PS3 Trophy Ranking [پست اول تاپیک خوانده شود]

ملاک تشخیص برترین تروفی باز سایت از نظر شما ؟

• Platinum بیشتر

رای‌ها: 53 50.5%
  • level بالاتر

رای‌ها: 52 49.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    105

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
نگران نباشید کسی اینجا هک شده کار نمیکنه و همه شناخته شده هستند. اگر هم کسی تروفی هک شده داشته باشه پایین لیست هست..

مگه تروفی رو میشه هک کرد ؟ :d مثل ۳۶۰ یک سری باگ بود که ملت امتیاز میگرفتن ... PS3 هم داره ؟ :d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
یعنی این همه تو فروم آموزش هک هست هیچ کدوم نمی یان اینجا. جالبه
(ملت اگر بی کار نبود که نمی رفت پلات تروفی یا 1000GS بازی ها رو بگیره.گیر ندید. از جمله بنده حقیر)

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,328
نام
امیر حسین
آره مثل اینکه برنامه ای چیزی هست که اسم بازی رو میزنی و اون برنامه همه ی تروفی های بازی رو میده خدمتتون :d نیازی به هک PS3 هم نیست :d
یکی از دوستان در همین حد برام توضیح داده بود حالا چجوری و ایناش رو نمیدونم :d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
این بحـــث مقایسه ای Plantium یا Level ِ بالاتر دقیقاً مثـــل مقایسه ی Gamerscore بالاتر یا Gamerscore Completion % ِ بالاتر ِ ! Leaderboard تمام سایت ها کسی که GS بیشتری داره رو بالاتر نشون میده ، ولی وقتی میخوای ارزش کار یه نفر رو بررسی کنی باید بری مورد دوم رو ببینی ! طرف 100 هزار تا GS داره با Completion % 33 :D
PS3 که XBOX نیست که بازییاشو 2تومن و ORGINAL گیر آورد.:d{البته وقتی همه ORGINAL باشن}

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
آره مثل اینکه برنامه ای چیزی هست که اسم بازی رو میزنی و اون برنامه همه ی تروفی های بازی رو میده خدمتتون :d نیازی به هک PS3 هم نیست :d
یکی از دوستان در همین حد برام توضیح داده بود حالا چجوری و ایناش رو نمیدونم :d

بعضي بازي ها كه چلنج لابي دارن اين اتفاق افتاده..مثل WAW...black ops...ولي عموميت نداره..

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
PS3 که XBOX نیست که بازییاشو 2تومن و ORGINAL گیر آورد.:d{البته وقتی همه ORGINAL باشن}
چــه ربطــی داره به حـــرفی که من زدم؟ آدم کردید الکی حرف بزنید فقط.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
هر تصمیمی که گرفتید ، ما نیز تابع هستیم ... ولی این که مثلا امیر 20 تا پلات داره درصدش رو 15% ـه و من یکی 10 تا پلات دارم و بقیه تروفی طلا و نقره و غیرم بیشتر هست با درصد 16% اونوقت اینجوری من در رده بالاتر امیر قرار بگیرم به این صورت کاملا رده بندی ها پوچ ـه ! پلات گرفتن فوق العاده سخته تا تروفی پشت سر هم بر اثاث بازی بیشتر ! کسی هست اینجا توانایی پلات کردن R2 رو داشته باشه غیر امیر ؟ اگه میخواید ارزش کار بچه ها مشخص بشه که با % گرفتن واقعا مسخره هست ! اصلا نظر سنجی لازم نیست عقل به من میگه پلات ارزش کار رو مشخص میکنه و واقعا واضح و مبرهن هست ! بهرحال هر طور خودتون صلاح میدونید .

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
این بحـــث مقایسه ای Plantium یا Level ِ بالاتر دقیقاً مثـــل مقایسه ی Gamerscore بالاتر یا Gamerscore Completion % ِ بالاتر ِ ! Leaderboard تمام سایت ها کسی که GS بیشتری داره رو بالاتر نشون میده ، ولی وقتی میخوای ارزش کار یه نفر رو بررسی کنی باید بری مورد دوم رو ببینی ! طرف 100 هزار تا GS داره با Completion % 33 :D
Aچــه ربطــی داره به حـــرفی که من زدم؟ الکی حرف بزنید فقط.
یعنی= کسی انقدر مایه نداره که بخواد اینقدر بازی داشته باشه که 33%دشون رو کامل کرده باشه وبهترین لول رو داشته باشه.اکثرا اگه دیده باشی بیشتر تروفی ها رو می گیرن چون بازی اورجینال با پول مفت نگرفتن. حرف شما درباره ps3 داران اورجینال صدق نمی کنه.

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
%

هر تصمیمی که گرفتید ، ما نیز تابع هستیم ... ولی این که مثلا امیر 20 تا پلات داره درصدش رو 15% ـه و من یکی 10 تا پلات دارم و بقیه تروفی طلا و نقره و غیرم بیشتر هست با درصد 16% اونوقت اینجوری من در رده بالاتر امیر قرار بگیرم به این صورت کاملا رده بندی ها پوچ ـه ! پلات گرفتن فوق العاده سخته تا تروفی پشت سر هم بر اثاث بازی بیشتر ! کسی هست اینجا توانایی پلات کردن R2 رو داشته باشه غیر امیر ؟ اگه میخواید ارزش کار بچه ها مشخص بشه که با % گرفتن واقعا مسخره هست ! اصلا نظر سنجی لازم نیست عقل به من میگه پلات ارزش کار رو مشخص میکنه و واقعا واضح و مبرهن هست ! بهرحال هر طور خودتون صلاح میدونید .
level مهمه بعد پلات کسی درمورد % حرفی نزد!
من نفهمیدم بین شما اصلا کسی arcade می گیره؟انی که arcade games می گیره پلاتشو از کجا بیاره!؟1!؟

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
یعنی کسی انقدر مایه نداره که بخواد اینقدر بازی داشته باشه که 33%دشون رو کامل کرده باشه وبهترین لول رو داشته باشه.اکثرا اگه دیده باشی بیشتر تروفی ها رو می گیرن چون بازی اورجینال با پول مفت نگرفتن. حرف شما درباره ps3 داران اورجینال صدق نمی کنه.آدم کردید.
منظور این دوستمون عادت کردید بود که حواسشون نبود اشتباه نوشتن
به نظر منم فقط تعداد پلات مهمه نه اینکه چند درصد لول داشته باشیم

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
آدم کردید الکی حرف بزنید فقط
اگر یکم فکر کنی میبینی که اشتباه تایــپی بوده و نیاز به بزرگنمایی و رنگی کردنــش نیست ، فکر نمیکنم شما هم از این قبیل اشتباهات کم داشته باشی.
در ضمن شنونده باید عاقل باشه !
یعنی کسی انقدر مایه نداره که بخواد اینقدر بازی داشته باشه که 33%دشون رو کامل کرده باشه وبهترین لول رو داشته باشه.اکثرا اگه دیده باشی بیشتر تروفی ها رو می گیرن چون بازی اورجینال با پول مفت نگرفتن. حرف شما درباره ps3 داران اورجینال صدق نمی کنه.
اینکه PS3 داران ایرانی مایه داران یا فقیر اصلاً و ابداً ربطی به من نداره ، من یه مثال کاملاً شفاف و روشن زدم و کسانی هم که باید متوجه منظور من میشدن شدن ! حالا اینکه شما و چند نفر دیگه گیر دادین به یه پست و ولــش هم نمیکنید ( علی رغم اخطاری که برهان داد! ) فکر کنم مشکل از طرف شما باشه نه من.
در ضمن جامعه ی آماری که افرادش شما و امثال شما باشن اصلاً ملاک نیست. میتونی سری به Leaderboard های جهانی بزنی ببینی کسانی که 33% Completion دارن بازیــاشون اصل بوده یا غیر اصل.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اگر یکم فکر کنی میبینی که اشتباه تایــپی بوده و نیاز به بزرگنمایی و رنگی کردنــش نیست ، فکر نمیکنم شما هم از این قبیل اشتباهات کم داشته باشی.
در ضمن شنونده باید عاقل باشه !

اینکه PS3 داران ایرانی مایه داران یا فقیر اصلاً و ابداً ربطی به من نداره ، من یه مثال کاملاً شفاف و روشن زدم و کسانی هم که باید متوجه منظور من میشدن شدن ! حالا اینکه شما و چند نفر دیگه گیر دادین به یه پست و ولــش هم نمیکنید ( علی رغم اخطاری که برهان داد! ) فکر کنم مشکل از طرف شما باشه نه من.
در ضمن جامعه ی آماری که افرادش شما و امثال شما باشن اصلاً ملاک نیست. میتونی سری به Leaderboard های جهانی بزنی ببینی کسانی که 33% Completion دارن بازیــاشون اصل بوده یا غیر اصل.
من به مایه دار بودن یا فقیر بودن مردم کاری ندارم منظورم اینکه هیچ کس 100 بازی اورجینال نمی خره که بخواد 33% ولشون کنه به امان خدا در ضمن اینجا رنک کینگ جهانی نیست.!من پستارو نمی شنوم می خونم.{همیشه وقتی چیزی می نویسی چک کن درست باشه. ویرایشو برای همین گذاشتن}

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
همیشه وقتی چیزی می نویسی چک کن درست باشه. ویرایشو برای همین گذاشتن}
من مطمئن شدم شما مشکل عدم فهم زبان فارسی داری .
" شنونده باید عاقل باشه " یه اصطلاح ِ ، دراینجا هم مفهــوم ـش اینه که وقتی حرفی برای گفتن ندارید مجبور نیستید به یه اشتباه تایپی گیر بدین.
من به مایه دار بودن یا فقیر بودن مردم کاری ندارم منظورم اینکه هیچ کس 100 بازی اورجینال نمی خره که بخواد 33% ولشون کنه به امان خدا
دوست عزیز شما مثل اینکه اصلاً متوجه نمیشی من چــی میگــم ! خیلی ها هستند که اصلاً علاقه ای به Achievement یا Trophy ندارن و تعدادشــون هم خیلی بیشتر از افراد علاقمند به این موضوع است. اون ها هم مثل شما 10 تا بازی میخرن ولی ممکنه نصف شما هم از این بازی ها Trophy نگیرن.

این پیغام هم دیـــشب از طرف اکانت شما تو پروفایل من ارسال شد ( قصد نداشتم اینجا بذارمــش ، ولی وقتی سعــی داری موضوع رو دور سرت بگردونی منم اینجوری جوابت رو میدم):
آقا من شرمنده. شما درست می گید 2دقیقه پای PC نبودم داداشم چه کرد جو گیر شده بود حالا. شما بگذرید.
پ.ن: من بلد نیستم به زبانی غیر از فارسی صحبت کنم ! اگر کسی فارسی نمیفهمه یا خودش رو زده به نفهمی پست های من رو نقل قول نکنه چون بیکار نیستم ساده ترین جملات رو 20 بار برای یه نفر ترجمه کنم. وخــامت اوضاع به حدی ِ که چند نفر دیگه هم نسبت به این موضوع معترض شدن و از پست من دفاع کردن !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
John Doe
اگر بعد از این پست من حرفی بی ربط دیگه ای زده بشه علاوه بر پاک شدن پست بخورد هم میشه. خیلی سعی کردم ببینم متوجه حرف بقیه دوستان میشی یا نه اما مثل اینکه مشکل عدم درک صحیح زبان فارسی رو دارید. لطفا بحث رو ادامه ندید. با تشکر از همه دوستان

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
RainyGamer.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر