PS3 یا Xbox 360? مشاوره مشاوره

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
الان slim هیچ مشکلی نداره :d

اره شنیدم میگن داغم نمیکنه و دیگه مشکلی نداره ولی چه کنم عشق پی اس 3 گرفته ما رو ولی دیگه هکش نیاد به قول بچه ها بازی جدیدا رو چه کنیم؟

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
اگه هنوز نگرفتی من بهت پیشنهاد میکنم که فقط به حرف دلت گوش بدی.(مثلا من خودم فقط واسه کیلزون کنسول خریدم) یه راه دیگه هم برای اینکه در بیای از این ماجرای کدوم بهتره اینه که یه ایکس باکس دست 2 بگیری 200-250 یه پی اس 3 هم بگیری 200-250 هردو رم بازی کنی لذت ببری. تازه یه کلاسی داره زیر آواتارت عکس دسته هردو باشه( :d ). من که پیشنهادم بهت اینه. یه پیشنهاد دیگه هم اینه که ویتا بگیری که بحثش کلا جداست. بعدم میتونی بری 400 تومن رو بری بدی یه کارت گرافیک توپ بگیری کرایسیس بزنی به ریش سونی و مایکروسافت بخندی. امیدوارم مفید واقع شده باشم.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
شاید این سوال رو خیلی کرده باشن اینجا ولی من میخواستم ایشالا سال دیگه برم تو کار خرید کنسول بعد از کنکور حالا میخوام بدونم ایکس باکس یا پی اس 3 ؟

شرایط :

1. حتما اینو در نظر بگیرید برای سال دیگه میخوام نه الان ( یعنی می صرفه آدم سال دیگه بره بخره یا بیخیالش شه من الان پی سی دارم)
2. قضیه اومدن پی اس 4 و ایکس باکس 720 به گوشم خورده اینا بیان لطمه میخوره به خرید من؟ یا صبر کنم این دوتا محصول بیام.
3.کدوم کپی خوره مشکلات هرکدوم چیه و با کدوم کلا میشه کنار اومد
4 و آخرین شرط من خودم الان پی اس 3 رو انتخاب کردم چون بازیای انحصاریشو بیشتر دوست دارم کسی میتونه نظرمو عوض کنه
سلام دوست من . اولا شاید نه خیلی ها پرسیدن :d بعدش هم به قول خودت یه سال دیگه میخوای بگیری توی این یه سال سعی کن حداقل با دو تا کنسول یه کم بازی کنی و خودت تصمیم بگیری که با کدوم بیشتر حال کردی ;) 2 کنسول نسل بعد که اشاره کردی اگر هم بیاد حدود 2الی4 سال بعده . 3 x360 بازی هاش در دسترس تره و راحت کپی میشه . 4. خوب اگه واقعا ps3 رو انتخاب کردی دیگه چرا استخاره میکنی:d

kingsgames

کاربر سایت
Mar 28, 2011
26
xbox آپدیتهاش چند مدت به چند مدت ؟ پی اس هم چیزی مثله آپدیت میخواد یا نه؟
کلا پی اس یا ایکس بکس بهتره نسبت به پی سی؟(از نظر اینکه برا پی سی باید ارتقا بدی میگم)

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
xbox آپدیتهاش چند مدت به چند مدت ؟ پی اس هم چیزی مثله آپدیت میخواد یا نه؟
کلا پی اس یا ایکس بکس بهتره نسبت به پی سی؟(از نظر اینکه برا پی سی باید ارتقا بدی میگم)
اگه پول وسط نبشه PC بهرته ! فقط بازی های انحساری چون انچارتد و MGS و KillZone و Gears Of War و Forza و Alan Wake و ... هستن که نمیشه ازشون گذشت .
از نظر هک الان هک Xbox خیلی بهتر از PS3 هست مگر این که هک جدید بیاد

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
با اینکه از ps3 بیشتر x360 خوشم میاد ولی در حال حاضر خریدش اصلا پیشنهاد نمیشه;)چون هک شدنش تغریبا غیر ممکن شده:>من خودمم اگه بخوام کنسول بگیرم 100% x360 میگیرم با اینکه از 360 زیاد خوشم نمیادb-)

babak_snake72

کاربر سایت
Jun 8, 2006
48
نام
بابک
با سلامو کسب اجازه از دوست جون های مهترم!:d

به قول یکی از دوستان بازی های انحصاری کنسول ها رو ببین!

من شخصا میگم PS3:x

چرا؟:-/:-b:-/

l-)یه چیپس فلفلی بخرو بشین پای اینترنت! و اسم بهترین و شاخ ترین و مهیج ترین و خاطرات خوش گذشته به یاد اورترین بازی های موجود رو چک کن !!!ببین

چند تاش واسه سری Play Station هستش؟

خوب دنباله سری قدیمی بازیها رو کنسول جدید SONY یعنی PS3 هست!

پس جواب معادله = PS3;;)>:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر