PS3 SLIM

alireza_73

کاربر سایت
Jun 22, 2008
125
به نظر من سونی همیشه با اسلیم کردن کنسولهاش در حق اونهایی که اسلیم ندارن نامردی میکنه چون رو اسلیم امکانات بهتری قرار میده

همین psp اول که مدل فتو زد بعد امد مدل اسلیم رو زد که اونایی که فت دارن آرزوی وصل کردن کنسول به tv به دلشون بمونه از جمله خودم:(

الان هم که امده مدل اسلیمps3 رو زده
مدل اسلیم از لحاظ ظاهری اصلا برتری تسبت به فت نداره بلکه بدتره لینوکس هم که نداره که اینم بده
ولی خوب باید حقایقو هم در نظر بگیریم مثلا سی پی یو 45 نانو متری داره که هم صدای کنسولو کمتر میکنه و هم حجمشو و با کاهش حجم مشکل حملو نقل کنسول تو مسافرت ها حل مشه ولی روی هم رفته باید گفت اسلیم از فت برتره(این نظر شخصی منه)

ولی این فرشنده های مادر.... که تو ایران میان مردومو اسکل میکنن میگن اسلیم قوی تره که هیچ بله خودش برات حرف میزنه(مزاح)

بعدش میان 2 تا بازی یا فیلم تخ.. روش به زور بهت میدن میگن قیمتش 650 تومنه ولی شما 640 بده

آدم باید چیکار کنه:mad:

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
به نظر من سونی همیشه با اسلیم کردن کنسولهاش در حق اونهایی که اسلیم ندارن نامردی میکنه چون رو اسلیم امکانات بهتری قرار میده

همین psp اول که مدل فتو زد بعد امد مدل اسلیم رو زد که اونایی که فت دارن آرزوی وصل کردن کنسول به tv به دلشون بمونه از جمله خودم:(

مدل اسلیم از لحاظ ظاهری اصلا برتری تسبت به فت نداره بلکه بدتره لینوکس هم که نداره که اینم بده
ولی خوب باید حقایقو هم در نظر بگیریم مثلا سی پی یو 45 نانو متری داره که هم صدای کنسولو کمتر میکنه و هم حجمشو و با کاهش حجم مشکل حملو نقل کنسول تو مسافرت ها حل مشه ولی روی هم رفته باید گفت اسلیم از فت برتره(این نظر شخصی منه)

ولی این فرشنده های مادر.... که تو ایران میان مردومو اسکل میکنن میگن اسلیم قوی تره که هیچ بله خودش برات حرف میزنه(مزاح)

بعدش میان 2 تا بازی یا فیلم تخ.. روش به زور بهت میدن میگن قیمتش 650 تومنه ولی شما 640 بده

من تو صفحه قبلي گفتم ديگه!!!!
icon12.gif

VAHID7442

کاربر سایت
May 31, 2008
185
نام
وحيد
به نظره من بدتر از فورووووووشنده های ناموهترم افرادین که چشموگوش بسته ازشون خرید میکنن اگه کسی نمیخرید این قیمتایه کزایی بوجود نمیامد

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
من دوباره میخوام یه خبر دست اول بدم
امروز کلا پشیمون شدم از خرید اسلیم
رفتم فت بگیرم
طرف مییگه 40 گیگ خیلی کمه . ولی اگه می خوای واست بیارم با killzone2 ؟
گفتم چقدری در میاد؟
گفت 550 تومان
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
درست خوندین
550
حالا بریم خودکشی کنیم؟
یا وایسیم اسلیم بیاد پایین؟
کنسول نازنینمو دادم 320 تومان
میرم واسه حرکت خودکشی :sick:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
من دوباره میخوام یه خبر دست اول بدم
امروز کلا پشیمون شدم از خرید اسلیم
رفتم فت بگیرم
طرف مییگه 40 گیگ خیلی کمه . ولی اگه می خوای واست بیارم با killzone2 ؟
گفتم چقدری در میاد؟
گفت 550 تومان
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
درست خوندین
550
حالا بریم خودکشی کنیم؟
یا وایسیم اسلیم بیاد پایین؟
کنسول نازنینمو دادم 320 تومان
میرم واسه حرکت خودکشی :sick:

:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
موقعی که قیمت اسلیم رو دیدم گفتم خوبه الان فت ارزون میشه اینو که خوندم عینکم شکست:eek::eek::eek::eek:
پس دیگه چاره ای نداریم باید پاییز یا زمستان بگیریم:((:((:((

Airbus

کاربر سایت
Sep 16, 2006
556
نام
captain sadi
اين قيمت ها كه ميديد ماله امروز و ديروزه ؟

650 كه ميشه پول 2 تا اسليم :cheesygri
اصلا يه كاري كنيد بريد دوبي يه سليم بياريد ميشه همين 650 اما يه مسافرتم رفتيد ديگه..

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

به نظره من بدتر از فورووووووشنده های ناموهترم افرادین که چشموگوش بسته ازشون خرید میکنن اگه کسی نمیخرید این قیمتایه کزایی بوجود نمیامد

همین ما ها هستیم که رودارشون کردیم اگه ما نخریم مجبور میشن ارزونش کنن حالا نه 1 روزه ولی کمکم از رو میرن

حرف منم دقیقا همینه
البته من الان هم PS3 دارم و هم 360 و ... و قصد خرید کنسولی به جز Wii رو ندارم
ولی به قول قدیمیا : چاره گرونفروش نخریدنه

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من فقط یک چیزی رو متذکر بشم که همین جوریش صدا نداره چرا اگر گوشت رو بزاری فن می اد صداش ولی خیلی کمه !خب سونی اصلا شگردشه مثل تمامی شرکت ها مگه اپل نیست ؟؟

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
ماشالا هگيمت اسليم شده مثل بازيهای پلاتينيوم که اون اوّلا ميگفتن اينا مدل ويژه بازيه گرون ميدادن حالا ميگن گرافيک اسليم قوی ترهlol
:laughing:

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
تازه اولشه فروشنده ها جوگیر شدن !! :biggrin1::biggrin1: وقتی فروش نره حالشون جا میاد !! :laughing::laughing: فعلا عجله کار شیطونه !! یه خورده دیگه بگذره قیمتش متعادل میشه اونوقت میریم تو کارش :love::love::love: :cool::cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر