش 1 دقیقه طول میکشه تا مچ پیدا کنه بعد بری تو بازی

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
دیدم , خوب کند بودن تو بخش ورود به بازی آنلاین بود در حین انجام بازی هیچ کندی ایی وجود نداره
این مشکل هم نرم افزاریه در هنگام join شدن به مولتی هست که سونی مثل اینکه گفته با آپدیت های بدی حلش میکنه
این چیزی نیست که تاثیر داشته باشه در هنگام ورود به بخش مولتی فقط یمقدار کندتر از ایکس باکسه وگرنه در حین گیم هر دو یکی اند.
الان دیگه مثل نسل قبل نیست که ایک باکس لایو مایکروسافت بهتر از سونی باشه الان دیگه هر دو برابرند تو این ضمینه.از لحاض قیمت هم که پلیستیشن پلاس سونی ارزون تر از ایکس باکس لایوه.

من طرف خصاب حرفم بیشتر به سم اون دوستمون بود که گفتن انحصاری وان بهتره و پلی 4 ژاپنی شده!!!
خوب به این حرف واقعا نمیشه گفت جک؟!!!
الان خود مایکروسافت هم گفته سونی انحصاری هاش بهتره و ما سعی میکنیم به سونی برسیم.ایشون امده این حرف میزه!!!اونم اینکه همه شده ژاپنی!!!:d

خو انحصاری چی داره؟ the order داره که اکشنه. آنچارتد که حرفی توش نمیمونه. دیگه چی هست؟(از هرکدوم هم تا 8سال دیگه سه نسخه بیاد بیرون)
بلادبورن که RPG. فاینال فانتزی RPG. و..و..و.. کیل زون(که گند زد. نه داستان نه گیم پلی فقط گرافیک)- اینفیموس که خودم از طرفدارش بازم حرف نمیمونه توش.
از طرفی برای وان تایتان فال- رایز-گرز آو وار-کوانتوم بریک-سانست اور درایو-دد رایزینگ-کیلر اینستینکت(1 2)- فیبل- جدیدا هم که توم ریدر اومده تو کار- تو مولتی هم که وان حرف اول رو میزنه. کینکتش هم که ی دنیایی ایه برا خودش. حالا حرفا من جوکه؟ باشه جوک باشه. تو با پلی4 حالت رو بکن منم با هردو کیف می کنم :) کینکت هم که انحصاری های خودش رو داره. اگه تو حرفام جانب داری کردم که دیگه نمیدونم.

- - -ویرایش - - -

چون باید به نصف دنیا شیپینگ بشه. بزار فروشش تو چین و چندتا کشور دیگه شروع بشه اون موقع باس قضاوت کرد نه الان. directx 12 هم فراموش نشه که وقتی با ی آپدیت برا وان بیاد غوغا می کنه :)

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
100 درصد ps4! بازی های مولتی که حرفی برای گفتن نگذاشته! تو انحصاری هم یک سر و گردن از وان بالاتر هست و خواهد بود! اساسا مقایسه این دو از نظر انحصاری ............................

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,864
نام
Sajjad
100 درصد ps4! بازی های مولتی که حرفی برای گفتن نگذاشته! تو انحصاری هم یک سر و گردن از وان بالاتر هست و خواهد بود! اساسا مقایسه این دو از نظر انحصاری ............................

l-) میتونی بگی این یک سر و گردن کو :-/ ... تا الان که هم بازی های مضخرف داشتن هم فوق العاده.. واقعا شما فورزا و تایتان رو نمی بینی؟

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
l-) میتونی بگی این یک سر و گردن کو :-/ ... تا الان که هم بازی های مضخرف داشتن هم فوق العاده.. واقعا شما فورزا و تایتان رو نمی بینی؟
شما اجازه بده یکم نسل بیاد جلو
بازی های خیلی خوبی ر تا الآ سونی معرفی کرده که به نظرم از رقیباش خیلی بهترن مایکر هم دست به دامن استدیو های tp هست در حالی که میشه خیلی از این بازی ها ر روی pc بازی کرد
نسل قبل که باز مایکر بانجی ر داشت + اپیک این نسل اون ها هم نیستن در حالی که بانجی بهترین هیلو ها ر ساخته که حیلی سر تر از 343 بود
و اپیک گرز فوق العاده ای ساخت که بلک تاسک قطعا تجربش خیلی کمتر هست پس فعلا روی کاغذ نتیجه به نفع سونی هست :d

این هم یاد آور بشم که halo 4 که 343 درست کرد از نظر متا بین بدترین هیلو ها شماره دار هست حالا ببینیم با 5 چیکار میکنه

آخرین ویرایش:

TheGateKeeper

کاربر سایت
Jun 20, 2014
124
شما اجازه بده یکم نسل بیاد جلو
بازی های خیلی خوبی ر تا الآ سونی معرفی کرده که به نظرم از رقیباش خیلی بهترن مایکر هم دست به دامن استدیو های tp هست در حالی که میشه خیلی از این بازی ها ر روی pc بازی کرد
نسل قبل که باز مایکر بانجی ر داشت + اپیک این نسل اون ها هم نیستن در حالی که بانجی بهترین هیلو ها ر ساخته که حیلی سر تر از 343 بود
و اپیک گرز فوق العاده ای ساخت که بلک تاسک قطعا تجربش خیلی کمتر هست پس فعلا روی کاغذ نتیجه به نفع سونی هست :d
ای
این هم یاد آور بشم که halo 4 که 343 درست کرد از نظر متا بین کمتری هیلو ها شماره دار هست حالا ببینیم با 5 چیکار میکنه

با این حساب شما نسل که رفت جلو بعد بیا این داستان های باورنکردنی رو تعریف کن ;)

=))

مجددا ^^

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
داداش چیچی داری میگی همینطوری؟ هیلو هایی که 343 ساخت هم موفق بودن.. HALO متاش شد 91 (فک کنم)

بانجی که نسل قبل از ماکرو جدا شد.. ماکرو این همه استدیو داره.. بلک تاسک گیرز و یه IP داره میسازه.. رمدی داره مثل یک فرست پارتی کوانتم رو میسازه و... تازه خود فیل اسپنسر گفت ـه ما رو 2 تا استودیو دیگه هم سرمایه گذاری کردیم... بعدا میفهمیم چیه.. راستی اسکال باند هم هست...

آینده رو نمیشه پیش بینی کرد ولی من و عمو فیل ( :d ) اعتقاد داریم ایکس باکس وان در این نسل به بهترین مکان برای بازی کردن تبدیل میشه
ما بخیل نیستیم دوتاش ر میخریم تا آخر نسل :d
مقایسه ی استدیو های انحصاری دو شرکت خیلی مسخرست چون سونی قطعا تو این زمینه جلو هست:
14 تا استدیو ی عالی که همشون سابقه ی خیلی بهتری از استدیو های در حال حاضر مایکر دارن که بخوام اسم ببرم خیلی طولانی هست :SCE Worldwide Studios - Wikipedia, the free encyclopedia

این هم متای بازی که 343 درست کرد:

Halo 4 for Xbox 360 Reviews - Metacritic

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر