PS3 UBUNTU linux

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
میگم من PS3 رو به LCD 46 اینچ وصل کردم و به سرعت لینوکس بخاطر رزولوشن خیلی پایین اومده. حالا vlc رو نصب کنم میتونم فیلم های Divx رو با سرعت فریم خوب ببینم؟
بعدش Sadmanman جان شما به من گفتی برم تو UserManagement واسه تغییر User به Admin ولی وقتی میخوام وارد اون قسمت بشم میگه شما اجازه دسترسی به این قسمت رو ندارید و Admin نیستید. چیکار کنم؟

mr.mohammad

کاربر سایت
Apr 7, 2008
221
نام
محمد رضا
سلام
دیدم بچه ها دنبال فرق ubuntu با YDL بودند.
میشه گفت اساسی ترین فرقشون اینکه YDL منحصرا برای کامپیوتر های و معماری های PPC توسعه داده می شه و از اونجا که cell در ps3 با پهنای باند 256 کار می کنه میشه گفت بهترن انتخاب رای ps3 هستش.
البته اینم بگم ubuntu هم برای ppc ها یه دیسک داره ولی بیشتر توجه اون رو pc و معماری x86 هستش.
از لحاظ راحتی کار کردن ubuntu پیشنهاد می شه ولی اگه حوصله کامپایل کردن و درگیری با وابستگی های نرم افزاری را دارین می تونین YDL رو نصب کنید
اگه تکراری بود معضرت

mr.mohammad

کاربر سایت
Apr 7, 2008
221
نام
محمد رضا
چرا راه هستش ولی باید تمام وابستگی های نرم افزاری رو که اون بسته برای نصب نیاز داره به صورت دستی رعایت کنی که برای یه کار بر مبتدی کامپیوتر کار سختی هستش.(جسارت نشه)

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
یه سوال اگر من هارد ps3 رو فرمت کنم تمام بازیها و سیو های بازی از بین میره البته برای نصب سیستم عامل

میتونی تو فلش کپی بگیری

میگم من PS3 رو به LCD 46 اینچ وصل کردم و به سرعت لینوکس بخاطر رزولوشن خیلی پایین اومده. حالا vlc رو نصب کنم میتونم فیلم های Divx رو با سرعت فریم خوب ببینم؟
بعدش Sadmanman جان شما به من گفتی برم تو UserManagement واسه تغییر User به Admin ولی وقتی میخوام وارد اون قسمت بشم میگه شما اجازه دسترسی به این قسمت رو ندارید و Admin نیستید. چیکار کنم؟

با vlc میتونی فیلم غیر hd ببینی
ببین میتونی user روت رو فعال کنی اگه نتونستی باید یه یوزر ادمین دیگه بسازی
اسمم هم سعید هست

سلام
دیدم بچه ها دنبال فرق ubuntu با YDL بودند.
میشه گفت اساسی ترین فرقشون اینکه YDL منحصرا برای کامپیوتر های و معماری های PPC توسعه داده می شه و از اونجا که cell در ps3 با پهنای باند 256 کار می کنه میشه گفت بهترن انتخاب رای ps3 هستش.
البته اینم بگم ubuntu هم برای ppc ها یه دیسک داره ولی بیشتر توجه اون رو pc و معماری x86 هستش.
از لحاظ راحتی کار کردن ubuntu پیشنهاد می شه ولی اگه حوصله کامپایل کردن و درگیری با وابستگی های نرم افزاری را دارین می تونین YDL رو نصب کنید
اگه تکراری بود معضرت

مرسی اطلاعات نسبتا خوبی بود

من نمی تونم با خود کنسولم به اینترنت وصل بشم.:(
راهی نیست بشه از طریق اینترنت pc دانلودش کنم و بعد بریزمش تو linux ps3 ?

ممنون از پاسخهاتون:love:

من گشتم قبلا برای فایلهای نصبیش ولی چیزی پیدا نکردم

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
آیا لینوکس ps3 فایلهای تصویری MKV رو با روزلیشن 720p به راحتی اجرا می کنه ؟ 1080 چطور؟
و بعد از اینکه لینوکس رو نصب کردیم { وبه اینترنت وصل شدیم} راحته کدک ها رو به لینوکس برای پخش اضافه کنیم؟ { اگه می شه راه کارش رو بذارید ممنون می شم}

mr.mohammad

کاربر سایت
Apr 7, 2008
221
نام
محمد رضا
دوست عزیز راحت بودنش به این بستگی داره که چقدر با لینوکس کار کرده باشید.
به هر حال انجمن فارسی ابونتو می تونه کمک خوبی باشه. www.ubuntu.ir
اگه جایی گیر کردی من در خدمتم

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
آیا لینوکس ps3 فایلهای تصویری MKV رو با روزلیشن 720p به راحتی اجرا می کنه ؟ 1080 چطور؟
و بعد از اینکه لینوکس رو نصب کردیم { وبه اینترنت وصل شدیم} راحته کدک ها رو به لینوکس برای پخش اضافه کنیم؟ { اگه می شه راه کارش رو بذارید ممنون می شم}

هیچ فایلی رو با رزولوشن hd اجرا نمی کنه lag داره
کدک گرفتن هم خیلی خیلی راحته دو تا next زدن می خواد

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
دوستان ubuntu خیلی User Friendly تر از YDL هست.اگر اولین بار از لینوکس استفاده میکنید بهتره که ubuntu نصب کنید. YDL بیشتر به درد کاربر نمیه حرفه ای و حرفه ای میخوره.
تشکر ویژه از کاربر sadmanman

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
دوستان ubuntu خیلی User Friendly تر از YDL هست.اگر اولین بار از لینوکس استفاده میکنید بهتره که ubuntu نصب کنید. YDL بیشتر به درد کاربر نمیه حرفه ای و حرفه ای میخوره.
تشکر ویژه از کاربر sadmanman

منم موافقم
خواهش میکنم قابلی نداره

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام من از تبدیل ps/2استفاده میکنم.(برای کیبوردم)دیروز جایی که بعد از فرمت هارد و انتخاب other osریستارت شد بهد تو صفحه ی kbootبود فکر کنم که باید enterرو بزنی کیبوردم کار نکرد.

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
سلام من از تبدیل ps/2استفاده میکنم.(برای کیبوردم)دیروز جایی که بعد از فرمت هارد و انتخاب other osریستارت شد بهد تو صفحه ی kbootبود فکر کنم که باید enterرو بزنی کیبوردم کار نکرد.

باید کار کنه
برای من که کرد
یه بار دیگه امتحان کن
چند بار قطع و وصل کن
تبدیل موس به کیبورد نمی خوره ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر