PS3 News

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام
عزیزان شرکتی مثل سونی نیست که تو کنسول سازی همیشه موفق بوده
حالا اگه سبک بودن یک ایراده خیلی افتضاح هست سونی نمیاد این اشتباه رو بکنه و حتما دلیل داشته که تا دستمون نگیریم و مدتی بازی نکنیم نمی فهمیم سبک بودنش علت داشته یا حسنه یا نیست.

خب کارشناس های Ign این دسته ها رو تست کردن و گفتن!;)
و با دست خودشون باهاش بازی کردن:)

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
سونی به تازگی اعلامیه ای صادر کرده و از هواداران خود خواسته تا مراقب وب سایتهایی که ادعای فروش کنسول با قیمت کم یا تخفیف یافته دارند باشند. همچنین این شرکت در مورد وب سایتها یا بنگاههای الکترونیکی که ادعای ارسال کنسول خریداری شده به مشتری را دارند هشدار داد.

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
بازی virtual tennis 3 که بهترین بازی سبک خود به شمار میرود و قرار است بر ps3 نیز اجرا شود از خاصیت tilt استفاده خواهد کرد .(هر جور خواستید tilt رو معنی کنید ولی منظور حرکت دادنش به صورت بیسیم تو هواست)
بدین صورت که شما با خاصیت tilt دسته های sixaxis میتونید با حرکت دادنش به صورت بالا.پایین و افقی حرکات مختلفی رو سریع انجام بدید مثل چرخش سریع انحراف توپ یا فرستادنش به جهت مخالف.
همچنین استفاده از tilt اختیاری خواهد بود.

Far.Cry

کاربر سایت
Oct 15, 2006
73
بازی ressistance:fall of men زمان عرضه Ps3 بصورت لانچ روی ps3 عرضه میشه هرکی عکسهایی از این شاهکار داره رو کنه

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام
بدبخت اون کشورایی (پال) که باید تا اسفند صبر کنن برای Ps3
برای ما که فرقی نمی کنه ;)
Good Luck

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
خب کارشناس های Ign این دسته ها رو تست کردن و گفتن!;)
و با دست خودشون باهاش بازی کردن:)

سلام
اونا گفتن خیلی سبکه
تا اونجایی که من می دونم بازی باهاش نکردن
سبک بودنش حسنه این هزار بار
شما از اونجایی که پلتفورم تون نشون میده کنسول باز نیستین
من به شخصه بشینم پایه کنسول زود بلند شم 2 ساعت دیگست و تو این چند ساعت هر چی دسته سبک تر باشه دیر تر خسته میشم , بخصوص وقتی روی یه صندلی بادی لم دادم و آدم تو این حالت یکم ....... میشه :laughing:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام
اونا گفتن خیلی سبکه
تا اونجایی که من می دونم بازی باهاش نکردن
سبک بودنش حسنه این هزار بار
شما از اونجایی که پلتفورم تون نشون میده کنسول باز نیستین
من به شخصه بشینم پایه کنسول زود بلند شم 2 ساعت دیگست و تو این چند ساعت هر چی دسته سبک تر باشه دیر تر خسته میشم , بخصوص وقتی روی یه صندلی بادی لم دادم و آدم تو این حالت یکم ....... میشه :laughing:
ای بابا شما منطورت اینه که IGN از من پی سی باز و شما خدای کنسول کمتر حالیشونه؟؟;)
نه !!!!
اونا هم بازی کردن و بعد نظر دادن:)
ونا گفتن سبکه و گفتن این سبک بودنش بد هست حالا شما هی بگو...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من كه تاحالا از وزن كنترلر Ps2 خسته نشدم، بقيه دوستان رو نميدونم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
کسی نگفته بده ولی یه عده میگفتن این همه میگن نسل بعد باید یه فرق هایی بکنه حالا چه از نظر قیافه چه از نظر سخت افزار!
بای

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
ممنون اگه میشه :
فارسی تایپ کن
خبرهات هم در یک پست بده

خبرهات هم تکراریه:cheesygri

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی

من یادمه از وقتی سگا بازی میکردیم زمانه دسته های X Y Z اگه دسته سبک بود اصالا حال نمیداد و مطمین بودیم که اصلی نیست ، چونکه دسته X Y Z اصلی که اون زمان 18 تومن بود !! ( دقت کنید اون زمان !!! ) وزنشون 3-4 برابر تقلبیها بود ، میگفتن آی سی هاش بیشتره من چه میدونم ! :) به هر حال اون زمان ما با دسته سنگین بیشتر حال میکردیم و اگر اشتباه نکنم دسته PS2 (Dual Shock 2 سنگینتر از دسته PS1 بود و این 100% نکته خیلی خوبی بود ، یعنی امکان نداره یکی از سنگین بودن دسته شکایت میکرد و هنوزم که هنوزه دسته تقلبی PS2 یا PS1 سبکتر از اصلیه ! اینو همه میدونن ! ولی من نمیدونم SONY رو چه حسابی دسته رو سبک کرده ، خدا کنه دیگه شورشو در نیورده باشه و زیاد سبکش نکرده باشه :(

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر