(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
یه سوال
الان میخوام یه اکانت رو اسلیمم بسازم ولی میگه باید اپدیت شه به 3.1 میخواستم بدونم میشه بدون اپدیت ساخت یا راهی نداره اخه نمیخوام اپدیت کنم

نه راهی نداره !!
مگر اینکه با pc بسازی

میدونم نمیخوام اپدیتش کنم میخوام همین فریمور 2 باشه
حتما بايد فريمور رو عوض كني... :-"

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
من یه مشکل عجیب دارم
دیروز داشتم برا اولین بار با wifi به نت با دستگاه وصل میشدم اونم هی ارور dns میداد. بعد گیر کرد .خاموش کردم بعد روشن کردم دیدم همون اول که کنسول رو روشن میکنم گیر میکنه!
بعد رفتم مودم رو خاموش کردم درست شد. یعنی هر وقت مومم روشن باشه گیر میکنه. چیکار کنم؟

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
اگه نظر منو میخوای اصلا با wifi کار نکن.من تا چند روز پیش با wifi وصل بودم آخر سر همون کابل Lan رو زدم پشت دسگاه.wifi تو ping گرفتن یکمم کنده.من خطم 256 هست . قشنگ توی signin کردن آیدی PSN حس میکردم که با lan سریع تر signin میکنه.

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
من دارم با WIFI نت و میدم به کنسول سریع هم signin میشه.

البته قبلآ همین چیزی که شما میگفتید حس میکردم. (بعضی مواقع هم کانکت میشد بعضی موقع ها هم دهنم و اسفالت میکرد .

اگه مودم و واسه پلی 3 درست کانفینگ کنی مطمیین باش دیگه از WIFI استفاده می کنی .

باید MTU درست تنظیم بشه.

به این تایپیک مراجعه کنید

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
خوب منم با وصل شدن به PSN مشکل دارم بعضی اوقات میگرفت و بعضی اوقات نمیگرفت و معمولا هم طول میکشید ولی اگه وصل میشد دیگه آب از آب تکون نمیخورد
الان موقتی برای تعمیرات دکوراسیون عوض کردیم, اوردم جلوتر متوجه شدم مشکلم از فاصله بود, تا Singin زدم 1 ثانیه وصل شد و قشنگ کار میکنه

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
با سلام خدمت دوستان گیمر. سوالی داشتم در مورد شبکه کردن کنسول بوسیله وایرلس . موضوع از این قراره :

یک نفر توی کوچه ی پشتیمون هست که اینترنت وایرلس داره و بوسلیه یه آنتن قوی اون رو توی منطقه پخش می کنه . چند تا از بچه های منطقه از اون به نوعی اشتراک ماهیانه می گرن و بوسیله وایرلس از ایشون اینترنت دریافت می کنن .

یکی از دوستان من از شبکه این آقا بصورت وایرلس به اینترنت وصله . اگه من بخوام با کنسولم به این شبکه با شناسه های دوستم وصل بشم باید چه تنظیماتی و شماره هایی مثل آی پی و مک و ... غیره از دوستم بگیرم که بتونم با مشخصات اون وصل بشم . آیا اصل ممکنه ؟ در ضمن کنسول من شبکه رو با 30 درصد سیگنال پیدا می کنه .
اطلاعات من تو شبکه خیلی پایینه . اگه بتونین راهنمایی کنید ممنون می شم.

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
زمان ساخت اکانت یه کشوریو انتخاب کردی که این سرویسو نداره.یه آیدی دیگه بسیاز مثلا کشور رو بزن United States

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
زمان ساخت اکانت یه کشوریو انتخاب کردی که این سرویسو نداره.یه آیدی دیگه بسیاز مثلا کشور رو بزن United States
نه ایشون میگه وقتی میخوام برم توی Store ، نه اینکه بخواد ثبت نام کنه .
سیستم Store رو برای ایران بستند کاملا .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,304
نام
امیر حسین
مثلا کویت هم دسترسی به اونجا نداره!خیلی کشورا فکر کنم دسترسی ندارن!!!(موقع ثبت نام اصلا ایران بود؟فکر کنم هرچی میگشتم نبودا! )
همینطور که برای اروپا و آمریکا و چین و ژاپن STORE زدن شاید یک روزی برای خاورمیانه هم بزنند :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر