PS3 UBUNTU linux

Poisonman

کاربر سایت
Apr 19, 2009
63
اون ريپ زدن در اجراي فيلم به خاطر اينه كه در لينوكس PS3 قابليت استفاده از Hardware Acceleration براي اجراي فيلم نيست، به همين دليل فيلم ها بد اجرا ميشن. البته فكر كنم حدود يك ماه پيش بود كه خود IBM يه Patch داد بيرون كه اين مساله رو حل كنه، البته من زياد با اين قضايا آشنايي ندارم.
اين لينك رو ببينيد :
http://www.libsdl.org/cgi/viewvc.cgi?view=rev&revision=4476
اگر كسي بتونه روش كار با اين Patch رو آموزش بده و اينكه چطور بايد راه اندازيش كرد، فكر ميكنم اين مساله حل بشه.

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
آقا کسایی که نصب کردن کلا ارزش داره از سیستم عامل خوده پی اس 3 بیایم رو این کار کنیم ؟

من الان 2 ساله با همین سیستم عامل دارم کار میکنم.

یه مقایسه ای یه نقدی چیزی بزارید برتری های این لینوکس رو نسبت به این چیزی که رو پی اس تری هست مقایسه کنید مرسی

به حرفمم نخندید خو نمیدونم :biggrin1:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام در مورد زیرنویس فارسی چی؟
یعنی میتونه زیرنویس فارسی به همراه mkv 720p رو با هم اجرا کنه؟
ممنون حامد:smile:

Poisonman

کاربر سایت
Apr 19, 2009
63
آقا کسایی که نصب کردن کلا ارزش داره از سیستم عامل خوده پی اس 3 بیایم رو این کار کنیم ؟

یه مقایسه ای یه نقدی چیزی بزارید برتری های این لینوکس رو نسبت به این چیزی که رو پی اس تری هست مقایسه کنید مرسی

اينطوري نيست كه شما سيستم عامل PS3 رو بيخيال بشي بياي با اين كار كني! اين دو در كنار هم كار ميكنن. يعني شما هر موقع با لينوكس كار داشته باشي، بوت مي كني ميري تو لينوكس هر موقع هم خواستي بازي كني، بر ميگردي PS3 OS.
در ضمن لينوكس بدرد كسي ميخوره كه بخواد واقعاً ازش يه استفاده اي ببره وگرنه بدرد كاربر عادي و كسي كه هدفش بازي كردن با كنسوله، نميخوره.

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
اون ريپ زدن در اجراي فيلم به خاطر اينه كه در لينوكس PS3 قابليت استفاده از Hardware Acceleration براي اجراي فيلم نيست، به همين دليل فيلم ها بد اجرا ميشن. البته فكر كنم حدود يك ماه پيش بود كه خود IBM يه Patch داد بيرون كه اين مساله رو حل كنه، البته من زياد با اين قضايا آشنايي ندارم.
اين لينك رو ببينيد :
http://www.libsdl.org/cgi/viewvc.cgi?view=rev&revision=4476
اگر كسي بتونه روش كار با اين Patch رو آموزش بده و اينكه چطور بايد راه اندازيش كرد، فكر ميكنم اين مساله حل بشه.

آره درست می گی هنوز سونی روش ارتباط با کارت گرافیک رو لو نداده بیشتر به خاطره اونه
این patch هم چیز چندان کاربردی نیست توی همون لینکی که دادی هم گفته که برای شروع خوبه.

همونطور که دوستمون گفت این یه سیستم عامل هست مثل ویندوز ولی XMB این طوری نیست پس نمیشه اینا رو با هم مقایسه کرد.
من خودم نصب کردم راستشم بگم برای کاربری که کامپیوتر داره نیازی به این کار نیست شما
UBUNTU رو روی pc نصب کنی هم راحت تر هست هم بهتر

سلام در مورد زیرنویس فارسی چی؟
یعنی میتونه زیرنویس فارسی به همراه mkv 720p رو با هم اجرا کنه؟
ممنون حامد:smile:

با VLC تو UBUNTU راحت میشه از زیرنویسها استفاده کرد(سیستم عامل هست دیگه مثل ویندوز شما هر چی بخوای نصب میکنی توش)

یک سوال بی ربط :D
الان من اگه از هاردم back up بگیرم و format کنم، بازی هایی که تو هارد دارم رو دوباره میتونم restore کنم؟

آره backup برای همینه دیگه

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
اينطوري نيست كه شما سيستم عامل PS3 رو بيخيال بشي بياي با اين كار كني! اين دو در كنار هم كار ميكنن. يعني شما هر موقع با لينوكس كار داشته باشي، بوت مي كني ميري تو لينوكس هر موقع هم خواستي بازي كني، بر ميگردي PS3 OS.
در ضمن لينوكس بدرد كسي ميخوره كه بخواد واقعاً ازش يه استفاده اي ببره وگرنه بدرد كاربر عادي و كسي كه هدفش بازي كردن با كنسوله، نميخوره.

الان استفاده شما چیه میتونی بگی ؟

باش محاسبات ابر رایانه انجام میدی یا تحقیق میکنی ؟:confused::confused::confused:

من pc م 1 متر با پی اس تریم فاصله داره تا الان هیچ کدوم از این مشکلارم نداشتم که بخوام mkv با پی اس نگاه کنم چیزایی که من دانلود میکنم همه مستقیم mpeg ان .

ولی از اطلاعات خوب همتون خیلی تشکر میکنم کلی استفاده کردم شاید بعدا ریختم رو دستگاه برا پر کردن ایام بیکاری :biggrin1:

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed

باش محاسبات ابر رایانه انجام میدی یا تحقیق میکنی ؟:confused::confused::confused:

من pc م 1 متر با پی اس تریم فاصله داره تا الان هیچ کدوم از این مشکلارم نداشتم که بخوام mkv با پی اس نگاه کنم چیزایی که من دانلود میکنم همه مستقیم mpeg ان .

ولی از اطلاعات خوب همتون خیلی تشکر میکنم کلی استفاده کردم شاید بعدا ریختم رو دستگاه برا پر کردن ایام بیکاری :biggrin1:

آقا شما که همه رو قهوه ای کردی
حالا شاید یکی pc نداره یا pcش خیلی ضعیف مثل خودم
در ضمن وقتی آدم روی tv کامپیوتر کار می کنه خیلی حال میده
در ضمن الان بیشتر فیلم های full hd از mkv استفاده می کنند mpeg برای dvd , vcd هست که حجم بالا می گیره

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آخ جون
پس فارسی ساپورته
من میرم رو کارش نصب میکنم بابا پوست آدم کنده میشه از طریق media server با زیرنویس فایلهای mkv رو ببینه
من نصب میکنم ولی دستگاه من 40 گیگ هست چقدر بزارم واسه ی این؟؟
کنعان بیا یاهو!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا

باش محاسبات ابر رایانه انجام میدی یا تحقیق میکنی ؟
شما یه بار ubuntu نصب کن میفهمی ما چی میگیم:love:
حتی بدون نصب از رو cd هم میتونی اجراش کنی!

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
آخ جون
پس فارسی ساپورته
من میرم رو کارش نصب میکنم بابا پوست آدم کنده میشه از طریق media server با زیرنویس فایلهای mkv رو ببینه
من نصب میکنم ولی دستگاه من 40 گیگ هست چقدر بزارم واسه ی این؟؟
کنعان بیا یاهو!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فقط می تونی 10 گیگ بهش اختصاص بدی
فقط اینو بگم که نمیتونی mkv hd 1080p ببینی باهاش!!!!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
حالا کی خواست 1080 ببینه همین که فارسی ساپورت کنه آخرشه
میشه از طریق remote-play به psp وصل کرد تو این سیستم عامل؟
720P که میتونه انشاالله؟

آخرین ویرایش:

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
آقا شما که همه رو قهوه ای کردی
حالا شاید یکی pc نداره یا pcش خیلی ضعیف مثل خودم
در ضمن وقتی آدم روی tv کامپیوتر کار می کنه خیلی حال میده
در ضمن الان بیشتر فیلم های full hd از mkv استفاده می کنند mpeg برای dvd , vcd هست که حجم بالا می گیره

عزیزم شما بزرگواری

آخر همون پستم ازت تشکر کردم

امروزم با حامد کلی حرف زدیم البته راجب بحثی دیگه بود ولی بعد خوندن این تاپیک به این فکر افتادم که این سیستم عامل رو نصب کنم ;)

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
با سلام
با صلاوت تمام به جمع ps3 داران می پیوندیم
مهدی هستم یک مسافر
داداش من این ورژن لینوکس رو تو تهران از کجا بگیرم تکنو 2000 تو بازار رضا نداشت لطفا راهنمایی کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر